Twój Market
counter
3 181 373 5 1

Popularne opinie

NickolaM

Ja osobiście nie polecam pracy w TM nie wiem jak gdzieś indziej jest ale tam gdzie ja pracowałam atmosfera była nie do wytrzymania wieczne pretensje i fochy o wszystko potrafią cię ochrzanic przy kliencie co jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło w żadnej pracy. Mało przyjazna atmosfera. Nie polecam

Tak6Nie
Dominika

Aktualnie Twój Market rekrutuje na szereg stanowisk - sprzedawca, kasjer, kierowca kat. B - jak wyglada tu proces rekrutacyjny? Jest długi i skomplikowany, czy też wystarczy jedna konkretna rozmowa?

Tak27Nie
Pracownica

Pracuje w Twoim Markecie w Wierzbinku.Jako pracę mogę polecić bo pracuje się dobrze pomimo jednej osoby reszta składu jak najbardziej do dogadania.Gdyby zmienili kierowniczkę całkiem pracowałoby się super,ponieważ obecna kierowniczka wprowadza nieprzyjazna atmosferę,nie przestrzega godzin pracy,musimy zostawać dłużej za co nie mamy płacone..

Tak9Nie
Robin90

Wypowiem sie na temat kilku aspektów pracy w tym markecie. Otóż duzo zalezy od ekipy. Kierowniczka moze byc nie wiadomo jak w porządku, ale są osoby, które ciągną cała zaloge w dol i nie mozna się wyrobić, a takich osób nie zwolnia bo u tak nie ma tutaj komu robic. Zastanawiacie sie czemu ekspedientka nie pokroi wam wędliny o 20:55 jak przecież market czynny do 21. "Zmianowe" nadgodzin wpisywać nie chcą, co z tego ze kierowniczka pozwala jak zmianowa nie wpisze, bo zachowuje sie jakby miala jakis przerost ambicji i formy nad treścią i jakby ta kasa za nadgodziny szla z jej kieszeni. Kazdy chce sie wyrobić żeby wyjść w miare o czasie. Wpisane jest do 21:30. I teraz weź tu umyj ladę, bemary, maszyny, poważ wszystkie mieso bo taki jest wymog przez 30 min, jak zmianowa ci jeszcze truje zebys wyszla i pomogła reszcie dziewczyn sprzątać sklep, dosuwac towar, poprawiać wystawki i dołożyć towar gazetkowy. Zastanawiacie sie dlaczego taka rotacja. Są pracownicy którzy pracują sumiennie, starają sie nie chorować, bo nawet za 1 dzień chorobowego zabierana jest cała premia. Sa rowniez tacy którzy potrafią dzwonić o 6 rano, albo dzwonic przez osobe trzecią ze nie przyjdą bo mają jelitowke, a są na tyle glupie ze piszą np na fb ze jeżdżą gdzies rowerem w piękną letnią pogodę. I to wciąż te same osoby, jelitowke mają setny raz w ciagu roku, ale oczywiście nikt ich nie zwolni bo rąk do pracy brak. Potem się dziwią, ze pracownicy się wkurzają, bo grafik przez takie osoby jest co chwilę poprawiany, robiony z dnia na dzień. Mialas mieć jutro wolne? Zapomnij, musisz przyjść za kogoś. Co z tego ze zapytają ci sie czy mozesz przyjść, odmówisz to dziwnym trafem wolaja cię mimochodem do biura i: ooo zobacz chyba grafik sie na jutro zmienil i ch... Musisz przyjść. I wiecie kto to robi? "Mądre" zmianowe ktore mają przerośnięte ego, bo z kierowniczka mozna sie dogadać. Ile razy wychodzisz z pracy po 22, jestes w domu przed 23, oczywiście wpisane do 21:30 a jak ci łaskawie zmianowa wpisze dobre godziny to kadry tak ci zmanipuluja premie ze i tak wyjdą na swoje xD a najlepsze jest to ze po takiej zmianie jutro musisz byc w pracy o 4:45 bo towar i pieczywo o tej godzinie przyjeżdża. Oczywiście wpisane masz od 5. Logicznie rzecz biorąc powinienes wyjść o 13, ale wychodzisz 14:20 bo zanim policzą twoja kase to jeszcze trzeba na koniec swojej zamiany sklep dosunąć. Oczywiście wpisane do 13:30. A nie daj Bóg jak przyjedzie towar z PIKu to zapomnij ze wyjdziesz o czasie... Trzeba zostac dłużej bo magazyn zawalony i towar trzeba wywiezc. Co z tego ze ci te 2h dopiszą z laski jak kadry oczywiście obetną z premii bo premia uznaniowa xD juz kij w te godziny. Nikt nie patrzy na to że możesz być zmęczony. Przerwa śniadaniowa 15 min. Kierowniczka spoko, przyjdzie nawet ci smacznego powie, ale poryta zmianowa (zdarzały sie nawet takie co sie leczyly psychiatrycznie) przyjdzie i ci powie szybko szybko 5 min. I jeszcze oburzenie że niektórzy sobie przerwę z zegarkiem w reku odmierzają. Myślicie ze praca w markecie to lekki kawałek chleba? Pan Białecki nie wiem co tam sobie o pracownikach myśli tak na serio, aczkolwiek jak odwiedza market to i pogada, poklepie po ramieniu. Nie wiem może to tylko pozory, ale chociaż je stwarza. Gorzej sie zachowują osoby ktore są pod nim i mają przerośnięte ego. Zero szacunku. A najśmieszniejsza jest zmowa milczenia. Regionalna ci powie, ze masz sie cieszyć, bo żaden pracodawca w okolicy nie daje tyle zarobić. Serio? 1800 z premia i ze wszystkim i jeszcze nadgodziny? Można zarobić lepiej, tylko nie można słuchać tego głupiego pieprzenia regionalnej i sie nie bać. Ona specjalnie tak gada, bo rąk do pracy wciąż brak. Jak macie jakies pytania, to pytajcie. Napisałem tylko tak ogólnikowo, bo nie wszystko można ogarnąć w jednej wiadomośc

Tak11Nie

Wszystkie opinie

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Twój Market?

Pytanie Nowy wpis

Czy możliwa jest praca w systemie home office w firmie Twój Market w przypadku pracy jako Kasjer.

TakNie4
Karolina Nowy wpis
@Pytanie

Za takie pytanie z miejsca bym Panią zdyskwalifikowała. Jak Pani to sobie wyobraża? Ciekawi mnie to bardzo

Była stała klientka

Do niedawna byłam stałą klientką Twojego Marketu we Wrześni, niestety byłam praktycznie ciągle oszukiwana płacąc przy kasie okazywało się że ceny albo zawsze były o wiele wyższe niż wynikało to z cen produktów na półkach lub miałam na paragonie do zapłaty za produkty których w ogóle nie kupowałam i tak praktycznie co dziennie. Teraz szerokim łukiem omijam ten market choć jeśli chodzi o lokalizację jest on mi bardzo po drodze

@Była stała klientka

@Była stała klientka Takie uwagi skieruj bezpośrednio do Twój Market, wpłynie to może na poprawę jakości usług. Na jaką umowę zatrudnia ten pracodawca?

Aninmus Nowy wpis
@Emilia

Zlecenie i nie licz na nic więcej

Klient

Pani na kasie porażka

Tak1Nie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 203 dni.

Czy pracodawca Twój Market motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Beata

Najgorszy sklep w Toruniu zaraz po Stokrotce. Kuszą klientów tanim chlebem i wafelkami. Niemiła atmosfera pracy, ciągłe niemożliwe do realizacji wymagania, problem ze złodziejami i ciągłe szkolenie Ukraińców. Polecam omijać tą firmę szerokim łukiem.

Beata
@Beata

i jeszcze to skwaśniałe mleko co ciągle przynosili z powrotem.

Aaa

Witam czy to normalne że w 2 dniu pracy na kasie zostaje już sama? Dziękuję za odpowiedź

Bogdan
@Aaa

Widocznie pracodawca uznał, że spełniasz wymagania. Jeśli nie czujesz się na siłach, to może warto powiedzieć o tym szefowi i porozmawiać na ten temat? Daj znać jak rozwinęła się sytuacja.

TakNie

Po skończonych 8h pracy mamy chodzić do kierowniczki pytać się jej czy możemy iść do domu . Straszy nas że jak się nie będziemy pytać to dostaniemy naganę . Czy to normalne ? Twój Market .

Tak1Nie1
Sławomir
@Pracownik

Jeśli sytuacja którą opisujesz rzeczywiście ma miejsce, to nie jest to normalna sytuacja. Próbowałeś zgłaszać ten fakt? Abstrahując od tego, jestem też ciekaw kwestii zarobków w Twoim Markecie, czy jako pracownik mógłbyś mi coś więcej o tym powiedzieć? Liczę na Twoją odpowiedź i poprawę sytuacji związanej z kierowniczką.

TakNie2

Emilia

Forum nie jest przeznaczone na dyskusje o konkretnych pracownikach, lecz o firmie ogólnie. Wnioskuję, że tam pracujesz lub pracowałaś. Napiszesz parę zdań o warunkach zatrudnienia?

Ola
@Emilia

Już dawno tam nie pracuję, ok 3 lata, więc mogło się pozmieniać. Aczkolwiek wszystkie te negatywne rzeczy o których inni piszą potwierdzały się tez w miejscu w którym ja pracowałam. Wszystko zależy od ekipy, kierowniczki.

@Ola

Trzy lata to sporo czasu, rzeczywiście wiele mogło się zmienić w tej pracy. A dlaczego odeszłaś z Twój Market? Napisz też proszę, na jakim stanowisku pracowałaś.

Ola
@Emilia

W Twoim Markecie robi się wszystko, od wykładania towaru, obsługi na kasie czy mięsnym aż po samo sprzątanie na koniec dnia. Nie ma tam konkretnego stanowiska, mimo ze rekrutują zawsze na kasjer/sprzedawca. Prawdą jest że musisz robić tam wszystko. I dźwigać ciężkie rzeczy też, np takie skrzynki z piwem, bo z tego układa się tzw wyspę. Pracowników brak ponieważ co chwile ktos rzuca L4, przez co grafik jest robiony UWAGA! z dnia na dzień. Idąc do pracy w poniedziałek czasem nie wiesz jaką zmianę masz we wtorek. Wchodzisz do biura a tam Cię przeganiają, ze masz się nie interesować, ze dowiesz się w swoim czasie. Kpina. Przychodzisz wcześniej o pół godziny, wychodzisz później o pół lub półtora a zmianowa Ci tego nie wpisze - bo ma taki kaprys, jakby to z jej kieszeni szło. Można się rozpisywać bez końca.

Tak2Nie
Stały klient

To co się dzieje w Twoim Markecie w Wągrowcu to żenada, nikt tego nie widzi...Białecki niech otworzy oczy i mądra regionalna jakich mają ludzi a nowa Pani kierownik J.P (usunięte przez administratora).pracownicy między alejkami dyskutują że muszą przychodzić do pracy wcześniej zostawać po godzinach jak tak można pracować nie dość że co chwilę się personel zmienia bo nikt do pracy się nie nadaje.nikt nic nie umie i ludzi wykorzystują! . Starej załogi nie ma i co niema komu pracować...? Mądre Panie na mięsnym szczególnie Pani w loczkach brak słów na Twoja osobę i nie tylko na Ciebie dotyczy się to też innych...stoją w grupach przeklinaja ludzi obgaduja to jest dopiero kultura, na kasie niby kasuja a pierdolami się zajmują Pani starsza w okularach i rudych włosach to już samą siebie przechodzi niech się zajmie sobą ludziom stojącym w kolejce nie potrzebne jest wysłuchanie jej problemow. Byłam częstym klientem tego Marketu ale jestem już z dala od niego nie dość że smród z mięsnego to jeszcze pełno nowej załogi która niewie chyba gdzie jest,niedługo to sami (usunięte przez administratora)będą dla Bialeckiego pracować jak ludzi nie umie szanować!!!

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 350 dni.

Braliście udział w rekrutacji dla stanowiska Magazynier w Twój Market? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

NickolaM

Tak6Nie
@NickolaM

Chyba każdy się ze mną zgodzi co do tego, że atmosfera jest jednym z najważniejszych czynników, które wpływają na jakość naszej pracy. Dlatego szkoda, iż ta Twoim Markecie nie jest najlepsza. A co z zarobkami? Czy rekompensują inne niedogodności?

Martyna

To chyba jakaß kpina.

@Martyna

Nie ukrywam, że jestem bardzo ciekawa, co konkretnie nazywasz kpiną. Byłoby super, jakbyś zechciała nam to wyjaśnić w kolejnym poście. Na pewno jednak pracujesz w Twoim Market, a więc pewnie orientujesz się w aktualnych stawkach pracowników. Powiedz mi zatem, czy tamtejsze wynagrodzenie uznajesz już za dobre czy może niekoniecznie? Zachęcam Cię do dalszego uczestnictwa w dyskusji.

Ptacownica

Potwierdzam najlepszą.

Była pracownica

Kleczew 3 Maja Pani Kierownik,przyjrzyjcie się jej pracy.

Praca
@Była pracownica

Najlepsza Pani Kierownik

TakNie

Ja mam pytanie,ile powinien trwać urlop wypoczynkowy???Pięć dni???

Tak9Nie
@Pracownica

A czy te godziny, podczas których zostajecie dłużej i de facto powinny być liczone jako nadgodziny, są gdzieś w jakiś sposób rejestrowane? Może można później odebrać je sobie jako na przykład dzień wolny? Daj znać, jak to dokładnie wygląda w Twoim Markecie.

@Dominika

Może napiszę jak było od początku ????Market powstał w marcu br.i od samego początku było tak że zostałyśmy 20-30 minut dłużej nigdzie tego nie pisząc. My rozumiemy zostać raz drugi po godzinach ale nie codziennie.taka sytuacja trwała bodajże do sierpnia aż któraś z pracownic napisała donos na kierowniczke, że każe nam zostawać po godzinach i nie mamy za to płacone. Zmieniło się to po wizycie biura na 2 miesiąca bo znów nie wypuszcza nas tak jak powinna.A czy mamy rejestrowane te godziny ???Nie !można to tylko udowodnić sprawdzając kamery...No i najlepsze jest to,że po przepracowanych godzinach pracy musimy pytać Panią kierownik czy możemy iść do domu .W żadnej pracy czegoś takiego nie ma.Powiem tak praca bardzo dobra,placa też ....ale atmosfera czasem nie dowytrzymania....

Tak3Nie

Supermarketerka
@Pracownica

Nie wiem gdzie pracowalas dotychczas ale ja w kazdej pracy spotykam sie z tzw.zdawaniem zmiany. Po wykonaniu swoich obowiazkow kazdy z moich kolegow zdawal kierownikowi relacje z tego co zrobil, a czego zrobic nie zdazyl - tym samym zostal odprawiany do domu, badz tez nie. Nie mowie tu o TM bo tutaj rzeczywiscie pracownicy robili co chcieli. Pamietajcie ze punkt widzenia zmienia razem z punktem siedzenia. Nie wyrabiasz sie-zostajesz. Wy po takim czasie od otwarcia powinniscie zwyczajnie zaczac sie wyrabiac a kierowniczka (jesli jest w porzadku oczywiscie) powinna Wam ewentualne nadgodziny ktore wynikaja z przyczyn niezaleznych od Was (a nie z obijania sie i niewyrabiania) oddac albo zwyczajnie wypuscic do domu i przekazac to co zostalo zmianie nr 2.

Tak2Nie
Supermarketerka
@Supermarketerka

No i nie utozsamiajcie mnie prosze z obecnym pracownikiem TM a juz tym bardziej z kimkolwiek zwiazanym z miejscowoscia o ktorej piszesz. To tylko moja obiektywna opinia po ponad 10 latach pracy w handlu (od kasjera do kierownika).

Qo
@Supermarketerka

Śmieje się w głos jak to czytam... w markecie zawsze jest coś do zrobienia i jeszcze zostawać bo się nie wyrobiłeś... No proszę... Już bez jaj... lataj miedzy kasa a mięsnym, dokładaj warzywa i jeszcze wyłóż towar który przyjechał. Nie wyrobiles się? Zostaniesz? I to prawda, co pisze jedna osoba wyzej, to pytanie się kierownika czy można iść do domu jest uwłaczające, a kierownik z wielka laska cię puści albo i nie...

Tak3Nie

Nowa
@Qo

Zacznijcie sie wyrabiac to nie bedzie problemu. Bardzo latwo mozna ustawic zespol tak zeby praca szla sprawnie-wystarcza podstawowe umiejetnosci do zarzadzania ludzmi. Chyba ze kierownik nie ma pomyslu jak dobrze rozpisac zmiane a pracownicy nie robia nic tylko narzekaja. Ale wtedy to juz kwestia raczej dla kierownikow regionalnych. Ps. Podejrzewam ze kazdy wypowiadajacy sie tutaj zdaje sobie sprawe z tego ile pracy jest pracy w tego typu sklepach (zaskocze Cie albo i nie-w niektorych marketach oprocz kasy, miesnego i warzywniaka maja jeszcze piekarnie w ktorej na miejscu pieką pieczywo a mimo okrojonego skladu daja rade-wystarczy ze zmianowy ruszy tylek a pracownicy zaczna dawac z siebie 100%). Takze ruszcie sie do pracy a bedzie super!

@Pracownica

A czy w pracy nie podpisujecie jakieś listy obecności czy czegoś takiego? Może tam warto by było zaznaczać godziny pracy. A może pracownicy mieli już jakieś inne pomysły do ich rejestrowania? Piszesz, że praca w Twoim Markecie jest bardzo dobra - co na to wpływa?

DobraRada
@Nowa

Bardzo dużym ułatwieniem byłoby zorganizowanie dostaw od jednego dostawcy.. Obstawić lepiej dni w których wjeżdża towar a nie wykorzystywać jednych do wszystkiego, trochę lepsza logistyka i wszyscy na tym korzystają.

Witek

Na jaka umowę można liczyć na początek? Jaką macie atmosferę?

@Witek

Raczej umowę z agencji.

Dominika

@Ośmiornica, rozumiem. Dziękuję za odpowiedź, życzę wszystkiego dobrego i pomyślnego rozwoju swojej ścieżki zawodowej! Twoje wypowiedzi rzuciły wiele nowego światła na pracę w Twoim Markecie. Czy ktoś z Was podjął niedawno pracę w tej firmie? Myślę, że Wasze pierwsze wrażenie na temat pracy w niej może być bardzo ciekawe!

Dominika

@Ośmiornica, prosisz o konkretne pytania. A zatem po pierwsze interesująca jest ogólna atmosfera jaka panuje w Twój Market, czy pracownicy są dobrze traktowani przez pracodawcę? Tak jak wcześniej wspomniał @Witek, na jaką umowę można liczyć? Czy są jakiekolwiek oferowane benefity?

@Dominika

Można liczyć na umowę o pracę. Aczkolwiek najpierw dostaje się umowę zlecenie na jakiś czas. Jedni są na zleceniu dluzej inni krócej. Ale na umowę o prace można liczyć. Z atmosfera w pracy bywa różnie. Wszystko tak naprawdę zależy od załogi. Kierownik może być ok, ale tak naprawdę z reszta załogi spędza się czas i pracuje. Jesli inni pracują sumiennie i ty wiesz ze pracujesz sumiennie jest ok. Najgorzej gdy Ty dajesz z siebie wszystko żeby jakoś te zmianę ogarnac a reszta ma to gdzieś byle tylko odrobić te 8h. Wtedy jedna osoba nie nadrobi wszystkiego za te inne osoby. A zrobione musi być wszystko.

@Dominika

Jesli chodzi o pracodawcę, otrzymuje się bony na święta Wielkanocy i święta bożego narodzenia aczkolwiek wtedy premia uznaniowa jest zmanipulowana i się wychodzi na to samo. Co jest niefajne tez, jeżdżenie na inwentaryzacje do innych marketów sieci. Jak to wyglada? Idziesz do pracy na 5 lub 5:30, kończysz zmianę o 14, a na 15 musisz jechać na inwenture do jednego z marketów. Nie jest to może zbyt często ale nie jest to fajne. Ze nie dość ze przepracujesz swoją zmianę to jeszcze na inwenture jedziesz a nadprogramowe godziny masz tak rozpisane żeby nie musieli za nie więcej zapłacić. Zwykle z takiej inwentury wraca się 19 lub 20 a na drugi dzień znow do pracy.

@Ośmiornica

Za inwentury odbierany jest dzień wolny zgodnie z planem pracy.

@Pracownik

Nie prawda. Dostajesz normalnie dzień wolny później gdzieś w tygodniu, o ile nie ma za dużo pracowników na L4, bo jak są na L4 to wolnego nie dostaniesz. Godziny rozpiszą Ci tak żeby Ci jak najmniej za nie zapłacić a przychodzi do wypłaty wynagrodzenia to premia uznaniowa jest tak zmanipulowana ze wychodzi się tak, jakby się ten dzień i tak wolny miało a nie cały przepracowany.

Dominika

@Ośmiornica, dziękuję bardzo za Twoje odpowiedzi! Podjęłaś w nich wiele istotnych kwestii i myślę, że wiele spraw mamy już teraz jasnych. Rozumiem, że pracujesz aktualnie w Twoim Markecie, tak? @Pracownik, a jak Ty oceniasz tego pracodawcę? Czy oferowane przez niego warunki są dla Ciebie satysfakcjonujące? Zachęcam do podzielenia się opinią!

@Dominika

Zmieniłam pracę, mierzę wyżej. Praca w Twoim markecie to dobra praca jak się faktycznie tej pracy potrzebuje pilnie i pieniędzy, niestety żeby jakoś żyć i coś konkretnego zarobić trzeba mierzyć dużo wyżej.

Zostaw merytoryczną opinię o Twój Market - Środa Wielkopolska

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Twój Market