Opinie o Finanteq S.A. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Finanteq S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Finanteq S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Finanteq S.A. w Lublin

W mieście Lublin były ciekawe oferty pracy na Specjalista Ds. Rekrutacji. Co powiecie o zarobkach w firmie Finanteq S.A.?

an insider

ciągle, nieustannie rosną – pozdrawiamy moderatorów GoWork :)

Iwona
@an insider

To znaczy że są stałe podwyżki? Z jaką regularnością się je dostaje?

Księciunio
@Iwona

Też jestem ciekaw. Nikt mi nie powiedział jak wygląda tu ścieżka kariery i na jakiej zasadzie przyznawane są podwyżki - od czego są uzależnione? Ostatnio był proces oceny, ale Liderowi jakoś nie spieszy się, by omówić wyniki.

@Księciunio

, przejrzymy proces oceny w zakresie feedbacku. Dziękuję za informację.

Małgorzata
@Księciunio

Dostałeś już może ten obiecany feedback? Bo aż jestem go ciekawa. ;)

Xyz

W jaki sposób w firmie monitorowany jest czas pracy zdalnej?

dev
@Xyz

a skąd takie pytanie? :) - otóż czas nie jest "monitorowany", ale zadania są raportowane na potrzeby rozliczeń z klientami i analizy rentowności projektów, poza tym pracujemy w zespołach, gdzie mamy do siebie zaufanie, a ponadto metodyka Scrum jest tak skonstruowana, że na co dzień widać kto dowozi, a kto się obawia monitorowania ;)

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Finanteq S.A. w przypadku pracy jako Specjalista Ds. Rekrutacji?

tak

Olga

Ale czy w 100%m? Czy trzeba jednak pojawiać się w biurze? Bo mieszkam zbyt daleko od tego miejsca by dojeżdżać nawet raz na czas

@Olga

można w 100% zdalnie, w skład naszego Zespołu wchodzą osoby z różnych miast Polski, w tym daleko od naszych biur (w Lublinie i w Poznaniu, być może będzie kolejne w Łodzi)

Winnie The Pooh

Super miejsce pracy. Począwszy od lokalizacji, zaplecza biurowo-socjalnego, poprzez otwartych i pomocnych współpracowników, na prezesie Dobromirze kończąc - człowiek złoto. Docenianie chęci działania, przedsiębiorczości, inicjatyw. Duże pole do decyzyjności (ale to zapewne zależy od stanowiska). Zawsze można liczyć na szczerą komunikację i wsparcie. Standardowe benefity (np. dopłata do opieki medycznej).

Dobromir, CEO
@Winnie The Pooh

Mamo, czy "Winnie The Pooh" to Ty? :) ps.1. postronny czytelniku, jak widzisz, w Finanteq stosuje się motywację pozytywną również wobec prezesa i ona najwyraźniej działa - @Winnie, masz podwyżkę ;)) ps.2 kolejne pozytywne wpisy nie łapią się na podwyżki, ale zawsze będzie miło :)

Rozmowę kwalifikacyjną w Finanteq S.A. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Android Mobile Developer?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Maja

Kto wie i podpowie mi, jak to jest z funkcjonowaniem Finanteq? Co firma ta ma wspólnego z leader group? Bo w ofertach pracy na ich stronie wyświetla mi się ta druga nazwa.

T
@Maja

Maja, Finanteq jest częścią grupy eLeader (eLeader Group). W praktyce wygląda to tak, że obie firmy mają jednego prezesa i siedzibę w tym samym budynku. Nie zmienia to jednak faktu, że Finanteq jest oddzielną firmą specjalizującą się tylko w obszarze mobilnych finansów. Mam nadzieję, że odpowiedź jest pomocna :).

@Maja

Już można w ofertach pracy zaznaczyć checkbox przy "Finanteq" i wyszukają Ci się oferty pracy tylko z Finanteq (Finanteq to spółka z grupy eLeader, jeśli złożysz tu CV, będziesz zatrudniony przez Finatn https://eleadergroup.com/kariera/oferty-pracy/eq).

jimek

Wiecie może czy tutaj też zatrudniają studentów czy niekoniecznie?

Zahu
@jimek

tak, zatrudniają studentów, to jest dobra firma do nauki najlepszych praktyk, jedną z kluczowych wartości w firmie jest "Technical Excelence" i bardzo tego pilnują

@jimek

Zatrudniamy :) Teraz np. szukamy Junior IOS Developerów (ukończone studia I stopnia) https://eleadergroup.com/oferty-pracy/junior-ios-developer-2/

Edyta

Witam! Zastanawiam się jak wygląda praca w tej firmie. Niestety nie widzę, żadnej aktualnej informacji na temat prowadzonych rekrutacji. Myślicie, że warto wysłać CV bezpośrednio na recepcję? Ta firma wygląda na dobre miejsce, dla osób z kierunkowym wykształceniem.

@Edyta

Ogłoszenia rekrutacyjne znajdziesz na stronie spółki "matki": https://eleadergroup.com/kariera/oferty-pracy/. Zawsze też możesz wysłać cv na kariera@eleadergroup.com. Zapraszam do Finanteq :)

MiniMini

Firma, która daje możliwość zdobywania doświadczenia w projektach międzynarodowych. Zespół to inteligentni, ambitni ludzie. Dużym plusem jest stawianie na jakość i praca w scrumie. Osobiście doceniam firmową kawkę, herbatę i super atmosferę w kuchnio-jadalni. Zawsze jest z kim pogadać (jeśli ktoś lubi).

@MiniMini

I te ciasta z różnych okazji - nie można o tym zapominać! :XD

programista

Świetny zespół oraz atmosfera, jak najbardziej polecam tego pracodawcę :)

GameBoy
@programista

Zgadzam się z opinią przedmówcy :D

Agnieszka

Niedawno dołączyłam do firmy. Super atmosfera. Dużo ciekawych inicjatyw (np. imprezy firmowe, szlachetna paczka, różnorodna biblioteka dostępna na 2 p.). Standardowe benefity :) Szkolenia :) Podwyżka po okresie próbnym. Widzę duże możliwości rozwoju w strukturach organizacji. Polecam :)

Jaka umowa obowiązuje w Finanteq S.A. podczas okresu próbnego?

HR

Wg preferencji osoby, która chce do nas dołączyć. Czyli może być to umowa o pracę, umowa-zlecenie, umowa B2B.

Dominika

@HR a jak często są one prowadzone ?

Czy aktualnie są w ogóle szanse na pracę w firmie, są prowadzone rekrutacje?

@Piotr

a nawet jeśli nie ma aktualnie odpowiednich ofert, wyślij CV na kariera@finanteq.com z informacją, że szukasz pracy w Finanteq SA lub przez formularz rekrutacyjny na https://eleadergroup.com/kontakt/

Zostaw merytoryczną opinię o Finanteq S.A. - Lublin

• Jak się pracuje w Finanteq S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Finanteq S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Finanteq S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 8 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Finanteq S.A.
4.9/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Nałęczowska 16
    20-701 Lublin