Golden Rose

Szczecin

Golden Rose

Opinie o Golden Rose

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Ulka

Niektórzy potrafią jedynie narzekać i pewnie dlatego tak piszą.

Co od czasu dodania ostatniej opinii uległo zmianie w Golden Rose?

Blacky

Pracowałam w GR na wyspie ponad trzy lata na umowę o pracę.Nie było tragicznie,ale kokosów też nie było... Najniższa krajowa plus premia od utargu i zero możliwości rozwoju. Praca na "przeczekanie".

Małgosia
@Blacky 17.03.2018 18:41

Praca na przeczekanie zazwyczaj ejst do pół roku. Pani spędziła w firmie ponad 3 lata. Więc samo to świadczy że nie było źle! ;)

Nie polecam pracy w Golden Rose, ta Firma to jeden wielki przegryw, oczekują od Ciebie bóg wie jakich super zdolności i żeby się zapierniczalo, a sami od siebie nic nie potrafią dać nic kompletnie !! Nie polecam strasznie, no chyba że chcecie być co chwile pod nadzorem tajemniczych klientów bo firma nawet nie potrafi zaufać swoim własnym pracowniką, jeszcze jakby to jakaś wypasiona firma była, a co do premii jakichkolwiek to też nigdy możecie się nie doczekać;) Nie polecam jeszcze raz !

Mm
@Zadowolona 13.01.2018 11:25

Śmieszą mnie opinie "gdzieś indziej jest gorzej". To że jest gorzej nie znaczy że w Golden Rose jest dobrze. Pracowałam tam i zgadzam się w 100 % z negatywnymi opiniami.

Niezadowolona

Dno nie firma. Zleceniówkom obiecywane są premie a jak wykona się ponad 100% targetu rzucają nie więcej niż 100 zł i to jeszcze wykłócone z firmą. Śmieszne pieniądze za pracę sprzątaczki, informatyka, doradcy klienta i sprzedawcy. Za taką kwotę można znaleźć o wiele lepszą pracę. Ogólnie praca dla ludzi bez wiekszych ambicji.

Kasia

Pracowałam w okresie studiów w tej firmie co prawda w innej miejscowości niż Szczecin. I szczerze mogę ją polecić ! Osobą które, interesują się kosmetykami wizażem modą. Elastyczny grafik, możliwość wyboru wolnych weekendów według upodobań no i oczywiści jak zmienniczka sie też zgodzi. Możliwa była nawet zmiana cało dniowa, przez co wychodziło sie 2 tys zł za 15 dni bycia w pracy wraz z 2 weekendami wolnymi w miesiącu .Premie były zawsze, oraz wypłaty na czas. Szefostwo wspaniałe często dorzucali zawsze coś do wypłaty typu to zajączek to na mikołaja. Bardzo miło wspominam ten czas jak i polecam :)

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tego przedsiębiorstwa? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się najświeższych ciekawostek o Golden Rose jako pracodawcy.

Zuzia pzn

Pracuje ponad pół roku w Golden w stolicy Wielkopolski. Wszystkie dziewczyny pracują na umowę zlecenie. Studentki 11zl netto a nie studjujace 9 z groszem. Nie ma premii i innych profitów sprzedażowych. Oczywiście nacisk na sprzedaż łączna tyle że nic z tego nie masz. Przerwa na toaletę i jedzenie między jednym klientem a drugim. Powracajac do premii są ciągle obiecywane ale każda z nas wie że to sciema. Klient upierdliwy traktujący sprzedawcę jak ......... mogę te prace polecić jedynie studentcce na max 4 miechy bo można tam zwariowac. A i brak szkoleń a oczekuje się od sprzedawcy aby potrafił doradzić i dobrać np podkład. Szkolenie jak sobie położysz cała własna wypłatę i zrobisz po godzinach. Kpina :)

Golden Rose Polska
@Zuzia pzn 09.01.2018 13:34

Szanowna Pani, W imieniu firmy Golden Rose Polska chcielibyśmy móc się odnieść do Pani wypowiedzi. W Poznaniu posiadamy sklep firmowy w Posnani oraz stoisko w M1. W każdej z tych lokalizacji pracuje znaczna część ekipy na umowie o pracę. Szczególną wątpliwość wzbudziła u nas informacja o braku szkoleń, które w naszej firmie są podstawą do przystąpienia do pracy. W Golden Rose bardzo dużą uwagę przywiązujemy do satysfakcji naszych pracowników – głęboko wierzymy bowiem, że tylko zadowolony pracownik to wartościowy pracownik. W związku z tym wydaje nam się, że pracuje Pani u któregoś z naszych franczyzobiorców lub dystrybutorów. Uprzejmie prosimy o wskazanie tego miejsca. Postaramy się przekazać Pani uwagi do właściwej osoby i sprawie nadać bieg. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z Centralą firmy. Golden Rose Polska

Zuzanna

@pracownik_z_wieloletnim_stażem piszesz o niedotrzymanych obietnicach. Możesz powiedzieć o tym coś więcej? Co takiego nie zgadzało się z tym, co usłyszałeś od pracodawcy? Jednak jak rozumiem, w firmie pracujesz już wiele lat. Co więc sprawia, że jednak warto w Golden Rose zostać na dłużej?

MałaMi
@user 29.11.2017 11:01

Prawda!!! Od jakiegoś czasu to nie ta sama firma. Wszystko się zmieniło po zmianie "rządów". A tak wielka rotacja nie wpływa dobrze na wizerunek firmy. Ale cóż przecież na "moje" miejsce jest tyle osób....

Mentor

Jaki jest powód, że tak mało piszecie na tym wątku? Jest tak dobrze, że nikomu nie chce się pisać? Może boicie się konkurencji i nikt nie chce zachęcać nowych? Szkoda, ten portal jest między innymi po to utworzony. Najważniejsze, że firma jest spoko!

vivalaver

jaką macie zniżkę na kosmetyki jako pracowniczki ?

Zibi

Każdy musi pilnować swoich spraw. Umowa jest zawsze podstawą i to najważniejszą podstawą. Później nie ma problemów i stresów, takie jest dziś życie niestety.

Zuzanna

@Bylypracownikwspominasz, że niektóre informacje jakie usłyszałaś/usłyszałeś podczas rozmowy kwalifikacyjnej w rzeczywistości wyglądały inaczej. Możesz powiedzieć na ten temat coś więcej? O co warto dopytać podczas procesu kwalifikacyjnego do Golden Rose?

Bylypracownik
@Zuzanna 29.09.2017 13:25

Teraz rekrutuja kierownicy ale wczesniej robila to centrala. W moim przypadku - umowa zlecenie powoedziane bylo ze stawka godzinowa plus jakies tam premie od sprzedazy np produktu miesiaca. Ok napoczatku bylo fajnie bo jakis tam bonus byl po czym od IV kwartalu zeszlego roku nie bylo zadnych premi. Teraz potrafia ci powiedziec ze premia ci sie nie nalezy bo w umowie tego nie masz. Ale to ze odwalalam robote umowy o prace bo firma nie potrafi przeprowadzic porzadnej rekrutacji to Ci nikt nie powie I o swoja premie musialam sie upomniec, a w umowie wcale nie mialam tych rzeczy bo bylam zleceniowka. I tutaj ten paradoks o ktorym pisalam, jak tu cos chcesz to nie mozesz bo to nie jest zgodne z umowa/procedurami ale jezeli im to potrzebne to te procedury nie istnieja. Jest jeszcze pare historii z takimi smaczkami, ale to dlugo by pisac :)

Bylypracownik

Pracownicy sa nie doceniani, góra po zmianach kadrowych i odejsciu K.G jakis czas temu wgl nie ogarnia tematu,zero komunikacji, zatrudnianie kierownikow którzy sami nie ogarniaja systemu to pomyłka a wywalanie z pracy dziewczyn które "ratowaly tyłek" na wyspach przez ciągle rotacje jest już chyba normą. Rozmowy o prace.... Obiecują coś a w trakcie wychodzi ze np,'premia Ci się nie należy bo jestes na zleceniu. Żenada. Cisną na UPT ale nie ma jak go wyrabiać bo produktów dobrze sprzedających się ciągle brakuje. Praca sama w sobie przyjemna, zależy też kto na jakie stoisko i dziewczyny trafi. Jak im pasuje to stosuj się do ich wytycznych które są tak bezsensowne, ale jak juz cos sie sypie to w sumie a co tam nie trzeba, wytyczne?a co to.Nie polecam, za podobne pieniądze można znaleźć coś lepszego do roboty.

Zuzanna

@Dzesi @Jolka jeśli zdarzają się takie sytuacje, to warto przesyłać informacje o tym bezpośrednio do firmy. Próbowaliście się już w ten sposób kontaktować?

Jolka

Bulerbin mało świadomy człowieku jest przepaść miedzy zarządzaniu a żadzeniu. Żadza pieniądza wiecej szybciej kamcie bardziej wsciskajcie golden rose zeszło na psy.

Bulerbin

Niestety czasami muszą być takie osoby w firmie żeby trzymały dobrą dyscyplinę. Młode osoby są niecierpliwe i roszczeniowe dlatego trzeba nad nimi czuwać. Nie słyszałam jeszcze żeby w firmie dokuczali pracowitej osobie.?

Jolka
@Bulerbin 12.09.2017 20:20

Mylisz pojęcia dyscyplina a nie odporność na stres odija sie na calym zespole bo osobie na stanowisku kierowniczmy nie można pozwolic sobie na mobinng czyli nieradzebie sobie w sytuacji stresowej. Kiedy zaczynaja odczuwać to zespoly to traca chęci do pracy. N.B jak widac Po braku profesjonalizmu i braku umiejętności budowania relacji miedzy pracownikiem niszczy atmosferę w pracy co jest niemiłosiernie mega wazne.

Anita

Pracuję w Golden Rose i widzę, że leniuchy bardzo aktywnie pracują na tym forum. Może więcej energii w pracy?

Była pracownica

Zuzanna - jak zwolnili przez ostatni tydzien polowe wszystkich doradczyń bez przyczyny albo same odeszły to pojawiło sie dużo ogłoszeń. Tutaj wychodzi zakłamanie kierownictwa i regionalnych, strasznie narzekały na pewne dziewczyny a zwolniły te które były niby chwalone. Już niczego nie można tutaj być pewna ani pracy ani zarobków bo te po ostatnich zmianach sa gorsze. Większość sklepow została z niedoświadczonymi pracownicami i jeszcze bardziej niekumatymi koordynatorkami.

Zuzanna

@Pracownikczy stanowisko doradcy klienta w Golden Rose jest równoznaczne z pozycją sprzedawcy? Dopytuję, bo w ciągu tego miesiąca pojawiły się oferty pracy na stanowisko właśnie sprzedawcy. W jego treści można znaleźć informacje o tym, że można liczyć na umowę o pracę. Czy warunki zatrudnienia są zależne od konkretnego miejsca, w którym się pracuje, czy też to niedawna zmiana? Czy osoby, które były/są zatrudnione na umowie zlecenie mają szansę na przejście na umowę o pracę?

Kasiula

Jestem zdania, że jak komuś nie odpowiada praca w handlu i bez względu na branżę to nie powinien się do takiej zatrudniać. Po co psuć sobie i innym nerwy.? Ja lubię swoja pracę , szczególnie w Golden Rose.

Pomorskie
@Kasiula 24.08.2017 10:45

Lubisz swoją pracę to ok ale nie mydl oczu tym ktorzy szukaja pracy adekwatnej do zarobków tutaj robi się zbyt dużo za panie które sobie potwieraly stoiska mają po 50 tysięcy targetu a pracownice dostają po 1400zl na umowę zlecenie i w dodatku nawet i ta kwota nie jest wykazywana w 100% Praca w handlu to dobra praca ale nie na takim g*ownianym stoliku które sobie ktoś otworzył za 50 tysięcy a inni na to robią haha

Pracuje w jednym z miast Wielkopolskich na stanowisku doradcy klienta. Praca za najniższą krajowa bez umowy o pracę, żadnego urlopu, będąc chorym trzeba przychodzić do pracy. Targety do wyrobienia z kosmosu a bez tego przecież nie ma premii.. Klientki wymagające i często bywa że chamskie.. być może to akurat wynika z tego ze czują się lepsze od osób które muszą je obsługiwać. Idąc do tej pracy myślałam że będzie to lekka i miła praca. Pomylilam się. Dostawy towaru co tydzień. Robi się je w godzinach pracy jednocześnie obsługując klientki.To samo z inwentura. Zero przerw praca przez 12 godzin. Odpowiedzialność za towar który jest na wierzchu i w każdej chwili może ktoś coś niepostrzezenie ukraść. Nic ciekawego... praca na wyspie to ciągle rozliczanie z tego ile sprzedajesz jak sprzedajesz, jaka masz średnia paragonu i ile produktu miesiącu udało Ci się wcisnąć ludziom.

Żanetka

Mówcie co chcecie ale ja jestem bardzo zadowolona z pracy w firmie.

pracownik_z_wieloletnim_stażem

Pracodawca obiecuje gruszki na wierzbie, a potem się z tego nie wywiązuje. Pracownicy na stoiskach, gdzie utarg jest niski, dostają więcej premii, niż stoiska które harują i mają o wiele wyższe utargi, bo przecież na większy utarg pracuje więcej pracowników. W tym momencie pracownicy kontaktują się tylko i wyłącznie za pośrednictwem Kierownika Zespołu, który ma kilka punktów pod sobą. Kierownicy Zespołów pracując od maja/czerwca tego roku nie znają nawet wszystkich produktów. Pracownicy są 'obarczani' tym, że nie ma wysokich utargów, UPT jest niskie, a tak naprawdę zamówienia są okrojone i robione bez głowy. Produktów brakuje dwa/trzy dni po dostawie, a małe zamówienia są tłumaczone tym, że nie można robić nadstanów. Jak w takim razie można uzyskać jak najlepsze wyniki, skoro klientki twierdzą, że lepiej zaopatrzą się w sklepie internetowym. Człowiek daje z siebie bardzo dużo, stara się pracować jak najlepiej, a ma z tego najniższą stawkę i premię zależną od utargu..

Zuzanna

@Marudarozumiem, że jesteś zadowolona z pracy w firmie. Możesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach? Co sprawia, że dobrze oceniasz tego pracodawcę? Co doradziłabyś osobie, która obecnie czeka na swoją rozmowę kwalifikacyjną?

Maruda

Największy mankament tej firmy to niestety trzeba pracować! Tak można podsumować opinie napisaną przez @anonim. Ja też tu pracuję i mam inne zdanie. Golden Rose to spoko firma ale trzeba pracować, w dodatku muszą być wyniki w pracy. Firma od tego zależy.

Ogólnie nie polecam, firma czyni aktualnie zmiany kadrowe, ogólnej polityki, lecą głowy i zmienia się bardzo dużo, czy na lepsze, nie powiedziałabym. Pensja na pełen etat to najniższa krajowa + premia przy wyrobionym targecie, którego kwoty są wzięte z kosmosu, no i premia przy sprzedaży największej ilości produktu miesiąca (jeden punkt w Polsce) chyba po 100 zł do pensji dla pracownika na umowę o pracę, zlecenie nie dostaje mimo, że też brało udział w sprzedaży..nie ma również pasków z wypłatą, składkami itd. przy wypłacie! Nie wiadomo co, ile i za ile.. Ogólnie jest to praca na wyspie, więc jak kto lubi, stroje są nie za ciekawe i nie dostaje się dodatku na spodnie, czy buty, które muszą być czarne i nie sportowe.. Na wyspie nie można jeść, trzeba wychodzić. Odpowiedzialność materialna jest, przy dużych brakach przy inwentaryzacji są potrącenia z pensji (przy czym wiadomo, że do lakierów w koszach klientki mają dostęp i spokojnie mogą je kraść, gdy zajmujemy się akurat innym klientem itd.). Na dzień dzisiejszy gra nie warta świeczki, ale co kto lubi.

Zuzanna

Firma ponownie ruszyła z poszukiwaniem kandydatów na stanowisko sprzedawcy. Ktoś z Was uczestniczył we wcześniejszym procesie rekrutacyjnym? Co możecie podpowiedzieć osobom, które teraz aplikują do pracy w Golden Rose?

Justyna

Golden Rose to uwielbiana przez blogerki marka kosmetyków i akcesoriów do makijażu. Mydlę, że taka opinia nie wzięła sie z powietrza ale firma na nią zapracowała. Dziwią mnie niektóre opinie na forum?

Zuzanna

@Beciolina możesz powiedzieć coś więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie? Chętnie również usłyszymy co sprawia, że w firmie jest taka super atmosfera.

Zostaw opinię o Golden Rose - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Golden Rose