Skoda Auto

Stalowa Wola

Opinie o Skoda Auto

Joanna

Od dawna nie było nowych wpisów odnośnie pracy w tym salonie. Ktoś z Was ma aktualne informacje na temat pracy w firmie? Dodatkowe informacje mogą być istotne dla osób, które obecnie są w trakcie poszukiwania nowego miejsca zatrudnienia.

los

Dobrze, że atmosfera opiera się u nich na pozytywnych relacjach. To doskonały dowód na to, że wiedzą jak zadbać o swoich pracowników, bo zarobki dają niezłe.

mariusz

serwisuję swoją skodę octawię kilka lat w tym salonie i nie mam uwag- profesjonalna, miła obsługa i serwis- zachęcam Mariusz

tomek

no nie wiem czy szukają @roman, a nie natknąłeś się może na jakieś oferty pracy u nich? bo nie wiem czy na stronie nie ma na przykład jakiś informacji o tym? bo na pewno jakieś są, ale chyba ja nie umiem ich znaleźc, a przynajmniej nie moge znaleźc żadnych informacji bardziej przydatnych, tlyko same plotki.

klient

Witam, zdecydowanie polecam salon Skody PHU EB. Bardzo miła obsługa i atrakcyjne ceny w porównaniu z innymi dilerami

?

bylem klientem tego serwisu i zostalem [usunięte przez admina] ,rozboj w bialy dzien ,watpie czy ten gosc jest w stanie sprzedawac luksusowe ubrania chyba tylko ubrania i odziez robocza.

?

Śmieszą mnie niektóre opinie i wpisy, od ładnych kilku lat serwisuje tam swoje samochody jak i moi znajomi i nigdy się nie spotakałem z takimi zachowaniami jak opisane powyżej. Jest to SERWIS i SALON godny polecenia .Pozdrawiam R.S

lulius

Ja bym zostawił tylko doradców serwisowych M i R aaa reszta jest to wywalenia.

olo

Podzielam wcześniejsze opinie, jak chcesz być [usunięte przez admina] to korzystaj z usług tego serwisu.

Uzytkownik skody

Paranoja, nie ma nic gorszego jak jechac do tego salonu.

nie ma chyba gorszego sprzedawcy ktory tak[usunięte przez admina] tae czlowiek nie powinien byc nigdy zwiazany ze skoda

Zostaw opinię o Skoda Auto - Stalowa Wola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Skoda Auto