Opinie o Lush Life Sp. z o.o. w Turek

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat firmie Lush Life Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Lush Life Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lush Life Sp. z o.o. w Turek

Nie ma osoby zatrudnionej, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem? Jak obecnie wygląda praca w firmie Lush Life Sp. z o.o. w miejscowości Turek? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne wpisy od pracujących na temat Lush Life Sp. z o.o.. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

pracownik Nowy wpis
@Administrator

Pracuje w tym miejsciu juz jakis czas i jest coraz gorzej. Słabe pieniądze atmosfera. Wszyscy sie obgadują za plecami.TRAGEDIA

kala Nowy wpis

wWItam, pracuje tutaj i nie podoba mi sie to jak traktowani sa pracownicy przez Pania Rusek. Jest to osoba wybitnie chamska. szkoda gadac na temat tej pani. NIE pOLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Lush Life Sp. z o.o. - Turek

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Lush Life Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 1 ocen.