Opinie o Twój Market w Środa Wielkopolska

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Twój Market. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Twój Market o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Twój Market w Środa Wielkopolska

kakaUMBh

Toronto zapewne ;)

kika

A O JAKIM SKLEPIE PISZECIE

hahah

już wieciej nie pisz i tak nie wrócisz do pracy! i przestań obrażać ludzi którzy pracują i nie sciemniaja tak jak ty sciemnialas!!!! a mięso zawsze jest swieze i dobrze o tym wiesz...cos ci nie poszlo

orbik

a ja dziś po raz kolejny poszedłem przed praca do sklepu na zakupy i powiem ,że byłem zaskoczony(pozytywnie)obsługą.Tanie mięso więc i klientów dużo wiec co za tym idzie troszkę w kolejce trzeba była postać ale maksymalnie z moich obliczeń wynika,że ok 10 min.Panie na mięsnym na bieżąco dokładały mięso i z usmiechem obsługiwały i doradzały.Pani kierownik też obsługiwała szybko i rzetelnie .Pozdrawiam załogę TM-miłe i uśmiechnięte Panie

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Twój Market rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Kierowca C+E?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Osoba do pracy przy załadunku - lotnisko
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

Jestem zszokowana tym co się dzieje teraz w tym sklepie. Czekałam 20 minut aż Pani Kierownik wystawi mi fakturę. Towar na mięsnym niestety nie jest świeży, kupiłam mięso i wędline, która niestety nie należała do świeżych. Na pułkach brak towarów. Lubiłam robić zakupy w Twoim Markecie ale niestety już więcej nic tam nie kupię.

haha
@Kasia

to najpierw naucz się pisać - "pułkach" :-)

klient

o widać że kierownictwo sklepu wzięło się za prawo a faktury nie potrafią wypisać zwłaszcza jak P. K... wypisuje to trzeba czekać 30-40 minut może za to się panie powinny wziąć a nie zajmują się rzeczami o których nie mają zielonego pojęcia bo jak ktoś pracuje z dwa lata i jest na stanowisku kierowniczym to powinien umieć obsługiwać proste urządzenia biurowe czy programy kasowe

słodziak

a mnie tam się podoba ten sklep:)towar można sobie spokojnie wynieść bo ochroniarz zajęty jest dość głośną rozmową z koleżankami, więc dokładnie wiadomo w której części sklepu się znajanduje:))natomiast panie na stoiskach zajęte są ploteczkami i innymi ciekawszymi rzeczami niż OBSŁUGA klienta tak, że polecam wszystkim ten całkiem fajny darmowy slepik osiedlowy:))

opanowany

czytając te posty zastanawiam się kto na tym wygra bo przecież jedni są już zwolnieni a drudzy podejrzewam że wylecą zaraz po inwentaryzacji żeby był powód do wymiany załogi która przynosi same straty dla sieci i żaden sąd pracy tego nie podważy a przynajmniej ja bym tak zrobił przecież takie przepychanki na forum to raczej kiepska reklama dla tego sklepu i ja na miejscu właścicieli tak bym to załatwił i wszystkich uciszył niech się kłócą poza sklepem podobnie przecież było z innym sklepem tej sieci Pozdrawiam

pan ktos

Dziekuje :-) prawnik? Hehe chyba po zawodowie :-)

prawnik
@pan ktos

tak jak mówisz pożyjemy zobaczymy ale rzucanie gróźb że pójdzie się do sądu czy na Policję oznacza że nadzwyczajnej w świecie że jednak to co piszą ci wszyscy ludzie ma pewne źródło prawdy i wygrzebanie tych spraw na światło dzienne było bardzo niewygodne dla sklepu skoro tak zaciekle się bronią ci co kierują tą jednostką ale trzeba uważać bo sądy to broń obosieczna czasami za dużo można powiedzieć oprzeć na poszlakach i samemu wylądować w najlepszym razie na bruku heh i skończy się kozakowanie i straszenie sądami czy Policją przyjacielu. Będę oczekiwał z utęsknieniem na twój pozew znowu trochę zarobie na ludzkiej nie wiedzy ha,ha, CZEKAM, CZEKAM, CZEKAM!!!! Wiesz brakuje mi trochę kasy na wakacje a ty mi pewnie ją dostarczysz więc nie ociągaj się tylko pedałuj już dziś żebym zdążył odebrać kasę za odszkodowanie za pomówienia itd...... Pozdrawiam Twój wielbiciel PS Nie dajcie się zastraszyć mówcie co tak naprawdę dzieje się w tym sklepie bo tam dzieją się dziwne rzeczy zwłaszcza takie zwolnienia przed inwenturą czyżby pani kierownik się czegoś bała i pozbywa się ewentualnego problemu bo ja bym się temu bardziej przyjrzał a to w jaki sposób ci wszyscy ludzie pracujący czy ci którzy zostali zwolnieni piszą o tym wszystkim to już inna kwestia widać że ktoś sobie nie radzi z zarządzaniem Pozdrawiam wszystkich forumowiczów ja już nie będę tu nic pisał ci co próbują was zastraszyć potwierdzają swoją winę więc będę czytał te posty i w razie czego udzielę wam pomocy prawnej

rege
@prawnik

Zajebisty z ciebie prawnik skoro nie masz kasy na wakacje z reszta widać ze kilka lekcji się opuścilo :-)

prawnik

Widzę, że zaczęło się straszenie policją i sądami z tego widać że państwo nie macie zielonego pojęcia o prawie w Polsce zniesławienie czy inne tego typu sprawy Policja nie prowadzi z urzędu chyba życzę są tam ujęte groźby karalne więc pozostaje państwu droga cywilna a tu życzę powodzenia sam to przerabiałem i trzeba udowadniać swoje racje mało tego musicie w pozwie napisać kogo wzywacie czyli oskarżacie o pomówienie i jak przegracie sprawę to osoba pozwana może się od was domagać zadość uczynienia w formie finansowej także bym był bardzo ostrożny co do pisania pozwów czy składania zawiadomień do Policji a sprawdzenie kto pisał znaczy ustalenie IP sprawców w tym wypadku nie wchodzi w grę bo to nie jest sprawa karna a wniosek do sądu cywilnego o takie ustalenia i tak wam nic nie da bo bardzo rzadko sądy na to się zgadzają a po drugie ja ktoś korzysta z rutera czy w domu jest wielu domowników to trudno będzie ustalić kto pisał bo wchodzi się na prawo o domniemaniu niewinności i to wy musicie wykazać że akurat to ta dana osoba pisał a jak okaże się że ma świadków że była w innym miejscu to nie tylko będziecie zdyskredytowani a także znowu narażacie się na oskarżenie o pomówienie i tytuł odszkodowawczy. Życzę sukcesów w poszukiwaniu prawdy i na drodze sądowej he,he.

barbara

I czas najwyższy chętnie zobacze miny tych pan które tu czują się bezkarnie z doświadczenia wiem ze dojście do tego kto co pisze nie ma żadnego problemu wystarczy zlozyc wniosek o znieslawienie i wszystko się wyda wtedy panie ktore myślą ze są anonimowe będą mogly do swojego kolejnego CV dopisać ze obrazaly i wymyslaly glupoty na temat bylego pracodawcy zobaczymy czy pomoże imto zznaleźć kolejna prace :-)

pan ktos

Osoby obrazajace panią kierownik panią fakturzystke i bogu ducha winne dziewczyny ze sklepu mogą być pewne ze ta sprawa nie odbije się bez echa jeżeli wydaje im się ze to ze tu są anonimowe to grubo się mylą pisanie obraźliwe bzdury i oskarżenia bez żadnych dowodów zostaną jeszcze w tym tygodniu zgloszone na policjie i sprawa na pewno znajdzie swój final w sadzie obiecuje ze każdy kolejny obraźliwy bezpodstawny wpis nie zostanie bez konsekwencji miarka się przebrala życzę powodzenia na pewno się przyda

hfdfijk

Panie na L4 trzesace tylkiem ze poleca tez pozdrawiamy:-) jakby nie miały czego się bac to by pracowały!sklep super!

ktos

dajcie już sobie spokoj, nie pracujecie i tyle! ile można obrazac ludzi? tak trudno pogodzic się ze zwolnieniem?

klient

Czasami chodzę do TM po to żeby się pośmiać,szczególnie do mięsnego.Kolejka jak zwykle długa dwie panie na stoisku z których jedna sprawia wrazenie inteligentnej inaczej(potrafi w niestosowny sposób odnosić się do klientów).Natomiast pani w furażerce zachowuje się jak bezduszny automat.Ręce opadają jak się patrzy na taki personel.Dobry znak ze coraz więcej komentarzy,może w końcu w tym sklepie się zmieni

supcio

Po inwenturze to jeszcze nie jedna główka poleci-jak szefostwo się zorientuje kto i jak prowadzi ten sklep! Jak jest towar wprowadzany bo jeśli na stoisku brakuje towaru to niestety ale winę ponosi albo magazynier,że źle towar przyjął albo fakturzysrta źle go wprowadziła no ale cóż jaka kierowniczka taki sklep, powodzonka życzę!!!

ewela

Ja dalam ostatnio wypowiedzenie bo i tak by mnie zwolnili po inwenturze. A ze nadarzyła mi się okazja to zmienilam prace i tyle.

Sandra

Tragedia! Nigdy więcej nie zrobię już zakupów w tym sklepie, czekałam pół godziny na mięsnym.Pani Kierownik bardzo nie miła, zapytałam Jej o dostępność towaru na co odpowiedziała, że ona nie jest od informowania klientów i jeśli chcę to niech sobie poszukam sama to może znajdę. Na kasie dziewczyny nie miały drobnych do wydania więc czekałam około 20 minut na wydanie pozostałej gotówki. Nigdy więcej!

krystyna

Dziwi mnie trochę to co tu pisze wierzyć się nie chce no ale na pierwszy rzut oka widać ze pisza to osoby prawdopodobnie zwolnione i nie potrafiące sobie poradzić z porażka i utrata pracy ja osobiście jestem klijentka sklepu od dwóch lat jestem w nim praktycznie codziennie i nie mogę napisać zlego solową na temat tego sklepu zawsze mila obsluga wiele promocji na mięsnym dziewczyny zdecydowane i szybkie nie wiem czego można chcieć od tego sklepu . Sklep jak sklep w każdym pracują tylko ludzie :-)

kolorek

A i jeszcze jedno od tego miesiąca będą płacić tylko "gołą" pensyjkę- czyli najniższą krajową. Tak więc nie warto tam składać aplikacji bo ani nie zarobisz,ani cię nikt nie doceni czyli z awansu nici, tylko się narobisz i nasłuchasz coraz to nowszych głupot-bo ciągle się zmienia regionalny i wprowadza nowe zasady...

Zostaw merytoryczną opinię o Twój Market - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w Twój Market?

Zobacz opinie na temat firmy Twój Market tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Twój Market?

Twój Market