AIUT Sp. z o.o.

Gliwice

AIUT Sp. z o.o.

Opinie o AIUT Sp. z o.o.

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Mira

Czy tak dobrze się pracuje i nie ma nikogo na forum??

Adam

Nie rozumiem tego narzekania. Nikt na siłę nie trzyma!!!

Maciej

Dział inżynierski - generalnie polecam, warto spróbować. + wypłata (podstawa) zawsze na czas + zarobki na niezłym poziomie, ale są firmy w regionie gdzie płacą lepiej, + pracodawca dopłaca do obiadów na biurowej stołówce, po dłuższym stażu opłaca także Medicover , + elastyczne godziny pracy w biurze - na sławne konto AB trafiają środki za nadgodziny, które są wypłacane z opóźnieniem kilku miesięcznym - dział inżynierski nadgodziny ma płatne po zwykłej stawce - duża ilość delegacji, często pracuje się 7 dni w tygodniu - brak szkoleń

przesympatyczny

Zacytuję Pana z filmu VABANK "kiłka-mogiłka"nic dadać nic ująć.A wnioski sami wyciągnijcie :)

Ciekawy

Te historie z kontem AB to ciągle aktualny temat?

Adam

Może firma nie jest idealna ale czy pracownicy są? Mam poważne wątpliwość!!

robol

Witam wszystkich.Pojawiła się niedawno oferta która mnei zainteresowała. Czy ktoś może coś więcej powiedzieć o stanowisku Specjalista ds. wsparcia technicznego (telemetria)? Jakie zarobki, atmosfera, godziny pracy? Pozdrawiam ;)

SasiadTakiegotam
@robol 08.01.2018 09:52

I to jest przykład kiedy 1 zły z 10 zadowolonych bije pianę w internecie :D

TakiJeden

Pracuję na warsztacie elektrycznym od prawie 4 lat, niedługo kończy mi się umowa, i przedłużać nie zamierzam. Na początku mojej kariery było całkiem spoko, ale niestety im dłużej pracowałem, tym bardziej dostrzegałem w jakie szambo się pakuje. Zarobki chyba najniższe na strefie. Bez nadgodzin i delegacji zagranicznych zarobisz tysiąc pińcet. Naprawde nie dziwią mnie problemy ze znalezieniem pracowników. Aktualnie przyjmą każdego, niezależnie czy jesteś elektrykiem, krawcową czy ukraińcem Jeśli trafisz na robotę z pseudobrygadzistą o premii możesz zapomnieć. Lepiej uważać z kim się zadajesz, Istnieją co prawda też normalni brygadziści, ale można ich policzyć na palcach jednej ręki emerytowanego pracownika tartaku. Nie trzeba się starać, aby dostrzec podział na faworyzowanych starych pracowników i nie mających nic do gadania nowych. A więc jeśli chodzi o plusy: -Praca dobra dla studentów na umowie-zlecenie ze względu na elastyczne godziny pracy i osoby zaraz po szkole, aby zdobyć doświadczenie, i mieć co wpicać do CV - Dofinansowanie obiadów, i system MyBenefit -Zwykle praca niezbyt męcząca. Jeśli trafisz pod normalnego brygadzistę (mała szansa, nie liczyłbym na to) to nawet przyjemna -Wypłata zawsze na czas Minusy -W większości przypadków koszmarna atmosfera w pracy -Niskie zarobki -Podział pracowników ze względu na staż -masa (usunięte przez administratora) kierownictwa którzy tylko czekają aby cię sprzedać -Jeśli nie należysz do grupy z punktu wyżej, nie licz na jakikolwiek awans, czy udział w ciekawym projekcie

Prosty człowiek
@TakiJeden 03.11.2017 20:26

Tu się nie zgodzę że przyjmują każdego jak leci bo na stanowiska informatyczne ostro egzaminują z wiedzy na rozmowach kwalifikacyjnych.

automatycy.rekrutacja@gmail.co

Zamiast narzekać na firmę, zróbcie coś! Zainteresowanych zmianą pracy oraz gwarancją lepszych zarobków w miłej atmosferze, proszę o kontakt na automatycy.rekrutacja@gmail.com

Radek
@automatycy.rekrutacja@gmail.co 17.12.2017 12:44

Jaka pracę i gdzie możesz zaoferować?

Jak komuś nie jest po drodze z dobra praca to oczernia firmę. Czas pokaże jak będzie.

sm
@Pracownik 07.01.2018 13:25

Jak komuś nie po drodze z pracownikami to sobie zakłada jakieś fałszywe maile z rekrutacją

Daro

Zastanawiałem się czy wysłać podanie na stanowisko grafika. Mają dział graficzny? Moze ktoś coś przybliżyć? Jakie zarobki - porównywalne do firm graficznych w Gli?

STA

To jak, nikt nic nie wie o bydgoskiej placówce ? Jak tam się sprawa przedstawia?

Zainteresowany

Ile płacicie za wystawianie samych dobrych opinii na google? Może się skuszę?

STA

Czy ktoś może coś napisać o oddziale w Bydgoszczy, bo ostatnio pokazywały się ogłoszenia dot.tej właśnie lokalizacji?

Tumek

Nie polecam firmy,co prawda w ylecialem z hukiem może dlatego że jestem gupkiem,pozdro dla grubego z działu elektrycznego,reszta niech się pierdoliiiii

Długi staż

"Przeżyłem" wiele osób na recepcji i aktualnie piastujące tę funkcje obie panie Aleksandry są bardzo sympatyczne i pomocne. Jeśli ktoś nie stosuje się do reguł firmy i zachodzi im za skórę, to sam sobie jest winien.

dla fifi

nieprawda bardzo miła Pani,weź puknij się w głowe

Ricooo here frajerze

Robiłem tam ponad 2 lata,jeśli o mnie chodzi to nie polecam,szkoda czasu są lepsze firmy gdzie gwarantują lepsze zarobki. Dzięki za narzędzia cfele i pozdro dla tego który usuwa negatywne opinie ,,i,,

powerranger

Przede wszystkim zależy zacząć od tego, że to, jak się jest traktowanym i jakie się ma wynagrodzenie zależy od działu w którym się pracuje. Wiadomo inżynierowie dobrze zarabiają, produkcja cienko, mechaniczny ok. Każdy dział ma swojego kierownika i to od niego wszystko zależy. Atmosfera jest dobra, choć trzeba uważać na osobników, którzy knują za plecami dla własnych korzyści- tak niestety jest wszędzie. Firma nie dba o ludzi, których wykształciła i nie stara się ich zachować. Generalnie wiele procesów, dostaw itp. jest do ulepszenia-wtedy można by było zmniejszyć ilość na pozór błahych problemów, z których tworzą się większe. Nikt jednak nie pali się,by coś usprawnić. Przypuszczam, że niektóre działy pracowałyby lepiej, gdyby mieli innych kierowników Fajna firma na start, żeby się nauczyć, zdobyć doświadczenie, a później przejść do innej firmy, która gwarantuje lepsze pensje :)

dsw

Moje doświadczenie: umowę o pracę przeczytałem i nie podpisałem. Na rozmowie kwalifikacyjnej ustalenia były inne niż na umowie. Kopnąłem w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] firmę aiut i innym polecam to samo.

Edyta

@Były student - zwracasz uwagę na bardzo ważną kwestie, która niestety często zaniedbywana jest przez osoby podejmujące zatrudnienie. Przeczytanie umowy to podstawowy obowiązek osoby, która rozpoczyna pracę w nowej firmie. W wielu kwestiach niezadowolenie z pracy wynika właśnie z nieznajomości warunków zatrudnienia zawartych w umowie.

Były student

Czytajcie uważnie umowy o pracę które podpisujecie. Mnie aiut dał umowę na okres próbny - 3 miesiące. Gdy ją przeczytałem jeden z punktów umowy zawierał klauzulę, z której wynikało iż po zakończeniu okresu próbnego, nawet gdy aiut zakończy ze mną współpracę, nie będę mógł wykonywać pracy na tym samym stanowisku u innego pracodawcy przez okres 2,5 lat. Taka lojalka. Podpiszesz i nie będziesz mógł nigdzie podjąć pracy. Ja tę umowę odrzuciłem.

Edyta

Jak wygląda proces rekrutacji do AIUT Sp. z o.o. ? Jakie są konkretne wymagania? Jest nowa oferta pracy na Specjalista ds. obsługi administracyjnej projektów w Gliwicach - jak myślicie, warto?

AK75

firmy zatrudniaja ukraincow ktorzy nie potrafia powiedziec slowa po polsku a ty piszesz o angielskim chociaz pewnie kilku ukraincow z którymi nie potrafisz sie porozumiec pracuje w Aiut, czlowieku co ty piszesz za brdenie? Napisz lepiej o co chodzi z kontem AB :)))))

filemon

torukitomato nie wchodź ludziom w butach w portfel jak chcesz to sie sam dziel takimi informacjami o swoich zarobkach skoro sa takie dobre w firmie ktora tak zachwalasz a gdzie lepiej placa ... w wielu firmach bo juz wiekszosc wycofuje sie z tych utrzymywanych latami psich wynagrodzen i zaczeli dostrzegac dalej niz czubek swojego nosa. Zrozumieli ze bez tych ludzi ktorym tak beznadziejnie placa nie bedzie mial kto pracowac i zarabiac na ich menadzerskie stawki zaczynajace sie od kilkunastu tysiecy brutto. Nawet Ukraincy pakuja sie i wracaja do kraju widzac co sie dzieje w polsce a teraz jak bez wiz moga podrozowac po europie wielu spakuje sie i pojedzie 500 km dalej pracowac za 4-ry razy wieksza stawke w lepszych warunkach, mniej wydajnie i z poszanowaniem dla ich pracy i osoby

SRATATATA

takie kity wciskajcie ciemnocie ktorej coraz mniej

Torukmakto
@SRATATATA 26.05.2017 22:06

Ciemnocie której coraz mniej? :) Dlaczego do j%$#$o podstawowego zadania przychodzą ludzie którzy mają niby zaawansowany angielski a nie potrafią wydukać gdzie byli na wakacjach! Dlaczego jest "ich coraz mniej", tych ciemnych a tutaj i wszędzie się leja gorzkie żale, natomiast ogarnięci są zadowoleni i robią latami. Nie lubię próżności i wysokiego ego. A tak tutaj wyglądają wszyscy co rzygają jak to źle na świecie. Niczym w "JOB ostatnia szara komórka", gdzie blondyna opowiada o egzaminie, jaki bezsensowny jest. No przecież egzaminator to totalny idiota, bo ona siadła na tylnej kanapie i nie wie o co mu chodzi... Powiedzcie drodzy niezadowoleni, gdzie i za ile znaleźliście pracę? Śmiało? Za więcej i w lepszych warunkach niż w AIUT? Strasznie jestem ciekaw.

BAR

Wynagrodzenie przyzwoite, bardzo dobra atmosfera w zespole, elastyczne godziny i dobre warunki pracy. Dobrze się tu pracuje, ludzie się wspierają i lubią. Nie wszystko jest idealne, ale nigdzie nie jest. Proponuję wziąć się do roboty zamiast wylewać żale na portalach takich jak ten.

Rafallo

Dajcie spokój. Trzy lata już pracuję w Aiut. Tempo rzeczywiście jest duże, ale dlatego, że klientów masa, nowe rozwiązania, praktycznie cały czas rozwijane są technologie. Nie wiem jak inni, ale ja zarabiam dobre pieniądze. Świetny zespół ludzi, z którymi pracuje nie pozwala mi obojętnie przejść obok powyższych wpisów.

BiNtAdIn

czy się podoba czy nie widać po ilości ogłoszeń w firmach i ciągłej rekrutacji po której można wywnioskować czy chce się w niej uczestniczyć

TomNick

Najniższa krajowa + konto AB gratis to rzeczywiście bardzo atrakcyjne warunki w branży IT ... dla desperatów. A tak nawiasem mówiąc, nie zgrywaj głupa, że nie wiesz co to jest konto AB. Wszyscy wiedzą, że istnieje ono od początku działalności firmy i nie zobaczysz go w warunkach umowy o pracę bo jest nielegalne. Oficjalnie nie istnieje dla nikogo. Jako pracownik, stażysta, praktykant jesteś rozliczany wewnętrznie tylko przez AB. Księgowość i administracja wiedzą jak przepuszczać kasę przez AB. O to nie musisz się martwić. Pamiętaj, że na zewnątrz AB nie istnieje. Jest tylko po to aby ci nie płacić kasy i wykorzystać cię do maksimum. A po jakimś czasie nie jesteś potrzebny (za dużo wiesz) i spadaj do innej firmy, przyjdą inni i cię zastąpią. Tak to działa, dlatego tak duża rotacja pracowników, a raczej mięsa armatniego.

bolo
@TomNick 19.04.2017 17:14

A wiesz jaki jest okres rozliczeniowy w AIUT?

Zostaw opinię o AIUT Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AIUT Sp. z o.o.