Twój Market

Środa Wielkopolska

Opinie o Twój Market

niezadowolony nabywca

TM w Trzemesznie.dzis oddałem pierś z kurczaka bo była nieświeża.pieniędzy nie odzyskałem bo nie miałem paragonu,ale miałem naklejke dla tego towaru na opakowaniu.dzis kupiona,kilka godz wczesniej.takze nie mam ani mięsa ani gotówki.nie ma to jak myte mięso a wmawiają ze świeże

Dominika

Aktualnie Twój Market rekrutuje na szereg stanowisk - sprzedawca, kasjer, kierowca kat. B - jak wyglada tu proces rekrutacyjny? Jest długi i skomplikowany, czy też wystarczy jedna konkretna rozmowa?

Dominika

Możecie wytłumaczyć skąd wynikają zwolnienia @Klient? Twój Market ma wiele placówek i jest dość rozbudowaną firmą, więc na pewno w każdym miejscu jest trochę inaczej. Ważne, żeby dać znać jak jest w Środzie Wielkopolskiej, bo przecież tego miejsca forum dotyczy.

Klijent

Czy ta niby kierownik z gebic zacznie szanowac ludzi jak mozna tak traktowac ludzie odchodza nie.chca pracowac prosba do szefa niech zareaguje

Dominika

@Miśka czy taka sytuacja miała miejsce ponownie? Aktualnie w sieci można znaleźć sporo ofert pracy z tej firmy np. Na stanowisko kasjera. Czy ktoś poleca pracę na tym stanowisku?

Miśka

TM w Trzemesznie ul.22 Stycznia. W miarę nowy sklep, po wejściu zrezygnowałam z zakupów, ponieważ był tam pięknie zniewalający smród padliny. Pewnie znowu lady pod mięsem nie umyte?! Drogie panie dbajcie o porządek, bo tracicie klientów.:)

Bożena

Czy TM w Toruniu szykuje się na calkowite zamknięcie?Wszyscy się zwalniają albo na chorobowe uciekają 2osoby do obsługi na sklepie i osoba prowadzaca zmianę to jakiś żart?

Niezadowolony klient

Solec Kujawski?, o godzinie 20.45 w dziale mięsnym nie sprzedaję bo mam mięso policzone do inwentaryzacji na dzień następny. Kpina

ONA

W Solcu Kujawskim Tragedia, ekspedientki jakby za karę pracowały.

W Toruniu tragedia,brud,smród itd Pracownicy niezadowoleni bo tylko się wymaga a żadnego milego słowa jak praca dobrze wykonana.Pani kierownik chodzi wiecznie napstroszona z muchami w nosie.Dni wolne zabierane,lewe listy obecnosci może inspekcja pracy by się przydała i sanepid również.

Handlowiec

Bylam w kilku tych sklepach i chociaz nie ktore sklepy są nowymi sklepami to moim zdaniem w Gebicach jest lepiej z obsługa i z czystoscia niz w innych ktore odwiedzilam.

Ks
@Handlowiec 16.11.2016 23:10

Hg
@Ks 12.12.2016 19:41
W gebicach jest czysto daj spokoj szczury po sklepie biegaja a kierowniczka chodzi usmiechnieta daj spokoj...

Tak to jest jaksie z dziada na pana wchodzi

Niezajerestrowany

Twój Market będzie teraz wykończony przez konkurencję i bardzo się cieszę ,brzydzę się kupować i nie kupuję w Twoim Markecie,tam śmierdzi

karka

@lok trochę to dziwne, ślusarz w sklepie? Na ich stronie internetowej jest sporo rekrutacji, ale są to głównie stanowiska typowych sprzedawców lub kasjerów

bleble

Ta firma to jedna wielka porażka.Kadry i pracowniki w biurze oraz kierowniczki i dyrektorzy maja pensje nie złe tylko sprzedawcy maja grosze i na dodatek jak coś źle to wszystko na nas zwalają że to nasza wina. Nie wierzcie tutaj w pozytywne komentarze bo to piszą ludzie którzy maja chody u kierowniczek.Na małych wioskach też nie jest kolorowo.Nasze wypłaty są niskie ponieważ trzeba wszystko pakować na budowę.Cały ten system u nich jest chory i źle skonstruowany.Maja hurtownie i zamiast wszystkie produkty brać na hurtownie i potem rozdzielać na sklepy to oni w ogóle nie myślą,ponieważ tam siedzą głąby które nie wiedza jak to zrobić.Przecież nie oszukujmy się bo taka prawda. Szukają ludzi bo się zwalniają i potrzebują bo jest ciężko ,ktoś by pomyślał że nie chce się pracować ale to nie jest to, tylko problem tkwi w kierownikach sklepu.Niech zaczną rozmawiać z pracownikami o problemach bo jeśli nie to góra za rok będzie wszędzie brakować.

zulu

Kierowniczki kradną nam godziny a swoim do opisują.pensje male 1600 ale musisz mieć 2 albo3 niedziele

Pracownica

1600 zl i nie licz na więcej

Mały

Witam nie polecam tego sklepu a zwłaszcza kiełbas parowek kupiłem dziś a w kielbaskach białe robaki zwane madami co mam z tym zrobić

kk

Do pan z kadr 3 umowa to umowa na cza nieokreslony kodeks pracy popatrzcie jak nie do inspekcja zawita

przacownik

A co do imprezy do nie dzieli sie ludzi ale widac jakie szefostwo wstyd!

pracownica

Praca w TM to mnóstwo wymagań, żadnych szkoleń i niskie zarobki. Brak drobnych których nie zapewnia TM, mała obsada na sklepie bo nikt nie wytrzymuje dłużej niż kilka miesięcy. Kierownik regionalny który zamiast wspierać sprawia że ma się ochotę natychmiast rzucić pracę. Oto nasza pracownicza codzienność.

ktoś kto był w sklepie ostatni raz

Dla mnie sklep w Toruniu to wielka porażka. Pamietam jak było kiedyś a dziś. Zamknijcie to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo jeszcze od tego starego mięsa ktoś się potruje

Patryk

Nie wiem co jest przyczyną ale sklep w Toruniu moim zdaniem upada,,,byłem dzis na zakupach i przypomnialem sobie czasy świetności TM w tym miescie.Kiedys nie do pomyslenia,ze w piatkowe popoludnie pustki na sklepie ,4osoby na zmianie?Hmm ,,, niemily zapach,brud,palety i wozki na sklepie porozstawiane,ogólny bałagan i jedna Pani na stoisku miesnym,,,wybór w wedlinach żaden-jednym słowem tragedia .

Wampir

Kierowniczka ,która wcale nie nadaje się to tej pracy,nie radzi sobie ze sklepem i nie umie kierować ludźmi ,najgorszy sklep w Środzie Wlkp.

Marcyśka

do Guru.... Firma w necie nie ogłasza się, a jeśli tak to przez pośrednika. Procedura jest taka zanosisz CV do TM do kierownika i zostawiasz. A wtedy jak będzie rekrutacja to się odezwą, albo tez nie wszytko zależy od szczęścia. A jeśli chodzi o umowy to żle zrozumiałeś, zawsze lepszą perspektywą jest "umowa o pracę". Tylko oni coraz rzadziej tak zatrudniają.

Marcyśka

Jeśli chodzi o oferty pracy od tego pracodawcy, to są cały czas na różne sklepy. Atmosfera pracy na poszczególnych marketach coraz gorsza, personel mało wykwalifikowany. A dlaczego? Ponieważ firma zaczęła zatrudniac ludzi na umowy o dzieło, potem może zlecenie-obiecane. I ktoś kto zdobędzie troszkę doświadczenia odchodzi, bo nic z takiej umowy nie ma,godzin pracy mnóstwo, a zapłata nie adekwatna do zadań. Zresztą w tej firmie coraz rzadziej są dostrzegane predyspozycje pracownika i jego umiejętności w handlu, liczy się kto kogo jest znajomym.:-) A nie kto ile umie i jakie ma chęci do pracy!

klienta

A dlaczego sie pytasz.....Moze jak pracujesz tej firmie to może wiesz gdzie tak jest........ale nie ma problemu działa w mięsny w srodzie wlkp......kiedys byly mile zakupy tym sklepie a teraz do kasy to strach podejść bo spojrzenia kasjerki zabija za kare tam sa ale trudno moze kiedyś będzie dobrze ......

O jaki sklep dokładnie chodzi ze dziewczyny nie sa uśmiechnięte nz dziale miesnym jesli moge wiedzieć. ?.....

klienta

Wczorajsze zakupy na dziale mięsnym do poludnia to male nie porozumienie w tych paniach brak życia a o uśmiechu prosze zapomnieć i te kolejki.......

klient

Powiem tak ze po dzisiejszych zakupach twoim markecie srodzie wlkp, rano dziewczyna ktora jest na codzien na mięsnym a dzisiaj na kasie to dosłownie wielka pomylka oszukuje nie umie liczyć i nabija towar podwójne kto ja dopuścił do kasy, a tak naprawde to ten market co kiedys byl kiedys chętnie robiłem zakupy tu a teraz nie mila obsługa jakieś nowe nie maja uśmiechu tak jak za kare tu by były nie do pomyślenia.....

xxxx

Ta firma zawsze będzie szukać pracowników , a jak zatrudnia to moj boze co za kasjerki ......., a nie mówiąc o wyżej osoby (kierowników, dyrektorki)

pracownica

Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego kartki o wypłacie dostajemy parę dni później jak możemy wyjaśnić ze nam nic tu mie pasuje ze za mało jest a jak dzwonimy to wszystko jest ok tak najlepiej powiedzieć i okradac pracowników co za firma:(

ona

Inspekcja pracy swoja droga,,,ale sanepid i inspekcja handlowa tez by sie przydala Jestem czestym klientem w TM w Toruniu Wprowadzaja ludzi w błąd ceny nieaktualne,towar na półkach po terminie,mięso nie pierwszej świeżości,,, a kolejki do kas to nie wspomnę Pani na kasie wolna jakby dopiero co usiadla do obslugi,miny jakby byly tam za kare chociaż co tu sie dziwić biorą przyklad z góry od przełożonego Jedna Pani na miesnym to chyba jedyna osoba ktora zawsze z uśmiechem i żartem rozladuje napięcie wśród klientow(czarna krotko scieta) Pozdrawiam tą Panią i życzę jej aby trzymala tak dalej to może klienci zostana,bo szczerze mówiąc odechciewa mi sie już robic tam zakupy

gw

trzeba nasłać inspekcje pracy nie chcą dawać ludziom urlopów

xxxxx

No sorki chyba ze ty siedzisz na dobrym krześle ta tak ci dobrze tam.........

xxxxx

Czarne hmury ida na twój market w srodzie wlkp., znowu wróciły czasy Hitlera znowu rządzi udaje ze potrafi a tak naprawde to nic nie potrafi........

OBSERWATORKA

NAJWAZNIEJSZY JEST KLIENT. NALEZY BYC MILYM. ALE NIE W TEJ FIRMIE, NIE WIADOMO O CO CHODZI. PO PROSTU MOBING.

obserwator

A ta kamila co przyjezdza do gebic wielka paniusia chyba siedzi u bialeckiego pod stolem i robi codziennie

kilentka

To co widze ze dzieje się markecie srodzie wielki problem coraz miej pracowników starych a nowe twarze to boże wredne nie mile nie umia liczyc na kasach, a miesny zostal bez dziewczyn gdzie sa te wszystkie dziewczyny co byly uśmiechnięte mozna po zartowac a teraz smutno poprostu żałoba. Ale powiem wam ze to nie ten sklep co rok temu milo fajnie uśmiech na twarzach dziewczyn a teraz szkoda słów..

kilentka2

a w Toruniu nadal bez zmian?

Burak_1987

Pani Agieszka, kierownik marketu w Gębicach każe kupować pracownikom przeterminowany towar, jeżeli nie zostanie sprzedany w terminie, lub zostało go zamówione za dużo, co jest moim zdaniem karygodne. Jeżeli pracownik się nie zgodzi, będzie musiał płacić ze swojej pensji. Tam powinien wpaść sanepid bez uprzedzenia, bo to co się w tym markecie wyprawia, przechodzi ludzkie pojęcie. Ta aragoancka kobieta nie posiada kompletnie żadnych kompetencji, do pełnienia swojego stanowiska. Do tego odnosi się do pracowników w sposób opryskliwy, często poniżający, również przy klientach. Syf, kiła i mogiła, totalnie nie polecam.

była pracownica , która miała odwagę się odezwać

Skoro się pojawiają ofety to chyba widzisz, że sie zwalniają Ja też pracowałam w markecie. w tych czasach pracownik może ma prawa ale boi sie odezwać bo zaraz straszą że zwolnią szok po prostu szefostwo żeruje na biednych pracownikach będę się modlić, żeby kiedyś rodzina biełeckich zbankrutowała i poczuła co to znaczy nie mieć na chleb. prawo jest ale nie broni pracownika, bo ten jak narzeka lub ma odwagę się odezwać to do widzenia. także daruj sobie takie teksty. Proponuje iść tam do pracy. Daje ci miesiąc i sam zaczniez szukać nowej pozdrawiam

××××

Widzę ze nie tylko srodzie wlkp TM, tak jest ciężko prawie każdym z markecie to gdzie jest szefostwo , ze nie widzi tego co dzieje się z pracownikami .Ludzie bez serca przecież woda do pica nie jest droga jak macie drogie picie to kupcie chodziaz w biedronce tam taniej a kasjerki beda mieć co pic taki upal.Bo takie upaly to wasz obowiazek zapewnić wode do picia. Tak7e jest prawo...

była

Pracowałam jakiś czas w TM w Wągrowcu i mogę powiedzieć z czystym sumieniem że w tej firmie nie szanuje się pracownika!!! W sezonie letnim pracodawca nie zapewnia wody do picia brak klimatyzacji a zimą kostniejesz z zimna bo nie ma ogrzewania a polary trzy na 22 pracowników! A do tego wszystkiego praca stojąca przy kasie bo brak krzeseł chyba że własne z domu przyniesiesz, a w taki upał jak dziś stojąc przy kasie 8godz. bez wody i klimy i do tego miła osługa klienta no nie wiem czy któraś nie padła.

klientka

Boze co za ludzie nie maja serca do swojich pracownikow takie goraczki a dziewczyny nie maja czym oddychać, tym markecie.wygladaja jak ten warzywniak który umiera na sklepie one tak samo wygldaja nie maja sil sie nawet uśmiechnąć przy kasach .poprostu zal tych dziewczyn:(

xxxx

To jest chore dla mnie zeby Twojim Markecie Środzie Wlkp.nie bylo klimatyzacji ja jako klient nie moge robic zakupów bo gorąco a co dopiero dziewczyny maja zrobic.Po tyle godzin co tam pracują jak mrowki caly czas biegiem.No oczywiście ze nikt nie zwraca uwagi na to i ze dziewczyny padaja ze sil, bo kierownictwo i dyrektorzy swojich biurach maja klimatyzację no i wiadomo ze pracuja po 8 godzin.

klientka

Zgadzam się z pani wpisem ja od dłuższego czasu nie chodzę na zakupy do Twojego Marketu, ponieważ jest BARDZO nie miła OBSŁUGA,bałagan i smród odstrasza. Teraz chodzę do Mili,miła obsługa,część starej obsady z Twojego Marketu tam teraz pracuje,czysto,zawsze świże mięso,warzywa i owoce. Kto nie był to polecam!

była

Słaba, naprawdę słaba ta firma, moi drodzy, szczerze odradzam. Jeden przykład - Może banał, ale market nie zapewnia chociażby ŻADNEGO wsparcia w bilonie i banknotach. Jakiś skarbiec do rozmiany? coś? pooo co... lepiej niech zdesperowani pracownicy przynoszą swoje i rozmieniają, skoro nie chcą być wyzywani od klientów. Do poprawy, dużo do poprawy. Nie piszę tego złośliwie, raczej dla podniesienia świadomości właścicieli, być może nikt nie zgłasza im tak błahych problemów.

klientka

W Wągrowcu ogólnie jest okropnie. Bałagan, brudne półki, przeterminowany towar. Chyba nikt nie zajmuje sie tym sklepem. Obsada? Szkoda gadać, co rusz to inna jest zatrudniana, starą ekipę szlag trafił. Znam kilka dziewczyn które są w porządku do klientów, o innych wole się nie wypowiadać. Nie wiem czy to ze względu na kierownictwo czy co innego ma wpływ na nastrój pracowników, ale uważam że ktoś w końcu musi coś zrobić żeby sklep nie stracił na opinii i wizerunku. Może jest tu jakiś pracownik, który moglby przybliżyć sytuację w Wągrowcu?

klient

Robiłem zakupy w sklepie w Wilczynie na stoisku mięsnym , w tym dniu obsługa byłam niekompetentna i bardzo niemiła , niech kierownik z Wilczyna wzoruje się na Ślesinie i zmieni te nieuprzejme panie

Zostaw opinię o Twój Market - Środa Wielkopolska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Twój Market