Opinie o Skoda Auto w Katowice ul. Tadeusza Kościuszki 94

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Skoda Auto. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Skoda Auto na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skoda Auto w Katowice ul. Tadeusza Kościuszki 94

Były

Macie wszyscy rację, płacą nie wiele ale zawsze na czas, na jasnych regułach !!! W tej firmie nie ma żadnych płatności pod „pod stołem” To całą pewnością jest zaletą ! Nie prawdą są podawane kwoty !!! Jak wynika z prowadzonej polemiki, cała agresja skupia się na całej firmie a tak nie jest !!! Są odziały gdzie pracownicy mają się całkiem dobrze i nie narzekają a rotacja pracownicza jest na bardzo małym poziomie . Są nawet pracownicy którzy zwalniali się z tej firmy plując na przepracowane lata i po rynkowej poniewierce wróci lub chcieli by wrócić pokornie do pracy w firmie Auto-Śliwka ! Na rynku pracy nie jest tak słodko, nikt nie daje nic za darmo . Wadą nas wszystkich jest tylko narzekanie z tond wasze wpisy . Ja mimo, iż nie pracuję w tej firmie od jakiegoś czasu gorąco POLECAM.

nowa z Olx

do ,, Ktoś " dlaczego tak długo pracujesz aż 10 lat ! w firmie którą jak piszesz jest beznadziejna ?? czemu nie szukasz innej pracy a może nikt inny nie chce cię zatrudnić sory ale nie rozumie takiego podejścia ...

nowa z Olx

kasa sekretariat :) to raczej nie dla mężczyzn chociaż różne ma się upodobania jak dobrze zauważyłeś wyzwań się nie boję

nowa z Olx

OO ile komentarzy jak miło , myślałam o pracy w tej firmie właśnie znalazłam ofertę pracy na olx , zastanawiałam się.. ale po przeczytaniu opinii już wiem że powinnam spróbować pracy w tej firmie ,jak czytam opinie zwolnionych pracowników którzy z żalem w komentarzach piszą jak przeżywają rozstanie z firmą to po prostu nie chce mi się wierzyć ! nigdy nie byłam tak emocjonalnie związana Dziękuje za pomoc Pozdrawiam

xxxx

dlaczego piszesz nie sprawdzone fakty

klient

Po ostatniej wizycie w zabrzu odechciewa mi się wszystkiego dwóch doradców na krzyż pół godziny czekania na przyjęcie a pan robert z glupawą miną sprawiał wrażenie jakbym mówił do niego po chińsku i nie rozumiał co chcę mu przekazać nie dość ze sprawia wrażenie przyglupiego to jest chyba głuchy bo ciągle nastawia głowę jedną stroną a jak się obrócił a ja mówiłem to musiałem się powtarzać bo nie zrozumiał. Do tego drze się jakby po drugiej stronie biurka też siedział głuchy! Żenada totalna. Nos miał czerwony jakby popijał od tygodni. Obsługa do bani

julo

Jestem zadowolny z usługi oraz obsługi. Na pewno wrócę do nich.

lolo

tak jak wszedzie

Mały

Kolego jakie szkolenia? Wysyła tylko na te co musi ze skody, proacowałem tam jako doradca, wypłata smioeszna, (usunięte przez administratora)stanowczo odradzam

Experienced.

Na podstawie własnych doświadczeń odradzam zdecydowanie pracodawcę : Skoda Auto Śliwka P.H. Maria Śliwka. Uzasadnię to w następujący sposób. Płaca jaką proponuje sie w dziale Handlowym jest nie tyle niska co poprostu smieszna. (usunięte przez administratora) Odradzam doświadczonym ludziom parcującym w branży motoryzacyjnej którzy by chcieli ewentualnie przejść do Fimy Auto Śliwka. Polecam ludziom mającym zdolności do pracy charytatywnej.

Zostaw merytoryczną opinię o Skoda Auto - Katowice

• Jak się pracuje w Skoda Auto?

Zobacz opinie na temat firmy Skoda Auto tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skoda Auto?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Skoda Auto?

Kandydaci do pracy w Skoda Auto napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Skoda Auto
1.9/5 Na podstawie 96 ocen.

Skoda Auto