Opinie o ŠKODA AUTO a.s. w Kvasiny

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ŠKODA AUTO a.s.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ŠKODA AUTO a.s. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ŠKODA AUTO a.s. w Kvasiny

guciozapylamaje

Masz ośle rozumowanie analfabety albo jesteś naganiaczem KROPKA.

koczownik

artykuł sprzed 10 lat :-) Brawo ! Nie spamuj tu geniuszu.

Gucio
@koczownik

Nic się nie zmieniło baranie od tego czasu jak widać po komentarzach. Ośle.

Koczownik
@Gucio

Osłem może jesteś ty, pracowałeś, wiesz jak tu jest ? Artykuł już jest przestarzały, z resztą nie odnosi się do Skody w Kwasinach.

partiok
@Gucio

to prawda nic sie nie zmienilo poza tym ze majstrzy kordynatorzy nie dopuszczaja sie juz rekoczynów i przemocy fizycznej jak to bylo za czasow agencji zetki ale wyzwiska straszenie ze cie zwonila jak nie zrobisz 16h pracy nadgodzin itp albo jak pojdzie na chorobowe i nawet jak jestes umeirajacy na grype masz pracowac to ich nie obchodzi pojdzie to cie zwalniają tak jest w manpower malo tego placa najmniej na fabryce i daja do najgorszej roboty i do hoteli ze strach sie polozyc na lozku bo sie swierzba dostanie moje lozko bylo polamane i i oszczane jak tam przyjechalem na pardubice do hotelu hurki za który liczyli nam jak za hotel hilton fortune za pokoj 7 osoobowy po 5 6tys koron prawie tysiac zlotych na nasze i za bylee co dawali pokuty kary tam i to niewinnym osoobm co nie zrobily tego np dziura w scianie na korytarzu czy zalanie przez pijaka pokoji kuchni bo byly w pracy w ten czas i i tak kazano im placic kary takie zlodziejstwo uklad wrecz jak bylo sie w pracy to kwaterowano ludzi z niewiadomo skad rumunów czy polaków na pokoje ze kradziono nam jedzenie rzeczy nawet sztućce i talerze jak bylismy w pracy takich ludzi manpowerek nam dawal na pokoj jest to totalnie nie ogarniete przez nich pracownicy narzekaja uciekają haruja bardzo ciezko na lince i jeszce w dniu wyplaty w cudowny sposob niewyjasniony od lat znikaja ciezko wypracowane pieniądze ze sie dostaje mniej niz w polsce w ofertach jak rekurtowali naszą ekipe obiecywano nam darmowy hotel darmowe posilki darmowy transport za wsszystko na mijescu juz w czechach slono zaczeli nam odciągac z wyplat mnóstwo forsy poza tym kordynatorzy nie odbierali telefonow mieli wszystko gdzies zjawiali sie tylko jak potrzebowali ludzi na 16 godzin pracy tak bylo u mnie i kumpli ale na forum widac ze ludzie mieli nawet gorzej pozdrawiam i współczuje

Papi
@partiok

Siemanko mam pytanko zwolniłem się ze skody(Trankwalder) msc temu dokładnie 2.08 za porozumieniem stron.Otrzymalem list z trankwalderu na temat zakończenia współpracy pisze tu kiedy zacząłem i skończyłem prace itd. Oraz podane kwoty 1Prumerny hruby mesicni vydelek:24000kc 2Prumerny cisty mesicny vydelek:31000kc I tak pierwsza kwotę otrzymałem czyli 24000kc odrazu 16.08 wiec myślałem ze 16.09otrzymam 2 kwotę lecz nic z tego.Chcialbym jeszcze dodać ze przed skoda pracowałem pol roku w Czechach w innej fabryce i kiedy skończyłem umowę i nie przedłużyłem jej otrzymałem podobna kartkę i odrazu w dniu wypłaty otrzymałem całość.Czy jest może ktoś na forum kto miał podobna sytuacje z góry dziękuje za pomoc.

marcin

Bardzo slabo placą w manpower w kvasinach w polsce obiecywane różne profity zachety podczas rekrutacji ze wszystko jest za darmo posilki zakladowe dojazdy a hotel pracowniczy dramat dodam! na miejscu okazuje sie ze to wszystko jest ściema za wszystko trzeba placic i to bardzi duzo malo tego zarobki jak w polsce tak sie zrobilem w dudka wycieczka do czech i stracone pieniadze i czas plus zaorka w pracy na maxa bo to takt mlodzi zdrowi ludzie czesto nie moga sie przyzwczaijic do tego tempa

ubytovnik rychnov nad kniezną

agencja agencji nie rowna nie mam tyle szvcescia by pracowac pod skoda czy pod trenkwalderem gi gripuem czy dp workiem bo gdy rekrutowlaem sie do manpoerwa nie wiedzilem o iuch istnieniu wiec jest jak jest mam jak mam warunki sa tragiczne zarabima tez grosze w porwonaniu z kolegami z innych agencji a prace mamy taka samą kordynatorzy czytjaac na frum nie wiem kto rekruterzy czy inne cwaniaki z manpower tutaj na forum widze obrazają ludzi co opisują swoje doswiadczenia ja powiem tak ! tak duza agencja jak manpower cz rekrutujaca do kvasin powinna miec prestiz i dbac o swoich pracownikow a nie traktowac ich gorzej niz mieso armatnie ludzie chca uczciwie pracowac i byc uczciwie rozliczani i tak mają męke na tych ubytovniach gdzie nie da rady nawet odpoczac po pracy ja praucje i chce pracowac ale dlaczego mam mniej zarbiac niz ludzie co pracują w innych agnecjach za taka samą roboote dlaczego tak malo nam placą najmniej na fabryce i czesto kasa sie po poprostu nie zgadza bo pracujemy z koelgami z pokoju w te same zmiany a mamy duze roznice na listku wyplat po pare tysiecy koroon a to naprawde duzo i nie bierzemy zaliczek mamy sto procent obecnosci w pracy o co chodzi wiec pytam ?to jak dzialaanie na zasadzie rosyjskiej ruletki na kogo padnie w kazdym kolejenym miesiacu i zarobi najmniej chociaz dni godziny te same malo tego do pracy chodizmy na piechote alob jak brak sil to pociagime za 12 koron bo mamy zbiorczy bilet i jest taneij a liczą nam czasami z autokar z pardubic oddalonyc o 50 km po pare tysiecy koron i zmaiast odpczywac w pracy na przerwie to trzbea biedz siek locic do biura o pieniadze te koszmar normalnie jak to funkcjonuje

aaa

A ile może zarobić kobieta pod DP work, w Kvasinach , na rekę? Będę wdzięczna za odpowiedź bo chcę się przyjąć.

@aaa

bez zadnych przedczasów dp wprk daje unowe na 18tys kc

koczownik

Nie piszcie głupot ludzie ! Jak je czytam to ręce opadają. Nie podoba się manpower wystarczy zmienić agencję. Trochę myślenia, wy myślicie, że ktoś za was będzie myślał ? Co prawda każdy tu nadaje na manpower, to fakt, że nie wypłacają w pełni wszystkich dodatków tylko to co macie w umowie, ale agencję takie jak gi group, trenkwalder, dp work wypłacają wszystko w całości. co do grosza. Te chore komentarze pisze 1 osoba - bez mózgu, żal na prawdę, że nikt nie weryfikuje tych treści.

Upol
@koczownik

Prawda jest taka, że manpower to kłamcy, oszuści i naciągacze. To moja opinia.

artur
@koczownik

powiiem tak dobrze pan napisal tenkwlader gi groupp i dp work to naprawde wporzo agencje i ja jak widac jak manpower mnie łoji z kasy ze grosze zarbialem bo powinniem zarbiac z 5 dniami dodatkowymoi jako nadgodziny conajmniej 25 tys koron tak koledzy zarbiali w innych agencjach nie robiac nadgodzin lub 1 moze 2 razy jak byl gorszy miesiac i gdy chcialem sie przeniesc do trenkwaldera agentura mi pwoiedziala manpoerwoska ze nie m oge bo cos im podpislaem i bylo to po czesko malo tego haha ze tak nie moge zroibc malo tego nawet jakbym sie zwolnil to zrobili sobie 3 miesieczny okres karencji ze n ie m oge przez ten czas pracowac ani w skodzie ani w innej normlanej agencji daltego z tym przeniesieniem nie bylo tak latwo a jelsi chodzi o kometarze to ludzie je pisza nie jak jedna osoba tylko maja podobne doswiadczenia i ten sam patent bycia drenowanym z kasy bo tak samo bylo u mnie i niektore rzeczy sa przesadzone ale 90% to prawda niestety i bardzo odbrze zel uddzie pisza o swoich dosiwadczeniach tam podkreslam to ze jestesmy polakami nie znaczy ze jestesmy niewolnikami wiec jak cos jest nie tak trzeba pisac i mowic o tym glosno

manpowerowiec marnotrawny montaz

jaaaaaaaaaaaaa skad to masz mi obiecywali cuda na kiju tez jak sie rekrutowalem u nich w katowicach ale czegos takiego nie bylo nawe hahaha ale kino !!!!taka oferta normlanie dobrze ze siedze bo bym lezal ze smiechu jezeli jakokowliek praocwnik w histori to od nich dostal i mial do tego szanse ludzie kochani takie rzeczy sa tylko dla czechow i to pracownikow skody bezposrednich a nie agentury manpower i nawet zadnej innej agencji tylko ze inne agencje sa uczciwe bo placa dobrze i nie obiecują tu takich bajek beszczelnych wystarczy przeczytac malo tego po przeporcawonaiu 3 mieiseicy bonus obiecywali 5000koron a po 6 mieisacach bonus rekrutacyjny 10 tys koorn ja tych pieniedzy nigdy na oczy nie widizlem a jestem tam ponad rok i charuje jak wol i nie choruje i mam sto porcent frekwencji wiec jak to przeczytalem to padlem prawie na ziemie wystarczy tylko przeczytac proszę!!!! • Zarobek netto ok. 20000 CZK bez nadgodzin z bonusami. Inne korzyści socjalne zgodne z umową zbiorową: • Narodzenie dziecka 5.000,- CZK. • Dodatek na pobyt dziecka w żłobku 30% opłaty miesiącznej. • Dodatek w przypadku ciężkiej sytuacji socjalnej. • Nagroda za jubileusz pracy po osiągnięciu dwóch lat zatrudnienia 500,- CZK. • Masz możliwość zostać członkiem związków zawodowych KOVO MB oferujących całoroczne programy prozdrowotne w formie ćwiczeń, pływania, masaży, korzystania z sauny czy też dodatek przy rzucaniu palenia; pobyty regeneracyjne w uzdrowiskach w Czechach i na Słowacji; rekreacja rodzin i dzieci, obozy dla dzieci, zajęcia sportowe i kulturalne. http://zagraniczneofertypracy.pl/czechy/praca-w-zakladach-skoda-auto-s-a-mlada-boleslav-kvasiny-czechy.html

leszek

przegladajac oferty pracy w internecie natknelem sie na oferte manpower co rekrutuje do kvasin czy do mladej pracuje juz 8 miesiac i jest napisane po przepracowaniu 3 miesiecy dodatek rekrutacyjny 5tys koron po przepracowaniu 6 miesiecy 9 tysiecy koron premia osobista po 6 miesiacach 20% wiec jako pracownik najzwykljeszy w swiecie pytam gdzie są te pieniadze bo ja ich nie widzilem a oram na montazu jak beduin juz 8 miesiac tak samo zmizka na obiady 10 12 koron tego tez nie ma i nie bylo tylko marne stravinki za kortre odciagaja mi z wyplaty 2 tys koron i starczją nawet nie na tydzien te rzeczy są w ofercie foertach na necie a tego nie ma tak naprawde bezszczlene naganiactwo obiecanki cacanki oszukiwanie ludzi co tam jada do pracy ktorzy myslą ze to dostaną takze byle do swiat bire wtedy jedyne co daja bo musza dac bo skoda daje na swiete 8 tys koroni manpower laskawie to przekazuje i wcale sien ie zdzwiiw jak wyplaci tę kase po swietach jak zawsze takze zenada byle do swiat i szukam normlanej pracy w normalnej agnecji lub firmie

uponsledzony wyznawca majstrów skodzianki

Jak poszłem do mam pałęra, to mi powiedzieli taka dziołcha niskopodwoziowa że jak będę się wykłucał to bedem musiał swoje nażendzia wziąść i kupić, siedzem teraz 3 miesionc i zbieram na utachowczkem z wifi. wziolem się na sposub i kupiłem do klucza momentowego sam ruter fifi ale siem kapli i muszem teraz do końca wakacji odpracować 4500 śrub bo tyle zepsułem, plus musialem sprzedać swoje adasie by od nich zapłacić za te białe prestige. Wienc chciałem się powiesić na sznurówce i majster to zobaczył i co? Nakrzyczał na mnie i powiedział że to sznurówki słuzbowe i moge się wieszać jak se sam kupię, a dodatkowo jak przez moje powieszenie jemu zblokujom dojście do magazynku gdzie co prawie drugi dzień przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną z panią od sprzontania taką jednom choć to dziwne bo się zamykajom w kanciapie po kilka razy w tygodniu i przez 20 minut robią szkolenie to mnie pozbawi prawa do poslugiwania się wkrentarkami i bedę zebami przykrencał zdezaki. A nie chcem tego robić bo raz to przeszłem i złamałem przez to górną lewom jedynke. To potem za karę poszłem na tydzień na silnikownie i kazali mi lpegiem głowice przedmuchiwać. ale jestem bardzo wdzenczny mapałowi że dali mi ubytownie i strawinki, reszty nie potrzebuje, jestem szcześliwy im za to, a jak bende posłuszny to mi niskopodwoziowa pani koordynatorka obiecała że przez miesionc bedę mógł wyprowadzać tam haki holownicze na spacer. Nie narzekam już, jest dobrze, mam pałę! A mam tylko jeden żal bo niesłusznie posondzono mnie o kradzież powietrza z kół ze całej serii yeti, a to zrobił milan nie ja a mnie za to obciążyli, tylko tyle a tak to jest dobrze, mam swoje krzesło na ubytowni moge sobie czasem w nim posiedzieć, okno z szybom jednom , a łózko to mistrzostwo bo materac kupiłem do niego po 4 miesioncach pracy tam. Pozdrawiam wszystkich!

manpowerowiec rafałek furiat
@uponsledzony wyznawca majstrów skodzianki

orginalnie napisane fakt ale tak serio takie są realia pracy w manpower kvasiny nie wiem jak jest w mladej ale kvasiny to makabra brak mi słów pracowalem nie polecam i zaluje a ta kordyanotrka zuzka to nielza gwiazda ludzi traktuje gorzej jak zwierzeta pracownicy schodzą z nocki a ona rano juz na nich czycha zeby zsotali jeszcze na ranke do 14 i robi to bez zmurzenia oka do wycciencozncyh ciekza pracą i wysokim tempem tej pracy ludzi bo brakuje ludzi nikt nie chce tam dla nich pracowac no chyba ze jest bezdomny albo w polsce jest seryjnym mordercą po wyrokach karanym taka prawda i takich ludzi beda wam kwaterowac do pokoji i gdy bedziecie wracac z pracy bedziecie mieli z takimi mix niespodzianek np wyzarte jedzenie przeszukaną torbe cos ukradzione albo smiec alkoholik zamknie drzwi i nie wycagnie klucza ze po nocce nawet na pokj nie wejdziecie spac bo on bedzie spal pijany i nieprzytomny i wam i tak nie otworzy survival i tyle

Patrzący trzeźwo na agentury i inne bzdury

16 tysięcy koron to na prawdę miałeś fory, ze Ci dali. A swoją drogą nie dodali że po 3 miesiącach dorzucają nowego super b na własność, bo podobne kity naiwnym ludziom sprzedawali , a mówiąc to prawie sami nie parskali śmiechem. a te rewelacje które dają w ogłoszeniach to już nie jest kreatywność oszustów, to już jest farsa i bajka, która ma zadanie przyciagnąć naiwnych. Ale pytam się kto się na to nabiera? A najlepsze są wpisy koordynatorów na forach....agentury to pomysł na biznes, niczym banki z Nigerii. A nie napisali że jak jesteś na zwolnieniiu to zamawiają do ubytowni (oczywiście na swój koszt) Tajkę z masażem?

marcin

Skoda Manpower - Kvasiny Mlada Boleslav Czechy Logistyka, spawalnia, montaż, lakiernia Co zyskasz: • Pracę na pełny etat z możliwością rozwoju zawodowego. • Wynagrodzenie podstawowe od 19.028,- do 22.479,- CZK. • Dodatek rekrutacyjny 3000 CZK. • Dodatek relokacyjny aż 100 CZK / odpracowana. • Gwarantowany bonus firmowy 1500 CZK / miesiąc. • Dodatek za pracę w zespole 1500 CZK po odpracowaniu 3 miesięcy. • Dopłata do bonusu firmowego 9000 CZK / rok. • Po 6 miesiącach premia - premia uznaniowa do 20% dodatku do wynagrodzenia. • Dodatek za popołudniową zmianę 7,50,- CZK/godz. • Dodatek za nocną zmianę 22,- CZK/godz. • Dodatek za nadgodziny 25% (w dni robocze, SO i NE). • Dodatek za pracę w święta państwowe 100%. • Dodatek do własnego zakwaterowania wynosi 1.815,- CZK. • Bony żywieniowe o wartości 45 CZK / zmiana. • Urlop wypoczynkowy 25 dni/rok. • Założenie i prowadzenie konta bankowego na korzystnych warunkach. • Zarobek netto ok. 20000 CZK bez nadgodzin z bonusami. Inne korzyści socjalne zgodne z umową zbiorową: • Narodzenie dziecka 5.000,- CZK. • Dodatek na pobyt dziecka w żłobku 30% opłaty miesiącznej. • Dodatek w przypadku ciężkiej sytuacji socjalnej. • Nagroda za jubileusz pracy po osiągnięciu dwóch lat zatrudnienia 500,- CZK. • Masz możliwość zostać członkiem związków zawodowych KOVO MB oferujących całoroczne programy prozdrowotne w formie ćwiczeń, pływania, masaży, korzystania z sauny czy też dodatek przy rzucaniu palenia; pobyty regeneracyjne w uzdrowiskach w Czechach i na Słowacji; rekreacja rodzin i dzieci, obozy dla dzieci, zajęcia sportowe i kulturalne. Czego oczekujemy: Logistyka • Prawo jazdy kat. B / prawo jazdy kat. C, D, T mile widziane. • Dyspozycyjności, sprawności manualnej. • Sprawności fizycznej, dobrego stanu zdrowia – praca w systemie trzy zmianowym • Wysoki nakład pracy – praca w narzuconym tempie. • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych, oraz doświadczenie na stanowisku o podobnym charakterze pracy mile widziane / oferujemy możliwość odnowienia uprawnień. • Mile widziane uprawnienia do obsługi dźwigu, znajomość systemu KANBAN będzie dodatkowym atutem. • Atutem będzie również doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej, doświadczenie w pracy w magazynie min. jeden rok. Montaż i Spawalnia • wiek do 45 lat i bardzo dobry stan zdrowia na spawalni do 55 lat • zręczność manualna, praktyka i kwalifikacje dużym atutem, • Praca od zaraz. • chęci do pracy na linii produkcyjnej znakalzlem oferte pracy bo cchialem siep zreneiosc na mlada boleslav i znalalzem tą oferte pare punktow moze z 5 sie zgadza ale pracuje w manpowerze juz ponad rok i widze tu takie cuda ze az sie rozesmialem naprawde chodzi mi to te bonusy sorry ale bonusy czy te baseny uzdrowiska czlnkostwo w kovo nie dla nas panowie naprawde nie klamcie przyszlych pracownikow prosze was takie rzeczy tylko w erze ja pracując 4 dni dodatkowe dni zarbaiam 22 tys koron wiec jaka to jest podstawowowa pensja podsatwow pensja w manpower to 16 17 tys koron na reke 2550zltocyh na nasze ijuz jestema naprawde dlugo tam nie wiem jakim cudeem jeszce to wytrzymuje ale te cuda co sa tu opisane to nie znam nikogo co by z agentury smial nawet o tom wspomniec a co dopiero to miec jedyny na co mozemy liczyc to na piellgrzymki do biura gdzie znikly nam pienaidze za caly miesiac pracy ze dostajemy wyplaty smiechu warte i dlaczego z agecni wszystkich zarabiamy najmniej a robimy taka samą roobte dni godziny i zmiany jak inni jako pracownicy wymagmy jedynie rzetelnosci uczciwosci i zeby sie pienaidze zgadzaly co do grosza anie czeski film z wami

gacuś ludwikowice klodzkie
@marcin

ohahahahahah jak to przeczytalem to padlem ze smiechu widizlem kiedys taką oferte to az byl ozenujace bo pracowalem w manpowerze moze nie rok czasu bo szkoda bylo mojego zdrowia i nerwow a te rzeczy to naprawde plucie ludziom w twarz i klamanie mega beszczelne do tego ja pracujac nawet o takich rzeczach bonusach porfitach nie slyszalem zamaiste tego mailem niezle kabarety na swieta wypalt nie poplacicli bony zyweiniowe stravinki zawsze daja napjpozniej kasa sie nie zgadzala a te wspaniale rzeczy z oferty to jak nas pracowalo ze 30 osoob z manpowera ijezdzilismy z pardubic to ludzie co tam pracuja po dwa lata nawet o tym nigdy nie wpsomnieli szli do tej pracy jak zombi i zawsze byla gadka ile kasy bedzie brakowac na wyplacie a sytuacja wi nnych agencjach o z 180stopni innna wszystko fajnie rozliczane co do grosza trenkwalder dp work gi group jakos potrafia szanowac pracownika i nie wypisuja w ofertach takich basni andersena kotre jak pulapka dzialaja na przyszlych praocwnikow kotrzy na karecnicji w manpowerze nawet nie moga uciec do innej normlanej agencjji a podpisuja ten aneks do umowy i to w jezyku czeskim zeby nie wiedzieli ze to podpisują i byli zablokowani bo przeciez wiaodmo jest ze bede chcili uciekac dzialanie z takim z gory pozwzietym zamairem i znikajace pnieadze z listaka wypalty gdzie sie wypracowauje 25 tys koron a dostaje 16 tys koron a w polsce bylo mowione i rkelamowane wielokrotnie powtarzane ze jedzenie nak antyanch wyzywienie zkaldaowe jest za darmo tak samo hotel i dojazdy do pracy a w rzeczywistosc słono sie za to placi bo sa cwaniaki co maja ubytownie przewozy i tak zarbaija fortune rozdzielajac to pod stolem ze nawet listkow ludziom na email nie wysylają z wyplaty to przeciez przestepstwo ludzie tak nie moze byc ile jeszcze

Krzusiek

Nie wiem gdzie te 26 dni pracy w miesiącu, niektórzy to bajki piszą a później się fama roznosi, pracuję w Dp Worku i wypłaty oscylują pomiędzy 23000-24000 a mieszkam w Polsce, więc jak ktoś mieszka na ubytovni to nic dziwnego, że mało zarabia bo po 6 miesiącach potrącają wiecej za mieszkanie ok 3000 koron plus dojazd bo miałem 18 km i wychodziło ze prawie 4000 koron szlo na to wszystko, poza tym do 6 miesiaca malo sie zarabia, nie ma bonusów wszystkich, dostawałem po 18000 miesiecznie, wiec stwierdzilem ze bede mieszkal.w Polsce, wynająłem kawalerkę i dojezdzam z ludzmi miesięcznie wychodzi po 800 zł mieszkanie i dojazd i mam spokój ze wszystkim, zostaje mi ok 3000 zl na jedzenie i inne drobne rzeczy, więc zamiast narzekać na swój los to trzeba coś zrobić, żeby było lepiej.

Ziko
@Krzusiek

konkretny komentarz. Ta sama sytuacja. Jeżeli liczycie, że ktoś wam pupę podetrze to liczcie dalej. umiesz liczyć licz na siebie, a Dp work polecam wypłacają co do grosza wszystko.

ARTUR BYLY MANPOWEROWIEC PAŃSZCZYZNIANY NOWA RUDA
@Krzusiek

TO FAKT DP WORK JEST OK I JAK SIE WSZYSTKO SOBIE FAJNIE ZORGANIZUJE TO MOZNA ZAROBIC PO LUDZKU JA PRACOWALEM W MANPOWERZE I ROBIAC DODATKOWE DNI PRACY POZA SYSTEMEM JAKI MAILEM ROBIAC PO 3 4 PRZEDCZASY NIGDY TYLE KASY NIE MAILEM NA WYPLACIE DOJEZDZALEM Z NOWEJ RUDY POLIYCZYLII MI I INNYM LUDZIOM PO 8TYS KORON ZA DOJAZD TO BYLA KRADZIEZ ROKU MALO TEGO ROBIAC 4 DNI NADGODZIN LUB JAK DAWALEM RADE 4 RAZY PO SZESNASCIE GODZIN DOSTAWALEM WYPLACINY PO ODTRACENIACH PO 2200ZL 2500ZL JAKIES 16 17 TYS KORON A OBICYWALI NAM PO OD 19 DO 30 TYS KORON PODCZAS REKRUTACJI MALO TEGO OBIADY DOJAZDY MIALY BYC DARMOWE TAK NAS GRABILI ZAWSZE AWANTURY O KAASE ZAMAIST NA PRZERWE ZJESC ODPCZAC TZREBA BYLO CHODZIC DO BIURA KŁÓĆIĆ SIE O PIENIADZE GDZIE JEST RESZTA PIENEIDZY JA I INNY PRACOWANICY A BYLO NAS WIELU TERAZ JUZ NIKT TAM NIE PRACUJE NAWET KAZDY TO RZUCIL BO SZKODA ZDROWIA I NERWOW A TAKEI PIENAIDZE SIE ZARABIA W POLSCE ZA LEKKA NAWET PRACE DODAJAC TYLE NADGODZIN A W KVASINACH BYL ZAJAZD POKUTY KARY CZASÓWKA A NAJMNIEJ ZARBIALAISMY Z AGENCJI WSZYSTKICH KOLEDZY Z DP WORKA Z TRENKWALDERA CZY GI GRUPA ZAWSZE BYLO ZADOWOLENI Z KASY A MY JAK SIE CHCIELISMY PRZENIESC UCIEC DO INNEJ AGENTURY TO NAS STRASZONO KARENCJĄ 3 MIESIECZNA ZE PRZEZ TEN OKRES NIE MOZESZ PRACOWAC NIGDZIE NA TEJ FABRYCE JAK SIE ZWOLNISZ Z MANPOWERA BO COS TAM PODPISAYWLAISMY PRZY PODPISYWANIU UMOW I NAWET PO POLSKU TO NI BYLO NAPISANE TAKIE JAJA SĄ

Walbrzyszanka

A ja napiszę ze niestety fakt jest taki że już na wstępie oszukują ludzi . Wszystko jest szybko , że nawet umowy nie masz czasu przeczytać . Sto załączników o jakiś odtraceniach . Okazuje się że nawet koszt dojazdu ci się nie zwraca . Do tego w kvasinach pierwsze 7 dni ci nie płacą . Ja trafiłam na logistykę , wszędzie jakąś ogromna odpowiedzialność finansowa . Brak przerw , płatny kurs na wózki widłowe, który trwa dwa dni z 7 a który nie ma żadnej mocy prawnej w innych państwach . Do tego praca jak na lince tylko mniej płatna . A jak zobaczyłam grafik pracy to mi się płakać chciało , bez przerwy 6 ranek potem 7 nocek i dzień wolnego potem popołudniu i dzień wolnego . W miesiącu masz 26 dni pracujących a płacą marne grosze . Za nadgodziny też nie dają a tylko potracaja , za posiłki , ubezpieczenie w zakładzie bo mogę kiedyś jeździć wózkiem no i na pewno coś zrobię więc szkoda waszej fatygi . I tak was na wstępie oklamia a uważajcie co podpisujecie .

arturo byly manpowerowiec 208 spuerb nowa ruda
@Walbrzyszanka

popieram panią agentura manpower zrobila pracownikom taki cyrk ze mogą zarabiać a nawet nie zarabija tyle co w polsce a nawet i mniej bo trzeba jesc zyc za hotel zostac orkadzionym ogromne pieniadze jak za hotel mariot a warunki jak w schronisku dla zwierząt bez ogrzewania polamane łóżka dziury w oknach ze mozna głoowe prawie wystawic i sciany z pleksy do tego praca bardzo ciezka i dopwieldzialna za zrobienie błedu opoznienie sa kary finansowe tzw pokuty wiec to jest jakas masakra jakim cudem ludzie chctam pracwoac przez nich jakos gi group trenkwalder czy dp work sa wporzadku agencjami ludzią płacą wporzo wyplaty wszystko opisanel adnie wyslane na emaildo kazdego pracownika a w manpower nic na email nie wysla pytam dlaczego dlaczego nie jest to jawne dlaczego tają te legenadarne ich potracenia ze ludzie wypracowuja prawie 4tys zlotych wyplaty a dostają 2300zl na polskie w koronach normalnie magicy

Dziki
@Walbrzyszanka

Na logistyce nawet Czeszki narzekają, a co dopiero Polki, nie polecam tam pracy w żadnym dziale, jak trochę znasz angielski uciekaj na zachód, robią niby szkolenia na widlaki, płacisz za kurs , odciągają z wypłaty, a nie dają papierów bo to szkolenie wewnętrzne, ja zrobiłem kurs eu i pomykam za 400 euro tygodniowo co 6 tygodni 2 tygodnie urlopu i jestem częściej w domu jak pracowałem w skodzie.

Szwejk z Bazin

A ja dodam pewną zalezność. MP 10 tyś, express 16-18 tysięcy (obecnie wykluczony), agentury normalne około 20 tyś, skoda 25? To jakaś droga impreza., najdroższą dla robotników. Z resztą bez powodu nazwa Skody Fabii została przekręcona z fobii, a super b to jakiś kolejny magiczny skrót, super b combi to wiadomo przekombinowana po całości, rapid złożona głównie z rapidek (to takie plasticzki wciskane w blachę), ale yeti bije na głowę wszystko, więc "yeti" go home. Miał ponoć powstać Skoda Polonez ale że przeważyła ilość obywateli Rumunii czekamy na Skodę Aro. Oczywiście ukrytą nazwą głównego czołgu jest Skoda Simple , zastanawiam się skąd tyle "s" i co to może znaczyć. zwłaszcza że czesto w nazwach "s" bywa w parach. I ja wyjątkowo nie odradzam tam pracy wprost przeciwnie, odsprzedaję znaczy się rezygnuje z wycieczki survivalowej do Amazonii i natychmiast składam swoją kandydaturę do owej fabryki, chce przezyć lub nie - przygodę życia!

Nie cierpę ojszczymurków
@Szwejk z Bazin

Oj Janusze,Janusze, za co wam ta matka jeść daje??

Polok

Także uważam że opinie "wychwalające", oraz ubliżające tym co przetrwali ten survival piszą albo koordynatorzy, albo poplecznicy próbujące obalić prawdę. Bo jeśli było by wszystko ok, nie zawracali by sobie głowy lataniem po forach. A "jaja" to trzeba mieć by powiedzieć dość ostrzec innych i szukać pracy dalej na zachód. I faktem jest że młody może się i zahartować, a starsi mężczyźni którzy nie jedno w życiu widzieli i są bardzo często zawodowcami w róznych branżach omamieni "normalnymi warunkami pracy i życia" mogą jedynie rzeczywiście stracić do końca zdrowie i wiarę w człowieczeństwo. Pomoc na linkach jest podyktowane chęcią przypodobania się majstrom tudzież innym kapo by nie zachwiać niemieckiej normy wydajności, co za tym idzie sprzedażą drogich modeli i tak kręconych od 2012 do 2014 roku ( do ujawnienia afery kręconych komputerów, które powodowały ogromne przekroczenie norm emisji spalin). A kooordynatorzy? Mają zadanie utrzymać wątpliwe procedury HR ułozone w złodziejski tak nie bójmy się tego słowa - złodziejski i pokrętny sposób nakręcania tej proniemieckiej hybrydy, gdyż sprzedaż zaczęła spadać, nie tylko po aferach z komputerami, ale nadmuchanych modeli które mogą niestety bmw, fordowi, czy nawet fiatowi opony szmyrać, nie mówiąc o horendalnie wysokich cenach i milionom pchanych w reklamy, szczególnie dla firm, instytucji jak np włoska policja itp. Wracając do koordynatorów ; notoryczne kłamanie, wprowadzanie ludzi w błąd, pomoc raczej w postaci niedźwiedziej przysługi. Ja odniosłem wrażenie że kooordynator w czeskiej Skodzie kłamie nawet jak oddycha. Nie mówiac o aferach i ostrych niemalże przestępczych działaniach między sobą. takie twory jak mp, czy express p to najciemniejsza strona tego obozowiska, aż dziw bierze że dp czy inne uczciwie jak na te warunki agentury nie przyłączyły się do tego i starają się utrzymać politykę w ryzach przestrzegając prawa. Podstawą działań i szkoleń dla koordynatorów w tych lewych agenturach jest prosta sprawa - ukradnijcie byście sami mieli, im więcej uczkniemy z pracownika szeregowego, tym więcej my będziemy mieli. Kto jest ważniejszy my czy oni? Robotnik to tylko nasza amunicja do zaspokojenia naszych potrzeb i utrzymaniu relacji z fabryką (już w pełni niemiecką) zapędzajcie do pracy, a motywacją niech będzie zatruta kiełbasa, niech czasem taki pracownik montażu nie myśli sobie że jego godność jest im należna, oni należą do nas, ich czas, zdrowie, rozwój zawodowy nie istnieją. Ci co przejdą karcel i jakimś cudem dostaną umowę ze Skodą pomyślą że to awans i będą się pławić w iluzji bezpieczeństwa. A jaka różnica jest miedzy wypłatami pracowniczymi między Skodą a agenturami? Taka by kupić i sprzedać iluzję robotnika. A może to jest tak że cala hybryda agentur jest ustawiona wspólnie, by człowiek przechodził z agentury do agentury aż wreszcie trafił bezpośrednio do tego pracodawcy, gdzie i tak w każdej chwili może być pozbawiony wszystkiego, ale dopiero po odwaleniu swojej roboty i zeby zwróciły się koszty fabryki złotym zyskiem. Cała infrastruktura tam jest kopią z pewnych lat pewnego działania ekonomiczno - wojennego. Dawno temu powiedziane było że Germanie zdobedą Europę bez oddania jednego strzału. Oczywiście robotnicy będą zadowoleni z ochłapu sprzedając się jedni drugim, nawet nie wiedzą jak subtelnie ich godność została przed granicą czeską. Odpowiadając Pani Anecie na zadane pytanie odradzam prawdziwym ludziom o jasnych intencjach pracę w ogóle w Czechach a skoda to apogeum i pierwowzór nowoczesnego niewolnictwa!

T.A.R

Tak i podzielam opinię Kolegów którzy niestety byli oszukiwani przez pseudo agentury ep, choć manpower dawał jeszcze lepszy w tym popis. Co do DP rozmawiałem z ludźmi,( jeden z moich redakcyjnych kolegów tam zatrudnionych) i nie narzekali szczególnie w logistyce, miałem się nawet przenieść do logistyki ze względu na uprawnienia na wózki. Ale dzięki ubytowniom czyli tak jak słusznie poprzednicy nazwali to boksami dla zwierząt , oraz kasowaniu za stary niebezpieczny autobus razem z psychicznym kierowcą, oraz oszukiwaniem na wypłatach i kasowaniu za powietrze , nie wiem może oni kasowali za ogrzewanie na lince podziękować zostaje za czeską Skodę pełen niesamowitych doświadczeń.Mnóstwo Polaków teraz pracuje w Niderlandach, gdzie uczciwie (dyktowane prawem) rozliczani są z każdej godziny, mają pełne europejskie ubezpieczenie, w razie czego wiezieni do cywilizowanego lekarza mającego pojęcie o medycynie, a nie tak jak to było w Pardubicach, gdzie za kasę wpuszczał innymi drzwiami cyganów i wystawiał im co chcieli, pisząc na starej maszynie do pisania. Nikt nawet najbardziej szeregowy pracownik mający powyżej tych 23 lat nie dostaje mniej niż 10 euro na rekę za godzinę. Nie mówiac o warunkach bytowo - mieszkalnych. Czesi niby są daleko przed Polską, a jak bardzo post komunistyczny to kraj, rasistowskie zachowania - bo przecież oni są panami u siebie,czują się wręcz nad europejczykami, to kraj dobry dobry do wycieczek jako zjawiskowa depresja kulturowo - obyczajowa, ale niekonieczny do egzystowania. Nie wiem może moje wymagania są wygórowane, jako białego, cywilizowanego człowieka. Nie trzeba wylatywać na wyspy by normalnie pracując po te 8 godzin dziennie z dwiema przerwami 20 i jednej niepłatnej 30 minutowej przerwy zarabiać tyle by odłozyć i zyć GODNIE na miejscu. W czeskiej Skodzie polityka HR przez niektóre agentury jest zatrważająca i powiem tyle, że począwszy od postępowania ukrainskich właścicieli ubytovni po działania pseudo agentur jest sporządzany spory materiał dowodowy, oraz medialny. O tyle o ile Niemcy przejęli Skodę i wprowadzili swoje normy technologiczne, o tyle człowiek jest traktowany po obozowemu. Owszem niektóre agencje (chylic im czoła) jeszcze w miarę traktują człowieka tak że pobierając haracz od wkładu pracy dzielą się z pracownikiem, tak twory typu express p, czy mp kwalifikują się do długoletnich kryminałów! Powiem więcej zostałem docelowo tam wysłany by to zbadać, materiał dowodowo- medialny mamy spory. zostanie wyemitowany przed oczywistym ocenzurowaniem przez prawników, by nie posypały się pozwy, skrzętnie przekręcone pod zarzutem pomówień. Jednocześnie lista świadków jest spora już zaprotokółowanych i zatwierdzonych wstępnie. Około 70 mężczyzn i 15 kobiet. Do tego najciekawszym i najbardziej "nie ciekawym" materiałem audio - wizualnym z hoteli pracowniczych nazywanych mądrze "ubytovniami", jak recepcjonistki, Czeszki, oraz obywatelki Ukrainy postępują i zachowują się w stosunku do Polaków. Owszem incydentalne zachowania Polaków również maja miejsca, nie mówię że nie, ale to jest nieadekwatne. Sama praca nie jest lekka w czeskiej Skodzie, ale dla średnio ogarniętego człowieka i do w miarę sprawnego fizycznie do opanowania. Zarobki w samej Skodzie zbliżone do polskich, więc szału nie ma- tyłka nie urywa. Ale porównując do zakładów i klientów w Holandii, Niemczech , Belgii nie porównywalne. Szwajcaria dla vipów mającego konkretny fach w rękach plus komunikatywny angielski. Francja jest nieco wyłączona, Anglia nie była brana pod uwagę zbierania informacji. Zastanawialiśmy się czy publikować tego posta, ale "Naczelni" wyrazili taką zgodę, gdyż mamy materiału sporo i nic nie jest w stanie go OBALIĆ, to dziś wiemy i wiedzą Ci co się nacięli na agentury slowiańsko - czesko - jakieś tam marnując swój czas i zdrowie. Odpowiadając na pytanie Pani Anety - zdecydowanie odradzamy pracę w Skodzie a już przez niektóre agentury bezapelacyjnie!

Obiektywny
@T.A.R

No to sobie popisales,szkoda tylko,że fantazja ułańska,to chyba z dziada-pradziada ???? nie poniosła cię jeszcze bardziej.Pracowałeś w agenturze,tak z tego poematu wynika,miałeś bardzo źle ,bo też o tym napisałeś,wszystko było na nie,bo przecież autobus nie taki,ubytownia do bani,rzeźbili cię na zarobkach,jasny gwint,a kto ci majtole po kupce podciąga?Ja też w agencji pracuje,i to w tej najbardziej oczernianej,i wiesz co?Za frajera tam nie robię.Nikt mnie nie okrada,warunki mieszkaniowe może dalekie od ideału,ale da się mieszkać,z przykładami jakiegokolwiek poniżania nigdy się nie spotkałem,raczej nie doświadczyłem tego,i na pewno nie jest tak ,jak ty to opisujesz.Jest jedną generalną w życiu zasada.Trzeba mieć jaja,bo jak się ma wydmuszki,to wszędzie będzie nie cacy,i materiały dowodowe trzeba będzie zbierac i uzalac się na forum.Męskości trochę chłopie ci życzę.

zwykly byly pracownik montazu
@T.A.R

świetnie napisane u mnie i moich kolegow z rekrutacji agencji MP tegorocznej podobne sytuacje przezycia brakujace pieniadze zniakajce z wyplaty wypraacowanej na niewiadomo co? mimo sto porcent frekwencji dlatego ja i wielu moich kolegow z pracy sie nacielismy naprawde to co pan napisal to az czlowiek sie gotuje ze musial to znosic i przez to przechodzic odarty z godnosci trakowany gorzej niz niewolnik zakwaterowany w warunakch jak z koszmaru i za bardzio ciezką prace jeszce cyckany na duze pienaidze miesiac w miesiac przez cwaniaczkow cwaniary z biura Mp kotrzy nawet telefonow nie odbierali jak ktos konal chory czy nie mogl sie w spzitalu dogadac bo mial zawal takie byly sytuacje nawet jak starszy kolega facet kolo 60tki z pracy na ubytowni zle sie poczul i mial kucie w klatce piersiowej to go naWeet nie przyjeli W SZPITALU bo karty ekuz nie mial bo AGENCJA MP WYDAJE KARTE EKUZ DOPIERO PO 3 MIESIACACH malo tego podczas rekutacji jedzenie hotel bylo mowione i napisane w broszurce i podczas rozmow z rekruterami ze sa sa za darmo na miejscu okazalo sie ze za wszystko sie placi i to sporoooo!!!!no naprawde czy cos takiego takie celowe wporwadzanie wblad klamanie wprowadzanie przyszlego pracownika w błąd pulapke wrecz nie powinno byc karane? ludziem usza ze soba wpsolapracowac bo duzo oosobo naprawde bardzo duzo przeszlo przez tą nieszczęscną odyseje i w koncu musi sie tym ktos zainteresowac bo naprawde szkoda ludzi bo jakby bylo wszystko ok to ludzie by tam pracowali i siedzieli cicho a tak caly czas uciekają z tej agentury wiec to juz jest wizytowka sama w sobie

JANEK
@Obiektywny

PROSZE PANA CO PAN PISZE TO NIE JEST KRYMINAL JAKIS !TAM LUDZIE CHODZA DO PRACY A NIE ZEBY WALCZYC O PRZETRWANIE I SKOK HIERARCHI CZY POKAZYWANIE SWOJEJ MESKOSCI A TO CO LUDZIE PISZA O TYCH AUTOBUSACH CZY UBYTOVNIACH TO NA WLASNE OCZY TO WIDZIALEM BO PRACOWALEM W MP ALE NIE NARZEKAM BO PRZETRWALEM TO TO BYL NIECHUDY SURVIVAL ZAHARTOWANIE ZYCIOWE TERAZ WIEM ZE JUZ MNIE NIC NIE ZASKOCZY PO CZYMS TAKIM A ZTYMI JAJAJAMI TO NIEM A CO PRZESADZAC BO IM WIECEJ KTOS TAM DAJE Z SIEBIE TYM BARDZIEJ JEST WYKORZYSTYWANY POLACY DO NAJGORSZYCH ROOBOT ZAWSZE IDĄ A MAJA JAJA I BARDZO CIEZKĄ PRACUJĄ RZADKO SIE ZDARZA BY KTOS TO DOCENIL TAM CO NAJWYZJE BESZCELNY KORDYNATOR KORDYNATORKA NP TA GWIAZDA CZARNA SŁOWACZKA PO NOCCE DO CIEBIE PRZYCHODZI I MOWI ROZKAZUJE WRECZ ZE MASZ ZOSTAC NA RANKE BO NIE MA LUDZI A TY PRACUJESZ 16H WTEDY I PADASZ ZE AMBULANS CIE MOZE TYLKO ZDJAC Z LINKI MIMO ZE LEDWO STOISZ NA NOGACH JAK MASZ CIEZKIE STANOWISKO DZWIGASZ COS ITP WIEC PO CO TAKIE JAJA JAK ZDROWIE MOZNA STRACIC ZA 2500ZLOTYCH NA NASZE LUB 1800 BO TYLE ZOSTAJE PO ODLICZENIU AUTOBUSU, STRAVIN, HOTELU Z PIEKLA RODEM LUB POKUTY JAKIEJS BO KAZDY JEST TYLKO CZLOWIEKIEM I MOZE POPELNIC BŁAD ITD WIEC TU MESKOSC ZA WIELE PROSZE PANA NIE POMOZE JAK KTOS NA GLOWE WCHODZI I DEPCZE I TYLKO PODKRECA TEMPO TO JEST RACZEJ UPODLENIE A NIE MESKOSC JEST O PAN CZLOWIEKIEM CZY ROOBOTEM ZATEM?A MOZE KORYDNATOREM CO BRONI SIE REKAMI NOGAMI TRZYMA POSADKI CIEPLEJ W BIURZE I GLUPIO KOMENTUJE LUDZI CO PISZA O SWOICH ZLYCH DOSWIADCZENIACH W MP LUB GDZIE INDZIEJ NP EP BO CI TO BYLI REKORDZISCI OD LIPY

Pracownik Manpower
@zwykly byly pracownik montazu

Czyś ty się człowieku szaleju najadł?? Nie sposób skomentować tego wpisu,to, ze masz "przeciąg na strychu" to pewnik ,ale tobą tak na poważnie powinni zająć się specjaliści z dziedziny psychiatrii,i to dobrzy specjalisci.Zły nick sobie obrales,ty nie jesteś zwykłym byłym pracownikiem montażu,ty jesteś niezwykły,jedyny w swoim rodzaju,samotny biały żagiel,kompletna,skończona życiowa niedojda.I pomyśleć,że takie asy wystawiają opinie o Polakach.Brak słów.....

WIESLAW EC TAHO KOWBOJ kodiaq
@Pracownik Manpower

wow ale pan go skiftowal faktycznie duzo rzeczy opisnaych przeztego pana z m ontazu c o u was pracuje sprawia ze az ciarki przechodza przez plecy pracuje w manpower kvasiny i moge powiedziec ze nie bylo az tak drastycznie do przesady u mnie ale wiekszosc rzeczy zlych co ten pan opisal jest prawdą i to potwierdzam bo sam to przechodzilem i tez jestem pracownikiem manpowera naprawde prosze pana szanujmy się prosze o to bo ludzie bez powodu nie pisza takich rzeczy i jesli pisza to na pewno to przeszli i chcą ostrzegac innnych ja sam mam przeboje z manpowertem bo mi licża nie wiaodmo za co i kasy brkauje na wypalty nigdy niem a tyle ile byc powinno i nie biore zadnych zaliczke robie od 3 do 5 przedczasow w miechu a koledzy z trnekwaldera zarabiją i tak 5 tys kooron wiecej niz ja nawet jak zrobią jeden lub nie !!!przedczas dla niewtajemniczonych przedczas to nadgodizny dodtakowe 8h lub dzien wolny

Eugeniusz
@Obiektywny

chyba musisz te wypowiedz przeczytac jeszcze ze trzy razy. tylko pamietaj: ze zrozumieniem

Obiektywny
@Eugeniusz

Gienek,czytanie takich herezji ubliza mojej inteligencji.

marcin zdolnyśląsk

Pani Aneto pracowalem tam w manpower kvasiny ze wszystkich agencji zarabialismy najmniej mimo ze robilimsypo 4 lun 5 razy nadgodziny tzw przed czasy w wolne dni bo bylismy na hotelu tak jak jest opisane o hotelach to osobiscie to potwierdzam albo jest nawet gorzej ale brak mi nerwow by to opisywac ye hotele to katastrofa mordownia czasami wrecz manpower nie rekrutuje juz na pracuj pl ani przez poiniewaz ludzie statd uciekali i skarg bylo mnostwo zawzyczaj chodizlo o pieniadze dlaczego placa tak malo i dlaczego pobieraja niewiaodmo za co ze zawsze ta kasa znikalazer grosze sie dostawalo nie placą l4 a jak ktos jest chory na l4 nawet 3 lub 4 dni to zwalniają lub grożą zwolnieniem przekazujac to po cichu majstrom lub partiakom bu cudownie uzdrowili czliwkea np z grypą i natychmiast wracal do pracy bo inaczej po powrocie by zostal zwolniony takze nai pracuj pl z nimi nie wspolpracuje bo te praktyki odbiegaja od norm wszelkich to cud ze to jeszce funkcjonuje i ludzie z tym nic nie zrobili bo pozkodowanych jest duzo nowa ruda klodzkoa ludzie po 8 9 tys na koron za dojazd zpalacili fortune kazdy inny zkalad wozi za darmo a MP na tym kroji bajonskie sumy na hotelach rowniez to normlanie ustawki takie ze ci pracownicy naprawde grosze zarabiją i wracją uciekaja do polski nie ma co sie dziwic wiec ze maja rekrutacje wewnetrzną bo ani pracuj pl ani eures nie chce takie pracodawcy dla swoich klinetow poszukujacych pracy teraz rerutuja rumonow i ukuraincow z polski malo kto chce tam pracowac a jak pracuje top po po peirwszy mieisiacu ucieczka widzac ze za grosze i podle nieczytlene praktyki pracuje bradzo ciezko i odpowiedzialnie kazdy co tam jedze jechal chcial uczciwie pracowac i zarabaic obiecywane byly darmowe posilki dojazdy hotel zarbaiajc wiec 2800zl na nasze na pcoztek bylo to naprawde rozsadne ale na miejscu po pierwszej wypalcie cudownie sie dowiedzielismy ze za wszystko potrącają spora kase naprawde takze nic dodac nic ująć

Miro

Dziewczyno pracuję od razu po Skodą bo można się przyjąć jak tylko mówisz czeski tyle co mogę powiedzieć pracowałem w ochronie 19 lat zarabiałem na końcu 2150 na rękę miałem wszystkie uprawnienia na broń ,prowadzenie magazynu broni monitoring patrole i co nigdy nie zarobiłem tyle co w skodzie pierwsza wypłata to 3700 na rękę praca jak każda a ile dni wolnych to się nie mówi a ochrona to największe ...!!!!!!!!! Pozdrawiam

Typowy polok w skodzie
@Miro

Jak masz 2150 na końcu,to pierd... Skodę, drzwi kariery przed tobą otwarte.To nie ważne,że no taki trochę inny jesteś,jeśli chodzi o inteligencję,ale tutaj gorsi od ciebie pracują.Bo rozumiem,że te 2150 to w wisie,a nie w stoju:)

hop siup

Pojechał bym ale nie mam kasy na wyjazd oczywiście nie przez manpower

Bercik 85

Witam . Proszę o opinie o sk expres

michu klodzko
@Bercik 85

omijaj !!!!masz trenkwaldera gi groupa albo dp worka to są dobre agencje rzetelnie przjerzyscie płacą

nikt

nikt tu nie pisze że jak ktoś chce pracować przez inna agencje niż man power musi mówić chociaż troszkę po czesku minimalnie ale coś wydukać musi żeby dostać robotę takie moje zdanie,a jest wielu takich co nie powiedzą nawet dzień dobry

Zostaw merytoryczną opinię o ŠKODA AUTO a.s. - Kvasiny

• Jak się pracuje w ŠKODA AUTO a.s.?

Zobacz opinie na temat firmy ŠKODA AUTO a.s. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ŠKODA AUTO a.s.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 7 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ŠKODA AUTO a.s.?

Kandydaci do pracy w ŠKODA AUTO a.s. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ŠKODA AUTO a.s.