Skoda Auto

Tychy

Opinie o Skoda Auto

Maja

@tadzio od Twojego wpisu minął już ponad rok. Czy przez ten czas trafiłeś na atrakcyjną dla Ciebie rekrutację? Jeżeli tak, to napisz coś więcej o całym procesie rekrutacyjnym, rozmowie kwalifikacyjnej i oferowanych warunkach zatrudnienia. Świeże informacje o Skoda Auto na pewno przydadzą się wszystkim użytkownikom, którzy chcieliby zebrać jak największą liczbę informacji o tym pracodawcy przed złożeniem aplikacji.

tadzio

@esiak pewnie to zależy od doświadczenia, kompetencji, stażu pracy... Szkoda, ze w tej chwili nie ma żadnych otwartych rekrutacji, bo to właśnie na takiej rozmowie kwalifikacyjnej można dowiedzieć się najwięcej szczegółów.

klient

Omijać servis w tym salonie z daleka !!!!

kamil

@onery no jasne, że tak jest, wystarczy dobrze sie przypatrzeć na drgach i też wszystko wiaodmo. Moim zdaniem to jednak każdy pamięta reklamę "skoda - simply, clever" i też dużo kobiet ją wybiera na pierwszy samochód. A co do zatrudnienia to powiedzcie jak to wygląda etetowo, na cały zatrudniają czy na połowę też?

onery

Hej, jak czytałem ostatnio statystyki to Skoda jest najchętniej kupowanym samochodem w naszym kraju, także jest ich najwięcej na ulicach. Wobec tego jak mniemam jest dużo do roboty w Skoda Auto, prawda? Nie wiecie, czy w związku z tym poszukują nowych osób do pracy? W ogóle to polecacie prace, czy lepiej próbować u konkurencji?

Praktykant

Co do tej Firmy tzw. Skoda Auto Centrum (usunięte przez administratora)powiem wam że nie można ją oceniać w sposób negatywny to jest bardzo dobra firma porzadni ludzie co tam pracują i sa tak naprawde bardzo korzystne warunki kupienia nowych aut po lakierowaniu sam tam mialem praktyki to firma jest godna swojego zaufania i pracodawcy tak samo Klient nasz pan on my wygamamy,doradzamy specjalizujemy wszystkimi propozycjami jakie są możliwe do wybrania PS zarobki w tej firmie tez nie są takie złe za godną prace przerobienia 8 godzin pracy wypłaty są estetyczne

mark

Odradzam ten zakład.Bardzo zła i niekompetentna obsługa. Nietrzymanie się terminów i umów ( miesięczne opóźnienia, w stosunku do terminu na umowie). Zawyżanie kosztów napraw.

lolo
@mark 16.12.2013 20:18

mówisz o serwisie czy blacharni?

ktoś taki

Witam, chciałaby się dowiedzieć jak wygląda praca w salonie Skody Kierat, ma ktoś jakieś doświadczenia z tym pracodawcą, jak wyglądają zarobki i traktowanie przez przełożonych, w głównej mierze interesują mnie stanowiska związane ze sprzedażą, będę wdzięczna za rzetelne wypowiedzi. Pozdrawiam

ania

ja tam jestem innego zdanie. już od wielu lat ja i moja rodzina kupujemy auta tam i nie ma problemu. na serwisie tez jest wszystko ok i to co jest do zrobienia jest zawsze zrobione. pewnie to kwestia złego przekazania informacji, że nie można się dogadać. zakupiśmy tam już 4 samochody ja 1 osobiście i jak najbardziej polecam. wszystko odbyło się tak jak powinno

ANONIM

[usunięte przez admina] jak sie zwalniasz to idziesz bez premi za ostatnie miesiace, kombinuje zeby jak najmniej wyplacic. Samochody nowe - co 3 to bity. Zal i rozpacz. placi wedle zasady - zarobisz dla firmy to dostaniesz pare %, ale pozniej szuka tylko okazji zeby obciac premie

fg

To co u góry piszą to prawda, podpisuję się pod tym nie polecam tego salonu i Pan Kierata. Bardzo zła firma [usunięte przez admina]

adar

Skąd o tym wiesz? że nie płaci pensji? a ile tam się zarabia w skodzie jako mechanik? skąd masz takie informacje?

ANONIM :)

Kierat to[usunięte przez admina] największy jak nie wiem co, sprzedaje samochody nowe które mają szkody po czym je naprawie i sprzedaje jak nowe. Wszystkie używane samochody są bite potem u niego naprawiane. Robione to jest tak jak pożal się BOŻE. Na lakierni oryginalne części są zamieniane na używane stare części. [usunięte przez admina] Jest to jeden wielki[usunięte przez admina] , lepiej omijać ten salon. Po zakupie samochodu od pracownika się wszystkiego dowiedziałem. NIE POLECAM [usunięte przez admina]

Zostaw opinię o Skoda Auto - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Skoda Auto