TNT Express Polska
2 8 13 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie TNT Express Polska? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Monika Nowy wpis

Czy jest to praca również dla studentów ?

Abcd Nowy wpis
Nazwa działu: Obsługa Klienta

Praca typowa jak na infolinię. Duzo połączeń (80 +) i patrzenie na wyniki. Trzeba wyrobic pewne wskazniki ktore maja tez znaczenie zespolowe, nie tylko indywidualne. Jesli komus nie przeszkadza siedzenie 8 godzin (7-20), "stukanie"podobnych zleceń, wysluchiwanie narzekan lub przekleństw klientow to spokojnie wytrzyma bardzo dlugo. Wynagrodzenie bardzo atrakcyjne jak na call center, atmosfera przyjemna. Pracodawca uczciwy. Trzeba sie po prostu zastanowic nad tym jaki tryb pracy nam odpowiada.

Niki Nowy wpis

Podpowiecie czy firma zatrudnia nowych pracowników?

Dla pracodawców
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
były przewoźnik tego czegoś

UWAGA - nie płacą przewoźnikom od marca 2019. Do dziś tj 11.06.2019 nie otrzymałem zapłaty jak i reszta przewoźników w POLSCE. Firma wydmuszka - kierownictwo nie mające pojęcia o niczym - nadające sie do wywalenia. TRAGEDIA komunikacyjna organizacyjna i logistyczna. Na chwilę obecną najgorsza firma kurierska w Polsce

Tak1Nie
Jarek

NIE wysyłajcie przesyłek tym przewoźnikiem, najgorszy z najgorszych. Tak jak w innych firmach mozna się z kurierem domówić o której przyjedzie, to tu nic. W infornmacji siedzi jakaś "blondynka" króra informuje o tym co w śledzeniu przesyłek. Żadnego kontaktu z kurierem. Siedź od rana do wieczora aż łaskawie za Twoje pieniądze dowiozą ci przesyłkę.Żenada !!!!!!

Tak4Nie1
@Jarek

To jest miejsce na opinię o pracodawcy, a nie usługodawcy, więc po co ten komentarz?

Tak4Nie1

Anonymous Employee

Nie polecam pracy w firmie TNT Express w Katowicach na stanowisku infolnii. Pierwszą wadą jest specyfika pracy, średnia ilość telefonów wynosi 100, a kolejki są caly czas co źle wpływa na samopoczucie oraz powoduje, że z pracy przychodzi się wyczerpanym. Nie sprzyjają temu też godziny pracy, co prawda grafik jest rotacyjny, ale większość osób pracuje na rano (8-16, 9-17), więc ciężko na cokolwiek znaleźć czas w trakcie dnia. Należy tu zaznaczyć, że jest możliwość wzięcia dnia wolnego za nadgodziny co jest dużą zaletą. Atmosfera typowo korporacyjna, możliwe, że niektórym to odpowiada, ale osobiście czułem się w takim środowisku niekomfortowo. Co do szkolenia - ilość treści na nim poruszanych jest bardzo duża, odbywa się ono w godzinach 8-16, ale jest za to urozmaicone praktyką oraz dniem spędzonym z kurierem. Stanowisko pracy jak i budynek są odpowiednie - kilka kuchni, duże biurko na którym można pomieścić wiele materiałów. Nie ma zamiany biurek co jest dodatkowym plusem. Niestety brakuje chilling room'u, miejsca gdzie można odpocząć po kilku godzinach ciągłego odbierania od często zdenerwowanych i roszczeniowych klientów. Co prawda jest pomieszczenie z szatnią w którym są piłkarzyki, ale to zdecydowanie za mało. Wynagrodzenie jest raczej przeciętne, wynosi ono 3000 pln brutto, premia do 18% podstawy, a po 12 miesiącach pracy podwyżka o 250 pln brutto. Można pomyśleć, że nie jest źle, ale jak na obecne koszty życia kwota nie jest moim zdaniem wystarczająca.

Tak2Nie

@Anonymous Employee

Wkradła się literówka. Miałem na myśli stanowisko konsultanta infolinii przychodzącej.

Iza
@Anonymous Employee

Zapewne informacje, które nam przekazałeś, będą dużą wskazówką dla potencjalnych kandydatów. Czy osoby, które podejmują pracę w firmie są świadome ilość obowiązków na swoim stanowisku? Może konkretne obowiązki wypisane są na umowie, którą pracownicy otrzymują? Zdradzisz nam, na jaki rodzaj umowy można liczyć w TNT Express Polska?

Tak1Nie

ktos z polsatu

(usunięte przez administratora) myślę ze ta firma to PREZES DYREKTOR I TELEFONISTKA i nikogo więcej czekam na przesyłkę, która leżakuje w Katowicach i jest przenoszona z regalu na regal a mnie zwodzą.Pani telefonistka' tnt ' tylko mnie przeprasza i obiecuje ze przesyłka już będzie wysłana tak sie dzieje od tygodnia Oczywiście nr. telefonu do dyrekcji jest tylko znany telefonistce i nie może podać osoba zainteresowanym żeby nie przeszkadzać PANU PREZESOWI nazwisko napisze w następnym poście po zakończeniu chrej sprawy z "tnt" NIE POLECAM PSEUDO FIRMY" tnt"

TakNie1
jas123

Kierownictwo robi z adchokami co tylko im się podoba jeżdżą bez żadnych umów odradzam a najgorszy jest kierownik od szkoleń Możdże...... Moje sugestie dla TNT Express Polska: najgorsza firma pracowałem i do dziś się kuce o pieniądze kierownictwo najgorsze waldekkkkkk mozdzennnnn Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: wszystko zmienić całą górę w katowicach

Tak1Nie1

kurier

Szambo!!! Praca Kuriera w TNT to najgorsze, co może człowieka spotkać. Obietnice spore podczas rozmowy kwalifikacyjnej a potem zaciskanie pętli na szyli Kurierów przez TNT. Nie polecam tej pracy, ani tej firmy – przede wszystkim. Kurierzy traktowani są przedmiotowo. Umowy spisywane z nimi, jako z podwykonawcami bronią jedynie Firmy kurierskie na pewno nie samych Kurierów, którzy jako podwykonawcy zgodnie z umowami mają wyłącznie obowiązki. Po odliczeniu naprawdę sporych kosztów, Kurierowi zostają marne pieniądze na przeżycie. Praca po 12 godzin – rzadko wraca do domu się przed 20-tą, z domu wychodzi się często i prze 6-tą rano. Firmy Kurierski TNT w szczególności, ale nie tylko, karając kurierów za swoje i nie swoje winy sporymi karami finansowymi robią sobie „oszczędności”, z których kierownictwo otrzymuje premie, oraz nowe samochody służbowe. Umowy zmieniane są przez TNT często, ale zawsze są gorsze i bardziej bijące w kurierów. Kurierzy zwalniani są z dnia na dzień bez podania żadnej przyczyny. Ogłoszenia o naborze nowych kurierów praktycznie nie znikają…to polityka firmy; .. starego, doświadczony kuriera wymienić na nowego , „zielonego” kuriera, który pełen entuzjazmu kupuje za swoje oszczędności nowy samochód – często na raty, maluje go w barwy firmy kurierskiej na swój kosz,t a gdy już wszystkiego się nauczy zarobi sporą kasę dla Firmy TNT bo jest to przecież najdroższa firma kurierska na polskim rynku ( na pewno nie dla siebie) zostaje zwolniony, ale najpierw jeszcze musi dobrze poczuć bat .. Ludzie pracujący w tej firmie jako [usunięte przez moderatora] to głąby bez logicznego myślenia, bez często przygotowania zawodowego nie wspominając już o predyspozycjach interpersonalnych, oni to pomyłka firmy, ich praca i decyzje tak naprawdę tylko szkodzi i TNT .....

Tak3Nie

Zostaw opinię o TNT Express Polska - Katowice

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie