Opinie o Studio Figura Karol Koryciński w Radom

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Studio Figura Karol Koryciński. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Studio Figura Karol Koryciński na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Studio Figura Karol Koryciński w Radom

Marlena Nowy wpis
Inne

Drogie Panie/Panowie jestem właścicielem studio Figura w Radomiu od 8 lat prowadzę z sercem 2 salony ostatnio prowadzę bardzo dużo rozmow i pewnie dlatego teraz zaczynaja sie opinie ;)praktycznie nasze ogłoszenia są co mc dlatego że w dzisiejszych czasach coraz ciężej znaleźć uczciwe osoby i chętne do pracy w tej branży i będę szukać po to by Panie czuły się komfortowo i były obsługiwane zgodnie ze standardem firmy a jeśli Piszecie komentarze że nie miła itd zadufana to chyba nie o mnie ja się zawsze jestem sobą profesjonalna, mam.ogromna wiedzę doświadczenie i wymagam dużo od innych ale najwięcej od siebie sprzęty tak czasem sie psuje dlatego że obsługujemy bardzo dużo klientek nie psują gdy stoją puste.. serwis studio Figura czasem trwa mc salonów w Polsce i na świecie jest około 400 czas jest wydłużony a jeśli sprzęt jest posty klientki mają to rekompensowane na 25 kamienica w Studio jest chłodna mury grube ale nie zimno @ i jest przytulnie kwiaty tapety każdy ma swój styl itd jeśli komuś nie odpowiada na 25 zapraszamy na Idalinskiej 40C mamy 200m parking klimatyzację 6 pokoi zabiegowych sale fitness Pozdrawiam i zspraszam

Iza Nowy wpis
Pracownik
@Marlena

Atmosfera naprawdę bardzo dobra pMarlena fajna kobietka zero stresu naprawdę fajne miejsce flaming kobiet

Paulina Nowy wpis
Były pracownik

Pracowałam polecam fajny klimat szkolenia atmosfera szefostwo luzik spoko ludzie p.Marlena pozytywną szalona predka pracowałam ponad rok wyprowadzka zmusiła mnie do zmian ale patrząc na to co teraz się dzieje z pracą to naprawdę pracowało się super nie to co teraz :( premiera są ale musisz się wykazać z leżenia nie ma ????

Ja
Pracownik

Studio figura 25 czerwca. Od nie dawna korzystam z ich usług. Panie które tam pracują bardzo sympatyczne i zorganizowane. Ale w studio zimno i ponuro leży się pod dwoma kocami, panie marzną dosłownie. Właścicielka nie sympatyczna i zadufana osoba. Sprzęty a to jeden zepsuty a to drugi nie działa. Promocja teraz na kripolize której nie ma dramat. Szkoda pań które tam pracują.

1
Ilona Nowy wpis
Inne
 Pytanie
@Ja

a to dziwne bo ja korzystam od dawna i właścicielka miała , sympatyczna chyba Ci się coś pomyliło dużo Pan chodzi zwłaszcza do niej odchudziła bardzo dużo babeczek w Radomiu -na konsultacje oraz zabiegi na Idalińskiej bo tam jest studio duże i przestronne i mają większe pole do działania jest stanowcza i twardo ogarania temat z dieta a urzadzenie normlaka jak chodzą non stop maja prawo sie popsuć chodziłam w Radomiu do podobnego i tam to dopiero dramat zero pojęcia o czymkolwiek cena tylko niska i eni efektów ani kasy na 25 jest chlodno od zawsze bo to kamienica mury gruby ale jak lubie tam chodzić babciny klimt i czemu piszesz ze szkod Pań co tam pracują ? z tego co wiem to ciężko się tam dostać a na zarobki nie narzekają

Klaudia
Kandydat

Rekrutacja w tej firmie to jakiś dramat. Pani obiecała, że oddzwoni z informacją zwrotną lecz cisza. W studiu nie jest zbyt czysto.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Studio Figura Karol Koryciński? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Zostaw merytoryczną opinię o Studio Figura Karol Koryciński - Radom

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Studio Figura Karol Koryciński?

  Zobacz opinie na temat firmy Studio Figura Karol Koryciński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Studio Figura Karol Koryciński?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Studio Figura Karol Koryciński
0/5 Na podstawie 0 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • 25 Czerwca 36A
  26-600 Radom
 • NIP: 7681748021 REGON: 363426611
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Studio Figura Karol Koryciński
Przejdź do nowych opinii