Opinie o ŠKODA AUTO a.s. w Kvasiny

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ŠKODA AUTO a.s.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ŠKODA AUTO a.s. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ŠKODA AUTO a.s. w Kvasiny

jozin z bazin

Witam Ktoś z was pracuje lub pracował w express peaople ? Prosiłbym bardzo o odpowiedzi ponieważ nie wiem czy jechać do tych kvasin. Pozdrawiam

rafałek wariat solnice
@jozin z bazin

EP przeciez ich wyrzucili ze skody omijaj to!!!!! dobra rada idz do trnkwaldera lub dp worka albo gi groupa to naprawde wporzo agencje i placą rzetelnie i uczciwie !!!nawet nie dyskutuj by isc gdziei indziej bo bedziesz bardzo ale to bardzo zdruzgotany płacą zwalszcza ze dostaniesz grosze za cholernie cięzka prace i kasy na listku bedzie ci brakowac juzn ie bede wspominal kotra agencja tak robi i to jej wizytówka haha ale w komenatzrach jest o tym duzo wiec czytnij sobie lub jak sie poszczesci od razu pod skode aplikuj i bedziesz spal spokojnie ja nie mailem tyle szcescia i zanim dostalem sie pod skode mialem przeje....... plus o kase musiulem chodzic zebrac i i sie klocic bo by;ly nadgodziny a dosatwwalo sie mniej niz ci co ich nie robili alob pracowalismy na jednej zmainie te same dni godziny a kazdy dostal inna wypłacine bo ciezko bylo to nazwac wyplatą na listku potrecenia nie wiaodmo za co ze nawet majstrzy nie wiedzieli za co te potracenia byly co one oznaczają tak mielismy w manpowerze wiec takie byly jaja i tragikomedia ze szok takze trzymam kciuki

Hurban

Mam takie pytanie jak to agencje rozliczają urlop ten co był w lipcu. Płacą tak jak bym był w pracy czy jak to jest?

Jacek

2007 rok pracowałem na lince romstera z chęcią bym wrócił.ale już z rodziną zamieszkać w Czechach.

makacz

czy ktoś wie jak wygląda praca przy montazu foteli w czechach??

Robsons

Ale wy wszyscy pierdzielicie głupoty o tej agencji manpower .Ja jestem w Dp Work i zarobiłem 1 miesiąc 20tys koron a znajomy z manpower tez w pierwszy miesiąc zgarnoł 21 tys i co powiecie

skodziak
@Robsons

bo byl pewnie na montazu a tam palca wiecej bo praca w takim tempie ze nie nadazasz robic czsami alob dodstal wiecej tzw dodatku rekrutacyjnego daja 3tys koron jbonusu jak pracujesz dla nich jako nowy pracownik i rozkaldają to na 3 miesiace bo tyle wynosi okres probny wiec co miech 1000 koron dają tego bonusu

Zdeterminowany

cześć, zastanawiam się nad wyjazdem do pracy w skodzie.Mam pracować przez manpower.Przeczytałem wszystkie opinie jakie się tu znajdują i tylko jedna jest pozytywna na temat tej pracy i pośrednika.Pracowałem już w czechach i wiem czym to śmierdzi.Piszecie żle o manpowerze ale nie ma na necie ofert pracy przez inne firmy żeby pracować jako pracownik produkcji jedynie na wózek widłowy jest przez inna agencje.Jeśli mam wierzyć w to co piszecie to tylko wariat odważy sie na wyjazd.

tomasz szalony skodziak
@Zdeterminowany

no i masz racje szkoda twoich nerwow ja zaluje ze dla nich pracowalem ponad rok czasu kupe kasy stracilem bo zawsze zarbailem mniej od kolegow z innych agencji teraz na swieta tego roczne co byly nawet ludziom wyplat nie dali a kazda agencja tak zrobila tylko nie manpower szok i zenada hotele maja takie jak kloaki zakaźne teraz biorą kazdego jak leci bo nikt nie chce dla nich pracowac z przytulkow domow opieki spolecznej karanych nie wiaodmo za co polakow rumunow slwoakow co na hotelu chleja ćpają awanturują sie nie pracuja jak sie tluką miedzy sobą to ci przez sciane wpadają bo sciany prawie jak z pleksy cienkie ze kazdy wszystko slyszy za hotel i z takim ludzmi bedą cie kwaterowac lub wrzucać ci na pokoj w nocy jak bedziesz spal po pracy lub w dzien po nocce tragedia liczaą ci bajonskie sumy po 5tys a nwet 6 tys koron i tylko patrza za co ci dac kare pokute np jak jest dziura w scianie taka zarbiają cwaniaki cwaniare hotelowe krocie i to ci odciagaja z wyplaty nawet jak nic nie zrobisz robią odpowiedzlanosc zbiorową bydlaki ! ale jedz do kvasin do biura skody od razu cie wezmą i skierują na badania bo potrzebują ludzi jak sie nie uda to dzwon o kontakt do trenkwaldera co rekrutuje na kvasiny lub gi groupa czy dp worka kotry ma swoje biuro w solnicach niedaleko fabryki to sa uczciwe agencje i dobrze płacą powodzenia ja teraz pracuje w skodzie ale co napisalem to sie przezylo i nie odrzyje naprawde niezly survival z manpowerem

@tomasz szalony skodziak

Cześć tomasz w sumie jak pracowałem wcześniej w czechach było podobnie,powiedz mnie jak teraz się ustawiłeś dalej mieszkasz na ubytowni??

@tomasz szalony skodziak

tomasz jeszcze jedno jak tak ci żle buło czemu nie przeniosłeś się do innej agencji tylko 3małeś się manpowera nie rozumiem

@tomasz szalony skodziak

moim zdanie to dobrze że dają szanse ludzią karany z mopsu i tak dalej kazdy zasługuje na szanse a w polsce raczej jej nie dostanie

tomasz szalony skodziak
@zdeterminowany

hey teraz jest duzo lepeij pracuje pod skoda i place z ubytovnie 1500koron jestem w rychnovie 15 min pociagiem 30 spacerkeim do fabryki ale jest naprawde lux warunki super hotele swiezo po remoncie tysiac lat do przdu nad tymi z manpowera ubytowniami ze świerzbem bez ciepelj wody i ogrzewania kosztuajcymi po 6 tys koron haha kino jak huu..... a czemu zostalem w manpowerze i pracowalem bo mialem fajny zespol na lince sobie pomagalismy jak ktos nie zdązal czy cos jak kazdy na poczatku bo na poczatku zawsze dostajesz najgorszą robote do robienia to zawsze sobie pomgalimsy jak bylo wysokie tempo i i norma do zrobienia wiec trafilem na spoko brygade duzo pracowalem i umiałem i wiedzilem ze jak sie przemeecze w agenturze mp to po okresie probnym pojde pod skode no i sie udalo ale naprawd bylo bardzo ciezko zwlaszcza poczatki a z tymi ludzmi karanymi to masz racje ale uwierz mi spisz na hotelu po nocce a taki lump co do pracy nie chodzi i pije cpa tylko spiewa ci na korytarzu o 8 rano a ty jestes po 10 godzinach pracy dzwigania itp no to co bys zrobil nic tylko wyjsc i go jeb...a takich osob sie przewinelo z setka przezm oj pobyt w pardubicach i rychnovie przyjezdzaja tylko pic lub na to zarobic az przestaja chodzic do pracy ale zanim ich wyrzucą oni ci odpoczac po ciekziej pracy nie dają taki to jest problem wiaodmo ze kazdy moze sobie wypic ale trzeba szanowac odpcozynek innych wspolokatorówa patola ma to gdzies bo po co pracowac jak mzona chlać bez końca

@tomasz szalony skodziak

a jak dziewczyny tomasz i jakies życie po pracy ?? Piszą w ofercie o jakis klubach przy zakładowych,jest tam w ogóle jak jakis sklep żeby kupic jedzenie w tych kwasinach??co do tego co dzieje sie na ubytovni wiadoma sprawa

skodziak made in łódź - pardubice
@zdeterminowany

hey jak bedziesz mial sile na dziewczyny to szacun ale ogolnie ciezko polacy tam nie są szanowani niestety o klubach zapomjij to zwykle pijalnie w solnicach i kvasinach nic n ie ma w rychnovie sa takie speluny na 30 osoob gora do potanczenia i dania sobie w leb na zakldadzie skody sa kantyny eurest zarcie jest drogie jak bedziesz pracowal w agenturze takiej jak manpower to zapracujesz na jedzenie i na hotel i ci zostanie 500zl w reku gora tysiac dadzą ci nedzne stravinki za kotre sobie kupisz jedzenie moze na 4 dni nie wiecej no chyba ze poscisz markety tylko w rychnovie to jest 10 km od zakaldu moze 7 jakos tak pod skoda masz duza zniżke na jedzenie ze naprawde sie oplaca jesc na zakladzie na kantynie czy w sklepie bo placisz pauze kartą swoim skodowym identyfikatorem tzw

zdeterminowaby
@skodziak made in łódź - pardubice

dzieki za odpowiedż a jak jest w mlada boleslav w skodzie w porownaniu do kwasin? pozdrawiam

skodziak made in łódź - pardubice
@zdeterminowaby

hey jak zoabzcysz nie ma zlych komentarzy na temat mladej wszyscy jadą po manpowerze w kvasinach i tamtym systemie pracy ale tez wiem ze chlopy co u nas nie dawali rady na testach sprawnosciowych do pracy np dokrecanie srubek montowanie skladanie itp to takich najbardziej nieogarnietych wysylano do mladej boleslav z tego co wiem praca tam jest duzo duzo lzjesza łatwiejsza niz w kvasinach , bo w kvasinach robisz elitarne drogie modele aut na kotre jest duzo zamówień i duzy nacisk na jakosc ale tez jestem ciekaw jak jest w mladej boleslav bo tu jest ciezko chetnie bym sie przeniosl naprawde

@skodziak made in łódź - pardubice

Niezła masz orientację w temacie:) jak ty jesteś skodziak made in Łódź,to ja jestem bmwiak made in Pekin:):)

@skodziak made in łódź - pardubice

I nie rób ludziom wody z mózgu jak się nacpales

KAMIL BUM BOX
@Bmw

tak czytam raz na jakis czas te komentarze pracuje aktualnie w skodzie pracowalem wczesniej w manpowerze to co ten pan z łodzi napisal to przeciez prawda i nie m a tutaj zadnej bujdy dlaczego wiec pan panie bmw go obraża u nas bylo podobnie duzo rzeczy sie pokrywa rekrutacja praca w kvasinach okolica I realia płacowe zalosne za katrorżniczą robote i najmniej jako agnetura z manpowera j zarabialismy ze wszystkich agentur no moze tylko express mniej placil to fakt po co takie reakcje taki kwas !prawde trzeba mowic glosno !

@KAMIL BUM BOX

Jeśli kogoś obrazilem,to przepraszam,ale nerwy puszczają,jak czytam takie subiektywne oceny.Ma power jest największą agencją na terenie skody,zatrudnia najwięcej pracowników,więc siła rzeczy opinii o tej agencji jest najwięcej,poza tym kto na forum te opinie wydaje,jedynie ci,którym się nie wiodlo,a ilu takich faktycznie jest? Przesledz te wpisy,przecież ci,które,y są zadowoleni nie napiszą,bo po co,w imię czego mają się uzalac skoro nikt ich nie rzeźbi, nie okrada,nie oszukuje,bo tych,co uczciwie pracują,sumiennie wykonują swoje obowiązki,nie cierpią na syndrom poniedziałków , nie naduzywaja niemocy do pracy,żadna agencja nie krzywdzi.Więc te sensacje zostawcie do rozmowy z kumplami przy piwie.Kolejna sprawa to legendy o katorzniczej pracy.Życzę wam przez całe życie takiej katorgii,nie będziecie na to życie z pewnością narzekać.Praca w skodzie nie jest ciężka,warunki pracy są bardzo dobre,nie brakuje niczego oprócz chęci do pracy.Młodzi ludzie,do was te słowa kieruje,nie piszcie bzdur,nie oczerniajcie agencji,skody,nie narzekajcie na warunki,bo Anioł Stróż skrzydła optrznosci rozpostarl nad wami,niczego lepszego nie znajdziecie,szanujcie to co macie,w kochanej Rzeczypospolitej tego nie znajdziecie.Nie róbcie z siebie bohaterów,szczególnie ci z montażu,tam nie ma pracy ponad siły,trzeba być tylko świeżym i trzezwym i przychodzić do pracy po to,żeby uczciwie na to zupełnie niezle wynagrodzenie zapracować.Może niedługo fantazja tak was poniesie,że napiszecie,że w ramach prób sprawnościowych kazano wam skakać ze spadochronem.Reasumując: praca w skodzie jest naprawdę dobra,wynagrodzenie dużo lepsze niż w Polsce,pracując przez agencję też zarobki są dużo wyższe niż Polsce,a Ma power jest taka sama agencja jak inne,a moim zdaniem wiodącą.Życie jest takie,że słabi nigdzie rady sobie nie dają.

skodowiak nyski
@Bmw

dobrze merytorycznie napisany komenatarz ale tak szczerze pracownicy manpowera zawsze narzekają na kase i mimo wszystk o jak to jest mozliwe ze pracują te same dni zmiany nie chorują nie biorą zaliczek robią nadgodziny po 5 lub 4 dodatkwoe dni lub cztery dni po szesnasćie godzin a dostaja najmniej na skodzie w porwónaniu z innymi agencjami gdzien awet nadgodizn nie robią a jak chodza do majstrow z listakami wypalt to majstrzy sie za glowe łapią za co im kase pobiera manpower i co to woogole jest nawet nie wiedzą dlaczego agencja manpower kvasiny pobiera oplaty za transport popare tysiecy koron z pardubic pracownikom co mieskzjaa 10 min piechota od fabryki i chodza z buta lub pociagiem za 15 koron dlaczego na swieta manpower nie placil ludziom wyplat i nie dal bonow skazując pracowników i ich rodziny na glodowke w swieta tylko dlatego ze pracuja w manpowerze kvasiny a kazda inna agencja dala to pracownikom przed swietami i porzadne wyplaty dlaczego manpower nie wysyla na email tak jak inne agencje listka z wyplatami dlaczego to jest tak tajone i ukrywane ze daje sie listek wyplaty na papierze jak z kolana napisanym wrecz pokryjomu zebu nikt nie widział dlaczego kordynatorzy umawiaja sie zpracownikami i nie przychodzą dlaczego nie odbierają telefonów dlaczego polakow kwaterują na pokojach z rumunami i sa kradzieze bójki i choroby takie jak świerzb np lub jak ktos pracuje to mu sie kwateruje koogos co caly czas pije ćpa do pracy nie chodzi a człowiekowi co po ciezkiej nocce czy po 16stu godzinach pracy nie daje spac niszczy pokoj drze sie i muzyczke sobie puszcza bo do pracy nie chodzi a mimo to takie delikwenta trzymacie po dwa miechy nawet bo juz kilku sie takich przewijalo w pardubicach czy rychnovie dlaczego oszusci naciagacze wlasciciele ubytovni daja zbiorowe pokuty kary nawet ludziom tym co tego nie zrobili co to ma znaczyc wogole ja pracowalem u was w manpowerze a pan jest oderwanym od rzeczywsitosci kordynatorem lub agitatorem manpowera kotry raz na tydzien wyjdzie zapalic fajke przed fabryke i malo wie co tam sie dzieje i co sie dzieje z pracownikami w fabryce i poza fabrykom ja dziękuje ze juz u was pracowac nie musze jak chlop panszczyźniany bo pracuje w skodzie i w koncu jest wszystko jak należy pozdrawiam

Misia 32
@zdeterminowany

I jakich ludzi tam przyjmują z bystrzycy że nic nie umią robić

BrEsZkA
@skodziak made in łódź - pardubice

Gdzie tam można travku kupić

Przez skodę można, agentury nieee

W DP Work gadali na początku, że ubytovna przez pół roku jest za darmo, a tu patrzę na fiszkę i co widzę? Ubytovani 1400 kc... Ruchańsko

MARIUSZ
@Przez skodę można, agentury nieee

NOO TO DALI PLAME NIE SLYSZLEM O NICH NIC ZLEGO W SUMIE ALE WIDAC TEZ JUZ ZACZYNAJĄ DOIĆ PRACOWNIKOW ALE TO I TAK NIE JEST ŹLE SKODZIAKI ZA UBYTOVNIE SKODOWSKA PLACĄ 1500KORON A DLA PORÓWNANIA MANPOWER CZESKI NA KVASINACH KRADNIE ZA UBYTOVNIE O WARUNKACH NICZYM ZAKAŹNE BOXY DLA ZWIERZĄT CZY PRZYTUŁEK DLA BEZDOMNYCH PO 5 6 TYSIECY KORON A CZASAMI NAWET WIECEJ JAK PRZYJECHALISMY NA DWA HOTELE TO RECE NAM OPADLY I I GDY ZOBACZYLISMY ILE NAS KASUJĄ PLUS TO ZE KASY BRAKOWALO I NIE DOSTALISMY TYLE ILE ZAROBILISMY I KAZDY MIAL INNĄ WYPLATE A PRACOWALISMY NA TEJ SAMEJ ZMIANIE TO BYLO KINO NIGDY WIECEJ ZAS CHLOPAKI CO PRACOWALI W TRENKWALDERZE CZY DP WORKU BYLI NAPRAWDE ZADOWOLENI I ZARABIALI DUZO WIECEJ OD NAS TAK NAS MANPOWER Z KVASIN ZALATWIŁ

@MARIUSZ

Ubytovnie od Skody a ubytovnie od agencji to dwie całkowicie inne sprawy.

buczacza
@Przez skodę można, agentury nieee

Ano kolego jaka jest stawka za ubytownie pod skodowką widać że nie masz pojęcia co piszesz wiesz !

@buczacza

Nie chodzi mi o stawkę, bo ta będzie porównywalna jak pod agencją. Chodzi o standard i odległość od fabryki. Bo wiadomo, że skoda znajdzie lepszą ubytovnie czy nawet jak słyszałem mieszkanie. Ciekawe czy w takiej np. rozarce znajdziesz kogoś z agentury...

Jaaaa

Hehe to jest właśnie Manpower :) cała lista dodatków za to, za tamto itd. Jak znajdę ich ulotkę z ub. roku to napiszę jakie wtedy mieli stawki i co oferowali. Będzie można porównać.

wolen1

Siemka wszystkim. Znalazłem ofertę pracy w Czechach z firmy manpower, która zatrudnia ŠKODA AUTO - Kvasiny może ktoś coś o nich napisać ? obiecują : REALNE MIESIĘCZNE ZAROBKI - OD 1.1.2017 NAWET 30 000 Kč Rekrutacyjny dodatek 3000 CZK Dodatek związany ze zmianą miejsca zamieszkania 1500 CZK / miesiąc Dodatki za pracę na popołudniowych oraz nocnych zmianach 1500 CZK / miesiąc Dodatek za pracę w systemie ciągłym 3300 CZK /miesiąc od 1.1.2017 Dodatek za pracę „w takcie" (linia produkcyjna) 550 CZK / miesiąc Premia osobista po 6 miesiącach Możliwość podwyżki stawki podstawowej po przepracowaniu okresu próbnego Comiesięczny dodatek na zakwaterowanie Bony żywnościowe 45 CZK / zmianę (45 % wartości pokrywa pracodawca) Zakwaterowanie zagwarantowane, wraz z dodatkiem od pracodawcy Zapewniamy połączenia autobusowe (Kłodzko) Ile tak na prawdę można zarobić w tej firmie ? Proszę o info na e-mail: krzysztof.woleniuk@gmail.com lub na wolen1@wp.pl

nysaman 1969
@wolen1

to wszystko pic na wode fotomontaz w manpowerze zarabia sie najmniej ze wszystkich agencji i daja delegują do najgorszej roboty na fabryce pracownicy z manpowera sa traktowani jak gorszy sort pracuje od roku i wiem jak jest zerszta mzoesz sporobowac to sie przekonasz jak jest kolorowo mimio ze po okresie p orbnym i o po roku czasu pracy z podwyzkami niby wciqz zarbiam mnniej niz inni pracownocy agnecji czy skodziaki praocwnocy skody a po odliczeni uwszystkiego zostanie ci moze 1800zl 2000zl a zarobisz na reke 2500 tyle to masz w polsce ja sie zwalniam bo teraz pracy jest wiecej bo masz rozpiske stanowiska co masz zrobic i czesto nie zdazysz bo np sprzet ci nawali i dostajesz pokute kare za to jak cos zle zrobisz a kary sa wysokie a zarbaisz grosze praca taka ze pot sie l eje ciurkiem z ciebie i nawet do kibla nie zdazysz isc musisz sie prosic partiaka kotry z łaską wielką cie pusci zebys sie oproznil na co masz tez sekundy bo bedzie cie obrazal jak za dlugo bedziesz siedziec takze cuda na kiju nie polecam szukaj pracy w polsce lub od razu przez skode lub gi groupa czy trenkwaldera wtedy co od gorsza pienadze beda ci sie zgadzac a nie bedziesz ciagle sie klócil z biurem w kvasinach manpoweroskim ze ci kasy brakuje i nie wiaodmo za co ci potracają ciekzo zarobione pieniadze ze dostajesz suma sumarum na reke marne grosze za tak ciezką prace powinni minimum prlacic 4tys zlotych a dostaje 2500zl a w skodzie masz 3500 jak przeprqcujesz 3 miesiac probnego okresu

Rychu tłumok z Wałbrzycha
@nysaman 1969

Co Ty chłopie bierzesz,że takie głupoty piszesz?A nie przyszło ci czasami do głowy,że jak mniej zarabiasz od innych,to ci inni są od ciebie dużo lepsi i akurat agenturą ma ciulik do tego ja Cię ocenia twój majster?Jak nie dajesz rady,to nie pitolol,że jest aż tak źle,bo ludzie tutaj pracują,tylko może trochę bardziej ogarnieci.To,że w skodzie lepiej zarabiają,to fakt,ale kto ci broni tam przejść? Jest tylko jedno ale.Wiesz jakie? Leszczy nie biorą!

nysaman1969
@Rychu tłumok z Wałbrzycha

RYCHU tłumoku z walbrzycha cos Ty pil ze po nocach takie komentarze wypisujesz i bzdury jakie leszcze leszcz to jeste ten co tego samego dnia przychodzi do pracy i sie zwalnia dla tych co tam pracują tak dlugo znoszą to bo tempo i braki ludzi czasami są szalone IM nalezy sie szacun a jak dlugo pracuje ja i ludzie co ze mna pracują nie widizlem zeby ktos z agentury manpowera czy innej zarobil wiecej tylko dlatego ze majster go lubi takie rzeczy tylko w erze co ty wypisujesz za bzdury czlowieku niby jest jakas premia uznaniowa ale to tylko jest na papierze bo ludzie chlopy robia po 4 przedczasy nadgodizny i maja sto procent frekwencji nie robią bubli i w zyciu tego nie dostali w skodzie fakt by dostali jakby pracowali pod skoda ale w agenturze co najwyzej pokute mogą dostac!! Taka premia jest tylko jak sie ludzi rekrutuje jako zacheta a tak nikt tego nie zobaczy w agenturze i ztego co widze to jestes koordyanotrem albo pracownikiem biura agencji bo jak na tlumoka piszesz bez blędów oraz znajomsci faktow z zycia pracownika takze nie siej tu bzdur i propagandy zalosnej bo Ci LUDZIE co leszczami ICH nazywasz ciezko pracują i jeszce muszą sie klocic o swoje pieniadze za bardzo ciezką niewdzięczną pracę plus hotel na ktorym ledwo da sie zyc takie warunki ze ponizej godnosci ludzkiej panują tam wiec nie leszczuj na temat pracownikow co tam pracują a nie maja szczescia pracowac pod skodą i miec premie i znizki na kantynie plus hotel za 1500koron miesiecznie o bardzo dobrych warunkach tylko maja za wszystko kilka razy wiecej liczone w manpowerze czy expressie

kaniok1977

zastanawia mnie jedno pracuje w trnenkawladerze wczesniej w dp worku to sa naprawde uczciwe rzetlene agencje listki z wyplatom na email co meiisac przed swiatemai zawsze wszystko rozlicozne an p manpower przed swietami pracownikom nicn ie dal tynk ze sciany na swieta dla rodzin pracownikow zostall tylko ani starvinek ani wyplat to zapamietalem DLACZEGO MANPOWER NIE WYSYLA NA EMAIL LISTKOW Z WYPLAT DLACZEGO TO TAKA TAJEMNICA ZA CO POTRACJĄ DUZE PIENAIDZE ZE LUDZIE WIECZNIE DOSTAJA MNIEJ I MNIEJ dlaczego inne agnecje potrafia rzetelnie wyslac na email rozliczenie ! a oni nie ile czasu juz stoje po wypalty w nachodzie juz od kilku mieisacy ludziec co ciezko pracują maja frekwencje pelną zadnych zaliczek zawsze wyzywaja jak dostają wyplaty z mp wiec dziwi mnie to ze tak spora grupa ludzi nie potrafi sie polaczyc i walczyc o swoje ciekzo zarobione pienaidze ja nie robie nadgodzin przedczasow a mam 25 tys koron a l udzie co pracuja w manpowerze robia po dwa przedczasy lub nawet trzy i maja po 18 lub przy dobrym wietrze 20 tys koron normlanie smiech na sali wspolczuje naprawde bo to nie jest zabawane ani sprawiedliwe tym bardziej za tak cieżką prace i odpowiedzialną to nie moja sprawa ale skzoda mi moich kolegow co sa tak traktowani pozdrawiam

Zarys

Jakaś opinia na temat pracy montaż foteli przez agencję Sk Expres Sp. z o.o

@Zarys

harując jak wołek uzyskasz płacę polską w polskiej fabryce tj około 3 tyś do 3300, po odliczeniu ubytowni, ubezpieczenia innych pierdół zostanie Ci 2000-2500 maks na życie. Ale raczej stawiałbym na maks 2000 o ile nie bierzesz zaloh. Lepiej pomyśl nad Holandią, Niemcami tu też masz harówkę choć nie wszędzie, bo wiele osób szukają pracują i w końcu trafiają na swoją robotę w której czują się ok i poniżej 10 e na godzinę to rzadkość, chyba że masz poniżej 21 lat to wtedy masz płacone wiekowe, czyli im starszy tym większe stawki. Praca przeróżna, od prostej po troszkę bardziej skomplikowane obyś nauczył się w odpowiednim czasie normy wyrabiać. Życie na innym poziomie, socjal rodzaj ubezpieczeń, nawet chorobowe. Wujek dobra rada - daj sobie spokój zupełnie ze wschodnią europą, a z Czechami szczególnie; skoda, fotele (andient) to obozy pracy bez progresji rozwoju zawodowego, dziwnie to działa bo im bardziej się starasz tym bardziej Cie wydymają i wykorzystają. Podszlifuj angielski, niemiecki, w reszcie pomogą Ci biura prawdziwych agencji nie pseudo złodzieje slowacko - czeskie, podszlifuj podstawy i uciekaj stamtąd póki jeszcze są miejsca....

zarys
@Awanturnik

ja nie na stałe tylko na okres wakacyjny. opłaca się ?

zarys
@Awanturnik

będąc studentem też chyba opłaty związane z ubezpieczeniem są mniejsze ?

zzzzzz
@Awanturnik

Mówisz nieprawdę, ale mniejsza o to. Po co pojechałeś jak ci taki zarobek nie odpowiada ? Jedź "do roboty" do Holandii albo do Niemiec na zbiory lub na szklarnie, zbierać owoce i warzywa. Swoją drogą bardzo rozwijająca i perspektywna praca ale jakiś murzyn musi ją w końcu odwalić. Śpieszcie się tam, bo na sezon letni już prawie nie ma miejsc, bo większość murzynów już wyjechała. Gratuluję inteligencji.

Albert Einstein
@zzzzzz

Jemu zarobek,to chyba nigdy nie będzie odpowiadał.A tak szczerze,czy ważne ile zarabiam ,czy może ile mi zostaje? Gorzej jak nigdy i nigdzie nie zostaje,no to wtedy do Holandii ,Niemiec lub gdzieś tam.A z tego gdzieś tam dokąd? Chore głowy,chore myślenie.

@zzzzzz

No może zbyt wielkiej inteligencji w tym nie ma, ale mieszkanie i życie na poziomie, jeżdżąc wózkami widłowymi mniej więcej w tydzień to co w skodzie w miesiąc około, może się zdarzyć czasem spadek godzin ale i tak wynagrodzenie w skodzie to 1/3 tego, nawet będąc na zwolnieniu lekarskim tydzień. Niektórzy mają cięższe prace, zwłaszcza w logistykach, ale dają radę i jak przychodzi piątek dzień podsumowania w euro, aż się chce robić i motywacja pełna...jak komuś się nie chce, czy słabo sobie daje radę, adekwatnie miej ale też przezyje i to nie byle jak. Ostatecznie jeśli ktoś bardzo nie lubi swojej pracy przystępuje do przekontraktowania gdzie indziej i w końcu znajdzie dla siebie coś, a kasa uczciwie rozliczana bez lipy - nie jak postepują z ludźmi agentury czesko - słowackie.

@Awanturnik

Pracowałeś w tej czeskiej- słowackiej agenturze? A ani ona czeska,ani nie słowacka,tylko o zasięgu międzynarodowym.Fajnie,że sobie radzisz,my Polacy jesteśmy ambitnym Narodem i damy sobie radę wszędzie,tylko nie wszyscy,bo nigdzie sobie wszyscy tej rady nie dają,takie życie.Pozdrawiam goraco.Tak na zakończenie,Skoda jest super firma dla osób mieszkających w pr,ygranicznych miejscowościach,nigdzie nie zarobisz tyle,co tutaj,a poza tym warunki pracy,social,to też inna bajka.Gdzie ta moja kochana Ojczyzna była,jak sny o potędze miewalem?

@56

Ile ja bym dał i co bym dał, żeby być w Polsce, w domu, ale tam się nie da żyć, a w sumie położenie Polski, potencjał umysłowo fizyczny powinien stanowić królestwo i narody ościenne powinny ubiegać się o prace w Polsce. Kto tak niszczy nasz Naród i ziemie od zarania dziejów. To że poza granicami jest dobra praca i dobra płaca to nie zachwyca, smakowało by lepiej to samo w domu, nie na walizkach pół życia. Człowiek nie robi się coraz młodszy, a coraz bardziej spracowany, doświadczony, czasem bezwzględny wobec siebie. Mnóstwo osób zatraca się w pogoni za pieniędzmi tak w Czechach jak i innych krajach, na zachodzie staje się inny, integruje się i staje się obcy zarówno dla swoich jak i tubylców, mimo że się wtapia, ale duszy nie wtopi, o ile ją jeszcze posiada i nie sprzedał. Jedyne co można zrobić to oszczędnie żyć pracując i składając zasoby, następnie wracać na urlopy (zachodni system urlopowy jest niezły, zwłaszcza jak jesteś na kontraktach i po kazdym skończonym możesz prócz urlopu do wykorzystania zrobić sobie sam wakacje , by później podjąć nowe czekające niemalże w kolejce zlecenia w nowych branzach albo już przerabianych, czy własnych), a w sprawdzonych i w miarę dobrze ogarniętych agenturach czy firmach docelowych, zawsze masz drogę powrotu niekiedy z dodatkowymi możliwościami i opcjami do wyboru włącznie z tym co umiemy, w czym mamy doświadczenie i wreszcie co chcemy robić. I wracać do Polski i tu kasę wydawać, by wesprzeć gospodarkę wydając oczywiście mądrze swoje pieniążki czy inwestując w cokolwiek, nawet w drobne rzeczy, niech zakiełkuje po nas coś dobrego we własnym kraju. Polandia nie umarła, póki my ...pozdrawiam Rodaków cytując Lindę bodajże z "psów 1" - My tu k...a jeszcze wrócimy!

RAFAŁEK furiat montaż

TA SAMA SYTUACJA PRACA BARDZO CIEZKA TEMPO SZALONE A ZAROBEK TAKI SAM JAK W POLSCE JUZ DZIEN WYPALT TO BYLA TRAGIKOMEDIA LUDZIE DOSTALI GROSZE ZA BARDZO CIEZKĄ PRACE I NIE BRALI ZALICZEK NIEKOTRZY NIE ROBILI NADGODZIN ALE MIELI STO PROCENT FRKEWENCJI A A CI CO RBILI NADGODIZNY DOSTALI MOZE TYSIAC KORON GORA DWA TYSIACE KORON WIECEJ ZA DWA PRZEDCZASY CZYLI DWA DNI NADGODIZN POZA SYSTEMEM A DUZO BYLO TAKICH PRZYADKOW WIEC MEILISMY POROWNANIE STAJAC W KOLEJECE PO WYPLACINE NĘDZNĄ ZA KATORŻNICZĄ PRACĘ

Anitka

Panie Michaale my z mężem pracujemy od 2 tygodni przez Macroworki aż się uwierzyć nie chce jak się czyta kom wyżej!! wszystko jest tak jak Pani przedstawiała nam nam przez telefon (Ją oczywiście pracuje w innej fabryce niż Skoda) hotel darmowy do pracy 6-10 mini drogi pieszo Polecam!!!

Obiektywny
@Anitka

Wyjątkowo odważna opinia jak na dwa tygodnie pracy:)Chyba agitacją tutaj pachnie:) Ja z takimi opiniami wstrzymał bym się co najmniej do pierwszej wypłaty,chociaż po miesiącu to i tak wyjątkowo odważny osąd.Stare porzekadło brzmi" żeby człowieka poznać,trzeba z nim przysłowiową beczkę soli zjeść".Mimo wszystko powodzenia.

michaal

witaj chciał bym się dowiedzieć czy opłaca się jechać z firmy Macrowork/ work service ??

Reinchard Heindrich

Dyrektor Generalny Nazi Skoda Auto w Kvasinach , Pan Adolf Hitler jest bardzo zadowolony z pracy polskich niewolników produkujących tzw. samochody w obozie koncentracyjnym skoda kvasiny. Dlatego razem z przewodniczącym związków zawodowych Nazi odbory kovo skoda kvasiny, Panem Heinrichem Himmlerem, postanowili ,aby pracownicy Koncentrationenlager skoda kvasiny otrzymywali w miesiącu sierpniu codziennie karteczkę na darmową butelkę wody.

Albert Einstein
@Reinchard Heindrich

" Tylko dwie rzeczy w życiu są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota,choć nie jestem pewien co do tej pierwszej. "

CzasNaPrawdę

Z tego co czytam to każda firma produkcyjna jest obozem pracy - może wiele ludzi sieje niepotrzebne plotki. Ale w każdej plotce i tak jest ziarnko prawdy. Wiele osób pisze że jest źle a tam pracują. Tego nie rozumiem. Na pewno jest ciężko - wiele osób to mówi którzy zaczynają przygodę na hali. Wszędzie jest ciężko - oprócz polityków. Po drugie pytanie czy dziś jest lekka praca? Jak jest lekka to siedząca i umysłowa, a siedzenie non stop odbije się kiedyś, po drugie siedząca wiąże się z patrzeniem na monitor. Ktoś powie że np. kasjerka / sprzedawczyni to lekka praca tymczasem te kobiety jeszcze muszą same towar z palet rozładować i układać na półki, sprzątać - wykonują pracę kilku stanowisk za jedne pieniądze - patrz przykład Biedronka. Dlatego tam jest taka rotacja. Nikt za długo miejsca nie zagrzeje. Jedni wolą roboty fizyczne a inni umysłowe . Znam osoby które mówią, że nie wyobrażają sobie przewracać przez 8 godz faktur i innych dokumentów, albo być doradcą klienta i tłumaczyć non stop każdemu nowemu klientowi. Wolą być w ruchu coś składać, montować. A znów inne osoby mówią w drugą stronę. Pewnie każdy z nas był w salonie telefonii i widział ile do tego pracownika czekało ludzi, a wiemy jacy są klienci - niektórzy są złośliwi i jeszcze z pretensjami przychodzą, a niewinny pracownik musi rozwiązywać wiele problemów klientów. Byście chcieli być na miejscu tego pracownika ? Pewnie co trzeci człowiek po krótkim czasie by zrezygnował albo by zacisnął zęby i zaakceptował taką pracę. Po drugie wiele stanowisk m.in. telefonia / jubiler czy nawet taki kelner wymaga elegancji, prezencji - a nie każdy te wymogi spełnia - nawet jeśli ubierze się garnitur. Uwierzcie że tak jest. Czasami zastanawiam się czy oni zatrudniają pracownika czy chcą zatrudnić modela / modelkę do pracy. Krótko mówiąc Nie ma idealnych prac. Chodzi o to w której się widzimy i będziemy dobrze czuć. To jest temat rzeka.

Byron
@CzasNaPrawdę

Sympatyczna Koleżanko/Kolego,wybór pomiędzy pracą fizyczną a umysłowa,czy też tá, w której się widzimy i będziemy dobrze czuć, to należy do ludzi z odpowiednimi kwalifikacjami,w chwili obecnej przepustką do takich wyborów jest dyplom ukończenia studiów wyższych na uczelni publicznej w trybie stacjonarnym,poparty dodatkowo biegła znajomością minimum jednego języka obcego,bo czasy średniego z matura i odpowiednią przynależnościá partyjną dawno już przeminely z wiatrem.Więc przede wszystkim siły na zamiary,bo chcieć można dużo,móc niestety już nie.

Jaaaa

Po drugie piszecie o mobbingu - ja powiem tak że na halach produkcyjnych nie wdajemy się w znajomości, koleżeństwa. Ewentualnie jak kogoś znamy i z tymi osobami dojeżdżamy to można im w pewnym stopniu zaufać ale reszta obcych?. Przecież na takich halach jest różnego rodzaju zbieranina z różnych miast i z nieznaną przeszłością. Nie wiemy kto jest kto. Robimy swoje a resztę ludzi olewamy, a jak komuś coś się nie podoba to mu z grubej rury odpowiedzieć. Nie wolno dać sobie wejść na głowę. Po prostu należy takich ludzi uśmiechem i ironią potraktować a czasami nawet być bezczelnym jeśli zaistnieje taka sytuacja. A to że ludzie są świnie to wiadomo wszędzie i nie tylko na halach bo i w urzędach i w szkołach i wszędzie, potrafią znajomego podkablować i świnie podkładać. Dlatego podsumowując w pracy nie wdawajmy się w namiętne koleżeństwa (róbmy swoje) i nie gadajmy w pracy o pracy na temat co w jakim dziale się dzieje, o kierownikach, reszcie pracowników itd. i najgorsze jeszcze jest to jak znajomości służbowe wiąże się ze znajomościami prywatnymi. Nie nie. Nie ma czegoś takiego że razem pracujemy a w weekend razem imprezujemy. To jest najgorsze co może być. Po pracy każdy idzie w swoją stronę. A jak się spotkamy to gadamy o pogodzie. To jest moje zdanie.

Maramp

Co powiecie rozmówcy na tzw Mobing w pracy? Kto Wami zajmie się kiedy mili koledzy wsadza Wam pod zebra stalowy przedmiot?Nie można linki zatrzymać. Liczy się wszystko. Tylko nie człowiek. Związki zawodowe są. Ale mają ważniejsze problemy.

ziomal
@Maramp

To jest normą w takich zakładach, albo zaczniesz sobie radzić i zakreślać swój rewir bezpieczny, albo nie podołasz i Cię zjedzą, najczęściej rodacy, ale i czesi potrafią, jak tylko się im dasz. Tylko musisz uważać jak to robisz. Jeśli zbierze się więcej osób przeciwko Tobie masz gorszy problem, ale to kwestia czasu aż się uspokoi albo kogoś zabijesz.Pooglądaj sobie filmy o więzieniach o zaostrzonym rygorze, może z wyjątkiem gwałtów, gdyż chętnych i ładnych dziewczyn - o ile umiesz je uwieźć, bez liku. W samych Czechach, zakładzie, puby, sklepy - wszędzie, więc prócz przemocy seksualnej tam spotkasz wszystko, mobbing to łagodne określenie. To są dość ciężkie próby ale do przejścia i pilnuj tak byś nie dostał łatki donosiciela. Niestety takie miejsca jak tamto wymagają od Ciebie instynktu żołnierza, albo bandyty - inaczej uciekaj np do Hollandi róże podlewać, albo do biura jak archiwista gdzieś w dużym mieście w Polsce.

ziomal

Dziwię się że nikt nie pisze o express people. Tak nagrandzili że skoda wyrzuciła czyli rozwiązała z nimi umowy. Teraz bodajże łapią głupców na Adient czyli fotele do skody. Fabryka mieści się kilkaset metrów od fabryki skody w Kvasinach. Pracowałem do ostatniego dnia, do ostatniej godziny, rozliczyłem się z nimi ze wszystkiego przy rozwiązaniu umowy zapłacili mi 13000. Nie mówiąc o bezprawnym nie zapłaceniu mi za urlop, gdyż miałem wykorzystany tylko 1 dzień, a gdzie pozostałe 8 bo tyle mi się należało. Omijajcie to szerokim łukiem. Manpower i EP to podobne do siebie twory. Warunki w ubytowniach "rewelacyjne", pierwszy raz widziałem kabiny prysznicowe zrobione identycznie jak boksy w schronisku dla zwierząt. Na veselce dramat epidemiologiczny, polski sanepid zamknął by to z prokuratorem na czele. I nic nie daje że panie tam zmywają, warunki techniczne nie są do mieszkania. Czesi ogólnie w połowie są przychylni Polakom, niestety druga część czuje się panami i prócz rasistowskich podjazdów mają Polaków za nic, mimo że bez Polaków i bez przejęcia przez grupe VW skody by już dawno nie było. Cała linia technologiczna jest wdrożona przez VW, natomiast czeskie zarządzanie zarówno na linkach jak i HR to autentycznie czeski film. Na 10 Czechów 4 okazywało się bardzo przyzwoitymi i optymistycznymi łagodnego podejścia ludźmi, aż się chciało tam żyć. Słowacy są nieco inni, ale idzie się z nimi dogadać wydaje mi się że lepiej statystycznie. Ale miało być o samej pracy w skodzie; praca dla bardzo zdrowych fizycznie ludzi, zdeterminowanych i upartych. Da się tego nauczyć, wydaje mi się że samych czynności mozna by było nauczyć średniej inteligentnej małpy, więc sama praca nie jest trudna, ale ciężka. Bywało że nie było czasu się napić wody. Tempo jest spore, odpoczynek jest możliwy jak pojawi się awaria linki, ale później skracają czas stanowiskowy, potrafią 50 sekund i więcej wcześniej wystartować linkę. Pieniądze takie same jak w Polsce. Z tą różnicą że tu jesteś w domu i masz szansę na życie w normalnych warunkach, tam jesteś stale obcy i zawsze niższy społecznie, tak ogólnie bywa wszędzie. Dziewczyny śliczne i otwarte, oby niczego nie komplikować bo nauczeni jesteśmy gierek z Polkami tam istnieje nieco inny system podrywu. Chyba bardzo ważną rzeczą jest samo tam życie, gdyż mówiąc o pracy trzeba poruszyć tematy egzystencjalne. Życie jest drogie, jest wiele rzeczy na opak w porównaniu do Polski. Tanie i smaczne piwo w knajpach i na półkach, ogólnie alkohol, natomiast produkty spożywcze, a w szczególności owoce i warzywa drogie, elektronika nieco tańsza. Ubytownie czyt hotele robotnicze jest jeden na 5-8 obiektów nadający się do egzystencji podkreslam egzystencji nie życia np rodzinnego. Nie odłożysz za wiele, właściwie żyjąc normalnie nie odłożysz z pensji czeskiej by np zebrać jakiś konkretny pieniądz do domu, jeśli palisz papierosy tym bardziej. Same warunki pracy w skodzie czeskiej są vw-nowskie więc masz restrykcję prawa pracy kontrole bhp i audyty. Jest czysto, ciepło w zimę elegancko dogrzane hale, natomiast przerażające gorąco w dni ciepłe, nie ma klimatyzacji, na niektórych starych linkach wiszą wentylatory jedynie. Co do problemów z pijącymi jest to rozwiązane w ten sposób że nie napadają z alkomatami, byle byś wykonywał swoje, jeśli coś "poszkodzisz" wyłapiesz kwit - pokutę, jeśli będziesz mieć wypadek pod wpływem - wiadomo, skoda na tym nie straci. Chyba że ewidentnie jest podejrzenie to potrafi wpaść policja i nawet robić testy na obecność narkotyków. Wszyscy wiedzą że jesteśmy narodem pijącym, sami też za kołnierz nie wylewają jednak słowiański naród więc podobny pod kilkoma względami, pod wieloma zupełnie inny. Majstrowie są różni, jeden będzie bardzo pomocny, przychylny i uśmiechnięty otwarty na Ciebie, inny wariat nieobliczalny w słowach czasem w czynach. Przez agencję pracy na linkach nie polecam absolutnie, bezpośrenio pod skodą średnio, jeśli chcesz egzystować bez rozwoju własnego i nie inwestować w nic raczej tak. Skoda płaci za transport, opłaca ubytownie, możesz sobie sam "vyhledać" poszukać mieszkania, do iluś miesięcy dopłacają. Agentury mają stare, sypiące się autobusy z chorym psychicznie szoferem, ale to temat rzeka szkoda słów, pruje asfalt skacze po krawęznikach ale dojeżdża na czas, chyba że coś się popsuje. Skoda ma busy nowoczesne i dla pracowników darmowe, agentury pobierają słone opłaty za ciężkie warunki przejazdu. Agentury prócz tego że zabierają kasę, wymyslając punkty na "listku" żerują na wszystkim, nawet jak jesteś na zwolnieniu lekarskim, wtedy kasują za ubytownie od 5000 w górę, prócz tego kontrolują czy nie symulujesz, albo nie pijesz, wtedy mają pretekst do kolejnych tysięcy cz. Więc jeśli chcesz chorować to zjeżdżaj do domu, bo absolutnie nie opłaca się chorować nawet autentycznie. To na tyle, jak mi się coś istotnego przypomni nie omieszkam napisać. Pozdrawiam all!

MARCINEK
@ziomal

ŚWIETAPRAWDA POTWIERZDZAM MOZNA DODAC JESZCE DUZO ZLEGO I WIECEJ ALE SZKODA MI NERWÓW BYLO SIE PRZEZYLO

hejho
@ziomal

znam ludzi, którzy pracowali pod sk ekspres i manpower, nikt z nich nie był zadowolony, okłamują na każdym kroku. Z Sk exkpres Skoda w ogóle umowę zerwała, co jest dla mnie bardzo śmieszne. Praca tam jest na prawdę w porządku ale trzeba trafić na dobrą agencję, każdy ci to powie. Polecam trenkwalder, gigroup i dp work z innymi dajcie sobie spokój od razu.

avi

Rodacy, nurtuje mnie pytanie o zatrudnienie w skodzie w kvasinach bez agencji. Powiedzmy ze mi sie uda na jakie zarobki netto moge liczyc ? mieszkam w Kłodzku i dojezdzal bym autem. Wiem ze sa jakies grupy wynagrodzeniowe w zaleznosci od wyksztalcenia (studia sa) oraz doswiadczenia ( w branzy motoryzacyjnej nie posiadam) itp. nadmienie ze kantyna i objady odpadaja. Z gory bardzo dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam serdecznie.

Dareczek
@avi

raczej ciężko na początku się dostać pod Skodę, chociaż życzę powodzenia. Na początku możesz liczyć na 20 tysięcy, po pół roku jakoś 23 na czysto. Plus dodatek do dojazdów z Polski. Pracowałem rok i 3 miesiące pod dp work, potem mnie wzięli, zarobki minimalnie poszły w górę.

avi
@Dareczek

Dziekuje !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o ŠKODA AUTO a.s. - Kvasiny

• Jak się pracuje w ŠKODA AUTO a.s.?

Zobacz opinie na temat firmy ŠKODA AUTO a.s. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ŠKODA AUTO a.s.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 7 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ŠKODA AUTO a.s.?

Kandydaci do pracy w ŠKODA AUTO a.s. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ŠKODA AUTO a.s.