Opinie o Top Hi-Fi Salon w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Top Hi-Fi Salon. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Top Hi-Fi Salon na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Top Hi-Fi Salon w Katowice

Mateusz Nowy wpis

Chciałem pracować w tym salonie lecz podejście kierownika oraz właściciela tragiczne. Sama rozmowa dość przyjemna, lecz umawianie się z nimi na spotkanie to totalny dramat. Dzwonisz i umawiasz się na rozmowę po ośmiu telefonach które sam wykonuje, kolejne dziesięć umawianie się na druga rozmowę, i tu nie chodzi o to że jestem natrętny lecz podczas ustaleń umawiają się mówiąc ze zadzwonią w konkrety dzień i cisza. Musisz im przestawić świadectwa pracy, żeby mieli pewność czy nie kłamiesz, a nawet nie przestawią ci oferty finansowej. Mówią ze zadzwonią w danym terminie…. Nie zadzwonią i w dodatku muszę się przypominać i dostaje informacje ze kierownik oddzwoni. Jeśli tak u nich wyglada ogranizacja to ciekawe jak wypłacają pieniądze. Z przykrością mi to mówić lecz nikomu nie polecam tej firmy pod kontem szukania pracy. Pieniądze które proponują za to co masz tam robić w ogóle nie są adekwatne do twojej pracy. Proponują umowę zlecenie przez najbliższe miesiące, a jak zapytałem kiedy umowa o prace to nie wiadomo. Masz robić montaże, przyjmować dostawę, sprzedawać, sprzątać, przygotowywać odsłuch, zostawać po godzinach jeśli trzeba. Za marną podstawę plus premie od obrotu. Jak dla mnie właściciele i kierownictwo nadaje się do tarcia chrzanu a nie do handlu. Stanęli w rozwoju handlowy i personalnym myśląc ze każdy będzie chciał z nimi pracować. Chyba jak wezmą sobie kelnerów, kucharzy i ludzi z innym zawodem. Nikt nigdy mnie tak nie (usunięte przez administratora) i tak beznadziejnie potraktował. Nie pozdrawiam

Dariusz

syf i wodorosty dla zdesperowanych tylko. Kadra zarządzająca nadaje się do podstawówki maksymalnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Top Hi-Fi Salon - Katowice

• Jak się pracuje w Top Hi-Fi Salon?

Zobacz opinie na temat firmy Top Hi-Fi Salon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Top Hi-Fi Salon