Twój Market

Środa Wielkopolska

Twój Market

Opinie o Twój Market

Dominika

@Ośmiornica, rozumiem. Dziękuję za odpowiedź, życzę wszystkiego dobrego i pomyślnego rozwoju swojej ścieżki zawodowej! Twoje wypowiedzi rzuciły wiele nowego światła na pracę w Twoim Markecie. Czy ktoś z Was podjął niedawno pracę w tej firmie? Myślę, że Wasze pierwsze wrażenie na temat pracy w niej może być bardzo ciekawe!

Dominika

@Ośmiornica, prosisz o konkretne pytania. A zatem po pierwsze interesująca jest ogólna atmosfera jaka panuje w Twój Market, czy pracownicy są dobrze traktowani przez pracodawcę? Tak jak wcześniej wspomniał @Witek, na jaką umowę można liczyć? Czy są jakiekolwiek oferowane benefity?

@Dominika 24.06.2018 17:02

Można liczyć na umowę o pracę. Aczkolwiek najpierw dostaje się umowę zlecenie na jakiś czas. Jedni są na zleceniu dluzej inni krócej. Ale na umowę o prace można liczyć. Z atmosfera w pracy bywa różnie. Wszystko tak naprawdę zależy od załogi. Kierownik może być ok, ale tak naprawdę z reszta załogi spędza się czas i pracuje. Jesli inni pracują sumiennie i ty wiesz ze pracujesz sumiennie jest ok. Najgorzej gdy Ty dajesz z siebie wszystko żeby jakoś te zmianę ogarnac a reszta ma to gdzieś byle tylko odrobić te 8h. Wtedy jedna osoba nie nadrobi wszystkiego za te inne osoby. A zrobione musi być wszystko.

@Dominika 24.06.2018 17:02

Jesli chodzi o pracodawcę, otrzymuje się bony na święta Wielkanocy i święta bożego narodzenia aczkolwiek wtedy premia uznaniowa jest zmanipulowana i się wychodzi na to samo. Co jest niefajne tez, jeżdżenie na inwentaryzacje do innych marketów sieci. Jak to wyglada? Idziesz do pracy na 5 lub 5:30, kończysz zmianę o 14, a na 15 musisz jechać na inwenture do jednego z marketów. Nie jest to może zbyt często ale nie jest to fajne. Ze nie dość ze przepracujesz swoją zmianę to jeszcze na inwenture jedziesz a nadprogramowe godziny masz tak rozpisane żeby nie musieli za nie więcej zapłacić. Zwykle z takiej inwentury wraca się 19 lub 20 a na drugi dzień znow do pracy.

@Ośmiornica 27.08.2018 23:40

Za inwentury odbierany jest dzień wolny zgodnie z planem pracy.

@Pracownik 28.08.2018 13:16

Nie prawda. Dostajesz normalnie dzień wolny później gdzieś w tygodniu, o ile nie ma za dużo pracowników na L4, bo jak są na L4 to wolnego nie dostaniesz. Godziny rozpiszą Ci tak żeby Ci jak najmniej za nie zapłacić a przychodzi do wypłaty wynagrodzenia to premia uznaniowa jest tak zmanipulowana ze wychodzi się tak, jakby się ten dzień i tak wolny miało a nie cały przepracowany.

Dominika

@Ośmiornica, dziękuję bardzo za Twoje odpowiedzi! Podjęłaś w nich wiele istotnych kwestii i myślę, że wiele spraw mamy już teraz jasnych. Rozumiem, że pracujesz aktualnie w Twoim Markecie, tak? @Pracownik, a jak Ty oceniasz tego pracodawcę? Czy oferowane przez niego warunki są dla Ciebie satysfakcjonujące? Zachęcam do podzielenia się opinią!

@Dominika 28.08.2018 15:13

Zmieniłam pracę, mierzę wyżej. Praca w Twoim markecie to dobra praca jak się faktycznie tej pracy potrzebuje pilnie i pieniędzy, niestety żeby jakoś żyć i coś konkretnego zarobić trzeba mierzyć dużo wyżej.

Tonik

Idealnych firm nie ma ale jak komuś pasuje praca to będzie zadowolony!!

Nie pozdrawiam

W Toruniu najlepsza jest zaloga. Ruszaja sie jak muchy w smole, wieczna obraza na twarzach, i ta fakturzystka ktora nic nie robi tylko siedzi w biurze-to jest dopiero ewenement.

Loka
@Nie pozdrawiam 12.02.2018 14:10

Toidz i tam pracuj, ciekawe czy będziesz mieć banana na gębie

Witek

Na jaka umowę można liczyć na początek? Jaką macie atmosferę?

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić aktualny stan firmy Twój Market?

@Administrator 16.06.2018 09:56

Prościej będzie jak padną jakies pytania, bo tak ogolnie to ciezko się odnieść. Z chęcią odpowiem

Grzesiek

Czy macie jakiś powód, że tak rzadko piszecie na tym wątku?

Jakim pracodawcą jest Twój Market? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Pracownica
@Administrator 15.04.2018 10:04

Za moich czasow sprawa wygladala tak: Jesli 10 przypada w sobote albo w niedziele to wyplata zawsze jest po weekendzie. Premie przyznawane sa na zasadzie takiej ze nawet kierownik nie wie co komu za co. Umowa o prace jest ale na szkolenie bhp trzeba jechac jak sie nie myle do kleczewa, za paliwo nie oddaja-chcesz pracowac to pracuj. Benefity pozaplacowe-bony. Jak dobrze pamietam uzaleznione od dochodow i max 150 zl. Jesli sie myle i aktulnie jest inaczej niz 3-4 lata temi naprostujcie mnie prosze.

Robin90
@Pracownica 19.04.2018 22:57

Teraz jest tak ze Bony dostaje sie w zaleznosci od przychodu, tzn ile przypada na 1 czlonka rodziny czy jakos tak. Max możesz dostać 300zl bonu. Jesli 10. Przypada w weekend to wypłata jest w piątek. Kiedys faktycznie bylo po weekendzie a teraz jest piatek. Jak się zatrudniasz to, kiedys najpierw jechalo się po papiery do budzislawia a potem na bhp do kleczewa na wlasny koszt. Teraz nie wiem bo główna siedziba jest w nieswiastowie czy jakos tak . Premia jest uznaniowa. Kiedyś było tak że kierownik mogl wyznaczyć czy komus da więcej czy mniej np za aktywną sprzedaż. Teraz tego nie ma. Premie są mniej więcej równe, ale manipulują nimi jak chcą. W sensie, masz urlop i wypłata powinna byc większa?- " Zabierzemy trochę premii". Był dłuższy miesiąc, zdarzyły się nadgodziny? - "Obetniemy premie i i tak wyjdzie na nasze" . Zachorujesz raz na 5 lat pracy? Zabierzemy ci cała premie. Chorujesz średnio raz na 2 miesiące? - " Tez ci zabierzemy cala premie"... Moim zdaniem nie powinno tak być... Masz urlop? Zabierzemy ci ekwiwalent za obuwie i odzież oraz premie bo przecież nie bylo cie w pracy nierobie... Szkoda slow, mimo ze urlop sie na umowie o pracę należy jak psu buda...

Dominika

@Filip, czy masz jakieś doświadczenia, jeśli chodzi o pracę w Twój Market? Jeśli tak, to napisz odnośnie warunków pracy oraz relacji z przełożonymi oraz współpracownikami. Wszystkie informacje będą bardzo przydatne dla innych użytkowników. Zachęcam do aktywności na forum oraz pisania merytorycznych komentarzy.

Filip

Jak się komuś rozchodzą drogi z pracą to zawsze znajdzie powód do narzekania!!

Wiktor

Klienci narzekają na prace załogi. Później będziecie narzekać , że firma nie płaci dobrze?

Robin90

Wypowiem sie na temat kilku aspektów pracy w tym markecie. Otóż duzo zalezy od ekipy. Kierowniczka moze byc nie wiadomo jak w porządku, ale są osoby, które ciągną cała zaloge w dol i nie mozna się wyrobić, a takich osób nie zwolnia bo u tak nie ma tutaj komu robic. Zastanawiacie sie czemu ekspedientka nie pokroi wam wędliny o 20:55 jak przecież market czynny do 21. "Zmianowe" nadgodzin wpisywać nie chcą, co z tego ze kierowniczka pozwala jak zmianowa nie wpisze, bo zachowuje sie jakby miala jakis przerost ambicji i formy nad treścią i jakby ta kasa za nadgodziny szla z jej kieszeni. Kazdy chce sie wyrobić żeby wyjść w miare o czasie. Wpisane jest do 21:30. I teraz weź tu umyj ladę, bemary, maszyny, poważ wszystkie mieso bo taki jest wymog przez 30 min, jak zmianowa ci jeszcze truje zebys wyszla i pomogła reszcie dziewczyn sprzątać sklep, dosuwac towar, poprawiać wystawki i dołożyć towar gazetkowy. Zastanawiacie sie dlaczego taka rotacja. Są pracownicy którzy pracują sumiennie, starają sie nie chorować, bo nawet za 1 dzień chorobowego zabierana jest cała premia. Sa rowniez tacy którzy potrafią dzwonić o 6 rano, albo dzwonic przez osobe trzecią ze nie przyjdą bo mają jelitowke, a są na tyle glupie ze piszą np na fb ze jeżdżą gdzies rowerem w piękną letnią pogodę. I to wciąż te same osoby, jelitowke mają setny raz w ciagu roku, ale oczywiście nikt ich nie zwolni bo rąk do pracy brak. Potem się dziwią, ze pracownicy się wkurzają, bo grafik przez takie osoby jest co chwilę poprawiany, robiony z dnia na dzień. Mialas mieć jutro wolne? Zapomnij, musisz przyjść za kogoś. Co z tego ze zapytają ci sie czy mozesz przyjść, odmówisz to dziwnym trafem wolaja cię mimochodem do biura i: ooo zobacz chyba grafik sie na jutro zmienil i ch... Musisz przyjść. I wiecie kto to robi? "Mądre" zmianowe ktore mają przerośnięte ego, bo z kierowniczka mozna sie dogadać. Ile razy wychodzisz z pracy po 22, jestes w domu przed 23, oczywiście wpisane do 21:30 a jak ci łaskawie zmianowa wpisze dobre godziny to kadry tak ci zmanipuluja premie ze i tak wyjdą na swoje xD a najlepsze jest to ze po takiej zmianie jutro musisz byc w pracy o 4:45 bo towar i pieczywo o tej godzinie przyjeżdża. Oczywiście wpisane masz od 5. Logicznie rzecz biorąc powinienes wyjść o 13, ale wychodzisz 14:20 bo zanim policzą twoja kase to jeszcze trzeba na koniec swojej zamiany sklep dosunąć. Oczywiście wpisane do 13:30. A nie daj Bóg jak przyjedzie towar z PIKu to zapomnij ze wyjdziesz o czasie... Trzeba zostac dłużej bo magazyn zawalony i towar trzeba wywiezc. Co z tego ze ci te 2h dopiszą z laski jak kadry oczywiście obetną z premii bo premia uznaniowa xD juz kij w te godziny. Nikt nie patrzy na to że możesz być zmęczony. Przerwa śniadaniowa 15 min. Kierowniczka spoko, przyjdzie nawet ci smacznego powie, ale poryta zmianowa (zdarzały sie nawet takie co sie leczyly psychiatrycznie) przyjdzie i ci powie szybko szybko 5 min. I jeszcze oburzenie że niektórzy sobie przerwę z zegarkiem w reku odmierzają. Myślicie ze praca w markecie to lekki kawałek chleba? Pan Białecki nie wiem co tam sobie o pracownikach myśli tak na serio, aczkolwiek jak odwiedza market to i pogada, poklepie po ramieniu. Nie wiem może to tylko pozory, ale chociaż je stwarza. Gorzej sie zachowują osoby ktore są pod nim i mają przerośnięte ego. Zero szacunku. A najśmieszniejsza jest zmowa milczenia. Regionalna ci powie, ze masz sie cieszyć, bo żaden pracodawca w okolicy nie daje tyle zarobić. Serio? 1800 z premia i ze wszystkim i jeszcze nadgodziny? Można zarobić lepiej, tylko nie można słuchać tego głupiego pieprzenia regionalnej i sie nie bać. Ona specjalnie tak gada, bo rąk do pracy wciąż brak. Jak macie jakies pytania, to pytajcie. Napisałem tylko tak ogólnikowo, bo nie wszystko można ogarnąć w jednej wiadomośc

anonymous

Prośba do kierownictwa pana Białeckiego .Niech pon dopilnuje wymiany wózków w sklepie w Kleczewie .wózki które rozwozom towar na sklep wygląda ohydnie wręcz odstrasza od robienia zakupów sanepid by miał co robić. Można by je umyć,oczyścić,Niech pan nie wyciąga konsekwencji od pracownika oni maja. dość pracy i są uprzejmi.Sklep na osiedlu kopalnianym.Dziekuie w imieniu kupujących.

Gębice

Masakra w gebicach o godzinie 20 nie pokroi mi już szynki lub sera bo maszyna już umyta godzine przed zamknięciem. Żeby to było tylko raz nic bym nie mówił ale tak jest codziennie. Pracuje do 19 z czym mam nastepnego dnia jeść kanapki ?

Gębice 2
@Gębice 21.01.2018 09:59

bidulo brak noży ? w XXI wieku , normalnie giniesz, a lodówke masz? ps. mnie nawet o 20:55 obsłużą i to prawie codziennie

Jarek Kulas

Właśnie wybieram się do twojego marketu w trzemesznie mam zamiar oddać smierdzącą pierś z kurczaka .nie mam paragonu bo dałem się nabrać na promocyjną cenę barszczu i zarządałem zwrotu gotówki poczym pani coś napisała na paragonie i schowała do kasy fiskalnej .Jestem ciekaw jak tą sprawę uda mi się załatwim

kk

Do pan z kadr 3 umowa to umowa na cza nieokreslony kodeks pracy popatrzcie jak nie do inspekcja zawita

były pracownik
@kk 03.09.2016 07:51

ciekawe kto sprawdzi na jakie umowy tam ludzie pracują ....czy mają zgodnie z kodeksem po określonym czasie na czas nieokreślony czy jadą na czasówkach.....do końca

Kutno

W Kutnie sklep zamknięty z dnia na dzień. Przyjechało szefostwo zrobiło zebranie i poinformowało ludzi, że z przykrością informują, że z 1 grudnia sklep zostaje zamknięty. Poinformowali jescze, że bonów na święta nie dostaną a pensja zostanie pomniejszona o braki w inwenturze. W lokalnej prasie starali się wybielić, że to nie ich wina zrzucając wszystko na właściciela budynku. Tak to jest z tymi polskimi marketami. Nie wyobrażam sobie samej akcji z Tesco biedra albo innym zagranicznym marketem

niezadowolony nabywca

TM w Trzemesznie.dzis oddałem pierś z kurczaka bo była nieświeża.pieniędzy nie odzyskałem bo nie miałem paragonu,ale miałem naklejke dla tego towaru na opakowaniu.dzis kupiona,kilka godz wczesniej.takze nie mam ani mięsa ani gotówki.nie ma to jak myte mięso a wmawiają ze świeże

Jacek
@niezadowolony nabywca 29.10.2017 12:28

Zasada reklamacji jest taka, że trzeba mieć paragon.

Dominika

Aktualnie Twój Market rekrutuje na szereg stanowisk - sprzedawca, kasjer, kierowca kat. B - jak wyglada tu proces rekrutacyjny? Jest długi i skomplikowany, czy też wystarczy jedna konkretna rozmowa?

Dominika

Możecie wytłumaczyć skąd wynikają zwolnienia @Klient? Twój Market ma wiele placówek i jest dość rozbudowaną firmą, więc na pewno w każdym miejscu jest trochę inaczej. Ważne, żeby dać znać jak jest w Środzie Wielkopolskiej, bo przecież tego miejsca forum dotyczy.

Klijent

Czy ta niby kierownik z gebic zacznie szanowac ludzi jak mozna tak traktowac ludzie odchodza nie.chca pracowac prosba do szefa niech zareaguje

Dominika

@Miśka czy taka sytuacja miała miejsce ponownie? Aktualnie w sieci można znaleźć sporo ofert pracy z tej firmy np. Na stanowisko kasjera. Czy ktoś poleca pracę na tym stanowisku?

Miśka

TM w Trzemesznie ul.22 Stycznia. W miarę nowy sklep, po wejściu zrezygnowałam z zakupów, ponieważ był tam pięknie zniewalający smród padliny. Pewnie znowu lady pod mięsem nie umyte?! Drogie panie dbajcie o porządek, bo tracicie klientów.:)

Bożena

Czy TM w Toruniu szykuje się na calkowite zamknięcie?Wszyscy się zwalniają albo na chorobowe uciekają 2osoby do obsługi na sklepie i osoba prowadzaca zmianę to jakiś żart?

Niezadowolony klient

Solec Kujawski?, o godzinie 20.45 w dziale mięsnym nie sprzedaję bo mam mięso policzone do inwentaryzacji na dzień następny. Kpina

ONA

W Solcu Kujawskim Tragedia, ekspedientki jakby za karę pracowały.

W Toruniu tragedia,brud,smród itd Pracownicy niezadowoleni bo tylko się wymaga a żadnego milego słowa jak praca dobrze wykonana.Pani kierownik chodzi wiecznie napstroszona z muchami w nosie.Dni wolne zabierane,lewe listy obecnosci może inspekcja pracy by się przydała i sanepid również.

Handlowiec

Bylam w kilku tych sklepach i chociaz nie ktore sklepy są nowymi sklepami to moim zdaniem w Gebicach jest lepiej z obsługa i z czystoscia niz w innych ktore odwiedzilam.

Ak
@Handlowiec 16.11.2016 23:10

Kierowniczka z gebic to nieporozumienie wulgarna w stosunku do pracownikow

Iz
@Ak 12.12.2016 16:20

Tak to racja nawet grafiku nie ma dziewczyny nie wiedza jak isc do pracy

Ks
@Handlowiec 16.11.2016 23:10

W gebicach jest czysto daj spokoj szczury po sklepie biegaja a kierowniczka chodzi usmiechnieta daj spokoj

Hg
@Ks 12.12.2016 19:41

Tak to jest jaksie z dziada na pana wchodzi

Niezajerestrowany

Twój Market będzie teraz wykończony przez konkurencję i bardzo się cieszę ,brzydzę się kupować i nie kupuję w Twoim Markecie,tam śmierdzi

Zostaw opinię o Twój Market - Środa Wielkopolska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Twój Market