Opinie o ŠKODA AUTO a.s. w Kvasiny

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ŠKODA AUTO a.s.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ŠKODA AUTO a.s. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ŠKODA AUTO a.s. w Kvasiny

ciekawy

Jade do kvasic w poniedzia Lek przez agencje w katowicach expres czy jakos tak.prosze o opinie na temat fabryki skody w kvasicach oraz warumnkach pokojowych w chotelu co sie zmnajduje w pokoju. Np ciepla woda ilu pokomowe pokoje itp itd prosze o szczere odp pozxrawiam

andrew nysa
@ciekawy

zycze ci naprawde powodzenia kolego ale bedzie naprawde ciezko i zle to przybytki to makabra do zycia a nawet odpaczac po pracy sie nie da praca bardzo ciezka za tkiep ieniadze jak wp oslce bo tyle agentura sobie pobiera za rozne wymyslone cuda na kiju ja bylem w innej agencji to byla MP i jak tak czytam komentarze to to sie u mnie sprawdzilo w 80% ci ludzie opisali jakie mieli przeboje na wypalty ze wracali do domu tego samego dnia

Haker

Ja właśnie się tam wybieram w poniedziałek jak tam jest wg ile zarobię maxymalnie

TakTak

Uwaga na profilu Facebook Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku ogłasza że będzie w dn. 7 listopada będzie spotkanie organizacyjne MANPOWER Kłodzko o godzinie 10:00 Nowa Ruda o godzinie 13:00 Operator Logistyk i Pracownik Produkcji Miejsca spotkań: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku ul. Wyspiańskiego 2 J, sala 26 (parter) Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku Filia w Nowej Rudzie ul. Piłsudskiego 14, 2 piętro pok. nr 13 Jestem ciekaw co tym razem będą oferować. A może ktoś się odważy i pójdzie tam i na zakończenie spotkania powie całą prawdę ? Jak wiecie przedstawiciele Manpower będą pięknie opowiadać i wciskać ludziom kit. Jestem ciekaw ich reakcji jakby faktycznie jakaś osoba przyszła i powiedziała jak się mają realia do tej ulotki co zaoferują.

poszkodowany
@TakTak

mam nadzieje ze ktos w koncu to nagra i pokaze jak jest naprawde wystarczy nagrac rekrutacje co obiecują i po juz po pierwszym miesiacu pokazac pierwszy listek z wyplaty i potracenia z niej oraz rzeczywsitą wyplate wtedy kazdemu sie odechce i nie znam prawa oosbiscie bynajmniej w czechahc mimo ze pracowalem tam rok ale czy takie dzialanie jest zgodne z prawem skoro obiecują duzo rzeczy drastycznych ukrywaja i tak ludzi tam wysyłaja obiecujac cuda kotre nie maja nic wspolnego z rrzeczywistosci np w skodzie w kvasinach gdzie bylem

oszukany

ja równiez doalczam sie do tego pytania zoastlem oszukany przez agencje MPna kvasniach i ostrzegalem przed nią oraz ukazalem oferte z kosmosu jaka mi przedstawili a w rzeczywsitosci nic z tego nei zostalo zrealizowane tzn wszystko co mailobyc za darmo kazalo sie bardzo dorgie i sciagali z wyplaty wg nakazu ze nie mielismy nic do gadania malo tego zostawalo nam grosze po tym na zycie po ich kosmicznych potraceniach popracowalismy 2 miesiace i ucieklismy stamtad doslownie

pracownik czechy

widze że ktoś usuwa prawadziwe opinie,dla mnie praca w czechach wygląda następująco,przeznaczona dla desperatów którzy maja do wyboru noclegownie,spanie pod mostem lub prace w czechach,praca ok według mnie lepsze warunki niż w polsce,za to zakwaterowanie - gorzej niż na noclegowni to co tam się dzieje brak słów patologia to bajka przy tym co tam zastaniesz.

patriota w kraju morav

nie wybierac takiej agencji i koniec sa inne lepsze uczciwe agencje np trenkwlader dp work czy gi group i dobrze placa nie oszukują ludzi kazdy jest zadowolony albo do skody od razu skladac papiery jak cos kumacie czeski albo kurs sobie zrobicie chociaz podstawowy dla pewnosci i nie narzekac i uwazac na siebie na takie twory wątpliwe jak agentura MP

pracownik czechy

Praca dla zdesperowanych ludzi którzy mają do wyboru iść pod most lub do skody,warunki na hotelu gorsze niż na polskich noclegowniach.. praca ok da się robić .

andrzej
@pracownik czechy

to prawda świete słowa pozza ty m ja bylem taka osobą niestety bo moj zaklad pracy zlikiwodowno w okolicach klodzka i zuafalem agencji manpower z kvasin i zostalem wycyckany na kase miesiac w miesiac ze tak naprawde zarabilem tyle co polsce a nawet i mniej po magicznych potraceniach z wyplat i oplat za dojazd lizmuzuną do pracy bo takie ceny mieli i mają a za hotele oszukańcze firmy majace ubytovnie licza jak za hotel hilton a to orzygane zajarane mety z polamnymi łózkami i dziurami w oknach wielkosci glowy i rumunami na pietrze i sie wracalo z pracy i nawet człowiek nie mogl sie zregenerowac przed kolejną zmianą koszmar

natknąłem się na tą oferte na stronie zagranicznych ofert pracy jestem swiezo po maturze i szukam pracy od razu bede aplikowac do manpowera do kvasin w ofercie jest wszystko swietnie opisane i przjerzyscie wrecz wyczerpujaco skoro daja taka szanse jak jest w opisie to idealne miejsce na pierwsza prace dla mnie oto co znalazłem Skoda Manpower - Kvasiny Mlada Boleslav Czechy Logistyka, spawalnia, montaż, lakiernia Co zyskasz: • Pracę na pełny etat z możliwością rozwoju zawodowego. • Wynagrodzenie podstawowe od 19.028,- do 22.479,- CZK. • Dodatek rekrutacyjny 3000 CZK. • Dodatek relokacyjny aż 100 CZK / odpracowana. • Gwarantowany bonus firmowy 1500 CZK / miesiąc. • Dodatek za pracę w zespole 1500 CZK po odpracowaniu 3 miesięcy. • Dopłata do bonusu firmowego 9000 CZK / rok. • Po 6 miesiącach premia - premia uznaniowa do 20% dodatku do wynagrodzenia. • Dodatek za popołudniową zmianę 7,50,- CZK/godz. • Dodatek za nocną zmianę 22,- CZK/godz. • Dodatek za nadgodziny 25% (w dni robocze, SO i NE). • Dodatek za pracę w święta państwowe 100%. • Dodatek do własnego zakwaterowania wynosi 1.815,- CZK. • Bony żywieniowe o wartości 45 CZK / zmiana. • Urlop wypoczynkowy 25 dni/rok. • Założenie i prowadzenie konta bankowego na korzystnych warunkach. • Zarobek netto ok. 20000 CZK bez nadgodzin z bonusami. Inne korzyści socjalne zgodne z umową zbiorową: • Narodzenie dziecka 5.000,- CZK. • Dodatek na pobyt dziecka w żłobku 30% opłaty miesiącznej. • Dodatek w przypadku ciężkiej sytuacji socjalnej. • Nagroda za jubileusz pracy po osiągnięciu dwóch lat zatrudnienia 500,- CZK. • Masz możliwość zostać członkiem związków zawodowych KOVO MB oferujących całoroczne programy prozdrowotne w formie ćwiczeń, pływania, masaży, korzystania z sauny czy też dodatek przy rzucaniu palenia; pobyty regeneracyjne w uzdrowiskach w Czechach i na Słowacji; rekreacja rodzin i dzieci, obozy dla dzieci, zajęcia sportowe i kulturalne. Czego oczekujemy: Logistyka • Prawo jazdy kat. B / prawo jazdy kat. C, D, T mile widziane. • Dyspozycyjności, sprawności manualnej. • Sprawności fizycznej, dobrego stanu zdrowia – praca w systemie trzy zmianowym • Wysoki nakład pracy – praca w narzuconym tempie. • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych, oraz doświadczenie na stanowisku o podobnym charakterze pracy mile widziane / oferujemy możliwość odnowienia uprawnień. • Mile widziane uprawnienia do obsługi dźwigu, znajomość systemu KANBAN będzie dodatkowym atutem. • Atutem będzie również doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej, doświadczenie w pracy w magazynie min. jeden rok. Montaż i Spawalnia • wiek do 45 lat i bardzo dobry stan zdrowia na spawalni do 55 lat • zręczność manualna, praktyka i kwalifikacje dużym atutem, • Praca od zaraz. • chęci do pracy na linii produkcyjnej,

kvasiniarz mp
@Marcin

chlopaku prosze Cię pracuje juzz w mp prawie rok to cu tu masz w ofercie to kino czeski film nic z tego nie dostaniesz kilka punktow tylko sie zgadza zmiany dodatki za nocki za takt 500 koron gdzie skodowiacy dostaja 3000tys koron 2500zabiera agentura MPnie wiaodmo na co i dlaczego inne agentury tez chyba po potraceniach masz 2300zlotych na nasze albo i mniej zalezy ile ci zdefrałudują za dojazdy lub hotel czasami ta sa bajonskie sumy w manpowerze że dostaniesz wyplaciny nawet 2000zlotych mimo ze wypracowales dla zakladu 30tys koron to jest 4600prawie zlotych koledzy ze skodówki na luzie maja 25tys koron a wykonujesz taka samą prace jak oni i nie masz prawa do zadnych bonusów rocznych 13 i 14 pensja np tylko pracujesz jak roobot niewolnik to samo za 2 razy mniej kasy i profitów zastanow sie jak jestes mlody szkoda sie zraźić w pierwszej pracy ja tam pracuje bo mieszkam w czarnej strefie bezroboocia klodzko nowa ruda i okolice i musze bo krasc nie pojde za to mi z wypalty skubną czasami nie wiaodmo za co po pare tysiaków koron kazdy co tu pracowal w tej mial tak samo wiec poczytaj na forum najpierw

Jaaaa

W ub. roku w wakacje Manpower na tzw. spotkaniu organizacyjnym w jednym z miast powiatu kłodzkiego oferował (w skrócie napiszę): ---- 1) podst. wynagrodzenie brutto 18,474 CZK/mc 2) 3 zmiany: 6:00, 14:00, 22:00 3) 25 dni urlopu 4) praca w pełnym wymiarze czasu - umowy na 1 rok 5) możliwość przejścia pod Skoda Auto (po 12 miesiącach) 6) dodatek mieszkaniowy i hotelowy brutto 1500 CZK/mc 7) dodatki za nadgodziny i weekendy - zgodnie z Kodeksem Pracy 8) dodatek do pracy w takcie 550 CZK/mc 9) dodatek rekrutacyjny 3000 CZK 10) dodatek związ. ze zmianą miejsca zamieszkania 1500 CZK/mc 11) dodatek za pracę na popołudniowych i nocnych zmianach 1500 CZK/mc 12) dodatek za pracę w systemie ciągłym 3300 CZK/mc od 1.1.2017 13) dodatek za pracę w takcie (linia produk.) 550 CZK/mc 14) premia osobista po 6 miesiącach - średnio 1900 CZK/mc 15) możliwość podwyższenia stawki podst. po okresie próbnym 1700 CZK/mc 16) comiesięczny dodatek na zakwaterowanie 1500 CZK 17) bony żywnościowe 45 CZK / zmianę (45 % wartości pokrywa pracodawca) + zostały wymienione hotele / zakwaterowanie Realne zarobki 28000 CZK a od 1.1. 2017 nawet 30000 CZK Ps. Ludzie jak zobaczyli tą ulotkę to różnie reagowali, niektórzy traktowali to uśmiechem. Jak wiemy czasami takie fabryki muszą podkoloryzować ofertę aby zwerbować ludzi i to robi nie tylko Skoda ale też inne firmy w PL. ---------------- Jeśli ktoś z Was ma nową ofertę niech napisze. Będziemy wiedzieć jak zmienili się na przestrzeni roku i co teraz oferują.

kapelan

zalezy gdzie sie trafi,praca monotonna i wykanczajaca najpierw umysl pozniej cialo,zarobki takie sobie na poczatku wielkie gow...o z czasem wiecej bez szalenstw,po pol roku okolo 23000 koron minus hotel dojazdy wyzwienie itd,byc moza oplacalna dla tych co mieszkaja blizej,duza rotacja ludzi,,ludzie nie wytrzymuja,zero szacunku itd ,kto pracuje ten wie a kto nie wie sam sie przekona pzdr

Jarosław
@kapelan

Oj tak swoje tam równiez przepracowalem dobrze napisane naprawde dobrze tak to wspominam nie bylo lekko słaba kasa dziwne kradzieże z wypłaty robione przez agenture MP notorycznie miesiąc w mieisąc ze robiac nawet trzy przedczasy dostawałem wypłaćiny po 16 17 18to bylo max tys koron a nie brałem zaliczek nawet to wszystko bardzo demotywowało ja nie wiem ze oni tak na beszczelnego to mogli robić być może robią to dalej nawet do tego chamstwo w pracy straszne brak szacunku do czlowiekaiduzo tempo pracy na cięższych stanowiskach monatzu mnóstwo osób u nas bylo tak porobionych nitkt juz nie pracuje a obiecywali nam cuda niewidy w polsce podczas spotkan rekrutacyjnych

LECHITA

wszyscy narzekacie na mp ze tu kradna tam kradna i nie dotrzymuja słowa mobbing zastraszanie a nie szanuja pracownikow mięso armatnie i tez ze obiecuja cuda koju a to kit ze kino a daja nic a jak odchodzicie uciekacie stamtad to nic nie robicie by odzyskac pieniądze albo sie zmówic grupowo w duzej grupie osoob oszukiwanych oszukanych i dochodzic swojego choćby prostym pozwem grupowyym ludzie kochani tylko troche troszke wspólpracy miedzy wami a to zmienicie i nie bedą bezkarni

weteran

jak jest tam źle tak w źle w tym manpowerze w kvasinach to skad tam sie biora woogle ludzie jak ich przekonuja zeby tam przyjechali makabra widze co ludzie poprzechodzili jak tak czytam kiedy pare lat temu jak pracowalem tam bylo spoko ale teraz zwrot o 180stopni na gorsze widze jestem ciekaw jak to dziala w mladej boleslav jak tu takie cyrki kvaśińskie

skodziak dziadek z gory

taka sama sytuacja byla u mnie przez wiele mieisiecy agencja MP mnie okradala to 2 tys zniaklao to 3 tys to 8 tys za autobus z klodzka to za dojazdy z pardubic po 4tys koron a chodizlem z buta do pracy bo mieskzalem 5 min od kvasin na ubytowni to oczywisice za dojazd z pardubic zlodzieje mi potracili bezprawnie zamaist na przerwach odpoczywac od pracy trzeba bylo zmarnowac pol godizny przerwy na posilkek nie raz zeby isc klocic sie do biura o pieniadze w biurze zas traktowani bylismy jak powietrze kordynatorzy trkatuja pracownikow mp jak miesa armaatnie i śmieci majstrzy i partiacy ze skody mowili nam ze na tym i na tym nas okrdaaja jak pokazywlismy im listki ale tylko mowili i sie smiali z nas przy okazji bo mieli nas gdzies bylismy tylko miesem armatnim z agentury najgorszej jakaą jest MP malo tego gdy bylem rekrutowany w polsce to obiecane byly darmowe posilki w pracy darmowe dojaZdy do pracy i ubytownia kazdy myslal ze sie oplaca taki uklad w czechach na miejscu okazalo sie ze za wszystko nas okradali i tu mnostwo forsy ze sie normalnie nie opalaclo tam pracowac nawet i w polsce wiecej by sie wyszlo na plus jest mnostwo oszukanych ludzi to cud nad kvasiną ze jeszce nikt ich nie podal sądu do pozwu zbiorowego pracownikow tam pracujacych ale wiidac kazdy chce zapomniec ten koszmar i jesli chodzi o to ze ludzie choruja to wyrzucali kazdego jak leci nawet jak jeden dzien byl na chorobowym lub 4 dni na grype jak byla epodemia poza tym hotele MP to tak świerzb lózka oszczane orzygane polamane dziury w materacach wlasciiele ubytovni zlodzieje tylko patrza za co dac kare pokutu poluja wrecz na polakow zeby im odciagnac taka kare z wyplaty np jak jest sciana popisana czy dziura w scianie kazdy wie kto to zrobil ale kasuja złodzieje pokute i tak od kazdego czyli od osob ktore tego nawet nie zrobily czy byly na urlopie czy byly w pracy wtencczas no masakra ludzie kochani taj wygkladala mojap rzygoda z nimi zanim przeszedelm wyzej bo zacislem zeby bo mailem cel dostac sie pod skode bo nie bylo kiedys tak latwo jak teraz by isc od razu do skody

MC

Jestem również poszkodowana przez firmę MP Nie spodziewałam się że jak dopomne się o swoje pieniądze to zostanę usunięta z pracy, w ciągu roku byłam 9 dni na chorobowym zablokowanie mi drogę abym dostała się przez inną pod firmę do pracy w Skoda Pan R. Wysłał Emila do innych agentor z moim nazwiskiem żeby nikt mnie nie zatrudnił jest to szantaż z jego strony nie wspomnę o tym jak przy ludziach na lince potrafił się na mnie drzec jest to ponizenie potraktowali mnie jak śmieciami trzeba wchodzić koordynatorowi w (usunięte przez administratora) eby dalej pracować jest to manipulacja ludźmi firma w firmie ludzie boją się odezwać bo mogą polecieć brak słów dlaczego Skoda na to pozwala wielu dobrych pracowników zostało usuniętych bo im przeszkadzało nie ma tam nikogo uczciwego a majstrom i partiakom wisi to przyjdzie następny

agenturowy pracownik montazu kodiaq
@MC

I CO DALEJ BEDZIE MA PANI JAKIS POMYSL BY WYWALCZYC SWOJE TAKIE DZIALANIA SA BEZPRAWNE Z ICH STRONY A AGNECJa MP Z TEGO SLYNIE takich oosób jak pani jest duzo wiecej z setki nawet bo odkad pracuje tyle osob sie przewinelo i kazdy mial podobne przygody to pienaidze sie nie zgadzaly oferta itd i tak dalej!!! NIE MYśAłALA pani zeby zglosić to do odborów zglosic lub zalozyc im sprawe w sadzie w polsce

pracol
@MC

świete słowa u mnie w MP W kvasinach sytuacja byla podobna a moze gorsza na montażu zmianowi partiacy wyzwali nas od najgorszych a nawet to nie byla nasza wina a sprzet czasami nawalał np wkreatakir baterie szybko siadaly i inne sprzety i szantażowali do pracy w wolne dni dodam ze zarobki tyle co polsce PRACA CZASAMI BARDZO CIEZKA TEMPO SZALONE dla ludzi max 40 lat zarobki grosze po 2500zl na reke tyle agentura zabiera a obiecywali oszuści !!!! wyplaty po 30 tys koron darmowe hotele i dojazdy u mnie kordynatorka ZUZKA MEDUZKA nie byla zla ale ogoolnie miala ludzi w duuu........ przychodzi tylko wtedy jak potrzebuje koogos na nadgodziny

Jerry66

A jakie tam panują warunki hotelowe mam zamiar wyjechać tam aby pracować zastanawiam się czy są tam wyplacane zaliczki na potrzeby pracownika....

Jerry66

Witam znalazłem ofertę pewnego biura oferta dotyczy montarzu częśći foteli samochodowych w ::kvasiny:: zarobek to 2800 do 3200 netto czy ktoś tam Jóż pracował na podobnym stanowisku!!?

były niewolnik skody niemieckiej w kvasinach
@Jerry66

Daj sobie spokój, tam wyniosła się agentura express p,(andient - produkcja foteli) wyrzucona ze skody, manpower ma za duze układy by go wywalili ( ale to kwestia czasu).

rafalek solnice narkołak

wie ktos jak jest w mladej boleslav w skodzie ?bardzo prosze o wyczerpujacy opis w porownaniu do kvasin pzodrawiam wszystkich polakow w czechach porówanine kvasiny -mlada boleslav

agencje w skodzie zawsze okradały,okradają i będą okradac, kolega kilka postow wyzej dobrze napisał ZAPISYWAC SIE NA "ODBORY" jezeli bedziecie w odborach za kazdym razem jak wam cos nie pasuje na kwitku idziecie z nim do biura na odbory walicie kwitkiem na stół i za 2dni wszystko wyjasnione "pieniądze skradzione zwrócone" i kara dla agentury ,agentury robią wszystko zebysmy sie nie połapali w kwitku ,wypisują czasem takie bzdury na kwitkach ze nawet na odborach panie łapią sie za głowe, agentury boją sie ich jak ognia bo to własnie czesto na ich wniosek dana agentura jest wyrzucana ze SKODY

kacper

czlowieku co ty piszesz kazdy co tam pracowal juz p o tygodniu pracy czy nawet dwoch dniach robil swoje stanowsiko z zmaknietymi oczami i umial to robic perfekt ! kazdy kto tam jedzie do pracy nic nie umie to fakt bo to fabryka samochodow i to luksoswych na swoj sposob wiec gdzie w polsce tego maja sie niby nauczyc ci pracownicy co pisze pan ze nic nie potrafią ze sa najgorsi i nikt ich nie chce bo sa trędowaci tak pan dal do zrozumienia jednym slowem kordynatorze czy rekruterze manpowera faktycznie nic umieja nie umielismy ale nauczylismy sie to robic na miejscu i bylismy lepsi niz czesi co nas ponizali donoisili obrazali nas i robili najlzejsze prace a my jak woly najgorsze stanowiska i jeszce na kasie nas grabiono miesiac w miesiac przez agenutre MP kazdy wie co sie dzialo i jak byli traktowany pracownicy co pracowali w manpower w kvasinach jakos pierwszy miesiąc pracuja chodza do pracy codzinnie robią nadgodziny jak widza ze ich wyplata jest smiechu warta ze w innych agencjach takichj jak dp work gi group czy trenkwalder ludzie zarabija duzo wiecej !wiecej i to bez nadgodzin i wszystko jest ok i jest przeedewszystkim przejrzyste wiec pytam co robicie z tymi pieniedzmi gdzie znikają że ludzie wam znikają

torba

Witam niedawno wróciłem ze Skody po rocznym tam pobycie, opowiem swoją przygode ,moze przyda sie tym ktorzy planują tam wyjechac do pracy.Istnieje kilkanascie agentur pod ktorymi mozna tam pracowac podczas rocznego pobytu pracowałem pod DUMI-CZ a wyjechałem z polski z firmą Sedulus ktora werbuje ludzi dla Dumi-cz nie polecam tej agencji zarobki w umowie ktorą podpisujecie to 12tys koron i tyle tez bedziecie otrzymywac bez zadnych przedczasów (nadgodzin),nie wierzcie w ogłoszenia o pokojach 2osobowych bo to równiez kłamstwo, są one 4-do nawet 12osób i wszystko to speluny bez zadnych konfortów no ale nie narzekałem bo pojechałem tam zarabiac a nie hotelowac sie,robota jak robota jeden trafi lepiej drugi gorzej,nie polecam pracy na lince na ktorą głownie kieruje MANPOWER od roku jest linka przyspieszona wiec trzeba za,,,,lać jak dziki osioł :) ale agentura manpowier w miare ok ktorą polecam, tak samo tyczy sie agentury DP-work kierują na swarzownie (jedna z najlepszych fuch na skodzie dla roboli ) :) umowa z DP work 18tys min,polecam zabrac z sobą prawo jazdy kat B, w skodzie mozna na nim jezdzic widlakami, czasem również wyrywkowo zabieraja ludzi z produkcji i dają im fuche zjezdzania nowymi samochodami z linii jezeli ma sie prawo jazdy idealna fucha :) SZCZERZE POLECAM I WRĘCZ NAMAWIAM do zapisania sie tuż po podjęciu pracy na "ODBORY" są to mozna powiedziec coś takiego jak nasze związki zawodowe będąc tam zapisanym mozna walczyc z agencją w przypadku oszust z ich strony a to kradzież nadgodzin itp-wystarczy powiedziec linkowemu"majstrowi" ze chce sie zapisac i linkowy przyniesie odpowiednie formularze ,no cóż to chyba tyle z mojej strony,a w krotkim zdaniu na koniec moge powiedziec tylko tyle o skodzie jezeli ktos tam jedzie pracowac to bedzie pracowac i zarobi nie jest żle,tylko po prostu trzeba byc twardym i zdeterminowanym i wszystko bedzie ok,dacie rade :) pozdrwaiam RYZAJĄCYCH na foliowaniu :) i ziomka Danszo :P

Zostaw merytoryczną opinię o ŠKODA AUTO a.s. - Kvasiny

• Jak się pracuje w ŠKODA AUTO a.s.?

Zobacz opinie na temat firmy ŠKODA AUTO a.s. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ŠKODA AUTO a.s.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 7 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ŠKODA AUTO a.s.?

Kandydaci do pracy w ŠKODA AUTO a.s. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ŠKODA AUTO a.s.