Opinie o Aturi Salon Masażu w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Aturi Salon Masażu. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Aturi Salon Masażu o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aturi Salon Masażu w Katowice

Ktoś Nowy wpis

Fajnie że salon jest na ulicy Kościuszki, bo miałabym tutaj blisko. Inna sprawa, czy potrzebują przyjąć na cały lub część etatu recepcjonistkę? Po informacji jaką znalazłam na ich stronie wynika że pracują od Poniedziałku - Soboty: 10.00 - 21.00 i w Niedzielę: 11.00 - 21.00. czy więc praca w weekendy oznacza wyższy zarobek albo rekompensatę w postaci dni wolnych w tygodniu? Napiszcie jaka płaca i jak się układa grafik?

Pierwszy i ostatni

Zgadzam się z żądaniem napiwku. Niska dziewczyna szepcze podczas masażu do ucha (w obawie przed recepcjonistka) "If You pay me, You can touch me or kiss me", tak, jakby usługa samego masażu nie była opłacona.

Janek Nowy wpis
@Pierwszy i ostatni

Nie spotkałem się z taką sytuacją

Jakie techniki masażu trzeba znać, żeby móc tu pracować? Sporo tam na liście jest na ich stronie ale podejrzewam, że nie trzeba znać wszystkich? Może jakaś pani rekrutowała się niedawno i orientuje się w tej kwestii.

Seba Nowy wpis

byliśmy z żoną w sobotę na masażu i muszę powiedzieć że było jak być powinno tj. masaż super odczuwalny ale nie sprawiał bólu widać iż masażystka wie jak dysponować siłą żeby było ok a nie przesadzić. Masażystka super dziewczyna zna się na rzeczy, poza tym schludnie czysto, wszystko było super. Pozdrawiamy i polecamy a sami napewno wrócimy

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Aturi Salon Masażu odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Kuba30

Byłem jakiś czas temu i masaż na prawdę mega spoko. Dziwię się negatywnym opinią, w moim przypadku wszystko na plus, a umiejętności masażystki naprawde na wysokim poziomie. Jeden minus jaki mogę się doszukać to kontakt z masażystką tylko w języku angielskim.

Jestem zawiedziony. Masażem bym tego nie nazwał. Masażystka ciągle ziewała, zerkała na zegarek i na moje pytanie coś odburkiwała. Za wysokie ceny jak na takie usługi. Masażystki to na pewno z powołania nie są. Nie wrócę, nie polecam.

Łucja

O rety, zaskoczyły mnie informacje które podajecie w komentarzach! Jestem masażystką od 5 lat, nigdy nie pracowałam w salonie, w którym któraś z koleżanek proponowałaby "dodatkowe usługi" lub żądała napiwku. Czy zgłosiliście tę sytuację recepcjonistce? Może ktoś z Was próbował porozmawiać z właścicielką? Dobrze byłoby ją uświadomić, co dzieje się za jej plecami.

Nigdy więcej

Niestety, odwiedziłem ten salon po raz ostatni! Z prostej przyczyny: pani (mała czarna) wykonująca masaż negocjowała ze mną do bólu cenę za "dodatkową usługę", prosząc, abym nic nie mówił drugiej pani przy kasie! Masakra, żadała "tylko" 400 PLN, plus oczywiście opłata w kasie. NIGDY WIĘCEJ!

Tom
@Nigdy więcej

Jak miala na imie??

Olga

W jakich godzinach przyjmuje obecnie salon masażu Aturi? I z jakim wyprzedzeniem należy się umawiać na sesję? Bardzo proszę o odpowiedź osoby, które odwiedzają salon i wiedzą, w jaki sposób funkcjonuje, także teraz, w okresie pandemii.

zniesmaczony

Salon bardzo ładny.Ale uważajcie na masażystkę Azjatkę.Na pokoju do masażu po cichu próbuje wyłudzić napiwek i błaga by nie mówić o tym na recepcji.KPINA!

jurek zawiedzony
@zniesmaczony

ma pan calkowita racje tam sa 2 siostry które wyludzaja pieniądze od klijentow wymyslajac różnorakie problemy zyciowe uważajcie na nie

Były
@zniesmaczony

Potwierdzam! Szok. Masażystki bez kompetencji, nastawione na kasę. To dom uciech a nie profesjonalnego masażu. Jak można stawiać klienta w tak niekomfortowej sytuacji

@Były

Dziękuję, że napisałeś. Czy Ciebie też spotkała jakaś niekomfortowa sytuacja w salonie masażu Aturi? Mógłbyś opisać swoje doświadczenia? Dobrze byłoby dowiedzieć się jak najwięcej o tej firmie.

Alicja

@zoja ale to firma ma przestój teraz czy jak to wyglada ?

zoja

Teraz i tak nic się nie dziej w związku z pandemią, zobaczymy co będzie po uwolnieniu.

Bartek

Szkoda, że tak rzadko piszą pracownicy salonu. Może potrzebują pracowników?

Arek
@Bartek

Nie piszą bo nie potrafią pisać tam same Azjatki pracują półki poszły na bruk

Olga

Czy poszukują teraz do Aturi masażystów? I czy wiecie, czy są tutaj jakieś fajne benefity? Czekam na odpowiedzi.

Olga

Czy nikt nie chce podzielić się opinią na temat Aturi Salon Masażu? Może ktoś wie jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Czy potrzeba nowych pracowników? Jakie są warunki zatrudnienia? Jaki typ umowy dostaje się na początek współpracy?Czy pracodawca oferuje profity swoim pracownikom? Zapraszam do wypowiedzi obecnych i byłych pracowników Aturi. Pomoże to kandydatom o pracę w podjęciu decyzji o złożeniu CV.

Jak aktualnie kształtuje się sytuacja Aturi Salon Masażu na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, dotyczące chociażby warunków zatrudnienia mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Katowice i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

Klient

To jest salon masaży erotycznych www. roksa.pl

Mariusz

Byłem już nie raz w salonie Aturi, czy to na Kościuszki czy w Monopolu. Porównując z innymi salonami w Katowicach ten przypadł mi najbardziej. Masazystki potrafią masować, co idzie odczuć. To nie są pseudo Masazystki tak jak w innych salonach. Osobiście uwielbiam masaż u Sonii. Wymasuje mnie od stóp do głowy tak, że odplywam. i nie żałuję tam zostawionych pieniędzy. Konkurencje żal (usunięte przez administratora) ściska co widać po komentarzach!!!!

Ola

Widzę, że poziom niektórych forumowiczów przekracza wszelkie granice! Skąd Wam się wzięło, że w pokojach są kamery? Cyrk na kółkach! Na recepcji rozumiem w końcu trzymają tam rzeczy i kase fiskalną ale w żuciu nie uwierze, że w pokoju sa kamery! Stek bzdur!

X
@Ola

Na Kościuszki w pokoju była kamera. Jestem instalatorem więc widzę takie rzeczy

GF

A u kogo byłeś na masażu??

kiepsko

ja również nie polecam. Byłem na masażu tao. Niby można było dotykać masażystkę i niby miało być spełnienie a wyszło jak wyszło. spełnienia nie było a i masażystka się nie chciała rozebrać ani dać dotknąć. Nie wrócę

Zostaw merytoryczną opinię o Aturi Salon Masażu - Katowice

Aturi Salon Masażu