Skoda Auto

Kvasiny

Opinie o Skoda Auto

patriota w kraju morav

nie wybierac takiej agencji i koniec sa inne lepsze uczciwe agencje np trenkwlader dp work czy gi group i dobrze placa nie oszukują ludzi kazdy jest zadowolony albo do skody od razu skladac papiery jak cos kumacie czeski albo kurs sobie zrobicie chociaz podstawowy dla pewnosci i nie narzekac i uwazac na siebie na takie twory wątpliwe jak agentura MP

pracownik czechy

Praca dla zdesperowanych ludzi którzy mają do wyboru iść pod most lub do skody,warunki na hotelu gorsze niż na polskich noclegowniach.. praca ok da się robić .

andrzej
@pracownik czechy 3 dni temu

to prawda świete słowa pozza ty m ja bylem taka osobą niestety bo moj zaklad pracy zlikiwodowno w okolicach klodzka i zuafalem agencji manpower z kvasin i zostalem wycyckany na kase miesiac w miesiac ze tak naprawde zarabilem tyle co polsce a nawet i mniej po magicznych potraceniach z wyplat i oplat za dojazd lizmuzuną do pracy bo takie ceny mieli i mają a za hotele oszukańcze firmy majace ubytovnie licza jak za hotel hilton a to orzygane zajarane mety z polamnymi łózkami i dziurami w oknach wielkosci glowy i rumunami na pietrze i sie wracalo z pracy i nawet człowiek nie mogl sie zregenerowac przed kolejną zmianą koszmar

Marcin

natknąłem się na tą oferte na stronie zagranicznych ofert pracy jestem swiezo po maturze i szukam pracy od razu bede aplikowac do manpowera do kvasin w ofercie jest wszystko swietnie opisane i przjerzyscie wrecz wyczerpujaco skoro daja taka szanse jak jest w opisie to idealne miejsce na pierwsza prace dla mnie oto co znalazłem Skoda Manpower - Kvasiny Mlada Boleslav Czechy Logistyka, spawalnia, montaż, lakiernia Co zyskasz: • Pracę na pełny etat z możliwością rozwoju zawodowego. • Wynagrodzenie podstawowe od 19.028,- do 22.479,- CZK. • Dodatek rekrutacyjny 3000 CZK. • Dodatek relokacyjny aż 100 CZK / odpracowana. • Gwarantowany bonus firmowy 1500 CZK / miesiąc. • Dodatek za pracę w zespole 1500 CZK po odpracowaniu 3 miesięcy. • Dopłata do bonusu firmowego 9000 CZK / rok. • Po 6 miesiącach premia - premia uznaniowa do 20% dodatku do wynagrodzenia. • Dodatek za popołudniową zmianę 7,50,- CZK/godz. • Dodatek za nocną zmianę 22,- CZK/godz. • Dodatek za nadgodziny 25% (w dni robocze, SO i NE). • Dodatek za pracę w święta państwowe 100%. • Dodatek do własnego zakwaterowania wynosi 1.815,- CZK. • Bony żywieniowe o wartości 45 CZK / zmiana. • Urlop wypoczynkowy 25 dni/rok. • Założenie i prowadzenie konta bankowego na korzystnych warunkach. • Zarobek netto ok. 20000 CZK bez nadgodzin z bonusami. Inne korzyści socjalne zgodne z umową zbiorową: • Narodzenie dziecka 5.000,- CZK. • Dodatek na pobyt dziecka w żłobku 30% opłaty miesiącznej. • Dodatek w przypadku ciężkiej sytuacji socjalnej. • Nagroda za jubileusz pracy po osiągnięciu dwóch lat zatrudnienia 500,- CZK. • Masz możliwość zostać członkiem związków zawodowych KOVO MB oferujących całoroczne programy prozdrowotne w formie ćwiczeń, pływania, masaży, korzystania z sauny czy też dodatek przy rzucaniu palenia; pobyty regeneracyjne w uzdrowiskach w Czechach i na Słowacji; rekreacja rodzin i dzieci, obozy dla dzieci, zajęcia sportowe i kulturalne. Czego oczekujemy: Logistyka • Prawo jazdy kat. B / prawo jazdy kat. C, D, T mile widziane. • Dyspozycyjności, sprawności manualnej. • Sprawności fizycznej, dobrego stanu zdrowia – praca w systemie trzy zmianowym • Wysoki nakład pracy – praca w narzuconym tempie. • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych, oraz doświadczenie na stanowisku o podobnym charakterze pracy mile widziane / oferujemy możliwość odnowienia uprawnień. • Mile widziane uprawnienia do obsługi dźwigu, znajomość systemu KANBAN będzie dodatkowym atutem. • Atutem będzie również doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej, doświadczenie w pracy w magazynie min. jeden rok. Montaż i Spawalnia • wiek do 45 lat i bardzo dobry stan zdrowia na spawalni do 55 lat • zręczność manualna, praktyka i kwalifikacje dużym atutem, • Praca od zaraz. • chęci do pracy na linii produkcyjnej,

kvasiniarz mp
@Marcin 2 tygodnie temu

chlopaku prosze Cię pracuje juzz w mp prawie rok to cu tu masz w ofercie to kino czeski film nic z tego nie dostaniesz kilka punktow tylko sie zgadza zmiany dodatki za nocki za takt 500 koron gdzie skodowiacy dostaja 3000tys koron 2500zabiera agentura MPnie wiaodmo na co i dlaczego inne agentury tez chyba po potraceniach masz 2300zlotych na nasze albo i mniej zalezy ile ci zdefrałudują za dojazdy lub hotel czasami ta sa bajonskie sumy w manpowerze że dostaniesz wyplaciny nawet 2000zlotych mimo ze wypracowales dla zakladu 30tys koron to jest 4600prawie zlotych koledzy ze skodówki na luzie maja 25tys koron a wykonujesz taka samą prace jak oni i nie masz prawa do zadnych bonusów rocznych 13 i 14 pensja np tylko pracujesz jak roobot niewolnik to samo za 2 razy mniej kasy i profitów zastanow sie jak jestes mlody szkoda sie zraźić w pierwszej pracy ja tam pracuje bo mieszkam w czarnej strefie bezroboocia klodzko nowa ruda i okolice i musze bo krasc nie pojde za to mi z wypalty skubną czasami nie wiaodmo za co po pare tysiaków koron kazdy co tu pracowal w tej mial tak samo wiec poczytaj na forum najpierw

Jaaaa

W ub. roku w wakacje Manpower na tzw. spotkaniu organizacyjnym w jednym z miast powiatu kłodzkiego oferował (w skrócie napiszę): ---- 1) podst. wynagrodzenie brutto 18,474 CZK/mc 2) 3 zmiany: 6:00, 14:00, 22:00 3) 25 dni urlopu 4) praca w pełnym wymiarze czasu - umowy na 1 rok 5) możliwość przejścia pod Skoda Auto (po 12 miesiącach) 6) dodatek mieszkaniowy i hotelowy brutto 1500 CZK/mc 7) dodatki za nadgodziny i weekendy - zgodnie z Kodeksem Pracy 8) dodatek do pracy w takcie 550 CZK/mc 9) dodatek rekrutacyjny 3000 CZK 10) dodatek związ. ze zmianą miejsca zamieszkania 1500 CZK/mc 11) dodatek za pracę na popołudniowych i nocnych zmianach 1500 CZK/mc 12) dodatek za pracę w systemie ciągłym 3300 CZK/mc od 1.1.2017 13) dodatek za pracę w takcie (linia produk.) 550 CZK/mc 14) premia osobista po 6 miesiącach - średnio 1900 CZK/mc 15) możliwość podwyższenia stawki podst. po okresie próbnym 1700 CZK/mc 16) comiesięczny dodatek na zakwaterowanie 1500 CZK 17) bony żywnościowe 45 CZK / zmianę (45 % wartości pokrywa pracodawca) + zostały wymienione hotele / zakwaterowanie Realne zarobki 28000 CZK a od 1.1. 2017 nawet 30000 CZK Ps. Ludzie jak zobaczyli tą ulotkę to różnie reagowali, niektórzy traktowali to uśmiechem. Jak wiemy czasami takie fabryki muszą podkoloryzować ofertę aby zwerbować ludzi i to robi nie tylko Skoda ale też inne firmy w PL. ---------------- Jeśli ktoś z Was ma nową ofertę niech napisze. Będziemy wiedzieć jak zmienili się na przestrzeni roku i co teraz oferują.

kapelan

zalezy gdzie sie trafi,praca monotonna i wykanczajaca najpierw umysl pozniej cialo,zarobki takie sobie na poczatku wielkie gow...o z czasem wiecej bez szalenstw,po pol roku okolo 23000 koron minus hotel dojazdy wyzwienie itd,byc moza oplacalna dla tych co mieszkaja blizej,duza rotacja ludzi,,ludzie nie wytrzymuja,zero szacunku itd ,kto pracuje ten wie a kto nie wie sam sie przekona pzdr

Jarosław
@kapelan 2 tygodnie temu

Oj tak swoje tam równiez przepracowalem dobrze napisane naprawde dobrze tak to wspominam nie bylo lekko słaba kasa dziwne kradzieże z wypłaty robione przez agenture MP notorycznie miesiąc w mieisąc ze robiac nawet trzy przedczasy dostawałem wypłaćiny po 16 17 18to bylo max tys koron a nie brałem zaliczek nawet to wszystko bardzo demotywowało ja nie wiem ze oni tak na beszczelnego to mogli robić być może robią to dalej nawet do tego chamstwo w pracy straszne brak szacunku do czlowiekaiduzo tempo pracy na cięższych stanowiskach monatzu mnóstwo osób u nas bylo tak porobionych nitkt juz nie pracuje a obiecywali nam cuda niewidy w polsce podczas spotkan rekrutacyjnych

LECHITA

wszyscy narzekacie na mp ze tu kradna tam kradna i nie dotrzymuja słowa mobbing zastraszanie a nie szanuja pracownikow mięso armatnie i tez ze obiecuja cuda koju a to kit ze kino a daja nic a jak odchodzicie uciekacie stamtad to nic nie robicie by odzyskac pieniądze albo sie zmówic grupowo w duzej grupie osoob oszukiwanych oszukanych i dochodzic swojego choćby prostym pozwem grupowyym ludzie kochani tylko troche troszke wspólpracy miedzy wami a to zmienicie i nie bedą bezkarni

weteran

jak jest tam źle tak w źle w tym manpowerze w kvasinach to skad tam sie biora woogle ludzie jak ich przekonuja zeby tam przyjechali makabra widze co ludzie poprzechodzili jak tak czytam kiedy pare lat temu jak pracowalem tam bylo spoko ale teraz zwrot o 180stopni na gorsze widze jestem ciekaw jak to dziala w mladej boleslav jak tu takie cyrki kvaśińskie

skodziak dziadek z gory

taka sama sytuacja byla u mnie przez wiele mieisiecy agencja MP mnie okradala to 2 tys zniaklao to 3 tys to 8 tys za autobus z klodzka to za dojazdy z pardubic po 4tys koron a chodizlem z buta do pracy bo mieskzalem 5 min od kvasin na ubytowni to oczywisice za dojazd z pardubic zlodzieje mi potracili bezprawnie zamaist na przerwach odpoczywac od pracy trzeba bylo zmarnowac pol godizny przerwy na posilkek nie raz zeby isc klocic sie do biura o pieniadze w biurze zas traktowani bylismy jak powietrze kordynatorzy trkatuja pracownikow mp jak miesa armaatnie i śmieci majstrzy i partiacy ze skody mowili nam ze na tym i na tym nas okrdaaja jak pokazywlismy im listki ale tylko mowili i sie smiali z nas przy okazji bo mieli nas gdzies bylismy tylko miesem armatnim z agentury najgorszej jakaą jest MP malo tego gdy bylem rekrutowany w polsce to obiecane byly darmowe posilki w pracy darmowe dojaZdy do pracy i ubytownia kazdy myslal ze sie oplaca taki uklad w czechach na miejscu okazalo sie ze za wszystko nas okradali i tu mnostwo forsy ze sie normalnie nie opalaclo tam pracowac nawet i w polsce wiecej by sie wyszlo na plus jest mnostwo oszukanych ludzi to cud nad kvasiną ze jeszce nikt ich nie podal sądu do pozwu zbiorowego pracownikow tam pracujacych ale wiidac kazdy chce zapomniec ten koszmar i jesli chodzi o to ze ludzie choruja to wyrzucali kazdego jak leci nawet jak jeden dzien byl na chorobowym lub 4 dni na grype jak byla epodemia poza tym hotele MP to tak świerzb lózka oszczane orzygane polamane dziury w materacach wlasciiele ubytovni zlodzieje tylko patrza za co dac kare pokutu poluja wrecz na polakow zeby im odciagnac taka kare z wyplaty np jak jest sciana popisana czy dziura w scianie kazdy wie kto to zrobil ale kasuja złodzieje pokute i tak od kazdego czyli od osob ktore tego nawet nie zrobily czy byly na urlopie czy byly w pracy wtencczas no masakra ludzie kochani taj wygkladala mojap rzygoda z nimi zanim przeszedelm wyzej bo zacislem zeby bo mailem cel dostac sie pod skode bo nie bylo kiedys tak latwo jak teraz by isc od razu do skody

MC

Jestem również poszkodowana przez firmę MP Nie spodziewałam się że jak dopomne się o swoje pieniądze to zostanę usunięta z pracy, w ciągu roku byłam 9 dni na chorobowym zablokowanie mi drogę abym dostała się przez inną pod firmę do pracy w Skoda Pan R. Wysłał Emila do innych agentor z moim nazwiskiem żeby nikt mnie nie zatrudnił jest to szantaż z jego strony nie wspomnę o tym jak przy ludziach na lince potrafił się na mnie drzec jest to ponizenie potraktowali mnie jak śmieciami trzeba wchodzić koordynatorowi w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] eby dalej pracować jest to manipulacja ludźmi firma w firmie ludzie boją się odezwać bo mogą polecieć brak słów dlaczego Skoda na to pozwala wielu dobrych pracowników zostało usuniętych bo im przeszkadzało nie ma tam nikogo uczciwego a majstrom i partiakom wisi to przyjdzie następny

agenturowy pracownik montazu kodiaq
@MC 3 tygodnie temu

I CO DALEJ BEDZIE MA PANI JAKIS POMYSL BY WYWALCZYC SWOJE TAKIE DZIALANIA SA BEZPRAWNE Z ICH STRONY A AGNECJa MP Z TEGO SLYNIE takich oosób jak pani jest duzo wiecej z setki nawet bo odkad pracuje tyle osob sie przewinelo i kazdy mial podobne przygody to pienaidze sie nie zgadzaly oferta itd i tak dalej!!! NIE MYśAłALA pani zeby zglosić to do odborów zglosic lub zalozyc im sprawe w sadzie w polsce

pracol
@MC 3 tygodnie temu

świete słowa u mnie w MP W kvasinach sytuacja byla podobna a moze gorsza na montażu zmianowi partiacy wyzwali nas od najgorszych a nawet to nie byla nasza wina a sprzet czasami nawalał np wkreatakir baterie szybko siadaly i inne sprzety i szantażowali do pracy w wolne dni dodam ze zarobki tyle co polsce PRACA CZASAMI BARDZO CIEZKA TEMPO SZALONE dla ludzi max 40 lat zarobki grosze po 2500zl na reke tyle agentura zabiera a obiecywali oszuści !!!! wyplaty po 30 tys koron darmowe hotele i dojazdy u mnie kordynatorka ZUZKA MEDUZKA nie byla zla ale ogoolnie miala ludzi w duuu........ przychodzi tylko wtedy jak potrzebuje koogos na nadgodziny

mateusz

Witam wybiera się może ktoś z Gliwic lub okolic do pracy w czechach ???

Jerry66

A jakie tam panują warunki hotelowe mam zamiar wyjechać tam aby pracować zastanawiam się czy są tam wyplacane zaliczki na potrzeby pracownika....

Jerry66

Witam znalazłem ofertę pewnego biura oferta dotyczy montarzu częśći foteli samochodowych w ::kvasiny:: zarobek to 2800 do 3200 netto czy ktoś tam Jóż pracował na podobnym stanowisku!!?

były niewolnik skody niemieckiej w kvasinach
@Jerry66 21.09.2017, 09:38

Daj sobie spokój, tam wyniosła się agentura express p,(andient - produkcja foteli) wyrzucona ze skody, manpower ma za duze układy by go wywalili ( ale to kwestia czasu).

rafalek solnice narkołak

wie ktos jak jest w mladej boleslav w skodzie ?bardzo prosze o wyczerpujacy opis w porownaniu do kvasin pzodrawiam wszystkich polakow w czechach porówanine kvasiny -mlada boleslav

agencje w skodzie zawsze okradały,okradają i będą okradac, kolega kilka postow wyzej dobrze napisał ZAPISYWAC SIE NA "ODBORY" jezeli bedziecie w odborach za kazdym razem jak wam cos nie pasuje na kwitku idziecie z nim do biura na odbory walicie kwitkiem na stół i za 2dni wszystko wyjasnione "pieniądze skradzione zwrócone" i kara dla agentury ,agentury robią wszystko zebysmy sie nie połapali w kwitku ,wypisują czasem takie bzdury na kwitkach ze nawet na odborach panie łapią sie za głowe, agentury boją sie ich jak ognia bo to własnie czesto na ich wniosek dana agentura jest wyrzucana ze SKODY

Szczotka

A ja powiem wam drodzy koledzy że już 4 rok pracuję po Skodą i ciągle narzekają polacy. Fakt monpower nie polecę nawet wrogowi bo nie są uczciwi, nawet majstrzy nie wiedzą dlaczego agencja tak okrada ludzi. Pod Skode od razu ciężko, trzeba rozumieć czeski, z resztą pod skodą wcale nie zarabiasz więcej niż pod gi group czy dp work a nawet mniej (nie wiem jakim cudem), jest to sprawdzona informacja. Ci co narzekają tu na manpower powinni pomyśleć o zmianie pracodawcy wtedy nie będzie problemów.

skormny pracownik skodówki
@Szczotka 13.09.2017, 21:58

ma pan racje dobrze pan napisal ja niestety jak bylem okradany z kasy przez manpowera pracuja w kvasinach jak pokazywalem listek z wyplaty majstrowi to majster czech nawet nie wiedzial co to jest te niektóre pozycje na listku i prosto w oczy mowil ze na tej i na tej pozycji odciagnieciu z wyplaty kasy na l istku ze zostalem okradziony i on nie wie co to nawet jest i jakim tytulem pobieraja za to kase takze poki nie przeszedlem pod skode a jakis czaas to trwalo to bylem okradany i zarbialem najmniej z moich kolegow ktorzy pracowali w normalnych spoko agnecjach lub pod skodaą a mielismy te same zmianyy godziny czyli system ten sam gdy chcialem sie przeniesc do innej agencji to straszyli mnie bezrobociem bo podpisywalem im i to w jezyku czeskim jakas karencje ze przez 3 miesiace nie moglbym pracowac w zadnej innej agencji w skodzie ani skodzie przy umowach nawet wzmianki o tym nie bylo malo tego w polsce podczas rekrutacji bylo mowioone ze dojazdy posilki w kantynie hotel jest zdarma po miesiacu pracy przepracowanym w cudowny sposób amba fatima za wszystko zostalismy ograbieni na kilkaa tysiecy koron i to sporą naprawde suma ze grosze zostawaly na zycie na ubytovni ze na wymioty bralo i świerzb panowal bo nikt nie dbal o te ubytovnie a kase wlasciieciele brali bajonskie sumy i nawet w zimie ogrzewania nie bylo czasami

@Szczotka 13.09.2017, 21:58

Co ty mówisz? cięzko pod Skode sie przyjąc?????????haha kolego niewiem w jakiej Ty skodzie pracujesz ale w tej co ja na kvasinach jakis czas temu otwarto biuro na bramie i biorą jak popadnie kazdego,wystarczy przyjsc i sie zapisac :) pozdrawiam pracownik swarzowni Skoda Kvasiny

kacper

czlowieku co ty piszesz kazdy co tam pracowal juz p o tygodniu pracy czy nawet dwoch dniach robil swoje stanowsiko z zmaknietymi oczami i umial to robic perfekt ! kazdy kto tam jedzie do pracy nic nie umie to fakt bo to fabryka samochodow i to luksoswych na swoj sposob wiec gdzie w polsce tego maja sie niby nauczyc ci pracownicy co pisze pan ze nic nie potrafią ze sa najgorsi i nikt ich nie chce bo sa trędowaci tak pan dal do zrozumienia jednym slowem kordynatorze czy rekruterze manpowera faktycznie nic umieja nie umielismy ale nauczylismy sie to robic na miejscu i bylismy lepsi niz czesi co nas ponizali donoisili obrazali nas i robili najlzejsze prace a my jak woly najgorsze stanowiska i jeszce na kasie nas grabiono miesiac w miesiac przez agenutre MP kazdy wie co sie dzialo i jak byli traktowany pracownicy co pracowali w manpower w kvasinach jakos pierwszy miesiąc pracuja chodza do pracy codzinnie robią nadgodziny jak widza ze ich wyplata jest smiechu warta ze w innych agencjach takichj jak dp work gi group czy trenkwalder ludzie zarabija duzo wiecej !wiecej i to bez nadgodzin i wszystko jest ok i jest przeedewszystkim przejrzyste wiec pytam co robicie z tymi pieniedzmi gdzie znikają że ludzie wam znikają

torba

Witam niedawno wróciłem ze Skody po rocznym tam pobycie, opowiem swoją przygode ,moze przyda sie tym ktorzy planują tam wyjechac do pracy.Istnieje kilkanascie agentur pod ktorymi mozna tam pracowac podczas rocznego pobytu pracowałem pod DUMI-CZ a wyjechałem z polski z firmą Sedulus ktora werbuje ludzi dla Dumi-cz nie polecam tej agencji zarobki w umowie ktorą podpisujecie to 12tys koron i tyle tez bedziecie otrzymywac bez zadnych przedczasów (nadgodzin),nie wierzcie w ogłoszenia o pokojach 2osobowych bo to równiez kłamstwo, są one 4-do nawet 12osób i wszystko to speluny bez zadnych konfortów no ale nie narzekałem bo pojechałem tam zarabiac a nie hotelowac sie,robota jak robota jeden trafi lepiej drugi gorzej,nie polecam pracy na lince na ktorą głownie kieruje MANPOWER od roku jest linka przyspieszona wiec trzeba za,,,,lać jak dziki osioł :) ale agentura manpowier w miare ok ktorą polecam, tak samo tyczy sie agentury DP-work kierują na swarzownie (jedna z najlepszych fuch na skodzie dla roboli ) :) umowa z DP work 18tys min,polecam zabrac z sobą prawo jazdy kat B, w skodzie mozna na nim jezdzic widlakami, czasem również wyrywkowo zabieraja ludzi z produkcji i dają im fuche zjezdzania nowymi samochodami z linii jezeli ma sie prawo jazdy idealna fucha :) SZCZERZE POLECAM I WRĘCZ NAMAWIAM do zapisania sie tuż po podjęciu pracy na "ODBORY" są to mozna powiedziec coś takiego jak nasze związki zawodowe będąc tam zapisanym mozna walczyc z agencją w przypadku oszust z ich strony a to kradzież nadgodzin itp-wystarczy powiedziec linkowemu"majstrowi" ze chce sie zapisac i linkowy przyniesie odpowiednie formularze ,no cóż to chyba tyle z mojej strony,a w krotkim zdaniu na koniec moge powiedziec tylko tyle o skodzie jezeli ktos tam jedzie pracowac to bedzie pracowac i zarobi nie jest żle,tylko po prostu trzeba byc twardym i zdeterminowanym i wszystko bedzie ok,dacie rade :) pozdrwaiam RYZAJĄCYCH na foliowaniu :) i ziomka Danszo :P

guciozapylamaje

Masz ośle rozumowanie analfabety albo jesteś naganiaczem KROPKA.

partiok
@Gucio 10.09.2017, 16:18
Nic się nie zmieniło baranie od tego czasu jak widać po komentarzach. Ośle.

to prawda nic sie nie zmienilo poza tym ze majstrzy kordynatorzy nie dopuszczaja sie juz rekoczynów i przemocy fizycznej jak to bylo za czasow agencji zetki ale wyzwiska straszenie ze cie zwonila jak nie zrobisz 16h pracy nadgodzin itp albo jak pojdzie na chorobowe i nawet jak jestes umeirajacy na grype masz pracowac to ich nie obchodzi pojdzie to cie zwalniają tak jest w manpower malo tego placa najmniej na fabryce i daja do najgorszej roboty i do hoteli ze strach sie polozyc na lozku bo sie swierzba dostanie moje lozko bylo polamane i i oszczane jak tam przyjechalem na pardubice do hotelu hurki za który liczyli nam jak za hotel hilton fortune za pokoj 7 osoobowy po 5 6tys koron prawie tysiac zlotych na nasze i za bylee co dawali pokuty kary tam i to niewinnym osoobm co nie zrobily tego np dziura w scianie na korytarzu czy zalanie przez pijaka pokoji kuchni bo byly w pracy w ten czas i i tak kazano im placic kary takie zlodziejstwo uklad wrecz jak bylo sie w pracy to kwaterowano ludzi z niewiadomo skad rumunów czy polaków na pokoje ze kradziono nam jedzenie rzeczy nawet sztućce i talerze jak bylismy w pracy takich ludzi manpowerek nam dawal na pokoj jest to totalnie nie ogarniete przez nich pracownicy narzekaja uciekają haruja bardzo ciezko na lince i jeszce w dniu wyplaty w cudowny sposob niewyjasniony od lat znikaja ciezko wypracowane pieniądze ze sie dostaje mniej niz w polsce w ofertach jak rekurtowali naszą ekipe obiecywano nam darmowy hotel darmowe posilki darmowy transport za wsszystko na mijescu juz w czechach slono zaczeli nam odciągac z wyplat mnóstwo forsy poza tym kordynatorzy nie odbierali telefonow mieli wszystko gdzies zjawiali sie tylko jak potrzebowali ludzi na 16 godzin pracy tak bylo u mnie i kumpli ale na forum widac ze ludzie mieli nawet gorzej pozdrawiam i współczuje

Papi
@partiok 11.09.2017, 12:54

Siemanko mam pytanko zwolniłem się ze skody(Trankwalder) msc temu dokładnie 2.08 za porozumieniem stron.Otrzymalem list z trankwalderu na temat zakończenia współpracy pisze tu kiedy zacząłem i skończyłem prace itd. Oraz podane kwoty 1Prumerny hruby mesicni vydelek:24000kc 2Prumerny cisty mesicny vydelek:31000kc I tak pierwsza kwotę otrzymałem czyli 24000kc odrazu 16.08 wiec myślałem ze 16.09otrzymam 2 kwotę lecz nic z tego.Chcialbym jeszcze dodać ze przed skoda pracowałem pol roku w Czechach w innej fabryce i kiedy skończyłem umowę i nie przedłużyłem jej otrzymałem podobna kartkę i odrazu w dniu wypłaty otrzymałem całość.Czy jest może ktoś na forum kto miał podobna sytuacje z góry dziękuje za pomoc.

marcin

Bardzo slabo placą w manpower w kvasinach w polsce obiecywane różne profity zachety podczas rekrutacji ze wszystko jest za darmo posilki zakladowe dojazdy a hotel pracowniczy dramat dodam! na miejscu okazuje sie ze to wszystko jest ściema za wszystko trzeba placic i to bardzi duzo malo tego zarobki jak w polsce tak sie zrobilem w dudka wycieczka do czech i stracone pieniadze i czas plus zaorka w pracy na maxa bo to takt mlodzi zdrowi ludzie czesto nie moga sie przyzwczaijic do tego tempa

ubytovnik rychnov nad kniezną

agencja agencji nie rowna nie mam tyle szvcescia by pracowac pod skoda czy pod trenkwalderem gi gripuem czy dp workiem bo gdy rekrutowlaem sie do manpoerwa nie wiedzilem o iuch istnieniu wiec jest jak jest mam jak mam warunki sa tragiczne zarabima tez grosze w porwonaniu z kolegami z innych agencji a prace mamy taka samą kordynatorzy czytjaac na frum nie wiem kto rekruterzy czy inne cwaniaki z manpower tutaj na forum widze obrazają ludzi co opisują swoje doswiadczenia ja powiem tak ! tak duza agencja jak manpower cz rekrutujaca do kvasin powinna miec prestiz i dbac o swoich pracownikow a nie traktowac ich gorzej niz mieso armatnie ludzie chca uczciwie pracowac i byc uczciwie rozliczani i tak mają męke na tych ubytovniach gdzie nie da rady nawet odpoczac po pracy ja praucje i chce pracowac ale dlaczego mam mniej zarbiac niz ludzie co pracują w innych agnecjach za taka samą roboote dlaczego tak malo nam placą najmniej na fabryce i czesto kasa sie po poprostu nie zgadza bo pracujemy z koelgami z pokoju w te same zmiany a mamy duze roznice na listku wyplat po pare tysiecy koroon a to naprawde duzo i nie bierzemy zaliczek mamy sto procent obecnosci w pracy o co chodzi wiec pytam ?to jak dzialaanie na zasadzie rosyjskiej ruletki na kogo padnie w kazdym kolejenym miesiacu i zarobi najmniej chociaz dni godziny te same malo tego do pracy chodizmy na piechote alob jak brak sil to pociagime za 12 koron bo mamy zbiorczy bilet i jest taneij a liczą nam czasami z autokar z pardubic oddalonyc o 50 km po pare tysiecy koron i zmaiast odpczywac w pracy na przerwie to trzbea biedz siek locic do biura o pieniadze te koszmar normalnie jak to funkcjonuje

aaa

@aaa 06.09.2017, 17:07
A ile może zarobić kobieta pod DP work, w Kvasinach , na rekę? Będę wdzięczna za odpowiedź bo chcę się przyjąć....

bez zadnych przedczasów dp wprk daje unowe na 18tys kc

koczownik

Nie piszcie głupot ludzie ! Jak je czytam to ręce opadają. Nie podoba się manpower wystarczy zmienić agencję. Trochę myślenia, wy myślicie, że ktoś za was będzie myślał ? Co prawda każdy tu nadaje na manpower, to fakt, że nie wypłacają w pełni wszystkich dodatków tylko to co macie w umowie, ale agencję takie jak gi group, trenkwalder, dp work wypłacają wszystko w całości. co do grosza. Te chore komentarze pisze 1 osoba - bez mózgu, żal na prawdę, że nikt nie weryfikuje tych treści.

Upol
@koczownik 04.09.2017, 19:26

Prawda jest taka, że manpower to kłamcy, oszuści i naciągacze. To moja opinia.

artur
@koczownik 04.09.2017, 19:26

powiiem tak dobrze pan napisal tenkwlader gi groupp i dp work to naprawde wporzo agencje i ja jak widac jak manpower mnie łoji z kasy ze grosze zarbialem bo powinniem zarbiac z 5 dniami dodatkowymoi jako nadgodziny conajmniej 25 tys koron tak koledzy zarbiali w innych agencjach nie robiac nadgodzin lub 1 moze 2 razy jak byl gorszy miesiac i gdy chcialem sie przeniesc do trenkwaldera agentura mi pwoiedziala manpoerwoska ze nie m oge bo cos im podpislaem i bylo to po czesko malo tego haha ze tak nie moge zroibc malo tego nawet jakbym sie zwolnil to zrobili sobie 3 miesieczny okres karencji ze n ie m oge przez ten czas pracowac ani w skodzie ani w innej normlanej agencji daltego z tym przeniesieniem nie bylo tak latwo a jelsi chodzi o kometarze to ludzie je pisza nie jak jedna osoba tylko maja podobne doswiadczenia i ten sam patent bycia drenowanym z kasy bo tak samo bylo u mnie i niektore rzeczy sa przesadzone ale 90% to prawda niestety i bardzo odbrze zel uddzie pisza o swoich dosiwadczeniach tam podkreslam to ze jestesmy polakami nie znaczy ze jestesmy niewolnikami wiec jak cos jest nie tak trzeba pisac i mowic o tym glosno

manpowerowiec marnotrawny montaz

jaaaaaaaaaaaaa skad to masz mi obiecywali cuda na kiju tez jak sie rekrutowalem u nich w katowicach ale czegos takiego nie bylo nawe hahaha ale kino !!!!taka oferta normlanie dobrze ze siedze bo bym lezal ze smiechu jezeli jakokowliek praocwnik w histori to od nich dostal i mial do tego szanse ludzie kochani takie rzeczy sa tylko dla czechow i to pracownikow skody bezposrednich a nie agentury manpower i nawet zadnej innej agencji tylko ze inne agencje sa uczciwe bo placa dobrze i nie obiecują tu takich bajek beszczelnych wystarczy przeczytac malo tego po przeporcawonaiu 3 mieiseicy bonus obiecywali 5000koron a po 6 mieisacach bonus rekrutacyjny 10 tys koorn ja tych pieniedzy nigdy na oczy nie widizlem a jestem tam ponad rok i charuje jak wol i nie choruje i mam sto porcent frekwencji wiec jak to przeczytalem to padlem prawie na ziemie wystarczy tylko przeczytac proszę!!!! • Zarobek netto ok. 20000 CZK bez nadgodzin z bonusami. Inne korzyści socjalne zgodne z umową zbiorową: • Narodzenie dziecka 5.000,- CZK. • Dodatek na pobyt dziecka w żłobku 30% opłaty miesiącznej. • Dodatek w przypadku ciężkiej sytuacji socjalnej. • Nagroda za jubileusz pracy po osiągnięciu dwóch lat zatrudnienia 500,- CZK. • Masz możliwość zostać członkiem związków zawodowych KOVO MB oferujących całoroczne programy prozdrowotne w formie ćwiczeń, pływania, masaży, korzystania z sauny czy też dodatek przy rzucaniu palenia; pobyty regeneracyjne w uzdrowiskach w Czechach i na Słowacji; rekreacja rodzin i dzieci, obozy dla dzieci, zajęcia sportowe i kulturalne. http://zagraniczneofertypracy.pl/czechy/praca-w-zakladach-skoda-auto-s-a-mlada-boleslav-kvasiny-czechy.html

leszek

przegladajac oferty pracy w internecie natknelem sie na oferte manpower co rekrutuje do kvasin czy do mladej pracuje juz 8 miesiac i jest napisane po przepracowaniu 3 miesiecy dodatek rekrutacyjny 5tys koron po przepracowaniu 6 miesiecy 9 tysiecy koron premia osobista po 6 miesiacach 20% wiec jako pracownik najzwykljeszy w swiecie pytam gdzie są te pieniadze bo ja ich nie widzilem a oram na montazu jak beduin juz 8 miesiac tak samo zmizka na obiady 10 12 koron tego tez nie ma i nie bylo tylko marne stravinki za kortre odciagaja mi z wyplaty 2 tys koron i starczją nawet nie na tydzien te rzeczy są w ofercie foertach na necie a tego nie ma tak naprawde bezszczlene naganiactwo obiecanki cacanki oszukiwanie ludzi co tam jada do pracy ktorzy myslą ze to dostaną takze byle do swiat bire wtedy jedyne co daja bo musza dac bo skoda daje na swiete 8 tys koroni manpower laskawie to przekazuje i wcale sien ie zdzwiiw jak wyplaci tę kase po swietach jak zawsze takze zenada byle do swiat i szukam normlanej pracy w normalnej agnecji lub firmie

uponsledzony wyznawca majstrów skodzianki

Jak poszłem do mam pałęra, to mi powiedzieli taka dziołcha niskopodwoziowa że jak będę się wykłucał to bedem musiał swoje nażendzia wziąść i kupić, siedzem teraz 3 miesionc i zbieram na utachowczkem z wifi. wziolem się na sposub i kupiłem do klucza momentowego sam ruter fifi ale siem kapli i muszem teraz do końca wakacji odpracować 4500 śrub bo tyle zepsułem, plus musialem sprzedać swoje adasie by od nich zapłacić za te białe prestige. Wienc chciałem się powiesić na sznurówce i majster to zobaczył i co? Nakrzyczał na mnie i powiedział że to sznurówki słuzbowe i moge się wieszać jak se sam kupię, a dodatkowo jak przez moje powieszenie jemu zblokujom dojście do magazynku gdzie co prawie drugi dzień przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną z panią od sprzontania taką jednom choć to dziwne bo się zamykajom w kanciapie po kilka razy w tygodniu i przez 20 minut robią szkolenie to mnie pozbawi prawa do poslugiwania się wkrentarkami i bedę zebami przykrencał zdezaki. A nie chcem tego robić bo raz to przeszłem i złamałem przez to górną lewom jedynke. To potem za karę poszłem na tydzień na silnikownie i kazali mi lpegiem głowice przedmuchiwać. ale jestem bardzo wdzenczny mapałowi że dali mi ubytownie i strawinki, reszty nie potrzebuje, jestem szcześliwy im za to, a jak bende posłuszny to mi niskopodwoziowa pani koordynatorka obiecała że przez miesionc bedę mógł wyprowadzać tam haki holownicze na spacer. Nie narzekam już, jest dobrze, mam pałę! A mam tylko jeden żal bo niesłusznie posondzono mnie o kradzież powietrza z kół ze całej serii yeti, a to zrobił milan nie ja a mnie za to obciążyli, tylko tyle a tak to jest dobrze, mam swoje krzesło na ubytowni moge sobie czasem w nim posiedzieć, okno z szybom jednom , a łózko to mistrzostwo bo materac kupiłem do niego po 4 miesioncach pracy tam. Pozdrawiam wszystkich!

manpowerowiec rafałek furiat
@uponsledzony wyznawca majstrów skodzianki 30.08.2017, 14:44

orginalnie napisane fakt ale tak serio takie są realia pracy w manpower kvasiny nie wiem jak jest w mladej ale kvasiny to makabra brak mi słów pracowalem nie polecam i zaluje a ta kordyanotrka zuzka to nielza gwiazda ludzi traktuje gorzej jak zwierzeta pracownicy schodzą z nocki a ona rano juz na nich czycha zeby zsotali jeszcze na ranke do 14 i robi to bez zmurzenia oka do wycciencozncyh ciekza pracą i wysokim tempem tej pracy ludzi bo brakuje ludzi nikt nie chce tam dla nich pracowac no chyba ze jest bezdomny albo w polsce jest seryjnym mordercą po wyrokach karanym taka prawda i takich ludzi beda wam kwaterowac do pokoji i gdy bedziecie wracac z pracy bedziecie mieli z takimi mix niespodzianek np wyzarte jedzenie przeszukaną torbe cos ukradzione albo smiec alkoholik zamknie drzwi i nie wycagnie klucza ze po nocce nawet na pokj nie wejdziecie spac bo on bedzie spal pijany i nieprzytomny i wam i tak nie otworzy survival i tyle

Patrzący trzeźwo na agentury i inne bzdury

16 tysięcy koron to na prawdę miałeś fory, ze Ci dali. A swoją drogą nie dodali że po 3 miesiącach dorzucają nowego super b na własność, bo podobne kity naiwnym ludziom sprzedawali , a mówiąc to prawie sami nie parskali śmiechem. a te rewelacje które dają w ogłoszeniach to już nie jest kreatywność oszustów, to już jest farsa i bajka, która ma zadanie przyciagnąć naiwnych. Ale pytam się kto się na to nabiera? A najlepsze są wpisy koordynatorów na forach....agentury to pomysł na biznes, niczym banki z Nigerii. A nie napisali że jak jesteś na zwolnieniiu to zamawiają do ubytowni (oczywiście na swój koszt) Tajkę z masażem?

marcin

Skoda Manpower - Kvasiny Mlada Boleslav Czechy Logistyka, spawalnia, montaż, lakiernia Co zyskasz: • Pracę na pełny etat z możliwością rozwoju zawodowego. • Wynagrodzenie podstawowe od 19.028,- do 22.479,- CZK. • Dodatek rekrutacyjny 3000 CZK. • Dodatek relokacyjny aż 100 CZK / odpracowana. • Gwarantowany bonus firmowy 1500 CZK / miesiąc. • Dodatek za pracę w zespole 1500 CZK po odpracowaniu 3 miesięcy. • Dopłata do bonusu firmowego 9000 CZK / rok. • Po 6 miesiącach premia - premia uznaniowa do 20% dodatku do wynagrodzenia. • Dodatek za popołudniową zmianę 7,50,- CZK/godz. • Dodatek za nocną zmianę 22,- CZK/godz. • Dodatek za nadgodziny 25% (w dni robocze, SO i NE). • Dodatek za pracę w święta państwowe 100%. • Dodatek do własnego zakwaterowania wynosi 1.815,- CZK. • Bony żywieniowe o wartości 45 CZK / zmiana. • Urlop wypoczynkowy 25 dni/rok. • Założenie i prowadzenie konta bankowego na korzystnych warunkach. • Zarobek netto ok. 20000 CZK bez nadgodzin z bonusami. Inne korzyści socjalne zgodne z umową zbiorową: • Narodzenie dziecka 5.000,- CZK. • Dodatek na pobyt dziecka w żłobku 30% opłaty miesiącznej. • Dodatek w przypadku ciężkiej sytuacji socjalnej. • Nagroda za jubileusz pracy po osiągnięciu dwóch lat zatrudnienia 500,- CZK. • Masz możliwość zostać członkiem związków zawodowych KOVO MB oferujących całoroczne programy prozdrowotne w formie ćwiczeń, pływania, masaży, korzystania z sauny czy też dodatek przy rzucaniu palenia; pobyty regeneracyjne w uzdrowiskach w Czechach i na Słowacji; rekreacja rodzin i dzieci, obozy dla dzieci, zajęcia sportowe i kulturalne. Czego oczekujemy: Logistyka • Prawo jazdy kat. B / prawo jazdy kat. C, D, T mile widziane. • Dyspozycyjności, sprawności manualnej. • Sprawności fizycznej, dobrego stanu zdrowia – praca w systemie trzy zmianowym • Wysoki nakład pracy – praca w narzuconym tempie. • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych, oraz doświadczenie na stanowisku o podobnym charakterze pracy mile widziane / oferujemy możliwość odnowienia uprawnień. • Mile widziane uprawnienia do obsługi dźwigu, znajomość systemu KANBAN będzie dodatkowym atutem. • Atutem będzie również doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej, doświadczenie w pracy w magazynie min. jeden rok. Montaż i Spawalnia • wiek do 45 lat i bardzo dobry stan zdrowia na spawalni do 55 lat • zręczność manualna, praktyka i kwalifikacje dużym atutem, • Praca od zaraz. • chęci do pracy na linii produkcyjnej znakalzlem oferte pracy bo cchialem siep zreneiosc na mlada boleslav i znalalzem tą oferte pare punktow moze z 5 sie zgadza ale pracuje w manpowerze juz ponad rok i widze tu takie cuda ze az sie rozesmialem naprawde chodzi mi to te bonusy sorry ale bonusy czy te baseny uzdrowiska czlnkostwo w kovo nie dla nas panowie naprawde nie klamcie przyszlych pracownikow prosze was takie rzeczy tylko w erze ja pracując 4 dni dodatkowe dni zarbaiam 22 tys koron wiec jaka to jest podstawowowa pensja podsatwow pensja w manpower to 16 17 tys koron na reke 2550zltocyh na nasze ijuz jestema naprawde dlugo tam nie wiem jakim cudeem jeszce to wytrzymuje ale te cuda co sa tu opisane to nie znam nikogo co by z agentury smial nawet o tom wspomniec a co dopiero to miec jedyny na co mozemy liczyc to na piellgrzymki do biura gdzie znikly nam pienaidze za caly miesiac pracy ze dostajemy wyplaty smiechu warte i dlaczego z agecni wszystkich zarabiamy najmniej a robimy taka samą roobte dni godziny i zmiany jak inni jako pracownicy wymagmy jedynie rzetelnosci uczciwosci i zeby sie pienaidze zgadzaly co do grosza anie czeski film z wami

gacuś ludwikowice klodzkie
@marcin 28.08.2017, 13:41

ohahahahahah jak to przeczytalem to padlem ze smiechu widizlem kiedys taką oferte to az byl ozenujace bo pracowalem w manpowerze moze nie rok czasu bo szkoda bylo mojego zdrowia i nerwow a te rzeczy to naprawde plucie ludziom w twarz i klamanie mega beszczelne do tego ja pracujac nawet o takich rzeczach bonusach porfitach nie slyszalem zamaiste tego mailem niezle kabarety na swieta wypalt nie poplacicli bony zyweiniowe stravinki zawsze daja napjpozniej kasa sie nie zgadzala a te wspaniale rzeczy z oferty to jak nas pracowalo ze 30 osoob z manpowera ijezdzilismy z pardubic to ludzie co tam pracuja po dwa lata nawet o tym nigdy nie wpsomnieli szli do tej pracy jak zombi i zawsze byla gadka ile kasy bedzie brakowac na wyplacie a sytuacja wi nnych agencjach o z 180stopni innna wszystko fajnie rozliczane co do grosza trenkwalder dp work gi group jakos potrafia szanowac pracownika i nie wypisuja w ofertach takich basni andersena kotre jak pulapka dzialaja na przyszlych praocwnikow kotrzy na karecnicji w manpowerze nawet nie moga uciec do innej normlanej agencjji a podpisuja ten aneks do umowy i to w jezyku czeskim zeby nie wiedzieli ze to podpisują i byli zablokowani bo przeciez wiaodmo jest ze bede chcili uciekac dzialanie z takim z gory pozwzietym zamairem i znikajace pnieadze z listaka wypalty gdzie sie wypracowauje 25 tys koron a dostaje 16 tys koron a w polsce bylo mowione i rkelamowane wielokrotnie powtarzane ze jedzenie nak antyanch wyzywienie zkaldaowe jest za darmo tak samo hotel i dojazdy do pracy a w rzeczywistosc słono sie za to placi bo sa cwaniaki co maja ubytownie przewozy i tak zarbaija fortune rozdzielajac to pod stolem ze nawet listkow ludziom na email nie wysylają z wyplaty to przeciez przestepstwo ludzie tak nie moze byc ile jeszcze

Krzusiek

Nie wiem gdzie te 26 dni pracy w miesiącu, niektórzy to bajki piszą a później się fama roznosi, pracuję w Dp Worku i wypłaty oscylują pomiędzy 23000-24000 a mieszkam w Polsce, więc jak ktoś mieszka na ubytovni to nic dziwnego, że mało zarabia bo po 6 miesiącach potrącają wiecej za mieszkanie ok 3000 koron plus dojazd bo miałem 18 km i wychodziło ze prawie 4000 koron szlo na to wszystko, poza tym do 6 miesiaca malo sie zarabia, nie ma bonusów wszystkich, dostawałem po 18000 miesiecznie, wiec stwierdzilem ze bede mieszkal.w Polsce, wynająłem kawalerkę i dojezdzam z ludzmi miesięcznie wychodzi po 800 zł mieszkanie i dojazd i mam spokój ze wszystkim, zostaje mi ok 3000 zl na jedzenie i inne drobne rzeczy, więc zamiast narzekać na swój los to trzeba coś zrobić, żeby było lepiej.

Ziko
@Krzusiek 24.08.2017, 13:26

konkretny komentarz. Ta sama sytuacja. Jeżeli liczycie, że ktoś wam pupę podetrze to liczcie dalej. umiesz liczyć licz na siebie, a Dp work polecam wypłacają co do grosza wszystko.

ARTUR BYLY MANPOWEROWIEC PAŃSZCZYZNIANY NOWA RUDA
@Krzusiek 24.08.2017, 13:26

TO FAKT DP WORK JEST OK I JAK SIE WSZYSTKO SOBIE FAJNIE ZORGANIZUJE TO MOZNA ZAROBIC PO LUDZKU JA PRACOWALEM W MANPOWERZE I ROBIAC DODATKOWE DNI PRACY POZA SYSTEMEM JAKI MAILEM ROBIAC PO 3 4 PRZEDCZASY NIGDY TYLE KASY NIE MAILEM NA WYPLACIE DOJEZDZALEM Z NOWEJ RUDY POLIYCZYLII MI I INNYM LUDZIOM PO 8TYS KORON ZA DOJAZD TO BYLA KRADZIEZ ROKU MALO TEGO ROBIAC 4 DNI NADGODZIN LUB JAK DAWALEM RADE 4 RAZY PO SZESNASCIE GODZIN DOSTAWALEM WYPLACINY PO ODTRACENIACH PO 2200ZL 2500ZL JAKIES 16 17 TYS KORON A OBICYWALI NAM PO OD 19 DO 30 TYS KORON PODCZAS REKRUTACJI MALO TEGO OBIADY DOJAZDY MIALY BYC DARMOWE TAK NAS GRABILI ZAWSZE AWANTURY O KAASE ZAMAIST NA PRZERWE ZJESC ODPCZAC TZREBA BYLO CHODZIC DO BIURA KŁÓĆIĆ SIE O PIENIADZE GDZIE JEST RESZTA PIENEIDZY JA I INNY PRACOWANICY A BYLO NAS WIELU TERAZ JUZ NIKT TAM NIE PRACUJE NAWET KAZDY TO RZUCIL BO SZKODA ZDROWIA I NERWOW A TAKEI PIENAIDZE SIE ZARABIA W POLSCE ZA LEKKA NAWET PRACE DODAJAC TYLE NADGODZIN A W KVASINACH BYL ZAJAZD POKUTY KARY CZASÓWKA A NAJMNIEJ ZARBIALAISMY Z AGENCJI WSZYSTKICH KOLEDZY Z DP WORKA Z TRENKWALDERA CZY GI GRUPA ZAWSZE BYLO ZADOWOLENI Z KASY A MY JAK SIE CHCIELISMY PRZENIESC UCIEC DO INNEJ AGENTURY TO NAS STRASZONO KARENCJĄ 3 MIESIECZNA ZE PRZEZ TEN OKRES NIE MOZESZ PRACOWAC NIGDZIE NA TEJ FABRYCE JAK SIE ZWOLNISZ Z MANPOWERA BO COS TAM PODPISAYWLAISMY PRZY PODPISYWANIU UMOW I NAWET PO POLSKU TO NI BYLO NAPISANE TAKIE JAJA SĄ

Walbrzyszanka

A ja napiszę ze niestety fakt jest taki że już na wstępie oszukują ludzi . Wszystko jest szybko , że nawet umowy nie masz czasu przeczytać . Sto załączników o jakiś odtraceniach . Okazuje się że nawet koszt dojazdu ci się nie zwraca . Do tego w kvasinach pierwsze 7 dni ci nie płacą . Ja trafiłam na logistykę , wszędzie jakąś ogromna odpowiedzialność finansowa . Brak przerw , płatny kurs na wózki widłowe, który trwa dwa dni z 7 a który nie ma żadnej mocy prawnej w innych państwach . Do tego praca jak na lince tylko mniej płatna . A jak zobaczyłam grafik pracy to mi się płakać chciało , bez przerwy 6 ranek potem 7 nocek i dzień wolnego potem popołudniu i dzień wolnego . W miesiącu masz 26 dni pracujących a płacą marne grosze . Za nadgodziny też nie dają a tylko potracaja , za posiłki , ubezpieczenie w zakładzie bo mogę kiedyś jeździć wózkiem no i na pewno coś zrobię więc szkoda waszej fatygi . I tak was na wstępie oklamia a uważajcie co podpisujecie .

arturo byly manpowerowiec 208 spuerb nowa ruda
@Walbrzyszanka 23.08.2017, 22:43

popieram panią agentura manpower zrobila pracownikom taki cyrk ze mogą zarabiać a nawet nie zarabija tyle co w polsce a nawet i mniej bo trzeba jesc zyc za hotel zostac orkadzionym ogromne pieniadze jak za hotel mariot a warunki jak w schronisku dla zwierząt bez ogrzewania polamane łóżka dziury w oknach ze mozna głoowe prawie wystawic i sciany z pleksy do tego praca bardzo ciezka i dopwieldzialna za zrobienie błedu opoznienie sa kary finansowe tzw pokuty wiec to jest jakas masakra jakim cudem ludzie chctam pracwoac przez nich jakos gi group trenkwalder czy dp work sa wporzadku agencjami ludzią płacą wporzo wyplaty wszystko opisanel adnie wyslane na emaildo kazdego pracownika a w manpower nic na email nie wysla pytam dlaczego dlaczego nie jest to jawne dlaczego tają te legenadarne ich potracenia ze ludzie wypracowuja prawie 4tys zlotych wyplaty a dostają 2300zl na polskie w koronach normalnie magicy

Dziki
@Walbrzyszanka 23.08.2017, 22:43

Na logistyce nawet Czeszki narzekają, a co dopiero Polki, nie polecam tam pracy w żadnym dziale, jak trochę znasz angielski uciekaj na zachód, robią niby szkolenia na widlaki, płacisz za kurs , odciągają z wypłaty, a nie dają papierów bo to szkolenie wewnętrzne, ja zrobiłem kurs eu i pomykam za 400 euro tygodniowo co 6 tygodni 2 tygodnie urlopu i jestem częściej w domu jak pracowałem w skodzie.

Szwejk z Bazin

A ja dodam pewną zalezność. MP 10 tyś, express 16-18 tysięcy (obecnie wykluczony), agentury normalne około 20 tyś, skoda 25? To jakaś droga impreza., najdroższą dla robotników. Z resztą bez powodu nazwa Skody Fabii została przekręcona z fobii, a super b to jakiś kolejny magiczny skrót, super b combi to wiadomo przekombinowana po całości, rapid złożona głównie z rapidek (to takie plasticzki wciskane w blachę), ale yeti bije na głowę wszystko, więc "yeti" go home. Miał ponoć powstać Skoda Polonez ale że przeważyła ilość obywateli Rumunii czekamy na Skodę Aro. Oczywiście ukrytą nazwą głównego czołgu jest Skoda Simple , zastanawiam się skąd tyle "s" i co to może znaczyć. zwłaszcza że czesto w nazwach "s" bywa w parach. I ja wyjątkowo nie odradzam tam pracy wprost przeciwnie, odsprzedaję znaczy się rezygnuje z wycieczki survivalowej do Amazonii i natychmiast składam swoją kandydaturę do owej fabryki, chce przezyć lub nie - przygodę życia!

Nie cierpę ojszczymurków
@Szwejk z Bazin 22.08.2017, 13:09

Oj Janusze,Janusze, za co wam ta matka jeść daje??

Polok

Także uważam że opinie "wychwalające", oraz ubliżające tym co przetrwali ten survival piszą albo koordynatorzy, albo poplecznicy próbujące obalić prawdę. Bo jeśli było by wszystko ok, nie zawracali by sobie głowy lataniem po forach. A "jaja" to trzeba mieć by powiedzieć dość ostrzec innych i szukać pracy dalej na zachód. I faktem jest że młody może się i zahartować, a starsi mężczyźni którzy nie jedno w życiu widzieli i są bardzo często zawodowcami w róznych branżach omamieni "normalnymi warunkami pracy i życia" mogą jedynie rzeczywiście stracić do końca zdrowie i wiarę w człowieczeństwo. Pomoc na linkach jest podyktowane chęcią przypodobania się majstrom tudzież innym kapo by nie zachwiać niemieckiej normy wydajności, co za tym idzie sprzedażą drogich modeli i tak kręconych od 2012 do 2014 roku ( do ujawnienia afery kręconych komputerów, które powodowały ogromne przekroczenie norm emisji spalin). A kooordynatorzy? Mają zadanie utrzymać wątpliwe procedury HR ułozone w złodziejski tak nie bójmy się tego słowa - złodziejski i pokrętny sposób nakręcania tej proniemieckiej hybrydy, gdyż sprzedaż zaczęła spadać, nie tylko po aferach z komputerami, ale nadmuchanych modeli które mogą niestety bmw, fordowi, czy nawet fiatowi opony szmyrać, nie mówiąc o horendalnie wysokich cenach i milionom pchanych w reklamy, szczególnie dla firm, instytucji jak np włoska policja itp. Wracając do koordynatorów ; notoryczne kłamanie, wprowadzanie ludzi w błąd, pomoc raczej w postaci niedźwiedziej przysługi. Ja odniosłem wrażenie że kooordynator w czeskiej Skodzie kłamie nawet jak oddycha. Nie mówiac o aferach i ostrych niemalże przestępczych działaniach między sobą. takie twory jak mp, czy express p to najciemniejsza strona tego obozowiska, aż dziw bierze że dp czy inne uczciwie jak na te warunki agentury nie przyłączyły się do tego i starają się utrzymać politykę w ryzach przestrzegając prawa. Podstawą działań i szkoleń dla koordynatorów w tych lewych agenturach jest prosta sprawa - ukradnijcie byście sami mieli, im więcej uczkniemy z pracownika szeregowego, tym więcej my będziemy mieli. Kto jest ważniejszy my czy oni? Robotnik to tylko nasza amunicja do zaspokojenia naszych potrzeb i utrzymaniu relacji z fabryką (już w pełni niemiecką) zapędzajcie do pracy, a motywacją niech będzie zatruta kiełbasa, niech czasem taki pracownik montażu nie myśli sobie że jego godność jest im należna, oni należą do nas, ich czas, zdrowie, rozwój zawodowy nie istnieją. Ci co przejdą karcel i jakimś cudem dostaną umowę ze Skodą pomyślą że to awans i będą się pławić w iluzji bezpieczeństwa. A jaka różnica jest miedzy wypłatami pracowniczymi między Skodą a agenturami? Taka by kupić i sprzedać iluzję robotnika. A może to jest tak że cala hybryda agentur jest ustawiona wspólnie, by człowiek przechodził z agentury do agentury aż wreszcie trafił bezpośrednio do tego pracodawcy, gdzie i tak w każdej chwili może być pozbawiony wszystkiego, ale dopiero po odwaleniu swojej roboty i zeby zwróciły się koszty fabryki złotym zyskiem. Cała infrastruktura tam jest kopią z pewnych lat pewnego działania ekonomiczno - wojennego. Dawno temu powiedziane było że Germanie zdobedą Europę bez oddania jednego strzału. Oczywiście robotnicy będą zadowoleni z ochłapu sprzedając się jedni drugim, nawet nie wiedzą jak subtelnie ich godność została przed granicą czeską. Odpowiadając Pani Anecie na zadane pytanie odradzam prawdziwym ludziom o jasnych intencjach pracę w ogóle w Czechach a skoda to apogeum i pierwowzór nowoczesnego niewolnictwa!

T.A.R

Tak i podzielam opinię Kolegów którzy niestety byli oszukiwani przez pseudo agentury ep, choć manpower dawał jeszcze lepszy w tym popis. Co do DP rozmawiałem z ludźmi,( jeden z moich redakcyjnych kolegów tam zatrudnionych) i nie narzekali szczególnie w logistyce, miałem się nawet przenieść do logistyki ze względu na uprawnienia na wózki. Ale dzięki ubytowniom czyli tak jak słusznie poprzednicy nazwali to boksami dla zwierząt , oraz kasowaniu za stary niebezpieczny autobus razem z psychicznym kierowcą, oraz oszukiwaniem na wypłatach i kasowaniu za powietrze , nie wiem może oni kasowali za ogrzewanie na lince podziękować zostaje za czeską Skodę pełen niesamowitych doświadczeń.Mnóstwo Polaków teraz pracuje w Niderlandach, gdzie uczciwie (dyktowane prawem) rozliczani są z każdej godziny, mają pełne europejskie ubezpieczenie, w razie czego wiezieni do cywilizowanego lekarza mającego pojęcie o medycynie, a nie tak jak to było w Pardubicach, gdzie za kasę wpuszczał innymi drzwiami cyganów i wystawiał im co chcieli, pisząc na starej maszynie do pisania. Nikt nawet najbardziej szeregowy pracownik mający powyżej tych 23 lat nie dostaje mniej niż 10 euro na rekę za godzinę. Nie mówiac o warunkach bytowo - mieszkalnych. Czesi niby są daleko przed Polską, a jak bardzo post komunistyczny to kraj, rasistowskie zachowania - bo przecież oni są panami u siebie,czują się wręcz nad europejczykami, to kraj dobry dobry do wycieczek jako zjawiskowa depresja kulturowo - obyczajowa, ale niekonieczny do egzystowania. Nie wiem może moje wymagania są wygórowane, jako białego, cywilizowanego człowieka. Nie trzeba wylatywać na wyspy by normalnie pracując po te 8 godzin dziennie z dwiema przerwami 20 i jednej niepłatnej 30 minutowej przerwy zarabiać tyle by odłozyć i zyć GODNIE na miejscu. W czeskiej Skodzie polityka HR przez niektóre agentury jest zatrważająca i powiem tyle, że począwszy od postępowania ukrainskich właścicieli ubytovni po działania pseudo agentur jest sporządzany spory materiał dowodowy, oraz medialny. O tyle o ile Niemcy przejęli Skodę i wprowadzili swoje normy technologiczne, o tyle człowiek jest traktowany po obozowemu. Owszem niektóre agencje (chylic im czoła) jeszcze w miarę traktują człowieka tak że pobierając haracz od wkładu pracy dzielą się z pracownikiem, tak twory typu express p, czy mp kwalifikują się do długoletnich kryminałów! Powiem więcej zostałem docelowo tam wysłany by to zbadać, materiał dowodowo- medialny mamy spory. zostanie wyemitowany przed oczywistym ocenzurowaniem przez prawników, by nie posypały się pozwy, skrzętnie przekręcone pod zarzutem pomówień. Jednocześnie lista świadków jest spora już zaprotokółowanych i zatwierdzonych wstępnie. Około 70 mężczyzn i 15 kobiet. Do tego najciekawszym i najbardziej "nie ciekawym" materiałem audio - wizualnym z hoteli pracowniczych nazywanych mądrze "ubytovniami", jak recepcjonistki, Czeszki, oraz obywatelki Ukrainy postępują i zachowują się w stosunku do Polaków. Owszem incydentalne zachowania Polaków również maja miejsca, nie mówię że nie, ale to jest nieadekwatne. Sama praca nie jest lekka w czeskiej Skodzie, ale dla średnio ogarniętego człowieka i do w miarę sprawnego fizycznie do opanowania. Zarobki w samej Skodzie zbliżone do polskich, więc szału nie ma- tyłka nie urywa. Ale porównując do zakładów i klientów w Holandii, Niemczech , Belgii nie porównywalne. Szwajcaria dla vipów mającego konkretny fach w rękach plus komunikatywny angielski. Francja jest nieco wyłączona, Anglia nie była brana pod uwagę zbierania informacji. Zastanawialiśmy się czy publikować tego posta, ale "Naczelni" wyrazili taką zgodę, gdyż mamy materiału sporo i nic nie jest w stanie go OBALIĆ, to dziś wiemy i wiedzą Ci co się nacięli na agentury slowiańsko - czesko - jakieś tam marnując swój czas i zdrowie. Odpowiadając na pytanie Pani Anety - zdecydowanie odradzamy pracę w Skodzie a już przez niektóre agentury bezapelacyjnie!

Eugeniusz
@Obiektywny 21.08.2017, 21:12
No to sobie popisales,szkoda tylko,że fantazja ułańska,to chyba z dziada-pradziada ???? nie poniosła cię jeszcze bardziej.Prac...

chyba musisz te wypowiedz przeczytac jeszcze ze trzy razy. tylko pamietaj: ze zrozumieniem

Obiektywny
@Eugeniusz 25.08.2017, 10:10

Gienek,czytanie takich herezji ubliza mojej inteligencji.

użytkownik zarejestrowany

Miro

Dziewczyno pracuję od razu po Skodą bo można się przyjąć jak tylko mówisz czeski tyle co mogę powiedzieć pracowałem w ochronie 19 lat zarabiałem na końcu 2150 na rękę miałem wszystkie uprawnienia na broń ,prowadzenie magazynu broni monitoring patrole i co nigdy nie zarobiłem tyle co w skodzie pierwsza wypłata to 3700 na rękę praca jak każda a ile dni wolnych to się nie mówi a ochrona to największe ...!!!!!!!!! Pozdrawiam

Typowy polok w skodzie
@Miro 01.09.2017, 19:22

Jak masz 2150 na końcu,to pierd... Skodę, drzwi kariery przed tobą otwarte.To nie ważne,że no taki trochę inny jesteś,jeśli chodzi o inteligencję,ale tutaj gorsi od ciebie pracują.Bo rozumiem,że te 2150 to w wisie,a nie w stoju:)

hop siup

Pojechał bym ale nie mam kasy na wyjazd oczywiście nie przez manpower

Bercik 85

Witam . Proszę o opinie o sk expres

michu klodzko
@Bercik 85 15.08.2017, 21:36
Witam . Proszę o opinie o sk expres

omijaj !!!!masz trenkwaldera gi groupa albo dp worka to są dobre agencje rzetelnie przjerzyscie płacą

nikt

nikt tu nie pisze że jak ktoś chce pracować przez inna agencje niż man power musi mówić chociaż troszkę po czesku minimalnie ale coś wydukać musi żeby dostać robotę takie moje zdanie,a jest wielu takich co nie powiedzą nawet dzień dobry

jozin z bazin

Witam Ktoś z was pracuje lub pracował w express peaople ? Prosiłbym bardzo o odpowiedzi ponieważ nie wiem czy jechać do tych kvasin. Pozdrawiam

rafałek wariat solnice
@jozin z bazin 11.08.2017, 15:50

EP przeciez ich wyrzucili ze skody omijaj to!!!!! dobra rada idz do trnkwaldera lub dp worka albo gi groupa to naprawde wporzo agencje i placą rzetelnie i uczciwie !!!nawet nie dyskutuj by isc gdziei indziej bo bedziesz bardzo ale to bardzo zdruzgotany płacą zwalszcza ze dostaniesz grosze za cholernie cięzka prace i kasy na listku bedzie ci brakowac juzn ie bede wspominal kotra agencja tak robi i to jej wizytówka haha ale w komenatzrach jest o tym duzo wiec czytnij sobie lub jak sie poszczesci od razu pod skode aplikuj i bedziesz spal spokojnie ja nie mailem tyle szcescia i zanim dostalem sie pod skode mialem przeje....... plus o kase musiulem chodzic zebrac i i sie klocic bo by;ly nadgodziny a dosatwwalo sie mniej niz ci co ich nie robili alob pracowalismy na jednej zmainie te same dni godziny a kazdy dostal inna wypłacine bo ciezko bylo to nazwac wyplatą na listku potrecenia nie wiaodmo za co ze nawet majstrzy nie wiedzieli za co te potracenia byly co one oznaczają tak mielismy w manpowerze wiec takie byly jaja i tragikomedia ze szok takze trzymam kciuki

Hurban

Mam takie pytanie jak to agencje rozliczają urlop ten co był w lipcu. Płacą tak jak bym był w pracy czy jak to jest?

Jacek

2007 rok pracowałem na lince romstera z chęcią bym wrócił.ale już z rodziną zamieszkać w Czechach.

makacz

czy ktoś wie jak wygląda praca przy montazu foteli w czechach??

Robsons

Ale wy wszyscy pierdzielicie głupoty o tej agencji manpower .Ja jestem w Dp Work i zarobiłem 1 miesiąc 20tys koron a znajomy z manpower tez w pierwszy miesiąc zgarnoł 21 tys i co powiecie

skodziak
@Robsons 04.08.2017, 19:46

bo byl pewnie na montazu a tam palca wiecej bo praca w takim tempie ze nie nadazasz robic czsami alob dodstal wiecej tzw dodatku rekrutacyjnego daja 3tys koron jbonusu jak pracujesz dla nich jako nowy pracownik i rozkaldają to na 3 miesiace bo tyle wynosi okres probny wiec co miech 1000 koron dają tego bonusu

Zdeterminowany

cześć, zastanawiam się nad wyjazdem do pracy w skodzie.Mam pracować przez manpower.Przeczytałem wszystkie opinie jakie się tu znajdują i tylko jedna jest pozytywna na temat tej pracy i pośrednika.Pracowałem już w czechach i wiem czym to śmierdzi.Piszecie żle o manpowerze ale nie ma na necie ofert pracy przez inne firmy żeby pracować jako pracownik produkcji jedynie na wózek widłowy jest przez inna agencje.Jeśli mam wierzyć w to co piszecie to tylko wariat odważy sie na wyjazd.

Misia 32
@zdeterminowany 05.08.2017, 16:30
a jak dziewczyny tomasz i jakies życie po pracy ?? Piszą w ofercie o jakis klubach przy zakładowych,jest tam w ogóle jak jakis...

I jakich ludzi tam przyjmują z bystrzycy że nic nie umią robić

BrEsZkA
@skodziak made in łódź - pardubice 09.08.2017, 09:29
hey jak zoabzcysz nie ma zlych komentarzy na temat mladej wszyscy jadą po manpowerze w kvasinach i tamtym systemie pracy ale te...

Gdzie tam można travku kupić

Przez skodę można, agentury nieee

W DP Work gadali na początku, że ubytovna przez pół roku jest za darmo, a tu patrzę na fiszkę i co widzę? Ubytovani 1400 kc... Ruchańsko

buczacza
@Przez skodę można, agentury nieee 02.08.2017, 22:29
Ubytovnie od Skody a ubytovnie od agencji to dwie całkowicie inne sprawy.

Ano kolego jaka jest stawka za ubytownie pod skodowką widać że nie masz pojęcia co piszesz wiesz !

Przez skodę można, agentury nieee
@buczacza 04.08.2017, 18:39

Nie chodzi mi o stawkę, bo ta będzie porównywalna jak pod agencją. Chodzi o standard i odległość od fabryki. Bo wiadomo, że skoda znajdzie lepszą ubytovnie czy nawet jak słyszałem mieszkanie. Ciekawe czy w takiej np. rozarce znajdziesz kogoś z agentury...

Jaaaa

Hehe to jest właśnie Manpower :) cała lista dodatków za to, za tamto itd. Jak znajdę ich ulotkę z ub. roku to napiszę jakie wtedy mieli stawki i co oferowali. Będzie można porównać.

wolen1

Siemka wszystkim. Znalazłem ofertę pracy w Czechach z firmy manpower, która zatrudnia ŠKODA AUTO - Kvasiny może ktoś coś o nich napisać ? obiecują : REALNE MIESIĘCZNE ZAROBKI - OD 1.1.2017 NAWET 30 000 Kč Rekrutacyjny dodatek 3000 CZK Dodatek związany ze zmianą miejsca zamieszkania 1500 CZK / miesiąc Dodatki za pracę na popołudniowych oraz nocnych zmianach 1500 CZK / miesiąc Dodatek za pracę w systemie ciągłym 3300 CZK /miesiąc od 1.1.2017 Dodatek za pracę „w takcie" (linia produkcyjna) 550 CZK / miesiąc Premia osobista po 6 miesiącach Możliwość podwyżki stawki podstawowej po przepracowaniu okresu próbnego Comiesięczny dodatek na zakwaterowanie Bony żywnościowe 45 CZK / zmianę (45 % wartości pokrywa pracodawca) Zakwaterowanie zagwarantowane, wraz z dodatkiem od pracodawcy Zapewniamy połączenia autobusowe (Kłodzko) Ile tak na prawdę można zarobić w tej firmie ? Proszę o info na e-mail: krzysztof.woleniuk@gmail.com lub na wolen1@wp.pl

Rychu tłumok z Wałbrzycha
@nysaman 1969 22.07.2017, 13:26
to wszystko pic na wode fotomontaz w manpowerze zarabia sie najmniej ze wszystkich agencji i daja delegują do najgorszej roboty...

Co Ty chłopie bierzesz,że takie głupoty piszesz?A nie przyszło ci czasami do głowy,że jak mniej zarabiasz od innych,to ci inni są od ciebie dużo lepsi i akurat agenturą ma ciulik do tego ja Cię ocenia twój majster?Jak nie dajesz rady,to nie pitolol,że jest aż tak źle,bo ludzie tutaj pracują,tylko może trochę bardziej ogarnieci.To,że w skodzie lepiej zarabiają,to fakt,ale kto ci broni tam przejść? Jest tylko jedno ale.Wiesz jakie? Leszczy nie biorą!

nysaman1969
@Rychu tłumok z Wałbrzycha 24.07.2017, 00:04

RYCHU tłumoku z walbrzycha cos Ty pil ze po nocach takie komentarze wypisujesz i bzdury jakie leszcze leszcz to jeste ten co tego samego dnia przychodzi do pracy i sie zwalnia dla tych co tam pracują tak dlugo znoszą to bo tempo i braki ludzi czasami są szalone IM nalezy sie szacun a jak dlugo pracuje ja i ludzie co ze mna pracują nie widizlem zeby ktos z agentury manpowera czy innej zarobil wiecej tylko dlatego ze majster go lubi takie rzeczy tylko w erze co ty wypisujesz za bzdury czlowieku niby jest jakas premia uznaniowa ale to tylko jest na papierze bo ludzie chlopy robia po 4 przedczasy nadgodizny i maja sto procent frekwencji nie robią bubli i w zyciu tego nie dostali w skodzie fakt by dostali jakby pracowali pod skoda ale w agenturze co najwyzej pokute mogą dostac!! Taka premia jest tylko jak sie ludzi rekrutuje jako zacheta a tak nikt tego nie zobaczy w agenturze i ztego co widze to jestes koordyanotrem albo pracownikiem biura agencji bo jak na tlumoka piszesz bez blędów oraz znajomsci faktow z zycia pracownika takze nie siej tu bzdur i propagandy zalosnej bo Ci LUDZIE co leszczami ICH nazywasz ciezko pracują i jeszce muszą sie klocic o swoje pieniadze za bardzo ciezką niewdzięczną pracę plus hotel na ktorym ledwo da sie zyc takie warunki ze ponizej godnosci ludzkiej panują tam wiec nie leszczuj na temat pracownikow co tam pracują a nie maja szczescia pracowac pod skodą i miec premie i znizki na kantynie plus hotel za 1500koron miesiecznie o bardzo dobrych warunkach tylko maja za wszystko kilka razy wiecej liczone w manpowerze czy expressie

kaniok1977

zastanawia mnie jedno pracuje w trnenkawladerze wczesniej w dp worku to sa naprawde uczciwe rzetlene agencje listki z wyplatom na email co meiisac przed swiatemai zawsze wszystko rozlicozne an p manpower przed swietami pracownikom nicn ie dal tynk ze sciany na swieta dla rodzin pracownikow zostall tylko ani starvinek ani wyplat to zapamietalem DLACZEGO MANPOWER NIE WYSYLA NA EMAIL LISTKOW Z WYPLAT DLACZEGO TO TAKA TAJEMNICA ZA CO POTRACJĄ DUZE PIENAIDZE ZE LUDZIE WIECZNIE DOSTAJA MNIEJ I MNIEJ dlaczego inne agnecje potrafia rzetelnie wyslac na email rozliczenie ! a oni nie ile czasu juz stoje po wypalty w nachodzie juz od kilku mieisacy ludziec co ciezko pracują maja frekwencje pelną zadnych zaliczek zawsze wyzywaja jak dostają wyplaty z mp wiec dziwi mnie to ze tak spora grupa ludzi nie potrafi sie polaczyc i walczyc o swoje ciekzo zarobione pienaidze ja nie robie nadgodzin przedczasow a mam 25 tys koron a l udzie co pracuja w manpowerze robia po dwa przedczasy lub nawet trzy i maja po 18 lub przy dobrym wietrze 20 tys koron normlanie smiech na sali wspolczuje naprawde bo to nie jest zabawane ani sprawiedliwe tym bardziej za tak cieżką prace i odpowiedzialną to nie moja sprawa ale skzoda mi moich kolegow co sa tak traktowani pozdrawiam

Zarys

Jakaś opinia na temat pracy montaż foteli przez agencję Sk Expres Sp. z o.o

@Awanturnik 20.07.2017, 15:49
No może zbyt wielkiej inteligencji w tym nie ma, ale mieszkanie i życie na poziomie, jeżdżąc wózkami widłowymi mniej więcej w t...

Pracowałeś w tej czeskiej- słowackiej agenturze? A ani ona czeska,ani nie słowacka,tylko o zasięgu międzynarodowym.Fajnie,że sobie radzisz,my Polacy jesteśmy ambitnym Narodem i damy sobie radę wszędzie,tylko nie wszyscy,bo nigdzie sobie wszyscy tej rady nie dają,takie życie.Pozdrawiam goraco.Tak na zakończenie,Skoda jest super firma dla osób mieszkających w pr,ygranicznych miejscowościach,nigdzie nie zarobisz tyle,co tutaj,a poza tym warunki pracy,social,to też inna bajka.Gdzie ta moja kochana Ojczyzna była,jak sny o potędze miewalem?

Awanturnik
@56 20.07.2017, 16:30

Ile ja bym dał i co bym dał, żeby być w Polsce, w domu, ale tam się nie da żyć, a w sumie położenie Polski, potencjał umysłowo fizyczny powinien stanowić królestwo i narody ościenne powinny ubiegać się o prace w Polsce. Kto tak niszczy nasz Naród i ziemie od zarania dziejów. To że poza granicami jest dobra praca i dobra płaca to nie zachwyca, smakowało by lepiej to samo w domu, nie na walizkach pół życia. Człowiek nie robi się coraz młodszy, a coraz bardziej spracowany, doświadczony, czasem bezwzględny wobec siebie. Mnóstwo osób zatraca się w pogoni za pieniędzmi tak w Czechach jak i innych krajach, na zachodzie staje się inny, integruje się i staje się obcy zarówno dla swoich jak i tubylców, mimo że się wtapia, ale duszy nie wtopi, o ile ją jeszcze posiada i nie sprzedał. Jedyne co można zrobić to oszczędnie żyć pracując i składając zasoby, następnie wracać na urlopy (zachodni system urlopowy jest niezły, zwłaszcza jak jesteś na kontraktach i po kazdym skończonym możesz prócz urlopu do wykorzystania zrobić sobie sam wakacje , by później podjąć nowe czekające niemalże w kolejce zlecenia w nowych branzach albo już przerabianych, czy własnych), a w sprawdzonych i w miarę dobrze ogarniętych agenturach czy firmach docelowych, zawsze masz drogę powrotu niekiedy z dodatkowymi możliwościami i opcjami do wyboru włącznie z tym co umiemy, w czym mamy doświadczenie i wreszcie co chcemy robić. I wracać do Polski i tu kasę wydawać, by wesprzeć gospodarkę wydając oczywiście mądrze swoje pieniążki czy inwestując w cokolwiek, nawet w drobne rzeczy, niech zakiełkuje po nas coś dobrego we własnym kraju. Polandia nie umarła, póki my ...pozdrawiam Rodaków cytując Lindę bodajże z "psów 1" - My tu k...a jeszcze wrócimy!

RAFAŁEK furiat montaż

TA SAMA SYTUACJA PRACA BARDZO CIEZKA TEMPO SZALONE A ZAROBEK TAKI SAM JAK W POLSCE JUZ DZIEN WYPALT TO BYLA TRAGIKOMEDIA LUDZIE DOSTALI GROSZE ZA BARDZO CIEZKĄ PRACE I NIE BRALI ZALICZEK NIEKOTRZY NIE ROBILI NADGODZIN ALE MIELI STO PROCENT FRKEWENCJI A A CI CO RBILI NADGODIZNY DOSTALI MOZE TYSIAC KORON GORA DWA TYSIACE KORON WIECEJ ZA DWA PRZEDCZASY CZYLI DWA DNI NADGODIZN POZA SYSTEMEM A DUZO BYLO TAKICH PRZYADKOW WIEC MEILISMY POROWNANIE STAJAC W KOLEJECE PO WYPLACINE NĘDZNĄ ZA KATORŻNICZĄ PRACĘ

Anitka

Panie Michaale my z mężem pracujemy od 2 tygodni przez Macroworki aż się uwierzyć nie chce jak się czyta kom wyżej!! wszystko jest tak jak Pani przedstawiała nam nam przez telefon (Ją oczywiście pracuje w innej fabryce niż Skoda) hotel darmowy do pracy 6-10 mini drogi pieszo Polecam!!!

Obiektywny
@Anitka 15.07.2017, 09:32

Wyjątkowo odważna opinia jak na dwa tygodnie pracy:)Chyba agitacją tutaj pachnie:) Ja z takimi opiniami wstrzymał bym się co najmniej do pierwszej wypłaty,chociaż po miesiącu to i tak wyjątkowo odważny osąd.Stare porzekadło brzmi" żeby człowieka poznać,trzeba z nim przysłowiową beczkę soli zjeść".Mimo wszystko powodzenia.

Zostaw opinię o Skoda Auto - Kvasiny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Skoda Auto