AIUT Sp. z o.o.
2 651 222 5 1
Pracownik TP
Nazwa działu: Produkcja

Chcesz zatrudnić się na telemetrii produkcji? Lepiej przemyśl to dwa razy. Kiedy zatrudniałem się do AIUT, było całkiem przyjemnie. Atmosfera była dość sympatyczna... ale później zaczęło się psuć. Umowa zlecenie ze śmieszną stawką i to wypłacana nieregularnie. Czasami opóźnienia w wypłatach bywają dwutygodniowe. A umowy o pracę nie dostaniesz. Elastyczne godziny pracy? Tak - dyrektor produkcji rozciąga je na tyle, że najlepiej nie wychodzić z pracy. Jak przepracujesz "tylko" 8h dziennie, to jesteś traktowany jak ten gorszy. W przeszłości zdarzały się nawet przypadki mobbingu ze strony jednego pracownika, a kiedy zostało to zgłoszone do dyrektora, to reakcja była marna. Za całą telemetrię odpowiada synalek prezesa, który nawet nie do końca wie, o co w tym wszystkim chodzi. Kiedyś oprowadzając klienta z zagranicy po hali produkcyjnej, musiał się dopytywać pracowników, co my właściwie tutaj robimy. A takich przykładów jest więcej. Ponadto ta firma to jedno wielkie kumoterstwo - jeżeli już jakiś czas pracuje tam Twój mąż/żona/córka/syn/matka/ojciec/brat/siostra/szwagier, lubisz przebywać w atmosferze absurdu i nie zależy Ci na godnych wypłatach - to jest miejsce dla Ciebie. Oczywiście są tam pojedyncze osoby, które wiedzą co robią i nie można złego słowa o nich powiedzieć. Niestety jest ich za mało. O ile sama praca przy produkcji urządzeń jest zwykle przyjemna (dla osoby, która to lubi), tak niestety cała reszta na telemetrii dość mocno kuleje. Jeżeli chcesz składać elektronikę, to poszukaj lepiej innego miejsca zatrudnienia :)

Tak26Nie2
Bronisław
@Pracownik TP

Możesz napisać skąd opóźnienia w wynagrodzeniu i czy istnieje możliwość przejścia na umowę o pracę? Będę wdzięczny za odniesienie się do moich pytań.

Ktos
@Pracownik TP

Opóźnienia sie może zdarzały ale na pewno nie 2 tygodniowe, tylko kilku dniowe. Umowę o pracę można już dostać po 3 miesiącach więc nie ma tak źle. A stawka no kokosów nie ma ale można jakoś to przeżyć.

TakNie5
Pracownik TP
@Ktos

Kiedy masz umowę zlecenie, to nikt nie szanuje w tej firmie regularności wypłacania wynagrodzenia na czas. Ponadto zdarzały się w przeszłości aż tak duże opóźnienia. Nie jest to żadne naciąganie faktów. Przejście na umowę o pracę po 3 miesiącach? Pierwsze słyszę. Może komuś to się udało, jeżeli godził się na słabe warunki zatrudnienia, albo ma dobre znajomości. Niektórzy pracują kilka lat i cały czas na zlecenie. @Ktos - da się wyżyć, jeżeli jesteś studentem, którego wspiera finansowo rodzina, a sam po prostu dorabiasz sobie w tej firmie. Wtedy jak najbardziej zgadzam się z Tobą. Ale jeżeli chciałbyś się utrzymać z tej pracy (albo nawet siebie i rodzinę), to jest to praktycznie niemożliwe.

Tak8Nie1
Bolesław
@Pracownik TP

Pani Anito po prostu trzeba pracować a nie wypisywać brednie w internecie jak to nie było źle.

TakNie2
Pracownik TP Nowy wpis
@Bolesław

@Bolesław nie wiem, z kim mnie Pan myli, ale nie mam na imię Anita :) Owszem - trseba pracować. Najlepiej po 12h dziennie. Wtedy może uzbiera się do wypłaty jakieś 2000zł na rękę. Ponadto gdyby rzeczywiście nie było tak źle, to komentarze byłyby bardziej pozytywne. Mnie też nie zależy na hejcie, bo wspomniane było przeze mnie wcześniej, że sama praca była przyjemna, a z niektórymi osobami pracowało się bardzo dobrze. Niestety sama struktura firmy i podejście osób zarządzających nadaje się do dość mocnej zmiany. Szkoda, bo sam dział telemetrii ma ogromny potencjał.

Bolesław Nowy wpis
@Pracownik TP

Jeżeli ktoś narzeka na firmę Aiut to tak naprawdę nie miał doczynienia z prawdziwą pracą. W firmie nie trzeba pracować po 12 h nigdy nie byłem zmuszony do pozostania na nadgodziny. Druga kwestią jest że od ponad roku zatrudniając się w firmie można dostać umowę o pracę. Narzekając na wynagrodzenie możecie mieć jedynie pretensje do siebie gdyż sami podczas rozmowy kwalifikacyjnej zgadzacie się na daną stawkę. Na temat podwyżki oraz dni płatnych urlopowych na umowie zleceniemożna rozmawiać możnajuż po 6 miesiącach pracy. Elastyczny grafik i godziny pracy są kolejnym plusem. A co do wypłaty na umowie o pracę jest zawsze do 5 dnia miesiąca natomiast na umowie zleniecie do 15 dnia miesiąca.

Pracownik TP Nowy wpis
@Bolesław

Tyle w teorii. Praktyka niestety bywa inna. Może na innych działach tak to wygląda, ale nie na produkcji telemetrii. A argument odnoszący się do tego, że ktoś nie miał doczynienia z prawdziwą pracą, jest conajmniej chybiony, ponieważ i ja i osoby o podobnym zdaniu mają doświadczenie w pracy w innych miejscach.

Kris
Nazwa działu: IT

Pracuje tam od roku jako początkujący programista. Ogólnie jest okej kawa herbata itp itd bez ograniczeń. Na minus jest tylko bardzo trudny system w którym trzeba się odnaleźć.

Jolanta Nowy wpis
@Kris

Możesz napisać coś więcej na temat systemu o którym wspomniałeś? Z czego wynika to, że jest tak trudny?

Tomek

Cześć. Możecie podać przykładowe zarobki dla Inżyniera Automatyka? Aktualnie pracuję w utrzymaniu ruchu znam sterowniki Siemensa i roboty ABB. Mam dwuletnie doświadczenie. Zarabiam około 8800 brutto przy dwóch dniach nadliczbowych w miesiącu. Chcę zmienić pracę i rozeznaję rynek. Czy a Aiucie można zarobić więcej?

pracownik Aiut
@Tomek

???????????? U mnie mniejsze doświadczenie, niecałe 5000 brutto, bez premii za zaangażowanie, bo tak się tutaj nazywają nadgodziny. W ciągu jednego dnia wyrobisz tu więcej godzin nadliczbowych, niż obecnie masz w całym miesiącu.

Beata
@pracownik Aiut

Czy poza wspomnianą przez Ciebie premią firma AIUT Sp. z o.o. oferuje pracownikom jakieś benefity? Czy pracownicy mogą liczyć na dodatkowe ubezpieczenie medyczne bądź paczki świąteczne?

AI
@Beata

Przed podpisaniem umowy z Autorytatywna Instytucja Uzytkowania Technikow polecam zapoznanie się z definicja gaslighting. Zrob zdjcia wszelkich dokumentow jakie podpisujesz, jesli nie dostajesz kopii. Dla twojego bezpieczenstwa.

Jolanta
@AI

Znam definicję gaslightingu. Czy możesz napisać więcej, o jaki rodzaj dokumentów z AIUT Ci chodzi? Rozumiem to w tej chwili tak, że podpisujesz coś niekorzystnego dla siebie, a następnie nie masz dowodu na to, że zostałeś do tego skłoniony. Daj proszę znać, co miałeś na myśli.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 67 dni.

Ciężko jest w systemie 12/12 w AIUT Sp. z o.o.? Ktoś coś?

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Arek
Nazwa działu: Produkcja

Żal porażka i dno. Jak komus sie podoba zapierdziel od dzwona do dzwona to spoko. Ale brygadzista elektrykow na segro do mecaluxu to kretyn.. pusci na glosniku jakies napierdzielanie i powie ze masz pracowac w rytm muzyki. Jedyny plus ze jak sie przyjdzie a 5 to mozna wysjc o 13. Nie chcesz delegacji? Kierowniczek JB i tak cie wysle a jak ci sie nie podoba to won. I nie pyskuj bo jak sie odezwiesz to same problemy. I to za jakies 2200 na miesiac. Najgorsza firma w jakiej pracowalem.

Tak7Nie2
lol
@Arek

Chyba Ci się firmy pomyliły gościu :P

Tak3Nie4
Beata
@lol

Każdy może mieć inne zdanie - nawet jeśli mowa o tym samym pracodawcy. Ale Tobie praca w AIUT chyba odpowiada. To może powiedziałabyś, jak mniej więcej przedstawiają się tam zarobki pracowników? Byłabym bardzo wdzięczna za takie informacje!

Kita
@Arek

Arku, to co robiłeś wcześniej nie nazywało się pracą, więc ładnie proszę nie obrażaj porządnych ludzi.

Tak1Nie1
karton

Siema a ja polecam prace w AIUT. To moja chyba 6 czy 7 praca w życiu i jest mi tutaj dobrze chociaż na początku nie było lekko :) Mam super przełożonych, praca jest interesujaca, zarobki nie są jakieś mega dobre ale też nie słabe. Moje starania zostaly docenione i dostalem podwyzke, perspektywa awansu tez jak najbardziej jest. Firma oferuje pakiet medyczny po 2 i 5 latach pakiet sie rozszerza i kosztuje kilka zl :), do tego pracodawca daje ok 200zl na obiady w firmie, pakiet benefit zawsze jest na jakies wyjscie do kina i umowa jest okej bo od razu pod firme a nie jakies agencje :) Takze nie wiem czy warto az tak psy wieszac na AIUT :)

Tak5Nie1
@karton

Umowa o pracę, o której piszesz jest bardzo ważna i jeśli jest stabilna daje poczucie bezpieczeństwa. Fajnie, że jesteś zadowolony z zatrudnienia. Twoja opinia będzie dobrą rekomendacją dla nowych pracowników. Opisałeś dość sporo benefitów.Czy także są premie za dobre wyniki, które mogą podwyższyć podstawę pensji? Możesz o tym napisać?

Krzysztof Jarzyna
@karton

200 zł to bardzo dobra kasa, słyszałem, że dodaje też choinkę o zapachu kokosowym do auta oraz oponę do stara. Takie drobne to dla jakichś nieudaczników, widać jeszcze ktoś dał się nabrać.

Tak6Nie1
@Krzysztof Jarzyna

Widzę, że Tobie niekoniecznie podobają się dodatki, które oferuje ten pracodawca. Mógłbyś napisać nam coś o atmosferze, która panuje w tej firmie? Poza wynagrodzeniem jest to kolejny ważny punkt zadowolenia z pracy w danym miejscu, dlatego chętnie dowiem się czegoś na ten temat.

Karton
@Krzysztof Jarzyna

Jak Ci nie odpowiada dofinansowanie pracodawcy do posiłków to z niego nie korzystaj tak samo jak z systemu benefit i prywatnej opieki zdrowotnej, ubezpiecznia ;). Dobrze że ty nie jestes nieudacznikiem i zarabiasz dobre pieniążki. Pochwal się, wszyscy będziemy ci bić brawo.

Tak2Nie1
Karton
@Jakub

Wszystko zależy od działu, to duża firma.

ACTA2

Tam wystarczy znac jobstarted i juz robia z ciebie majstra. Potem do domku 6 osobowego z grzybem na scianie i prycza z kocem zebys nie umarzl w zimie wystawiajac aree wczesniej.

Tak14Nie4
Alicja
@ACTA2

Jak rozumiem - warunki zakwaterowania oferowane przez AIUT - delikatnie mówiąc - nie spełniły Twoich oczekiwań. Poruszyłeś ważną tu kwestię, ale przy okazji mógłbyś poruszyć i te inne, ściśle związane z ogólnymi warunkami zatrudnienia, jakie zapewnia ten pracodawca. Czy macie tam zapewniony dostęp do bezpłatnej opieki medycznej? Jest to ważny aspekt, dlatego Cię o to pytam.

Kieras
@Alicja

Skoro tak bardzo potrzeba tej opieki medycznej to musza zatrudniac samych chorych ludzi

Alicja
@Kieras

Nie bardzo rozumiem, dlaczego taki właśnie wniosek wysunąłeś z mojej wypowiedzi. Pytam o opiekę medyczną, bo to ważny aspekt związany z pracą - wiele firm zapewnia takie udogodnienie swoim pracownikiem, więc pewnie warto to wiedzieć, zastanawiając się nad podjęciem pracy.

Nick
@Alicja

Ta cala (usunięte przez administratora)i jej podobni to są jakieś boty czy prawdziwi ludzie?

@Nick

Zapewniam Cię, że na forum nie piszą boty tylko prawdziwi ludzie, którzy szukają informacji o warunkach zatrudnienia w firmie Aiut lub chcą podzielić się swoim doświadczeniem zdobytym podczas pracy. Skoro wypowiadasz się tym wątku może mógłbyś też dodać swoją opinię o firmie i aktualnych ofertach rekrutacyjnych. Zachęcam Cię do tego.

Gumiś

Witam! Może mi ktoś coś powiedzieć o pracy na stanowisku Specjalista ds. wsparcia technicznego W tym tygodniu mam rozmowę i jestem zainteresowany jak to wszystko wygląda w praktyce. 1. Czy nie jest to poprostu call center? 2. Jak wyglądają zarobki oczywiście na rękę i czy są jakieś dodatki itp.? 3. Czy są realne możliwosci rozwoju i awansu? 4. Praca zmianowa? Jak wygląda sprawa z weekendaami? Pozdrawiam

Gumiś

Tak9Nie
Nick

Chcialem sie ugryzc w jezyk ale odpisze Ci bo madrze mowisz. Jestem programista z 30 letnim doswiadczeniem i pracuje za granica. W tym roku bylem juz dwa razy w Chinach , Meksyku i Brazylii. Moja firma wysyla mnie samego na uruchomienia bo jest taniej niz wyslac kilku ludzi. W efekcie mlodzi u mnie w firmie boja sie tknac czegokolwiek i nie maja tzw. doswiadczenia bojowego. Zaleta dla mnie jest ze zarabiam na tyle ze mysle za rok przejsc w stan spoczynku - dlugo tego i tak bym nie pociagnal. Mam 50 lat a wszedzie na montazach to przedszkole. Srednia wieku w Chinach na montazu byla 25lat. Zarabiam wiecej niz napisales - pracuje w niemieckiej firmie. Sa firmy ktore dobrze szkola mlodych i nie zaluja na wyplaty dla nich na montazach. Mlodzi austriacy mowili ze samych dodatkow za pol roku montazu w chinach maja 70tys Euro.

Tak17Nie
Dobry czlowiek
@Nick

Swieta racja. Ten slaski monopol psujacy rynek robi w zasadzie tylko na spawalniach. Proste to jak budowa cepa. Zwykly technik robi takie rzeczy zagranica. Bylem kiedys pracownikiem w jednej z wyzej wymienionych firm. Zatrudniaja swiezakow , ale to w zasadzie malo powiedziane... Czasami bywalo, ze przychodzily bardzo slabe intelektualnie osoby. Mowilo im sie setki razy jak maja robic i nic nie potrafily zakumac. Tak naprawde promowali takie osoby. Roznice w pensjach starszego pracownika i swiezaka byly niewielkie. Firmy takie maja filozofie, ze jeden , ewentualnie dwoch ograrnie temat, a reszta byc moze cos podpatrzy... Rotacje sa ogromne. Srednio co 2-3 lata zeruja sie liczniki w takich firmach. Nie polecam, bo mozna sie tylko garba nabawic od 300h pracy w miesiacu. Uciekac za granice, bo tu to niewolnictwo... W tym kraju i tak niedlugo bedzie Wenezuela +, wiec szkoda Waszego czasu i zdrowia... Pozdrawiam wszystkich.

Tak12Nie1

Polski Mercedes

Ludzie, o czym wy piszecie? jak ktoś chce szukać szczęścia i wielkich pieniędzy za granicą to nikt nie broni. Świeżo po studiach młody jeżdżąc na projekty dostaje grubo ponad to, o czym tu mowa, a do tego zdobywa doświadczenie. Za moich czasów trzeba było wielu godzin potu i ciężkiej pracy, żeby na siebie zarobić, teraz mają całkiem dobrze w takich firmach jak ta. Swoją drogą dziwi mnie koledzy, że mając taką sielankę u siebie wciąż macie tyle jadu...Może wykupcie jakiś turnus wypoczynkowy za te swoje grube euro z Niemiec i odpocznijcie od tych "projektów dla Mercedesa"?;)

Tak4Nie1
Post skasowany przez Aiuta

Takie firmy jak Simtech, Aiut, Swiss czy Propoint psuja rynek. Zatrudniają swiezakow zaraz po studiach i mamią ich świetlaną przyszłością i wielkimi pieniędzmi. W praktyce te firmy biorą proste projekty, wysyłają na nie niedoświadczonych ludzi na zasadzie, ze jakoś dadzą sobie rade. Do wszystkich młodych automatykow/robotykow- czy spotkaliście kiedyś specalistow z 30 letnim stażem w takich firmach z ogromna wiedza? Nie? Myślicie, ze ich nie ma? Sa- ale pracują za 20 -30 tys zl brutto miesięcznie i więcej. W polskich firmach ich nie spotkacie bo polskie firmy takich nie zatrudniają. Tu czeka was tylko strata czasu i nerwów. Niemieckie, szwedzkie czy norweskie firmy płaca bardzo godne pieniądze i nie wyzyskują ludzi. Wystarczy nauczyć się języka i starać już w trakcie studiów o praktyki a po ukończeniu uczelni przedłużyć współpracę. Tu siedzieć to szkoda życia...

Tak13Nie
Aniol Stróż
@Post skasowany przez Aiuta

Post powyżej zapoczątkował ta konwersacje. Posty Nicka i Dobrego człowieka są na niego odpowiedzią. Jeśli Aiut będzie kasować posty będą publikowane ponownie do upadłego. Pozdrawiam

Tak11Nie
NoNieMoge
@Nick

Ale z was są trole ;) Anioł i Nicki i jeszcze jeden zuch od x czasu nabijacie te same monotematyczne i niestety często kłamliwe i obraźliwe wpisy na 3-4 forach firm automatyki... Ktoś was opłacił ? Czy sami to wszytsko wymyślacie i lajkujecie se posty ? Jest opcja wpisu że macie dowody na swoje gadanie, sprobowaliście tego

TakNie4
Gosc

Aiut tak slabo placi na dziale elektrycznym ze nawet pracownicy z Ukrainy gardza ta praca. Wymagania wysokie a zarobki mocno ponizej sredniej w danym zawodzie

Tak18Nie
Robert

Firma AIUT specjalizuje się w automatyzacji, robotyzacji i telemetrii. Zapewnia kompletne rozwiązania do automatyzacji, sterowania procesami i zarządzania produkcją i innowacyjne zautomatyzowane i zrobotyzowane stacje i linie produkcyjne. Pojawiło się u nich kilka ofert pracy na stanowiska: inżyniera automatyk-robotyk, specjalisty do spraw rekrutacji, testera i specjalisty do spraw wsparcia technicznego. Czy ktoś z użytkowników forum szukał w tej firmie zatrudnienia i mógłby przybliżyć przebieg rozmowy kwalifikacyjnej?

TakNie4
Maciey

Szkoda że w XXI wieku dalej nikt nie patrzy na atmosferę w firmie, a wystarczyło by trochę zmienić podejście do pracownika, zrobić kilka szkoleń dla przełożonych. No tak to kosztuje, a na AIUT to już za dużo.

Tak16Nie
Byly pracownik

Mam tam za soba pare lat na telemetrii. W sumie nie polecam. Jak ktos jest kumaty i wejdzie w szeregi tych (usunięte przez administratora) Atmosfera jest slaba, jedno wielkie obgadywanie. Jedyne czego sie mozna nauczyc to zlych nawykow. Plusem sa elastyczne godziny pracy i to ze mozna sie obijac, poza tym praca jest lekka. Jak ktos nie ma ambicji i jest fałszywy to praca dla niego.

Tak24Nie
giermek
@Byly pracownik

Hej, możesz podać kontakt do siebie? Szukam podobnej pracy i chciałbym się coś więcej dowiedzieć.

Miron

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jakieś wskazówki dla kandydata przed rozmową?

HR
@Miron

Drogi Mironie, wszystkie aktualne ogłoszenia możesz znaleźć na stronie http://aiut.com/pl/praca. Co do samego przygotowania do rozmowy, koniecznie zabierz ze sobą uśmiech i nie stresuj się :)

Tele
@Miron

I nie pytaj o konto AB bo wylecisz z hukiem

Tak13Nie
asdfew
@Tele

Co to jest to konto AB?

taki maly myk
@asdfew

dowiesz sie jak podpisze umowe

Adam

Może firma nie jest idealna ale czy pracownicy są? Mam poważne wątpliwość!!

Tak9Nie1
Stefan
@Adam

Adam co mosz na myśli mówiąc czy pracownicy są poważni?? A ty jesteś poważny jak naprzyklad rozmowy rekrutacyjne prowadzisz?

Tak5Nie

Ble

Takich ewenementów z kontem AB również nie ma

Stefan

Podpowiedcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Może coś więcej się dowiem?

HR
@Stefan

Oczywiście, firma prowadzi obecnie procesy rekrutacyjne na różne stanowiska. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na stronie: http://aiut.com/pl/praca oraz do aplikacji.

Tak4Nie
Forteca
@HR

Aplikacja to jest w Biedronce / Lidlu / Rossmanie W aiucie jest KONTO AB Miłego.

Tak9Nie
Ja

Czyli podsumowując: pracuję tu za darmo (otóż nie!), mój szef i zespół są do bani (cóż, znowu nietrafione, bo atmosfera jest tu wyjątkowo przyjazna, a szef bezproblemowy i pomocny), wszyscy krzywo na siebie patrzą (hahahaha! gwarantuję, że przeciwnie), firma to nieocieplony garaż (hmm.. Życzę wszystkim tak komfortowych warunków i ładnych budynków)... I pewnie od kilku lat ja i kilkaset osób siedzimy tu, bo nas zmuszają;)) To moja 3 firma, brakuje mi tylko szkoleń, reszta bez zarzutu

Tak12Nie3
@Ja

Siedzicie tu, bo nie macie innej opcji....

Tak11Nie
Edyta

@Ostatni Mohikanin Drogi Użytkowniku, napisałeś, że firma nie wypłaca pieniędzy za nadgodziny przy końcu współpracy. Rozumiem, że ta sytuacja dotknęła bezpośrednio Ciebie, tak? Czy mógłbyś zatem przybliżyć jej szczegóły? Czy próbowałeś w tej kwestii rozmawiać bezpośrednio z firmą AIUT? Jeśli tak, to z jakim efektem? Będę Ci wdzięczna za przedstawienie większej ilości informacji.

zadowolony

Tak narzekacie na te firme, a jest to firma, która jak każda inna posiada wady i zalety. Z mojego punktu widzenia wydaje mi sie, że do najgorszych nie należy. Są firmy gorsze. Uwierzcie. Dla osób początkujących firma bardzo solidna. Można zarobić. A to, że trzeba się narobić? No nic za darmo nie ma. Jeśli chce się do czegoś dojść to na początku trzeba się pomęczyć. A ta firma naprawdę umożliwia dalszy rozwój. Ja polecam. I pozdrawiam wszystkich AIUTowiczów ;-)

Tak5Nie
Edyta

@;), a jak Ty oceniasz tego pracodawcę? Co sądzisz o warunkach zatrudnienia w AIUT? Jaki typ umowy został Tobie zaoferowany? Jaka atmosfera panuje w firmie? Wypowiedzi na temat pracodawcy z różnej perspektywy są pomocne dla osób zastanawiających się nad pracą w niej.

@Edyta

Wam w tym GoWorku się naprawdę nudzi...

nick
@anonymous

To nie z Gowork'u tylko jakiś sfrustrowana(y) Edyta z aiuta usiłuje zakyrwać informacje o koncie AB i przez to już po nocach nie śpi.

Edyta

Jak aktualnie prezentuje się sytuacja w AIUT? Czy warunki zatrudnienia uległy zmianie? Czy pracodawca docenia swoich pracowników poprzez dodatkowe profity na przykład w postaci dofinansowania do karty sportowej? A może oferuje osobom zatrudnionym w firmie pakiet socjalny?

Pracuś
@Edyta

Akurat AIUT ma fajne benefity. Co miesiąc dofinansowanie 180 zł do stołówki, którą mamy na miejscu. Każdy z niej korzysta. Do tego MyBenefit, Medicover i angielski dla osób, które go potrzebują w pracy. Atmosfera pracy też jest fajna, więc nic więcej nie trzeba :) mi się pracuje bardzo dobrze...

;)

Wszyscy tylko potraficie narzekać, a chyba nie wiecie jak może wyglądać praca w innych firmach. Ja przeszedłem z dużo gorszej i bardzo sobie chwalę.

Studenciak

Akurat w Aiut prawie wszystkie praktyki i staże dla studentów i absolwentów są płatne, więc nie wiem o czym mówisz pisząc o darmowej pracy. Szczerze polecam każdej osobie, która chce rozpocząć swoją karierę w ambitnej firmie. Można się wiele nauczyć i nie jest to wolontariat. Ja sam nauczyłem się sporo podczas takiej 3miesiecznej praktyki i wielu kolegów też sobie chwali.

Edyta

@anonymous, dziękuję za Twoją wyczerpującą wypowiedź. Będzie ona cenną wskazówką dla osób również zainteresowanych ofertą tego stażu. Będziesz próbować startu w rekrutacji AIUT w kolejnych edycjach? Zachęcam również innych obecnych na forum do wyrażania swoich opinii na temat tego pracodawcy. Co obecnie dzieje się w firmie?

Edyta

AIUT prowadzi obecnie rekrutacje na program stażowy o nazwie AIUT Labs. Oferuje udział w projektach rozwojowo - badawczych i wsparcie specjalistów. Po zakończeniu otrzymuje się certyfikat poświadczający staż i propozycje zatrudnienia dla najbardziej zaangażowanych. Myślę, że to dobra oferta dla osób rozpoczynających karierę zawodową w IT. Czy ktoś zamierza aplikować? A może ktoś orientuje się, jak wygląda proces kwalifikacyjny na taki staż?

@Edyta

Brałem udział w tej rekrutacji, niestety ostatecznie wybrali inne osoby, więc wiele nie podpowiem. Rekrutacja bezstresowa, rozmowa i ogolby test.Chcialem spróbować, bo to laboratorium pozwala łączyć studia dzienne i pracę w swoim kierunku. Mój kolega sie dostał i na razie zadowolony, jeździ po zajęciach od razu na strefę do Aiut.

Mira

Czy tak dobrze się pracuje i nie ma nikogo na forum??

Adam

Nie rozumiem tego narzekania. Nikt na siłę nie trzyma!!!

Tak3Nie
Maciej

Dział inżynierski - generalnie polecam, warto spróbować. + wypłata (podstawa) zawsze na czas + zarobki na niezłym poziomie, ale są firmy w regionie gdzie płacą lepiej, + pracodawca dopłaca do obiadów na biurowej stołówce, po dłuższym stażu opłaca także Medicover , + elastyczne godziny pracy w biurze - na sławne konto AB trafiają środki za nadgodziny, które są wypłacane z opóźnieniem kilku miesięcznym - dział inżynierski nadgodziny ma płatne po zwykłej stawce - duża ilość delegacji, często pracuje się 7 dni w tygodniu - brak szkoleń

Tak10Nie
Ciekawy

Te historie z kontem AB to ciągle aktualny temat?

Tak3Nie

Zostaw opinię o AIUT Sp. z o.o. - Gliwice

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie