TNT Express Polska
counter
1 12 21 5 1
Monika

Czy jest to praca również dla studentów ?

zyzryx Nowy wpis
@Monika

ewentualnie zaocznych

Urszula Nowy wpis
@zyzryx

Właśnie sama miałam pytać o to, czy TNT Express zatrudnia studentów. Ale skoro przyjmują tam tylko zaocznych, to pewnie grafik nie jest już tam tak elastyczny. A orientujesz się jeszcze, na podstawie jakiej umowy są tam oni zatrudniani?

Wahadło Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie. Brak możliwości wykazania się inicjatywą, zero szans na rozwój. Jedynie dla osób pracujących na wyższych szczeblach taka możliwość jest. Praca dla ludzi, którzy lubią wszystko robić pod linijkę. Część z osób zatrudnionych na magazynach to ludzie wzięci z ulic, którzy nie potrafią się poprawnie wysłowić, a jak coś im się nie podoba operują wulgaryzmami na prawo i lewo. Pomimo obiecanych referencji nie można się ich doczekać miesiącami, bo ze wszystkim jest problem. Natomiast jak coś chce się od pracownika to już, zaraz, od ręki, ale jak się zwolniłeś pracowniku to mamy Cię w głębokim poważaniu i to co było ustalone też....

Tak2Nie
Wahadło Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej

Anonymous Employee

Nie polecam pracy w firmie TNT Express w Katowicach na stanowisku infolnii. Pierwszą wadą jest specyfika pracy, średnia ilość telefonów wynosi 100, a kolejki są caly czas co źle wpływa na samopoczucie oraz powoduje, że z pracy przychodzi się wyczerpanym. Nie sprzyjają temu też godziny pracy, co prawda grafik jest rotacyjny, ale większość osób pracuje na rano (8-16, 9-17), więc ciężko na cokolwiek znaleźć czas w trakcie dnia. Należy tu zaznaczyć, że jest możliwość wzięcia dnia wolnego za nadgodziny co jest dużą zaletą. Atmosfera typowo korporacyjna, możliwe, że niektórym to odpowiada, ale osobiście czułem się w takim środowisku niekomfortowo. Co do szkolenia - ilość treści na nim poruszanych jest bardzo duża, odbywa się ono w godzinach 8-16, ale jest za to urozmaicone praktyką oraz dniem spędzonym z kurierem. Stanowisko pracy jak i budynek są odpowiednie - kilka kuchni, duże biurko na którym można pomieścić wiele materiałów. Nie ma zamiany biurek co jest dodatkowym plusem. Niestety brakuje chilling room'u, miejsca gdzie można odpocząć po kilku godzinach ciągłego odbierania od często zdenerwowanych i roszczeniowych klientów. Co prawda jest pomieszczenie z szatnią w którym są piłkarzyki, ale to zdecydowanie za mało. Wynagrodzenie jest raczej przeciętne, wynosi ono 3000 pln brutto, premia do 18% podstawy, a po 12 miesiącach pracy podwyżka o 250 pln brutto. Można pomyśleć, że nie jest źle, ale jak na obecne koszty życia kwota nie jest moim zdaniem wystarczająca.

Tak5Nie

@Anonymous Employee

Wkradła się literówka. Miałem na myśli stanowisko konsultanta infolinii przychodzącej.

Iza
@Anonymous Employee

Zapewne informacje, które nam przekazałeś, będą dużą wskazówką dla potencjalnych kandydatów. Czy osoby, które podejmują pracę w firmie są świadome ilość obowiązków na swoim stanowisku? Może konkretne obowiązki wypisane są na umowie, którą pracownicy otrzymują? Zdradzisz nam, na jaki rodzaj umowy można liczyć w TNT Express Polska?

Tak1Nie

Xxx
@Anonymous Employee

Wydaje mi się, że jak kogos nie zadawala taka wyplata, to szuka innej pracy lepiej płatnej, albo robi szkolenia, studia i zarabia więcej. A nie siedzi i biadoli, że tylko tyle zarabia a nie chce się rozwijać.

TakNie2

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Dora

Firma kurierska TNT to najgorsza z jaka się spotkałam, przesyłkę(umowa z banku) z Warszawy wiózł 9 dni, porażka na całej linii. Nigdy nie polecę tego przewoźnika .

Roberto

@Blablabla To nie jest forum na takie biadolenie ponieważ forum pracownicze ma służyć pracownikom!!

Tak3Nie
Blablabla

(usunięte przez administratora) a nie kurierzy. Z Katowic do Sosnowca jedzie 2dni i dojechać nie może, specjalnie wzięłam tydzień urlopu żeby paczkę odebrać. Nikt nie dzwonił na telefon ani do domu, ale po telefonie na infolinię Pan stwierdził, że kurier był kilka razy. Szkoda tylko, że nie u mnie. Od rana do wieczora czekam na kuriera i nic. TNT JEST NAJGORSZE!!!! Takiej sytuacji jeszcze nie miałam nigdy z żadną firmą kurierską. Jest 22, a ja nadal paczki nie otrzymałam!

TakNie2
Użytkownicy czekają na odpowiedź 309 dni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie TNT Express Polska? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Abcd

Praca typowa jak na infolinię. Duzo połączeń (80 +) i patrzenie na wyniki. Trzeba wyrobic pewne wskazniki ktore maja tez znaczenie zespolowe, nie tylko indywidualne. Jesli komus nie przeszkadza siedzenie 8 godzin (7-20), "stukanie"podobnych zleceń, wysluchiwanie narzekan lub przekleństw klientow to spokojnie wytrzyma bardzo dlugo. Wynagrodzenie bardzo atrakcyjne jak na call center, atmosfera przyjemna. Pracodawca uczciwy. Trzeba sie po prostu zastanowic nad tym jaki tryb pracy nam odpowiada.

Niki

Podpowiecie czy firma zatrudnia nowych pracowników?

były przewoźnik tego czegoś

UWAGA - nie płacą przewoźnikom od marca 2019. Do dziś tj 11.06.2019 nie otrzymałem zapłaty jak i reszta przewoźników w POLSCE. Firma wydmuszka - kierownictwo nie mające pojęcia o niczym - nadające sie do wywalenia. TRAGEDIA komunikacyjna organizacyjna i logistyczna. Na chwilę obecną najgorsza firma kurierska w Polsce

Jarek

NIE wysyłajcie przesyłek tym przewoźnikiem, najgorszy z najgorszych. Tak jak w innych firmach mozna się z kurierem domówić o której przyjedzie, to tu nic. W infornmacji siedzi jakaś "blondynka" króra informuje o tym co w śledzeniu przesyłek. Żadnego kontaktu z kurierem. Siedź od rana do wieczora aż łaskawie za Twoje pieniądze dowiozą ci przesyłkę.Żenada !!!!!!

Tak4Nie3
@Jarek

To jest miejsce na opinię o pracodawcy, a nie usługodawcy, więc po co ten komentarz?

Tak6Nie1

ktos z polsatu

(usunięte przez administratora) myślę ze ta firma to PREZES DYREKTOR I TELEFONISTKA i nikogo więcej czekam na przesyłkę, która leżakuje w Katowicach i jest przenoszona z regalu na regal a mnie zwodzą.Pani telefonistka' tnt ' tylko mnie przeprasza i obiecuje ze przesyłka już będzie wysłana tak sie dzieje od tygodnia Oczywiście nr. telefonu do dyrekcji jest tylko znany telefonistce i nie może podać osoba zainteresowanym żeby nie przeszkadzać PANU PREZESOWI nazwisko napisze w następnym poście po zakończeniu chrej sprawy z "tnt" NIE POLECAM PSEUDO FIRMY" tnt"

TakNie4
jas123

Kierownictwo robi z adchokami co tylko im się podoba jeżdżą bez żadnych umów odradzam a najgorszy jest kierownik od szkoleń Możdże...... Moje sugestie dla TNT Express Polska: najgorsza firma pracowałem i do dziś się kuce o pieniądze kierownictwo najgorsze waldekkkkkk mozdzennnnn Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: wszystko zmienić całą górę w katowicach

kurier

Szambo!!! Praca Kuriera w TNT to najgorsze, co może człowieka spotkać. Obietnice spore podczas rozmowy kwalifikacyjnej a potem zaciskanie pętli na szyli Kurierów przez TNT. Nie polecam tej pracy, ani tej firmy – przede wszystkim. Kurierzy traktowani są przedmiotowo. Umowy spisywane z nimi, jako z podwykonawcami bronią jedynie Firmy kurierskie na pewno nie samych Kurierów, którzy jako podwykonawcy zgodnie z umowami mają wyłącznie obowiązki. Po odliczeniu naprawdę sporych kosztów, Kurierowi zostają marne pieniądze na przeżycie. Praca po 12 godzin – rzadko wraca do domu się przed 20-tą, z domu wychodzi się często i prze 6-tą rano. Firmy Kurierski TNT w szczególności, ale nie tylko, karając kurierów za swoje i nie swoje winy sporymi karami finansowymi robią sobie „oszczędności”, z których kierownictwo otrzymuje premie, oraz nowe samochody służbowe. Umowy zmieniane są przez TNT często, ale zawsze są gorsze i bardziej bijące w kurierów. Kurierzy zwalniani są z dnia na dzień bez podania żadnej przyczyny. Ogłoszenia o naborze nowych kurierów praktycznie nie znikają…to polityka firmy; .. starego, doświadczony kuriera wymienić na nowego , „zielonego” kuriera, który pełen entuzjazmu kupuje za swoje oszczędności nowy samochód – często na raty, maluje go w barwy firmy kurierskiej na swój kosz,t a gdy już wszystkiego się nauczy zarobi sporą kasę dla Firmy TNT bo jest to przecież najdroższa firma kurierska na polskim rynku ( na pewno nie dla siebie) zostaje zwolniony, ale najpierw jeszcze musi dobrze poczuć bat .. Ludzie pracujący w tej firmie jako [usunięte przez moderatora] to głąby bez logicznego myślenia, bez często przygotowania zawodowego nie wspominając już o predyspozycjach interpersonalnych, oni to pomyłka firmy, ich praca i decyzje tak naprawdę tylko szkodzi i TNT .....

Tak4Nie

Zostaw merytoryczną opinię o TNT Express Polska - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

TNT Express Polska