Opinie o Sedan Phu Jerzy Socha w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników na temat firmie Sedan Phu Jerzy Socha, lecz też Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sedan Phu Jerzy Socha o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sedan Phu Jerzy Socha w Łódź

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.
 Pytanie

Czy pracodawca Sedan Phu Jerzy Socha motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Miszcz Nowy wpis

NIE POLECAM .Wymiana błotnika p.przód,drzwi p.przód i tył oraz reparaturka błotnika p.tył + lakierowanie tych elementów zajęło 7 tyg.Wymienione przednie drzwi źle spasowane ( trzeba trzasnąć by się zamknęły ). Krzywa prowadnica podnoszenia szyby (szyba krzywo idzie i zwalnia w połowie drzwi przy otwieraniu i zamykaniu ). Po zgłoszeniu reklamacji p.J.Socha stwierdził,że o tym wie ale nic dziwnego w tym nie widzi gdyż wszystkie samochody tak mają. Jedyne co może zrobić to oddać stary silniczek gdyby ten w drzwiach się spalił, co też po pewnym czasie się stało. Poza tym samochód zwrócony brudny z zewnątrz jak i wewnątrz ( nie obyło się bez prania tapicerki i foteli ). Jak na koszt naprawy ( ponad 6 tys. ) spodziewałem się lepszego efektu i podejścia do klienta. STANOWCZO NIE POLECAM.

1
Anna Nowy wpis
@Miszcz

Ma Pan prawo do swojej opinii, jednakże proszę mieć na uwadze, że na tym portalu ocenia się pracodawcę (z perspektywy byłego/obecnego pracownika), a nie osoby, która skorzystała ze świadczonej przez niego usługi.

Jerzy Nowy wpis
@Miszcz

Miszcowi pomylily sie nie tylko portale ale i fakty,czas naprawy w/g naszej dokum 7 dni roboczych reszta to problem ubezpieczyciela i czasu rozmyslan szanownego Miscza,auto odebrane bez zasrzezen czyste i posprzatane,auto zastepcze gratis,reperatura blotnika nie zwiazana ze szkoda za symboliczne 1 zl,nasz boj z ubezpieczalnia zakonczony ugoda nie tylko co do skrocenia czasu ale i wysokosci odszkodowania a zamiast dziekuje taka mila opinia 3 mies po odbiorze auta...coz praca z ludzmi....

Administrator

A czy ktoś podzieli się swoimi spostrzeżeniami z nami na forum? Niestety na wątku odnośnie przedsiębiorstwa Sedan Phu Jerzy Socha w miejscowości Łódź nie ma jeszcze żadnych komentarzy o pracy i warunkach w firmie.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Sedan Phu Jerzy Socha - Łódź

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Sedan Phu Jerzy Socha
3/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Gliniana 5/7
    91-336 Łódź
  • NIP: 9471023666 REGON: 471138558
Sedan Phu Jerzy Socha