Twój Market

Środa Wielkopolska

Twój Market

Opinie o Twój Market

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Tonik

Idealnych firm nie ma ale jak komuś pasuje praca to będzie zadowolony!!

Nie pozdrawiam

W Toruniu najlepsza jest zaloga. Ruszaja sie jak muchy w smole, wieczna obraza na twarzach, i ta fakturzystka ktora nic nie robi tylko siedzi w biurze-to jest dopiero ewenement.

Loka
@Nie pozdrawiam 12.02.2018 14:10

Toidz i tam pracuj, ciekawe czy będziesz mieć banana na gębie

Dominika

@Ośmiornica, prosisz o konkretne pytania. A zatem po pierwsze interesująca jest ogólna atmosfera jaka panuje w Twój Market, czy pracownicy są dobrze traktowani przez pracodawcę? Tak jak wcześniej wspomniał @Witek, na jaką umowę można liczyć? Czy są jakiekolwiek oferowane benefity?

Witek

Na jaka umowę można liczyć na początek? Jaką macie atmosferę?

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić aktualny stan firmy Twój Market?

Ośmiornica
@Administrator 16.06.2018 09:56

Prościej będzie jak padną jakies pytania, bo tak ogolnie to ciezko się odnieść. Z chęcią odpowiem

Grzesiek

Czy macie jakiś powód, że tak rzadko piszecie na tym wątku?

Jakim pracodawcą jest Twój Market? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Robin90
@Pracownica 19.04.2018 22:57

Teraz jest tak ze Bony dostaje sie w zaleznosci od przychodu, tzn ile przypada na 1 czlonka rodziny czy jakos tak. Max możesz dostać 300zl bonu. Jesli 10. Przypada w weekend to wypłata jest w piątek. Kiedys faktycznie bylo po weekendzie a teraz jest piatek. Jak się zatrudniasz to, kiedys najpierw jechalo się po papiery do budzislawia a potem na bhp do kleczewa na wlasny koszt. Teraz nie wiem bo główna siedziba jest w nieswiastowie czy jakos tak . Premia jest uznaniowa. Kiedyś było tak że kierownik mogl wyznaczyć czy komus da więcej czy mniej np za aktywną sprzedaż. Teraz tego nie ma. Premie są mniej więcej równe, ale manipulują nimi jak chcą. W sensie, masz urlop i wypłata powinna byc większa?- " Zabierzemy trochę premii". Był dłuższy miesiąc, zdarzyły się nadgodziny? - "Obetniemy premie i i tak wyjdzie na nasze" . Zachorujesz raz na 5 lat pracy? Zabierzemy ci cała premie. Chorujesz średnio raz na 2 miesiące? - " Tez ci zabierzemy cala premie"... Moim zdaniem nie powinno tak być... Masz urlop? Zabierzemy ci ekwiwalent za obuwie i odzież oraz premie bo przecież nie bylo cie w pracy nierobie... Szkoda slow, mimo ze urlop sie na umowie o pracę należy jak psu buda...

Dominika

@Filip, czy masz jakieś doświadczenia, jeśli chodzi o pracę w Twój Market? Jeśli tak, to napisz odnośnie warunków pracy oraz relacji z przełożonymi oraz współpracownikami. Wszystkie informacje będą bardzo przydatne dla innych użytkowników. Zachęcam do aktywności na forum oraz pisania merytorycznych komentarzy.

Filip

Jak się komuś rozchodzą drogi z pracą to zawsze znajdzie powód do narzekania!!

Wiktor

Klienci narzekają na prace załogi. Później będziecie narzekać , że firma nie płaci dobrze?

Robin90

Wypowiem sie na temat kilku aspektów pracy w tym markecie. Otóż duzo zalezy od ekipy. Kierowniczka moze byc nie wiadomo jak w porządku, ale są osoby, które ciągną cała zaloge w dol i nie mozna się wyrobić, a takich osób nie zwolnia bo u tak nie ma tutaj komu robic. Zastanawiacie sie czemu ekspedientka nie pokroi wam wędliny o 20:55 jak przecież market czynny do 21. "Zmianowe" nadgodzin wpisywać nie chcą, co z tego ze kierowniczka pozwala jak zmianowa nie wpisze, bo zachowuje sie jakby miala jakis przerost ambicji i formy nad treścią i jakby ta kasa za nadgodziny szla z jej kieszeni. Kazdy chce sie wyrobić żeby wyjść w miare o czasie. Wpisane jest do 21:30. I teraz weź tu umyj ladę, bemary, maszyny, poważ wszystkie mieso bo taki jest wymog przez 30 min, jak zmianowa ci jeszcze truje zebys wyszla i pomogła reszcie dziewczyn sprzątać sklep, dosuwac towar, poprawiać wystawki i dołożyć towar gazetkowy. Zastanawiacie sie dlaczego taka rotacja. Są pracownicy którzy pracują sumiennie, starają sie nie chorować, bo nawet za 1 dzień chorobowego zabierana jest cała premia. Sa rowniez tacy którzy potrafią dzwonić o 6 rano, albo dzwonic przez osobe trzecią ze nie przyjdą bo mają jelitowke, a są na tyle glupie ze piszą np na fb ze jeżdżą gdzies rowerem w piękną letnią pogodę. I to wciąż te same osoby, jelitowke mają setny raz w ciagu roku, ale oczywiście nikt ich nie zwolni bo rąk do pracy brak. Potem się dziwią, ze pracownicy się wkurzają, bo grafik przez takie osoby jest co chwilę poprawiany, robiony z dnia na dzień. Mialas mieć jutro wolne? Zapomnij, musisz przyjść za kogoś. Co z tego ze zapytają ci sie czy mozesz przyjść, odmówisz to dziwnym trafem wolaja cię mimochodem do biura i: ooo zobacz chyba grafik sie na jutro zmienil i ch... Musisz przyjść. I wiecie kto to robi? "Mądre" zmianowe ktore mają przerośnięte ego, bo z kierowniczka mozna sie dogadać. Ile razy wychodzisz z pracy po 22, jestes w domu przed 23, oczywiście wpisane do 21:30 a jak ci łaskawie zmianowa wpisze dobre godziny to kadry tak ci zmanipuluja premie ze i tak wyjdą na swoje xD a najlepsze jest to ze po takiej zmianie jutro musisz byc w pracy o 4:45 bo towar i pieczywo o tej godzinie przyjeżdża. Oczywiście wpisane masz od 5. Logicznie rzecz biorąc powinienes wyjść o 13, ale wychodzisz 14:20 bo zanim policzą twoja kase to jeszcze trzeba na koniec swojej zamiany sklep dosunąć. Oczywiście wpisane do 13:30. A nie daj Bóg jak przyjedzie towar z PIKu to zapomnij ze wyjdziesz o czasie... Trzeba zostac dłużej bo magazyn zawalony i towar trzeba wywiezc. Co z tego ze ci te 2h dopiszą z laski jak kadry oczywiście obetną z premii bo premia uznaniowa xD juz kij w te godziny. Nikt nie patrzy na to że możesz być zmęczony. Przerwa śniadaniowa 15 min. Kierowniczka spoko, przyjdzie nawet ci smacznego powie, ale poryta zmianowa (zdarzały sie nawet takie co sie leczyly psychiatrycznie) przyjdzie i ci powie szybko szybko 5 min. I jeszcze oburzenie że niektórzy sobie przerwę z zegarkiem w reku odmierzają. Myślicie ze praca w markecie to lekki kawałek chleba? Pan Białecki nie wiem co tam sobie o pracownikach myśli tak na serio, aczkolwiek jak odwiedza market to i pogada, poklepie po ramieniu. Nie wiem może to tylko pozory, ale chociaż je stwarza. Gorzej sie zachowują osoby ktore są pod nim i mają przerośnięte ego. Zero szacunku. A najśmieszniejsza jest zmowa milczenia. Regionalna ci powie, ze masz sie cieszyć, bo żaden pracodawca w okolicy nie daje tyle zarobić. Serio? 1800 z premia i ze wszystkim i jeszcze nadgodziny? Można zarobić lepiej, tylko nie można słuchać tego głupiego pieprzenia regionalnej i sie nie bać. Ona specjalnie tak gada, bo rąk do pracy wciąż brak. Jak macie jakies pytania, to pytajcie. Napisałem tylko tak ogólnikowo, bo nie wszystko można ogarnąć w jednej wiadomośc

anonymous

Prośba do kierownictwa pana Białeckiego .Niech pon dopilnuje wymiany wózków w sklepie w Kleczewie .wózki które rozwozom towar na sklep wygląda ohydnie wręcz odstrasza od robienia zakupów sanepid by miał co robić. Można by je umyć,oczyścić,Niech pan nie wyciąga konsekwencji od pracownika oni maja. dość pracy i są uprzejmi.Sklep na osiedlu kopalnianym.Dziekuie w imieniu kupujących.

Gębice

Masakra w gebicach o godzinie 20 nie pokroi mi już szynki lub sera bo maszyna już umyta godzine przed zamknięciem. Żeby to było tylko raz nic bym nie mówił ale tak jest codziennie. Pracuje do 19 z czym mam nastepnego dnia jeść kanapki ?

Gębice 2
@Gębice 21.01.2018 09:59

bidulo brak noży ? w XXI wieku , normalnie giniesz, a lodówke masz? ps. mnie nawet o 20:55 obsłużą i to prawie codziennie

Jarek Kulas

Właśnie wybieram się do twojego marketu w trzemesznie mam zamiar oddać smierdzącą pierś z kurczaka .nie mam paragonu bo dałem się nabrać na promocyjną cenę barszczu i zarządałem zwrotu gotówki poczym pani coś napisała na paragonie i schowała do kasy fiskalnej .Jestem ciekaw jak tą sprawę uda mi się załatwim

kk

Do pan z kadr 3 umowa to umowa na cza nieokreslony kodeks pracy popatrzcie jak nie do inspekcja zawita

były pracownik
@kk 03.09.2016 07:51

ciekawe kto sprawdzi na jakie umowy tam ludzie pracują ....czy mają zgodnie z kodeksem po określonym czasie na czas nieokreślony czy jadą na czasówkach.....do końca

Kutno

W Kutnie sklep zamknięty z dnia na dzień. Przyjechało szefostwo zrobiło zebranie i poinformowało ludzi, że z przykrością informują, że z 1 grudnia sklep zostaje zamknięty. Poinformowali jescze, że bonów na święta nie dostaną a pensja zostanie pomniejszona o braki w inwenturze. W lokalnej prasie starali się wybielić, że to nie ich wina zrzucając wszystko na właściciela budynku. Tak to jest z tymi polskimi marketami. Nie wyobrażam sobie samej akcji z Tesco biedra albo innym zagranicznym marketem

niezadowolony nabywca

TM w Trzemesznie.dzis oddałem pierś z kurczaka bo była nieświeża.pieniędzy nie odzyskałem bo nie miałem paragonu,ale miałem naklejke dla tego towaru na opakowaniu.dzis kupiona,kilka godz wczesniej.takze nie mam ani mięsa ani gotówki.nie ma to jak myte mięso a wmawiają ze świeże

Jacek
@niezadowolony nabywca 29.10.2017 12:28

Zasada reklamacji jest taka, że trzeba mieć paragon.

Dominika

Aktualnie Twój Market rekrutuje na szereg stanowisk - sprzedawca, kasjer, kierowca kat. B - jak wyglada tu proces rekrutacyjny? Jest długi i skomplikowany, czy też wystarczy jedna konkretna rozmowa?

Dominika

Możecie wytłumaczyć skąd wynikają zwolnienia @Klient? Twój Market ma wiele placówek i jest dość rozbudowaną firmą, więc na pewno w każdym miejscu jest trochę inaczej. Ważne, żeby dać znać jak jest w Środzie Wielkopolskiej, bo przecież tego miejsca forum dotyczy.

Klijent

Czy ta niby kierownik z gebic zacznie szanowac ludzi jak mozna tak traktowac ludzie odchodza nie.chca pracowac prosba do szefa niech zareaguje

Dominika

@Miśka czy taka sytuacja miała miejsce ponownie? Aktualnie w sieci można znaleźć sporo ofert pracy z tej firmy np. Na stanowisko kasjera. Czy ktoś poleca pracę na tym stanowisku?

Miśka

TM w Trzemesznie ul.22 Stycznia. W miarę nowy sklep, po wejściu zrezygnowałam z zakupów, ponieważ był tam pięknie zniewalający smród padliny. Pewnie znowu lady pod mięsem nie umyte?! Drogie panie dbajcie o porządek, bo tracicie klientów.:)

Bożena

Czy TM w Toruniu szykuje się na calkowite zamknięcie?Wszyscy się zwalniają albo na chorobowe uciekają 2osoby do obsługi na sklepie i osoba prowadzaca zmianę to jakiś żart?

Niezadowolony klient

Solec Kujawski?, o godzinie 20.45 w dziale mięsnym nie sprzedaję bo mam mięso policzone do inwentaryzacji na dzień następny. Kpina

ONA

W Solcu Kujawskim Tragedia, ekspedientki jakby za karę pracowały.

W Toruniu tragedia,brud,smród itd Pracownicy niezadowoleni bo tylko się wymaga a żadnego milego słowa jak praca dobrze wykonana.Pani kierownik chodzi wiecznie napstroszona z muchami w nosie.Dni wolne zabierane,lewe listy obecnosci może inspekcja pracy by się przydała i sanepid również.

Handlowiec

Bylam w kilku tych sklepach i chociaz nie ktore sklepy są nowymi sklepami to moim zdaniem w Gebicach jest lepiej z obsługa i z czystoscia niz w innych ktore odwiedzilam.

Hg
@Ks 12.12.2016 19:41

Tak to jest jaksie z dziada na pana wchodzi

Niezajerestrowany

Twój Market będzie teraz wykończony przez konkurencję i bardzo się cieszę ,brzydzę się kupować i nie kupuję w Twoim Markecie,tam śmierdzi

karka

@lok trochę to dziwne, ślusarz w sklepie? Na ich stronie internetowej jest sporo rekrutacji, ale są to głównie stanowiska typowych sprzedawców lub kasjerów

bleble

Ta firma to jedna wielka porażka.Kadry i pracowniki w biurze oraz kierowniczki i dyrektorzy maja pensje nie złe tylko sprzedawcy maja grosze i na dodatek jak coś źle to wszystko na nas zwalają że to nasza wina. Nie wierzcie tutaj w pozytywne komentarze bo to piszą ludzie którzy maja chody u kierowniczek.Na małych wioskach też nie jest kolorowo.Nasze wypłaty są niskie ponieważ trzeba wszystko pakować na budowę.Cały ten system u nich jest chory i źle skonstruowany.Maja hurtownie i zamiast wszystkie produkty brać na hurtownie i potem rozdzielać na sklepy to oni w ogóle nie myślą,ponieważ tam siedzą głąby które nie wiedza jak to zrobić.Przecież nie oszukujmy się bo taka prawda. Szukają ludzi bo się zwalniają i potrzebują bo jest ciężko ,ktoś by pomyślał że nie chce się pracować ale to nie jest to, tylko problem tkwi w kierownikach sklepu.Niech zaczną rozmawiać z pracownikami o problemach bo jeśli nie to góra za rok będzie wszędzie brakować.

Zostaw opinię o Twój Market - Środa Wielkopolska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Twój Market