Opinie o ŠKODA AUTO a.s. w Kvasiny

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ŠKODA AUTO a.s.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ŠKODA AUTO a.s. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ŠKODA AUTO a.s. w Kvasiny

Rafe

Witam jak wygląda sytuacja na logistyce ,dowożenie materiałów na linkę, mam zacząć od 01.07.19

Daniel
@Rafe

Podbijam,też jestem ciekaw ,pracuje obecnie w Toyocie i zastanawiam się nad zmianą na Skode ????

udt
@Rafe

Też będę chciał się przyjąć w charakterze operatora wózka widłowego w skodzie .

Witam ,są jakieś fajne dziewczyny na hotelu ?

Guest777

Witam w jakich dniach wypada urlop walcyjny w Skodzie?

TrzaChodzićDoPracy

I jak tam, dalej wypłaty są niskie? Po podwyżkach jest naprawdę solidnie.

Sebek56

Są przyjęcia do skody bo jestem zainteresowany ?

Krolik

Praca i zarobki ok ja jestem pod trankvarder Moje sugestie dla Skoda Auto: Daje rade Lubię atmosferę w Skoda Auto za: Zarobki

michal
@Krolik

a czy trankvarder teraz prowadzi przyjecia do skody ? Bo na ich stronie nic nie widać jeśli chodzi o Czechy ...

Dla mezczyzn

Czy są teraz jakieś przyjęcia do skody?

Polaczek

Witam . Czy na testach składa się autko z klocków ?

skoda
@Polaczek

Tak z zapałek i masy kałowej

@skoda

Czy w trakcie procesu kwalifikacyjnego jest tego typu zadanie do wykonania? Ma ono za zadanie sprawdzić umiejętności manualne potencjalnych pracowników? Czy poza tym zadaniem są może jeszcze jakieś, o których warto wspomnieć? Zachęcam do opisania, jak dokładnie to wygląda w przypadku firmy Skoda Auto.

ChętnyDoPracy

Witam, mam kilka pytań odnośnie zakładu. 1. Czy są teraz przyjęcia do pracy a jak nie to kiedy będą ? 2. Ile można zarobić na start na rękę kwota może być podana w koronach ? 3. Jeśli chodzi o grafik to ile jest dni wolnych w miesiącu nie musi być podana dokładna liczba ? 4. Jak wygląda przykładowy grafik pracy w systemie brygadowym ? 5. Z jakich miejscowości jest dojazd do zakładu ? Dzięki z góry za odpowiedzi. Pozdrawiam

@ChętnyDoPracy

Możesz przedstawić, dlaczego praca akurat w firmie Skoda Auto Cię zainteresowała, jeżeli chodzi o pracę za granicą? Mieszkasz w jakiejś pobliskiej miejscowości, czy może chciałbyś zakwaterować się gdzieś w okolicach? Napisz proszę, jak to dokładnie wygląda w Twoim przypadku.

Justyna
@Jacek

Ja tez jestem zainteresowana pracą w skodzie. Mam doświadczenie na produkcji) inny sektor ale mam. Mieszkam w Bystrzycy Klodzkiej dojezdzalabym do pracy. Szukam czegoś na stale lub na dluzszy okres. Bylam 2lata brygadzistka za granicą. Szybko się uczę. Właśnie zdalam prawko. Jeśli byłyby przyjęcia to proszę bardzo

ChętnyDoPracy
@Jacek

Jestem zainteresowany pracą w Skodzie ponieważ jest to dobrze rozwijająca się firma która ma swoje standardy i jest popularna, można dobrze zarobić z tego co słyszałem. Mieszkam przy granicy z Czechami, do Kvasin mam 70 km. Dalej czekam na udzielenie mi odpowiedzi na moje pytania z góry dziękuję i pozdrawiam.

@ChętnyDoPracy

Zdecydowałeś się aplikować do pracy w firmie Skoda Auto? Jeżeli tak to, czy jesteś już po wstępnych rozmowach z pracodawcą? Ciekawi mnie, jak potoczyło się dalej Twoje zainteresowanie pracą w tym miejscu, dlatego zachęcam do opisania, co takiego się wydarzyło.

Manpowerowiec
@ChętnyDoPracy

1.nie ma i nie wiadomo kiedy będą,czy to skoda czy to podfirma jeśli już to pojedyncze osoby 2.22000 tyś.koron na rękę z dodatkami (przelicz sobie jaki jest obecny kurs) 3.tyle ile jest dni roboczych tylko że tu w systemie wolne wypada w tygodniu,weekendy tez się zdarzają wolne 4.6 dni pracy 2 dni wolne,10 dni pracy 4 dni wolne,2 dni robisz 2 dni wolne 8 dni robisz dwa dni wolne to jest system zależy jak masz to rozdzielone w miesiącu 5.autobus dowozi z Nowej Rudy,Kłodzko,Broumov i Bystrzyca Kłodzka ale nikt sie nie zgłosił więc dojazd we własnym zakresie

@Manpowerowiec

Chyba chciałeś powiedzieć 27-28 tys na start na rękę

Brudys
@Jacek

Stawka zależna od doświadczenia i poprzednich robót.

@Manpowerowiec

Są możliwości, aby porozumieć się z pracodawcą co do zmian w danym miesiącu? Pracodawca bierze pod uwagę wyjątkowe sytuacje pracowników, którzy np. chcieliby w danym miesiącu pracować w systemie 10 dni pracy i 4 dni wolnych, czy może opisany przez Ciebie system nie podlega żadnym zmianom nawet mimo jakiś wyjątkowych losowych sytuacji życiowych? Proszę o odpowiedź, jak to wygląda.

Betty

oto bonusy wyplacane pracownikom Skoda Kvasiny ( 1000k-ok 160zl ) - tlumaczenie ponizej Mzda po 3 měsících vyšší než 35.000 Kč Průměrný roční bonus vyšší než 110.000 Kč Náborový příspěvek 12.000 Kč Dotované ubytování od 1.500 Kč měsíčně Bezúročné zápůjčky na bydlení až 500.000 Kč Příspěvek na penzijní spoření 13.200 Kč/ročně Dotované stravování Čisté pracovní prostředí, klimatizovaná hala, pracovní oděvy a obuv Důkladné proškolení při nástupu do zaměstnání a Svozovou dopravu Výhodný pronájem nebo nákup vozu 5 týdnů dovolené Příspěvky na rekreace / firemní rekreační zařízení Preventivní zdravotní programy, rehabilitace, očkování, lázně Potřebné kurzy a rekvalifikaci zdarma, možnost profesního růstu A mnoho dalších výhod Płace po 3 miesiącach wyższe niż 35 000 CZK Średnia roczna premia wyższa niż 110 000 CZK Wkład rekrutacyjny w wysokości 12.000 CZK Zakwaterowanie z 1500 CZK miesięcznie Nieoprocentowane pożyczki na mieszkania do 500 000 CZK Wkład w oszczędności emerytalne 13.200 CZK / rok Dedykowane posiłki Czyste środowisko pracy, klimatyzowana hala, odzież robocza i obuwie Dokładne szkolenie w zakresie podejmowania pracy i Transport towarowy Korzystny wynajem lub zakup samochodu 5 tygodni wakacji Rekreacyjne / firmowe obiekty rekreacyjne Zapobiegawcze programy zdrowotne, rehabilitacja, szczepienia, spa Wymagane kursy i przekwalifikowanie za darmo, profesjonalny rozwój I wiele innych korzyści

Mariusz

Witam Serdecznie . Jest tu może ktoś kto pracuje w mlada boleslav w firmie faurecia emission ? Dostałem tam oferte pracy i czytając niektore opinie to zacząłem się wachać . Proszę o jakąkolwiek opinie,wypowiedz na ten temat .

Karoljaaa

Kiedy będzie urlop w 2019 w skodzie adient z tego co wiem od 22 lipca

Ciekawy

A wiecie może kiedy będzie urlop wakacyjny w 2019?

@Ciekawy

Są przyjęcia do pracy ?

XXXX66

Tak zachwalacie jaka super praca na czas wypłaty ile wy to nie macie robotnicy . Jak macie puste łby bez ambicji to zawsze będziecie harować w fabrykach jako zwykłe robole .

Rooster41
@XXXX66

Interpunkcja na poziomie klasowego gamonia z gimnazjum. Nie pouczaj innych, weź się za siebie.

gracek

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: oszukiwanie pracownikow z polski na dojazdach i ubytowniach tzn hotelach przez agencje pracy

@gracek

Zostałeś oszukany przez firmę Skoda Auto? Jest to dosyć poważne oskarżenie, więc wypadałoby napisać coś więcej na ten temat. Mógłbyś opisać sytuację, która sprawiła, że w taki sposób wyraziłeś się o tym aspekcie pracy? Zachęcam do bardziej precyzyjnych wypowiedzi.

Bartek

NIE POLECAM! Jak chcecie spędzić na hotelu czas z (usunięte przez administratora) Co do pracy, agencja was tak odpowiednio skasuj za dojazd lub hotel że wyjdzie wam 2700zl na wypłatę i cały czas poza domem, w dodatku praca na lince, trzeba się trochę napocic, zdecydowanie szukał bym czegoś w Holandii przez agencje...

Aneta

@TrzaChodzićDoPracy, jak konkretnie wyglądają bonusy za pracę w firmie Skoda Auto w miejscowości Kvasiny? Rozumiem, że od razu po podpisaniu umowy pracownik otrzymuje ten dodatek za przystąpienie do pracy? Za co konkretnie przyznawane są pozostałe bonusy? Uzupełnij swój komentarz w tym zakresie.

@Aneta

Czemu tak wypytujesz o to wszystko? Jesteś chętna do pracy?

Jacek

Najnowsze informacje oraz oferty pracy w firmie Skoda Auto w miejscowości Kvasiny można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej tej firmy https://www.skoda-kariera.cz/koho-hledame/nastupte-do-kvasin Ktoś z Was zamierza w najbliższym czasie aplikować i udać się do pracy w tym miejscu?

Jist

Witam. Sa przyjecia dla kobiet? Wie ktos Cos? Bardzo pilnie szukam pracy. Dziekuje z gory za komentarze. Pozdrawiam

Aneta

@Ktoś, jak ocenisz pozostałe warunki pracy w firmie Skoda Auto w miejscowości Kvasiny? Wiele osób z Polski spotkałeś w tej firmie? Przez okres swojego zatrudnienia miałeś sytuacje, że potrzebowałeś wziąć wolne z dnia na dzień? Jak wyglądają wtedy formalności w tym zakresie?

Zostaw merytoryczną opinię o ŠKODA AUTO a.s. - Kvasiny

• Jak się pracuje w ŠKODA AUTO a.s.?

Zobacz opinie na temat firmy ŠKODA AUTO a.s. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ŠKODA AUTO a.s.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 7 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ŠKODA AUTO a.s.?

Kandydaci do pracy w ŠKODA AUTO a.s. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ŠKODA AUTO a.s.