Aiut

Gliwice

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 10 ocen.

Opinie o Aiut

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aiut

kinko

arche, chciałbym mieć pewność, że praca w tej firmie może przynieść odpowiednie zarobki. Słyszałem, że praca jako programista jest opłacalna w momencie gdy ktoś ma doswiadczenie. Nie wiem jaka jest szansa na wyższe wynagrodzenie po pewnym czasie, ale chciałbym mieć pewność.

anonim

Od niedawna pracuję w firmie i jestem bardzo zadowolony. Jest to trzecia firma w której pracuję i z miła chęcią zagrzeję tutaj na dłużej.

aLiG

Stabilna praca, nie ma obaw że stracisz robote z dnia na dzień. Kasa jest zawsze na czas. Żal ludzi którzy ledwo się zatrudnili już mieli dość a wytrzymali 4 lata. Jeśli nie stać kogoś na obiektywną wypowiedź niech się może nie wypowiada.

Zostaw opinię o Aiut - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aiut