Opinie o Skoda Auto w Katowice ul. Tadeusza Kościuszki 94

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Skoda Auto. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Skoda Auto na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skoda Auto w Katowice ul. Tadeusza Kościuszki 94

oVo Nowy wpis

Pracodawca ze średnią opinią ale dużo w ostatnim czasie zmienilo sie na plus. Możesz zarobić bez problemu tyle co na rynku ale oczywiscie musisz miec wyrobione godziny. Umowy sie ostatnio poprawily po zmianach płacy najniższej. Wg mnie dobry kierunek. Pracownicy z salonu tez mówią, że jest ciut lepiej i podejscie góry jakby normalniejsze

yyees Nowy wpis
@oVo

powoli bardzo ale idzie ku lepszemu i jest przewidywalnie (nie zawsze na+) a gdzie indziej haotyczne zmiany tzn dzisiaj tak jutro już inaczej a to nie jest fajne, zostaję wiec bo przekonałem się, że gdzie indziej moiże być naaaprawdę źle

Michał Nowy wpis
@oVo

Zgadza się. Podstawę zwiększyli do najniższej krajowej a inne parametry premiowe zmniejszyli. Suma sumarum nic więcej zarabiać nie będziemy a powiedziałbym, że mniej biorąc pod uwagę koszty życia.

Jak się pracuje z ludźmi z Skoda Auto?

Były

Bardzo dobrze współpracuje się z kolegami czy koleżankami w pracy. Niestety na początku roku odeszło trochę ludzi z różnych działów i z tego co wiem to nie koniec.

yyees Nowy wpis

potwierdzam, że bardzo dobrze.. i wedlug mnie rotacja jest baardzo mała

Mimi

Jakieś opinie o stanowisku recepcjonistki? Mam w przyszłym tygodniu rozmowę w Katowicach ale po tym co tu czytam to mam dużo obaw

@Mimi

Słabo, że nikt nie odp. :( Dasz znać jak wyglądała rozmowa?

Akana
@Mimi

I jak po rozmowie ? Zadowolona czy zawiedziona?

Czym w Skoda Auto zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Krzyk

Nie pozdrawiam kierowniczki.. Spędziłem ponad 2h na przeglad auta i współczuję ludziom, którzy tam pracują

Na jakie wynagrodzenie może liczyć sprzedawca samochodów? Jaka jest płaca zasadnicza?

Były
@Kandydat

Płaca zasadncza to najniższa krajowa. I nie ma znaczenia czy masz doświadczenie w branży czy nie czy jesteś swieżo po szkole czy pracujesz 20 lat firmie. Podstawa jest zawsze taka sama. Premia zależy od wielu składowych. Jak sprzedajesz dużo i na marży to można zarobić " jakieś pieniądze" Jak sprzedajesz średnio, mało lepiej poszukać sobie innej pracy.

@Były

A jaka tak konkretniej tutaj jest definicja średniej sprzedaży?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Skoda Auto?

Maryja

Podejście jest proste, (usunięte przez administratora) nic się nie bać... Firmie wydaje się, że za 2300 znajdą idiote, ktory podporządkuje się korporacyjnej gadce przez 24/7(sa tacy) ... generalnie smiech na sali...

Kamil
@Maryja

tylko tyle płacą? Coś w premiach chociaż wpada dodatkowo?

Maryja
@Kamil

Hahahha... najpierw trzeba zrealizować plany... Tej firmie nie można ufać za grosz... Sprawa wygląda tak, ze na rozmowie obiecuja Ci jakas sensowna kasę.. pozniej podstawiają jakis (usunięte przez administratora)papier, który tylko i wyłącznie zabezpiecza ich, a nijak ma się do ustalen slownych

Rafal
@Kamil

Tak wpada dodatkowo...Może raz na rok usłyszysz od starej sliwki dzien dobry

PH MS

Są równi i równiejsi.

@PH MS

Dokładnie. Starych pracowników mają glęboko (usunięte przez administratora) Możesz liczyć tylko na siebie.

Iza

Skoro tak to tych starych ile aktualnie jest?

Żaden

Misio Pysio

Atmosfera przyjemna choć nie zawsze. Pracownicy patrzą tylko swojego interesu, niestety poziom przekazywania wiedzy nowemu pracownikowi marny, albo ktoś ciągle niema czasu , albo twierdzi że skoro już raz coś wytłumaczył to trzeba już umieć coś zrobić. A najlepiej się domyśleć lub dojść do tego metodą prób i błędów. Wynagrodzenie oferowane a to z umowy mocno mija się z prawdą. Wręcz jego wartość jest śmieszna. Praca najlepiej na 2 stanowiskach naraz za wynagrodzenie z jednego. Z plusów wynagrodzenie na czas razem z "paskiem" na maila.

ss mm aa nnn

szukają kierowników serwisu do Katowic i Zabrza co się stało z poprzednikami i dlaczego żaden z doradców nie chce awansować ?

@ss mm aa nnn

Pewnie nie wytrzymali ciśnienia lub zostali zwolnieni bo koronawirus. Weź aplikuj i pokaż swoje umiejętności. Czekam na odpowiedź, tylko bez doświadczenia małe szanse.

@ss mm aa nnn

W Sosnowcu też już nie ma ! Z tego co wiem po ponad 20 latach podziękował ,tam awans przypadł na Doradcę więc jakiś awans jest ! Ale dlaczego kierownicy odeszli ???

@ss mm aa nnn

Najgorszy pracodawca na śląsku ,dyrektor zarządzający wyciągnięty z lasu, zarobki bardzo niskie Tak jest jak Babcia grubo w wieku emerytalnym próbuję bez jakichkolwiek inwestycji utrzymać się na rynku Nie polecam

Witam...czy ktos wie jak wyglada sytuacja w salonie AS Zabrze na dziale blacharsko lakierniczym?? Atmosfera zarobki itp??

@Zainteresowany

Nie polecam Pracowałem tam ! W zaledwie w dwa lata drugi dyrektor rozwala tą firmę w mak ,zarobki żenada a oczekiwania na maxa Maria ma już swoje lata i nie ogarnia . Kierowników na wszystkich od działach już nie ma i z tego co wiem dalej szukają . Kierownik blacharni w Zabrzu (usunięte przez administratora) z końcem roku po latach pracy podziękował .Kierownika serwisu nie ma doradców nie ma ! Maria S powinna ten punkt zburzyć i wybudować w innym miejscu bo tam nawet chwast nie rosną . Kto szuka pracy to polecam omijać śliwkę z daleka

Sławek

Ktoś może wypowiedzieć sie na tamat pracy w myjni zarobi itd? Pozdrawiam

@Sławek

Zapewne umowa zlecenie i minimalna stawka, oczywiście wszystko na umowie legalnie to jedyny plus. Dobra praca dla emeryta.

Jak wygląda ścieżka awansu w Skoda Auto?

RNobert

Zatrudnij się, popracuj i zobaczysz. Będziesz mniej potrzebny lub może mniej wydajny niż młodsi koledzy z pracy w tym samym dziale i dostaniesz wypowiedzenie po kilku latach pracy w firmie. A nigdy nie udało się awansować. Plusem jest bardzo dobra kawa w pracy. Ale kawa to nie wszystko.

Krzysiek

Stanowczo odradzam prace w tej firmie. Jak też wynika z poprzednich komentarzy - Pani Śliwka w każdym możliwym aspekcie wykorzystuje i nadużywa swojej władzy kosztem pracowników. Pomijając już podejście szefowej, która traktuje ludzi jak klasę gorszą, nie ma w pracy w tym salonie nic co by mogło być godne polecenia. Wynagrodzenie jest niskie. Jeśli weźmiemy pod uwagę ilość pracy, która na nas czeka to wręcz tragiczne. Stres, dochodzące co chwile nowe obowiązki (oczywiście nie wliczone w standardowe obowiązki zapisane w umowie), nadgodziny i ciągły chaos - tak to można podsumować. Jeśli ktoś zastanawia się nad podjęciem tam pracy to radzę się poważnie zastanowić.

Sylwia
@Krzysiek

Napisałeś, że zarząd Skoda Auto źle traktuje pracowników. Możesz podać konkretne przykłady? Co takiego się dzieje?

Krzysiek
@Sylwia

Rozumiem, że minusy zawarte w mojej poprzedniej opinii nie są wystarczające? W takim razie dodam do tego rażące naruszenie prawa pracy w postaci nie odpowiedniej pracowniom temperatury w salonie (zimą za małe ogrzewanie, latem BRAK klimatyzacji) co skutkuje niezwykle męczącymi warunkami pracy oraz praktycznie zerowej komunikacji między szczeblami firmy i brakiem odpowiedzi na nawet podstawowe prośby pracowników.

Andy
@Krzysiek

Bez przesady, około 40 at w lecie to nie jest aż tak gorąco. Lekko się człowiek spoci.

Jak jest z awansem w Skoda Auto?

Alice

PH Maria Śliwka to nie Skoda Auto Poland. To franczyza na sprzedaż serwis samochodów zgodnie z normami Skody. Awans wewnątrz firmy? Mało prawdopodobne.

Skoda

Wszystki prawdziwe wpisy zostały usunięte. Pewnie na wniosek właściciela więc te opinie nie są miarodajne w żaden sposób. Wysyp pozytywnych komentarzy powala normalnie jakby to kraina mlekiem i miodem płynąca. Naprawdę to banda złodzieji . Zresztą jak ktoś chętny to niech się zatrudni i się przekona jak wygląda to od wewnątrz. Kilka opini prawdziwych reszta tych pozytywnych pisana chyba by podbić statystykę w górę. Marysia traktowała, traktuje i traktować będzie ludzi jak zero ale jak to mówią "biada gdy się pan zrobi z dziada"

Ela
@Skoda

To prawda !!! Wpisy ocenzurowane ! nie polecam tego pracodawcę !!!

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w Katowicach dyrektor z damską torebką to żenada ! Brak konstruktywnych odpowiedzi ! Podstawa + premia uznaniowa nie wiadomo z czego zależy Wazeliniarstwo ma większe znaczenie niż wiedza fachowa !!!!!!!!!!!!! Stanowczo nie polecam tej firmy

@Adam

Ojciec dyrektor księgowy był ???

Zenek

Wiecie coś więcej o sprzedaży aut Skoda przez internet? Jak to może wyjść?

ABC

Najgorszy salon w jakim byłem. Niekompetencja sprzedawcy poraża.

mmagnes

Witam serdecznie wszystkich ludzi, którzy wypowiadają się na temat salonu Skoda Katowice. Ostatnio miałam przyjemność zakupić Skode Citigo używany w tym salonie i przyznam, że zakup był bardzo profesjonalnie przeprowadzony przez Dilera. Obsługa bardzo miła i życzliwa. Wszystko związane z zakupem samochodu było konkretnie i na temat. Żadnego obuwania w bawełnę. Gdybym miała polecić zakup skody to tylko z tego salonu. Bardzo polecam, 100 % POZYTYW jak dla mnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Skoda Auto - Katowice

• Jak się pracuje w Skoda Auto?

Zobacz opinie na temat firmy Skoda Auto tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skoda Auto?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Skoda Auto?

Kandydaci do pracy w Skoda Auto napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Skoda Auto
1.9/5 Na podstawie 96 ocen.

Skoda Auto