Golden Rose Sp. z o.o.

1.9 Dodaj merytoryczną opinię

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Marka Golden Rose po raz kolejny wsparła najnowszą edycję cyklicznej kampanii społecznej „Diagnostyka Jajnika” organizowanej przez fundację Kwiat Kobiecości. Akcja ma na celu jak najszersze zainteresowanie kobiet badaniami diagnostycznymi w kierunku raka jajnika. Sesja zdjęciowa promująca kampanię odbyła się już jakiś czas temu. Nasza marka była odpowiedzialna za przygotowanie makijaży, a ambasadorką kampanii ponownie została aktorka Anna Dereszowska.  


Pracodawca

 Aktualność

Zdobyliśmy kolejne wyróżnienie w plebiscycie Perły Rynku Kosmetycznego!

10 września uczestniczyliśmy w uroczystej gali wręczenia nagród Perły Rynku Kosmetycznego 2020, podczas której odebraliśmy statuetkę Złotej Perły, dla serii naszych matowych pomadek do ust z wegańską formułą - My Matte Lip Ink Matte Liquid Lipstick.

To kolejny nagrodzony produkt naszej marki!

Pracodawca

 Aktualność

Nowy Rok rozpoczyna się dla nas doskonale! Zostaliśmy wyróżnieni przez KONSUMENTÓW w badaniu NAJLEPSZY PRODUKT 2020.

Otrzymaliśmy SREBRNY MEDAL dla Sheer Baked Powder - Nude Look Wypiekany puder do twarzy, w kategorii: Bazy, fluidy, pudry do makijażu, kremy BB.

Celem badania było wyłonienie, na podstawie opinii konsumentów, najlepszych produktów FMCG wprowadzonych na rynek w okresie od 1 września 2018 roku do 1 września 2019 roku. Badanie przeprowadził instytut GfK Polonia.


Jesteśmy bardzo dumni z tego wyróżnienia!


Więcej o przebiegu badania można przeczytać tutaj:

Pracodawca

 Aktualność

Kolejna edycja Targów Beauty Forum za nami! To był pracowity i wspaniały weekend! Uśmiech nie schodził nam z twarzy. Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy porozmawiać z całym mnóstwem klientów i doradzić w wyborze odpowiednich kosmetyków.

Czekamy na kolejne targi!

Pracodawca

 Aktualność

Kolejna nagroda dla naszych kosmetyków! Tym razem wyróżniona została paleta Strobing Highlighter Baked Trio Palette złotą  Perłą Rynku Kosmetycznego. Organizatorem badania jest Wydawnictwo Gospodarcze - wydawca tytułów prasowych i portali biznesowych: wiadomoscikosmetyczne.pl i wiadomoscihandlowe.pl.

To nie pierwsza taka nagroda dla naszych produktów. W latach ubiegłych laureatami były chociażby pomadki Matte Crayon i Smart Lips. Czekamy na więcej!

Pracodawca

 Aktualność

Z okazji Dnia Dziecka zorganizowaliśmy konkurs dla dzieci naszych pracowników.

Zadaniem konkursowym było przedstawienie za pomocą pracy plastycznej swojego rodzica w pracy.

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem kreatywności i szczegółowości nadesłanych dzieł artystycznych. Wszystkie, bez wyjątku, były zachwycające!

Poniżej przedstawiamy zwycięskie prace.

Serdecznie gratulujemy laureatom!

Pracodawca

 Aktualność

Malowanie Miss weszło nam w krew! Po raz kolejny mieliśmy przyjemność brać udział w sesji zdjęciowej dla kandydatek do tytułu Miss Województwa Łódzkiego. Dla dziewczyn jest to przedsmak samych przygotowań do wyborów - już niedługo zaczną ćwiczyć układy choreograficzne.

Trzymamy za nie mocno kciuki i już nie możemy doczekać się rezultatów sesji!

Pracodawca

 Aktualność

Dzięki pracy w Golden Rose można brać udział w ciekawych wydarzeniach branżowych. Są to między innymi międzynarodowe targi kosmetyczne Beauty Forum.
Jest to event, gdzie spotykają się zarówno marki kosmetyczne, wizażyści, styliści paznokci oraz inni specjaliści z branży, jak i konsumenci. Nie możemy się doczekać kolejnej edycji!

Pracodawca

 Aktualność

Marka Golden Rose stawia na rozwój pracowników na wielu płaszczyznach. Nasz kanał You Tube współtworzy obsługa naszych punktów stacjonarnych, czyli po prostu #DziewczynyGR. Przecież to one najlepiej wiedzą, na jakie pytania nasi klienci szukają odpowiedzi! Jesteśmy z nich ogromnie dumni!

Zapraszamy do oglądania!Golden Rose Sp. z o.o.