Opinie o PH Maria Śliwka w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PH Maria Śliwka. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PH Maria Śliwka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PH Maria Śliwka w Zabrze

E.B Nowy wpis

Pracowałam w tej firmie długi czas (9), do pracy chodziłam z przyjemnością , uwielbiałam tam grupę pracowniczą , po tylu latach prawie jak rodzina . Sytuacja w jakiej się znalazłam , szefowa nie wyciągnęła do mnie ręki pomocy , dałam wypowiedzenie ona je podpisała w ten sam dzień . (Czułam ze muszę to zrobić , bo nie jest czuła na krzywdę ludzką) Ale ogólnie polecam , wspaniali ludzie i atmosfera. Płaca jak płaca , każdy szuka oszczędności ale jeżeli ktoś się godzi na te warunki to je akceptuje . Brakuje mi tej chęci chodzenia z przyjemności do pracy, chętnie bym tam wróciła !

Alicja Nowy wpis
@E.B

czy ja dobrze zrozumiałam, że podejście szefostwa słabiej tu oceniłaś ale praca sama w sobie ok i warto papiery składać? a ten staż, który przytaczasz to jak konkretnie odbił się na warunkach, na których byłaś ostatecznie zatrudniona? co oferowali na starcie a co przy odchodzeniu?

E.B Nowy wpis
@Alicja

Najniższa krajowa +kilka złoty premii.

Wiecie, czy PH Maria Śliwka udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Maryja Nowy wpis

To pytanie zostalo chyba zadane wlasnie przez kierownictwo... przekazanie pracownikowi niezbędnych narzędzi pracy takich jak wlasnie laptop i telefon dla tej firmy jest czymś niesamowitym...i to właśnie przez te dwie niesamowite rzeczy wyplata jest najnizsza krajowa ;)

Mrs

Totalne dno... nawet się nie zastanawiać. Szkoda czasu.

Byly pracowik

Hmmmmmmmm wiele lat pracy dla tej Pani. Dużo sie nauczylam i tyle dobrego . dzieki Bogu jestem gdzies gdzie docenia sie wieloletniego pracownika oczywiscie u konkurencji. Pani śliwka i ten caly zarzad to smiechu warte. Zero motywacji , wyplaty poradżka. Naprawde dopiero czlowiek widzi to kiedy zmieni prace.

Mrsplump
@Byly pracowik

Potwierdzam totalne dno

Czy rozmowa kwalifikacyjna w PH Maria Śliwka spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Zabrze
bodo pracownik

jak nie masz wykształcenia lub nie ogarniasz pracy to nie zarobisz tak było za (usunięte przez administratora) i jest za(usunięte przez administratora) nikt nie dokłada do leniów

MiszaMasza365

W firmie panuje ogólny choas. Mało kto wie za co odpowiada. Wszystko wykonana po najmniejszej linii oporu. Firma słynie z tego że jej usługi są przeciętnej jakości a uczciwość właściciela hmmmm jakby to powiedzieć nikogo nie obrażając. Może tak nie powierzyłbym nic. Po prostu człowiek bez zasad. Liczy się tylko kasa i to aby pracownik turał jak wół. Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Uważajcie na te miejsce pracy. To nie jest dobra droga.

Ktoś.
@MiszaMasza365

Potwierdzam. Po zmianie pracy czujesz ulgę i pytasz sam siebie: po co się tutaj zatrudniałam/zatrudniałem (amnezja?) oraz czemu tutaj tyle pracowałam/pracowałem? Firma powinna nazywać się Dramat.

Adrian

Jakie jest realne wynagrodzenie w firmie, bo w komentarzach napotkałem się na dwie sprzeczne opinie? Dobra atmosfera? Dzięki z góry za te informacje.

Ledan
@Adrian

Nadel, nie wiem kim jesteś ale chyba nie mówimy o tej samej firmie? Atmosfera zależy w większości od kolegów i koleżanek z pracy, jest jak najbardziej pozytywna, tu się zgodze. Co do wynagrodzenia jest w 100% legalne, nie ma nic pod tzw. stołem, co jest plusem. Dominująca forma zatrudnienia jest umowa o pracę to plus, ale minusem jest podstawą wynagrodzenia i motywacyjny system wynagrodzenia jak w każdym salonie samochodowym. Wynagrodzenie składa się z podstawy i premii za wyniki. Dużo zależy od stanowiska, wyników w sprzedaży, trzeba mieć bajer. W czasie kryzysu ciężko będzie sprzedać samochód nowy bez solidnego upustu, więc ciężko będzie zarobić na chleb. Mam nadzieję że firma przetrwa kryzys i znowu sprzedaż ruszy do przodu. Inaczej będą zwolnienia co jest logiczne a wypłaty będą zgodne z przepisami prawa pracy czyli minimalne. Na chwilę obecną lepiej sprzedawać respiratory lub mydło.

Ona
@Adrian

Najniższa krajowa

Alina
@Ona

Na umowie 2000 brutto. 800 zł dopłacisz ze swojej premii. Wszystko legalnie. Ale możesz wziąć samochód w promocji dla pracowników Volkswagen Group, to będziesz wyglądać na 5 x bogatszego.

Pysio mysio
@Alina

Potwierdzam dogadane wynagrodzenie na pozimie 3500 netto a umowe do podpisania daja na 2000 brutto reszta to Twoja premia. Jedyny plus to tyle ile dogadane tyle wplynelo na konto. Pracy nie polecam, atmoafery rowniez

@Pysio mysio

Ciekawe ile wpłynie jak będziesz się zwalniać. Dogadać to mogę się z panią w piekarni jak kupuje chleb i paczki.

Jak długo trwa proces awansu w PH Maria Śliwka?

PracaOLX

Ogłoszenie poszukiwany doradca serwisowy zarobki od 2000 do 4000 brutto. Można zacząć KARIERE u DEALERA SAMOCHODOWEGO w prężnie działającej firmie.

Mario

Zatrudnij się, popracuj kilka lat i zobaczysz jak jest. Większość nie wytrzymuje pierwszych 3 miesięcy. Co innego uzgodnione ustnie a 10tego inna wyplata. Wszystko legalnie, nic pod stołem. Ale podstawa jak w ogłoszeniu na doradcę 2000 brutto. Czy uda się awansować? To pytanie bez odpowiedzi. Większość osób nigdy nie awansuje. Awans jednej osoby oznacza zwolnienie kogoś nad Tobą lub to że ta osoba sama się zwolni (pytanie czemu?)

Ktoś

Nie ma takiego słowa w słowniku. Awans. Nie znam tego słowa.

Jeromimo

Ale awansu na kogo? To nie film z Hollywood...od pucybuta do milionera. 2000 na umowie będziesz miał to będziesz miał dużo motywacji do pracy.

On
@Mario

Awansujesz tylko wtedy gdy kandydat na to stanowisko chce zarobić za dużo . Rozmowy ciagle były ale najtańszy pracownik jest najlepszy. Taki awans dostaniesz z 2000 zł brutto na umówię 2200 ????

Praca satysfakcjonująca,miła atmosfera,praca dla ambitnych i chętnych rozwijac się ...

Ona

Rozwijać się ? W jakim sensie ? Tu nie ma możliwości rozwoju. Za szkolenia dostajesz umowę, jak się zwolnisz to płacisz za szkolenie a papieru żadnego na to nie masz . Atmosfera jest super Jak dobrze z ludźmi się żyje

ss mm a nnn

szukają kierowników serwisu do Katowic i Zabrza co się stało z poprzednikami i dlaczego żaden z doradców nie chce awansować ?

@ss mm a nnn

Weź aplikuj. O ile wytrzymasz pytania o to gdzie podziało się 30 kubików wody to następnie czekaj na wypłatę wiedząc że masz na umowie mniej niż minimalne wynagrodzenie. Powodzenia.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie PH Maria Śliwka? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Jejbyly

Normalnie. A co to są nadgodziny?

Jejbyły

Firma to żart bo właścicielka jest oderwana od i choć sam spędziłem tam wiele lat dziękuję sobie że zdecydowałem się na odejście bo nie manic gorszego od przyzwyczajenia. do kaprysów pani Marii, głupkowatych jej telefonów pt dlaczego w tym miesiącu zużyto więcej wody na myjni niż w zeszłym , do okrajanych wypłat, do oszukiwania pracowników na premiach do wdrażania nowych osób które po kilku miesiącach i tak odchodzą nie wytrzymując tego cyrku. Jedyną nagrodą jaką można otrzymać w tej firmie to dobre słowo klienta bo trzeba przyznać że pracownicy w większości się starają. Ale właścicielka i kadra dyrektorska do której aspiruje także główny księgowy to całkowici ignoranci i prawdą mówiąc ludzie bez ugruntowanej wiedzy którzy bardziej przypominają kapo w obozie niż menadżerów o ugruntowanej wiedzy.

@Jejbyły

Święte słowa. Jeżeli marzysz żeby mieć na umowie o pracy 2000 brutto, a resztę zarobić w postaci premii to praca stworzona dla Ciebie. Większość stałych pracowników pracuje tam z przyzwyczajenia. Nowi prwcownicy w większości wytrzymują kilka miesięcy. Dużo wymagań i obowiązków. Po prostu praca jak ze snu....koszmar. Swoją premia musisz najpierw wyrównać minimalne wynagrodzenie bo na umowie masz 2000 brutto, a minimalne wynagrodzenie to 2800.

Krystian

Macie jakieś lekcje żeby poprawić współpracę w ekipie ?

Don Kichot
@Krystian

Coś jeszcze byś chciał? Co roku firmowy wyjazd na weekend do Hotelu Gołębiewski. Wódka i whisky płyną strumieniami, świniaki na ruszcie, tyle kawioru na stole że można by za to kupić trzy A8ki.....a potem się obudziłem...

Czy rozmowa rekrutacyjna w PH Maria Śliwka odbywa się również w języku angielskim?

No. Only talk on Polish.

Syn kucharza

A moze ktos w koncu co pozytywnego napisze, bo widze ze pozytywnych wpisow bardzo malo, przydaloby sie zeby ktos z pracownikow cos napisal, bo widac na internecie jest kilka ogloszen.

Marian
@Syn kucharza

Ogłoszenia były i będą rotacja jest spora nie dlatego że zwalniają tylko ludzie samu uciekają nie polecam tej firmy

Jan
@Marian

Rotacja cały czas. Każdy kto się czegoś nauczy odchodzi. Spotkamy się u Lellka, gdzie połowa firmy to wyszkoleni pracownicy P.H.MariaSliwka. To fakt.

Staszek

Dobra firma, dobrze się pracuje choć pewnie nie każdy podziela moją opinię ,ale nie każdy jest dobrym pracownikiem.

Mario
@Staszek

Staszek, ile lat pracujesz u PHSliwka? Jaki dział? Jak chwalisz to musisz być przodownikiem pracy. Najlepszy z najlepszych. The best of the best.

Nadel.
@Staszek

No co ja mogę Wam powiedzieć, Auto Śliwka to bardzo dobra firma na Zabrze/Katowice/Sosnowiec, zdecydowanie jedna z lepszych pod wieloma względami, polecam próbować za wszelką cenę się tutaj dostać, naprawdę fajnie pieniądze można dostać miesięcznie, mam nadzieję, że spróbujecie

Nadel

No co ja mogę Wam powiedziec, bardzo dobra firma na Zabrze/Katowice, zdecydowanie jedna z lepszych pod wieloma względami, polecam próbować za wszelką cenę się tutaj dostać, naprawdę fajnie pieniądze można dostać miesięcznie, mam nadzieję, że spróbujecie

@Nadel

To chyba właściciel pisze. Pod wieloma względami, czyli jakimi ? Prosimy o szczegóły. Fajne czyli? Jaka podstawę oferuje firma, ktoś wie? 2600 podstawy plus premia jest realna?

Aż tak wysoka kwota nie jest możliwa. Pytanie ile premii, a 2600 brutto też może być ciężko. Nadgonisz premia, czyli minimum krajowe musisz dostać. Czy więcej to zależy ile premii wyrobisz.

@Nadel

Rafał to Ty? Panie Piotrze to Ty. Obudźcie się. Umowa na niższą kwotę niz minimum krajowe. Oczywiście nadrabia się premią. Bardzo stresująca umowa. Doputy dopuki jest ruch, są klienci, sprzedaje się samochodu, usługi, ubezpieczenia to można nawet powyżej 3 czy 4 tys zarobić. Soboty do wybrania w tygodniu. Pytanie tylko kiedy wybrać jak jest sporo pracy. Teraz kryzys to dużo się zmieni

praca stresująca

Stres to część każdej pracy handlowca, obsługi klienta. Więc to nie wina pracodawcy, chociaż myśl o braku stabilnej wypłaty nie pomaga.

Praca jak każda dla tych co chcą pracować ...

@:)

Tzn.? Dalej tam pracujesz? Pytanie ma ktoś w tej firmie umowę wyższa niż 2600 brutto? Od kilku osób słyszałem, że z zarobkami jest różnie raz lepiej lub gorzej ale zaczynasz od minimum. Wszystko legalnie to plus.

Czy PH Maria Śliwka narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Kwestia dogadania między pracownikami kiedy kto weźmie urlop.

Zostaw merytoryczną opinię o PH Maria Śliwka - Zabrze

• Jak się pracuje w PH Maria Śliwka?

Zobacz opinie na temat firmy PH Maria Śliwka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PH Maria Śliwka?

PH Maria Śliwka