Muzimer Shop S.C. D. Juchnowicz A. Górny

Łódź

Opinie o Muzimer Shop S.C. D. Juchnowicz A. Górny

Firma Misz***

Najlepiej jak byś poszedł do administracji pracować na etat 8 godzin nic nie robienia a potem do domu i[usunięte przez moderatora] na prace każdy z tych nierobów tak ma. jaka praca taka płaca więc się zastanów. ja pracuję około 12 godzin dziennie czasami więcej. i nie marudzę nie narzekam..........

życzliwy

Nie ma to jak samemu wpisac sobie pozytywna opinie, hehehehe! Żenada, to własnie najlepsza wizytowka tych tworów Muzimera. Miejsce dla kogos kto lubi pracowac w [usunięte przez moderatora]. Najniższe zarobki, premie jesli są to mizerne i pod stołem, po 10-12 godzin dziennie, a najlepiej jeszcze z sobotami za darmo. Ksiązke by mozna było napisac, mnie szkoda czasu. Radze szerokim łukiem omijac, chyba ze ktos chce popracowac i napisac bestseller

Zostaw opinię o Muzimer Shop S.C. D. Juchnowicz A. Górny - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Muzimer Shop S.C. D. Juchnowicz A. Górny