Opinie o ŠKODA AUTO a.s. w Kvasiny

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ŠKODA AUTO a.s.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ŠKODA AUTO a.s. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ŠKODA AUTO a.s. w Kvasiny

buczacza

Dp work płaci 20-tego kazdego miesiąca.

zenon

A jak było z tymi 4000 tyś koron na wielkanoc?Czy Dp work wypłacił?

Robert

Jest ktoś chętny na dojazdy z Wałbrzycha od 09.05.2017 do skoda kvasiny.jak coś proszę o odpowiedź na grabarz131327@wp.pl,lub jak ktoś ma wolne miejsce w aucie to też proszę o kontakt,samemu nie opłaca się dojeżdżać a dość mam ubytowni.do zmian się dostosuje

Robi
@Robert

Szukam przejazdu z Wałbrzycha g 3 tel (usunięte przez administratora)

Culio

Dziękuję za odpowiedź , ale jeszcze się nie zdecydowałem ... mail podany wyżej jest z błędem to sorki że nic nie odpisałem jak ktoś coś napisał :-) powinno być - culio7@o2.pl

Aneta

@Culio wątek ten dotyczy pracy w firmie Skoda Auto. Myślę, że więcej odpowiedzi możesz uzyskać na choćby wątku firmy SEDULUS (http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1002472).

Culio

Hey , a Ja dostałem ofertę pracy w Czechah z firmy SEDULUS może ktoś coś o nich napisać ? obiecują : 1. Miejsce pracy: Fabryka samochodowa ADIENTE, Kvasiny (Czechy) 2. Stanowisko: Pracownik produkcyjny (montaż siedzeń) 3. Czas pracy: stała, 3 zmiany, 7,5 h dziennie 4. Stawka: przez pierwsze 3 miesiące: ok 2600 zł + dodatek po 3 miesiącach: min. 3000 zł + dodatek 5. Nadgodziny: płatne 25 %, praca w weekendy płatne 50 %, praca w Święta płatne 150% 6. Mieszkanie: opłata 100 zł na miesiąc 7. Wypłata: 25-go każdego miesiąca, co tydzień można pobierać zaliczki do ręki. Czy to się zgadza ? pokrywa z rzeczywistością ? bo się grubo zastanawiam , jak coś to piszcie culio7@wp.pl .

Edi
@Culio

Montaż siedzeń to ponoć jedna z najgorszych prac w Skodzie, jeśli już chcesz tam iść to spróbuj bezpośrednio pod Skodę. Otwórz sobie google.cz i wpisz frazę skoda prace. Musisz trochę rozumieć język czeski. W google.pl nie znajdziesz ofert ze Skody tylko same pseudoagencje.

goral z wioski cudow
@Edi

brawo. edi daje od do zrozumienia tematu dla wszystkich. dziękuje

stanisław
@Culio

siemanko. ziomuś mój tam robił sorry za tak późny komentarz ale do tej pory nie korzystałem z neta no życie ...... wracając do tematu tej firmy to ci powiem tak koleżka pojechal po trzech tygodniach go spotkałem u mnie na osiedlu siedział na ławeczce pił piwko i narzekal na łapy że mu odpadają a ziomek też charakterny kwestia narzekania tam nie wiem nie robi juz nie wiem jak tam ty sobie radzisz on po prostu trafił na dużą lipę nie potrafię teraz tak tego ocenić bo mnie tutaj nie było i niemiałem możliwości dostępu do neta jak tam zacząłeś robić i robisz do tej pory to szacun dla ciebie za wytrwałość pozdrowienia.

ALEXUU

AGENCJA AGENCJI NIEROWNA BYC POD SKODOM SUPER ,ALE JESTEM Z MOIM RZUTEM REKUTRACYJNYM W MANPOWERZE CZESKIM I JEST BRYNDZA ZE HEY CALY CZAS KASA SIE NIE ZGADZA KASUJA LUDZI ZA DOJAZDY AUTOBUSAMI A LUDZIE CHODZA PIESZO Z RYCHNOVA SOLNIC LUB POCIAGIEM ZA 15 KORON A Z WYPALT ODCIAGAJA CZASAMI NAWET POODWOJNIE PO PARE TYSIECY KORON ZA DOJAZD AUTOBUSEM I TAK TO MEGA ŻENADA I BEZSZCZELNOSC ZAWLASZCZENIE BEZPODSTAWNE PIENIEDZY Z WYPLATY BO DZIEJE SIE TO W MEIISAC W MEISAC LUDZIE MUSZA PILNOWAC SIE CZYTAC NA FISZKACH A POTEM SIE K LOCIC O SWOJE PIENIADZE I TO BARDZO CIEZKO ZAROBIONE BO PRACA W KVASINAYCH TO HARÓWA JEST NAPRAWDE CIEKZO I TEMPO TAKIE SAME MALO TEGO NASZA AGENCJA NAS TRAKTUJE GORZEJ NIZ SZKODNIKI NICZYM MIESO ARMATNIE ZALUJE ZE PRACUJE A MANPOWERZE ZWALNIAM SIE I NIE POLECAM SĄ INNE AGENCJE NASKODZIE DOBRZE PLACA I WSZYTKO GRA A W SKODZIE TYM BARDZIEJ JAK KTOS SIE DOSTANIE PRZY DOBRYM WIETRZE

Grześ

Jakie bony macie w gzugu? Po ile i do jakich sklepow?

Aneta

@kasia proszę o zamieszczanie komentarzy, które dotyczą pracy w firmie Skoda Auto. Tak, aby wątek ten mógł pomóc osobom, które szukają informacji o pracy właśnie w tej firmie.

kasia

Wybiera sie ktos do pracy do Liberec Edymax Denso?? Przez posrednictwo Arpro??????????

@kasia

Kasia, dostałem od nich propozycje, ale nie wiem. Jest już tam ktoś by potwierdzić, jakie są warunki? Jaką zaoferowali CI kaskę?

Ostatni sprawiedliwy

Sama opinia daje do myślenia na temat pracy to ładnie brzmi raczej (tyraczki) w Skodzie. Jedyne wyjście to tam nie jechać , czytać opinie a wszędzie te same czyli coś musi być na rzeczy . Przyjedziesz do Czech a tam ci powiedzą że nikt cię tu nie zapraszał po co, za te grosze co przy zbieraniu złomu w kraju zarobisz bez stresu że ktoś ci połowę zajeb..ł a pepiczki się śmieją w żywe oczy ooo Polaki robią na nasze premie. Skoda czasu , nerwów roboty dość w UNII. Nie znam nikogo szczęśliwego co tam pojechał za chlebem , nie ma nic za darmo a te oferty co wszystko pięknie ładnie pisze to ściema , w rzeczywistości jest na odwrót. Nie bądź następnym naiwnym takie rzeczy tylko w erze.......

Ostatni sprawiedliwy

Gold

Chiałem się przenieść pod DP WORK właśnie też do Skody bo praca mi odpowiadała ale nie mają przyjęć już dość długo do Skody. Zaproponowali mi inną pracę ale cały czas się zastanawiam. Zarobki większe niż pod Manpower w Skodzie i wiem, że to konkretna bardzo firma i że nie oszukują. Wszyscy, którzy pod nimi tu pracują są bardzo zadowoleni. Ktoś pracował przez nich w innych fabrykach?

Gold

pracownik1979

czeski manpower trgikomicznie potraktowal pracowników glodowe pensje zero bonow a wszyscy inni z innych firm i skody dostali przed swietami fajne bonusy i godne pensje zenada az dziw ze ludzie sie nato jeszce godzą jestem zdruzgotany niebawem sie zwalniam to juz moj 4 miesiac w tej nieuczciwej agencji nie dam sie wiecej oszukiwac bo co miesac mi kasy brakowalo takie mi pensje dawali zepo odliczeniu hotelu i tak brakowalo pare tysiecy koron to jedt kilkaset zlotych duzo pineidzy a pracowalo sie caly miesiac malo tego pracownikom za l4 nawet po wypadkach nie chcą placic duzo neagtywow nie powinno tak byc naprawde ludzie zakwaterowani w warunkach katastroflnych bez pralek ogrzewania szok

Stasiu

dziś jest 14 kwiecień wczoraj wziąłęm wypłatę z kasy kb 15 832 korony za 22 dni pracy gdzie w tym miałem 9 nocek ,9 popołudniówek i 4 ranki z moich obliczeń wychodzi na to ,że powinienem zarobić ok. 23,24 tys.koron ja się pytam gdzie (usunięte przez administratora) znikneło mi 7,8 tysic koron a schodziłem z nocki z 12 na 13 kwietnia i pytałem Pana Rysia o fiszke fiszek niebyło oczywiście będą po świętach man power na same święta ojebał bardzo dużo ludzi taki prezent od agentury na same święta gdzie ludzie mają naprawde wydatki rodzinę ,dzieci,długi...Drodzy pracownicy agentury Man Power zróbmy wkońcu coś z tym ,tyramy jak roboty i jeszcze nas jakas (usunięte przez administratora) agentura okrada także na święta sami sobie zrobili prezent odemnie w postaci 1200zł ok. dziękuje agenturze man power za spokojne,wesołe i bogate święta...Także Moi drodzy zróbmy po świętach porządek nie dajmy się okradać ,to są nasze pieniądze!!!!

PO RAZ KOLEJNY OSZUKANY PRACOWNIK MONTAZU
@Stasiu

taka sama sytuacja MANPOWER zaplAcili grosze mi na wyplate JUZ 2 MIESIAC za pelen miesiac pracy malo tego pracownikom i mi nie dali fiszek na kantyne tzw stravinek bonow na zakupy i jedzenie tzn kazda ganecja dala juz nawet 5 kwietnia kazdA aagnecja uczciwie rozlicza pracownikow TRENKWALDER I DP WORK CZY NAWET GI GROUP dAl pracownikom po 21 25 tys koron na wypalty bez nadgodzin I OGROMNY SZCAUNEK DLA TYCH AGNECJI ZA TO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A NAM MANPOWER DAL TZN OSZWABIL SWOICH PRACOWNIKOW I DAL ZEBRACZE WYPLATY PO 13 TYS KORON MAX 16 TYS ZA PELEN MIEISAC NAPRAWDE CIEKZIEJ PRACY NA MONTAZU LUDZIE KTO TO WIDIZAL TO W POLSCE SIE WIECEJ DA ZAROBIC NAPRAWDE PRACOWNICY POWINNI ISC Z TYM DO ZWIAKZOW ALBO MAJSTROM O TYM POWIEDZIEC BO TO PRZEGIECIE LUB JAKIS POZEW ZBIOROWY

Łysy bil co ma 22 na karku
@Stasiu

Jeszcze 2 posta wam postawie,bo znam dokladnie a nawet dogłębnie temat pracy organizacji czy wypłat i innych krętactw ze strony koordynatorów czy słynnej młodocianej koordynatorki z firmy Manpower. A dokładniej jestem od ponad 1,5pół roku pracownikiem Agencji TRENKWALDER i nie mogę powiedzieć złego słowa czy na zarobki czy na mobilność koordynatora(ów). Pracuje na montáži na lince na Kodiaku itp. Lekko nie jest ale nikt nie mówił że będzie łatwo. Mam wielu znajomych którzy przyjmowali sie do pracy w tym samym okresie naborowym co ja ale trafili pod Manpower. Tu sie wszystko inaczej potoczyło tak jak wcześniej wiele postów przeczytalem każda każda jedna opisana bardzo irytujaca wręcz sytuacja jest prawdziwa!!! Mój sąsiad jest jedną z tych pokrzywdzonych i oszukanych osób na kilkadziesiąt tysięcy koron przy wypłacie w Manpower gdzie pracujemy identycznie bez dnia opuszczonego na tej samej grupie platniczej od co miesiąc ma 3 do 6 tyś mniej. Tak więc uprzedzam każdego i wy jeśli znacie realia tej Agencji Pracy to starajcie sie za wszelką cenę ukazać osobie zdecydowanej ją podjąć wszelkie wady oszustwa i przekręty z ich strony. Z mojej strony to tyle czekam na wasze odpowiedzi z 1 kilku kolorowych na umowie dni w pracy pod Manpower heheje ŻENADA!# Je*** ma**ow** chwalić TRENKWALDER. Taka prawda elo

góral z wioski cudów
@Łysy bil co ma 22 na karku

hej. tak już to jest. ja już koniec. prawdę znamy. piszę bo w kotlinie jestem. nikogonienamawiamy.pl. łysy kolego pomóż im na miejscu, dik.cz

m3g

czy wybiera sie ktos do pracy ( 19.04.17 ) przy produkcji do Czech miasto Liberec przez posrednictwo pracy ARPRO???

Aneta

@Jaaaa Rozumiem, że warunki dla osób zatrudnionych przez agencję, a tych zatrudnionych bezpośrednio przez firmę bardzo się różnią?

Jaaaa

@Skodovak - skoro twierdzisz, że jest 2500 przez agencję to czemu tu jest taki płacz, że ludzie dostają po 1900 zł ? Agencje tylko mają fajne ulotki w której pięknie opisują a realia są inne.

zwykly nabrany pracownik
@Jaaaa

dokladnie tak czesto ludzie nawet nie zobaczą tych 2500zl na polskie bo po potraceniu w manpower za hotel i dojazd i za stravinki tzw posilki do zmiany z kotrych nawet nie mozna zrezygnowac a kosztuja miesac w miesiac 2lub 3 tys koron ponad 320zl czy 460 to jest a w ofercie w polsce w biurze czy rozmowach mowili nam ze to wszystk o jest zapewnione za darmo malo tego ze kazdy zarobi bez nadgodzin 3100zl na reke wiec tak sie dalismy nabrać

Skodovak

Ta osoba by musiała być Mistrzem chyba chciałeś powiedzieć.Powiedz znajomemu żeby bajek nie opowiadał a na dzień dobry to przez agencje jest 2500 na rękę.

Zostaw merytoryczną opinię o ŠKODA AUTO a.s. - Kvasiny

• Jak się pracuje w ŠKODA AUTO a.s.?

Zobacz opinie na temat firmy ŠKODA AUTO a.s. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ŠKODA AUTO a.s.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 7 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ŠKODA AUTO a.s.?

Kandydaci do pracy w ŠKODA AUTO a.s. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ŠKODA AUTO a.s.