Opinie o Skoda Auto w Katowice ul. Tadeusza Kościuszki 94

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Skoda Auto. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Skoda Auto na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skoda Auto w Katowice ul. Tadeusza Kościuszki 94

Chcę polecić autoserwis Auto Śliwka w Katowicach. Oddałem moje auto nie wiedząc co tak naprawdę jest nie tak. Problem szybko zdiagnozowali, podali cenę ile będzie kosztowała naprawa i muszę przyznać, że cena była dobra. Obsługa w pełni profesjonalna. Samochód odebrałem zgodnie z terminem wszystko działa jak należy. Oby każdy serwis tak działał. Polecam!

Jestem normalnie zatrudniony na serwisie w Katowicach. Mam umowę o pracę i w żadnym wypadku nie narzekam. Warunki do pracy są dobre, pieniądze wypłacane na czas, wszystko jak w umowie. Szefostwo też jest w porządku.

nowy

Widzę,że interesuje cię praca w serwisie.Uciekajjjj, pan kierownik to człowiek,który żyje dla siebie. Ostatnio odszedł długoletni pracownik. Zarobki marne, nie ma sprzętu ani motywacji, szefostwo skąpi na wszystkim co się da. To nie jest miejsce na godną pracę chyba,że interesują cię pozwy zbiorowe co do wysokości zarobków, o których wstyd mówić. Toksyczne środowisko.

nowy

Ty chyba z choinki spadłeś!!!! 1500zł netto to maxxxxxxx

Leszno
Klient

Kierownik serwisu blacharskiego w Zabrzu ma konflikt natury religijnej - myśli o sobie że jest Bogiem !!! Ignorant, gbur, nie nadający się do kontaktu z kimkolwiek. Współczuję pracodawcy że ktoś taki musi go reprezentować:(

klientka

O takkkkk! zgadzam się w 100% gbur i ignorant.a feeeee

on

Co jest powodem,że negatywne wpisy zostały usunięte ??? Czy to ma być rzeczowa ocena czy kontrola administratora ???

iwonka

Hej, Jak tam wasze samopoczucie na koniec 2015 w pH Maria śliwka??

iwo

Jedyna ocena tej firmy to zero ale tutaj nie ma takiej więc zmuszona jestem dać niedostateczny.

on

Myślę,że się odezwą. Daj im czas, poczekaj na nowy rok 2016. Może trochę osób-tych odważnych odejdzie i będziesz pływał jak ryba w wodzie. Wszędzie będzie cię pełno, dostaniesz targety za pięciu i masz produkcję. Uda się:-)Powodzenia życzę

prawdal

Co poniektórych prawda w oczy kole! Dealer roku ha ha z tym co się tam wyrabia to powinien być dealer dekady albo stulecia. Średnia stażu stałych pracowników nawet powyżej 10 lat ale to są te wałki które jak w rządzie i zarzadzie siedzą w korycie i kręcą biznes na boku kradnąc ile się da. 10 lat albo i powyżej to chyba masz na myśli średnia wieku samochodów na parkingu pracowniczym. To by się zgadzało. W opini klientów może to dobrze wygląda ale będąc w środku jesteś w bagnie po szyję. Zepsucie toczy tę firmę. Chorzy są ci co tu piszą o chorobach innych. Siedzą pewnie umoczeni w brudnych interesach i próbują odwrócić uwagę od istotnych spraw.

odpowiedź

A ty co ?? z szanownego "zarządu" jesteś??? obserwuj sobie dalej może coś do ciebie dotrze! Myślę,że twoje leki już dawno przestały działać

obserwator
@odpowiedź

trtr czy coś takiego jeśli nie pracowałeś bądź nie pracujesz w firmie o czym świadczy twoja wypowiedź na temat struktury zarządzania proszę znajdź forum dla siebie np portalu SYMPATIA tam wyrazisz swoje emocje .

odpowiedź
@obserwator

jak ty ładnie potrafisz formułować zdania- brawo. jestem w tej firmie dlatego wyrażam się tak jak na to zasługuje.

on

Ja proponuje podać przykłady i zgłosić problem do prokuratury a nie obrażać pracowników !bosch jeśli pracujesz w tej firmie to chyba masz problem z własną osobowością jeśli pracowałeś to ci współczuje bo z całą pewnością mieli powód by cię wywalić ! Głąbów i (usunięte przez administratora) jak widać nie brakuje , mogę zrozumieć ,że wypowiada się pracownik o konkretnym oddziale Śliwki w którym pracował i rzeczowa opinia decyduje o wyborze tej konkretnej firmy . Wypowiadanie się o Pracownikach wszystkich oddziałów świadczy o osobach którzy zajmowali się w tej firmie plotkarstwem a nie rzetelną pracą. Takich ludzi nie należy zatrudniać lub jeśli jeszcze pracują to wyp...lić ! I zakazać pracy w naszym kraju, bo bez względu gdzie będą pracować będą się obijać i tylko narzekać na : pracodawcę, na ustrój ... o rodzinie nie wspomnę .bosch ! popatrz w lustro i zastanów się nad sobą ! I podziel się na tym forum opinią o sobie będzie to pierwsza polemika o pracownikach których nie zatrudniać !

alga
@on

bosch widziałam że szukają kierownika sprzedaży do Zabrza, skoro jesteś taki debeściak proponuję zgłosić swoją kandydaturę płacą 4 tysie plus auto tel ... Pokaż co potrafisz

tondon

Z twojej wypowiedzi wynika ,że byłeś byłym pracownikiem magazynu ! I co ?Za przekręty cie wywalili czy z wódę ??? teraz siedzisz na socjalu i zazdrościsz innym ?

Cwaniak

P.Alicja to była ostatnia kierowniczka sprzedaży na Zabrzu. Pani pracowała około 4-miesiące

boss

Moi drodzy portal ten służy do przekazania opini o pracodawcy . Pracownicy piszą to czego doświadczyli więc po co komentarze typu "czemu tam pracujesz" albo "nieudacznik' itp. Chcieliście opini to je macie. Nic na siłę 95% odchodzących rzuca sama tę robotę taka jest prawda. Opinie są szczere i prawdziwe. Mają one przedstawić obiektywnie pracę w p.h. śliwka. Polecam się zatrudnić i ocenić samemu. Wogóle czemu ktoś pisze jak tam nie pracował? Ma napisane opinie pracowników obecnych i byłych to niech je podda swojej ocenie a nie kwestionuje. Jeżeli są przydatne to to niech rozpatrzy zatrudnienie się w tej firmie i zweryfikuje prawdziwość opini. Ludzie są mili ale i sfrustrowani wypłatami. (usunięte przez administratora). Jako pierwsza praca ok żeby się podszkolić i zmienić tak wszyscy robią. Proponuje przeczytać uważnie wszystkie opinie i wyciągnąć wnioski bo ja zbyt dobrych opini nie widzę natomiast wiele ciekawych rzeczy można się dowiedzieć i ktoś je tu umieścił po to żeby inni wiedzieli i nie będę tego kwestionował a są bardzo cenne i przydatne w ocenie tej firmy.

@boss

Sorki ale żadnej Alicji w Zabrzu nie było czy Sławek nie pamiętam ... stare dzieje

eos

Do młody kolego na gorze nikt nie siedzi bo Sławek odszedł sam a Alicję zwolnili więc nie miałby kto ci tyłka ratować obecnie. Ciebie tez wywalili ale jak ktoś w rok sprzedał 5 aut to nic dziwnego a robiłeś z tego co wiem za najniższą krajową. Dobra praca jako pierwsza by zdobyć doświadczenie. Brak możliwości rozwoju. Nie polecam

młody

Pracowałem w tej firmie w Zabrzu nowa OLX nie słuchaj tych ludzi byłem prawie rok nigdy nie zaznałem tam hamstwa moblingu jakiś uwag przeciwnie jak nawet zawaliłem to jest taka osoba która zawsze ci pomoże siedzi u góry na piętrze ale jak zawołasz ratunku zrobiłem błąd ona ci pomoże wytłumaczy i nauczy .Nie wiem jak jest w innych oddziałach z rozmów telefonicznych zawsze odbierałem ich pozytywnie , jeśli chodzi o szefową jest tak osoba wymagająca uśmiechnięta czasami spojrzy groźnie i jak to szefowa wymaga zawsze więcej pyta i stresuje ale nie słyszłem żeby kogoś wyzywała .Nie wiem jak to tłumaczyć ale współpracowałem z każdym działem nie dostrzegłem złościwości albo wredności owszem jak to młodego bardziej się wymaga bo musi sie nauczyć nie mam do nikogo żalu wypłata dla mnie oK zgodna z tym co mi powiedzieli .Każdemu polecam nie wiem czy ci ludzie byli w zabrzu może byli ale na dworcu a nie tu gdzie ja pracowałem

nowa z Olx

Do Chama ktw wiesz smutasie ja nikogo nie obrażam a ty mnie obrażasz , to ty nie byłeś = bądź jesteś za mądry ! Wiesz jak mi coś nie pasuje to rezygnuje jak pisze opinię to mam odwagę podpisać się przy najmniej imieniem a jeśli chodzi o moje wrażenia z drugiej rozmowy kwalifikacyjnej w Zabrzu to mam bardzo pozytywne wrażenia starszy Pan księgowy wraz z Panem chyba dyrektorem zachowywali się profesjonalnie , a osoby z którymi rozmawiałam jak a osoby z którymi rozmawiałam i przysłuchiwałam się rozmową na poczekalni obsługi były uprzejme . Możesz mnie sobie obrażać bo więcej nie zostawie na tej stronie komentarza bo widzę tu większości nieudaczników który innym odradzają a sami jęczą .Byłam tu jedyną osoba chyba zewnątrz która najwięcej napisała .Halo koleżanko z kasy mam kumpele która nawet za 1000 zł pracowała by na twoim miejscu zwolnijcie się proszę dajcie szansę innym wy się juz wypaliliście my młodzi pełni entuzjazmu których czarne wizje nie przerażają chętnie podejmiemy pracę jako kasjerki , sekretarki itd a mój chłopach i jego koledzy którzy sa mechanikami samochodowymi także chętnie popracuje nawet za 1700 zł jak by dostali 1500 to będą szczęśliwi . Więc prosze nie pisz że jestem głupia wiem jak wygląda praca w innych firmach jak nie dostajesz żadnej umowy albo zlecenie i nigdy nie wiesz czy ci ją przedłużą a za godzinę masz 6 zł albo 7 zł netto ...Żegnam

Klient

Wszyscy pracują i narzekają !!! Skoro jest tak źle, to jak to jest, że firma jeszcze istnieje ??? Proponuję skoro się nie podoba, by wszyscy obecnie udzielający się w tej polemice pracownicy złożyli wypowiedzenia i poszukali pracy tam gdzie za podpisanie listy obecności zapłacą 4000 zł lub więcej. To nie obóz pracy, tylko wolny rynek, nikt nikogo nie zmusza do pracy. A głupie wpisy, że "Pracuje za 900 zł i jest źle " Ale dalej pracuję, są dla mnie świadectwem nieudolności !!! Bo albo pracujesz za te pieniądze, co ci dają albo idziesz do innej firmy, gdzie będzie lepiej !!!A skoro nie potrafisz znaleźć nic lepszego miej pretensje sam/sama do siebie !!! Samym narzekaniem nic nie zmienimy!!! Firma ma się dobrze, i z tego co wiem się rozwija !!! Ja nie jestem pracownikiem ,ale korzystam z usług serwisu w Sosnowcu, bardzo fachowa i miła obsługa ,w serwisie widzę od lat tych samych pracowników ,nawet nie odważył bym się użyć stwierdzenia, że to ofiary losu ! To naprawdę bardzo profesjonalna grupa ludzi !!! Może obudzę tym stwierdzeniem grupę przeciwników ale waro by odezwali się też zwolennicy . Sam pracuję jako handlowiec .12 godzin w pracy zarabiam na tym co sprzedam , mógłbym narzekać bo muszę pracować ! W codziennej pracy rozmawiam z ludźmi .I bez obrazy ,są tacy co nie chce im się pracować, a są tacy co ambitnie dążą do celu . Ci wszyscy co w tej polemice aktywnie narzekają proponuję by wskazali idealnego pracodawcę. Chętnie sam z korzystam

Kolejna ofiara losu !!! Żałosne ! "solo" Bardzo mi cię żal

Popieram

Myszka

Prawdą jest !!!!!. Podstawy jak wyżej. Kilkanaście osób powtarza tą samą kwotę. Skoro jest tam tak cudownie to czemu tam już nie pracujesz?

Zostaw merytoryczną opinię o Skoda Auto - Katowice

• Jak się pracuje w Skoda Auto?

Zobacz opinie na temat firmy Skoda Auto tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skoda Auto?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Skoda Auto?

Kandydaci do pracy w Skoda Auto napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Skoda Auto
1.9/5 Na podstawie 96 ocen.

Skoda Auto