Skoda Auto

Mladá boleslav

Opinie o Skoda Auto

anonymous

oszuści wykorzystywacze kłamcy syf na hotelach jednym słowem ,ludzie odradzam kazdemu takiej pracy w całych czechach jeszcze bedziecie pieszo wracać ,oni tam myśla ze Polacy to woły pociągowe,praca tam to dno w dnie

Ala

Mam pytanie czy ktoś pracował w skodzie auto? chciałam bym wiedziec jak tam jest , i ile na prawde sie ma do reki.

Alicja

Czy ktoś mógłby odpowiedzieć użytkownikowi forum ''Anna''? @Piotr widzę, że jesteś zadowolony z pracy w Skoda Auto. Czy powiesz coś więcej o warunkach pracy? Czy jest jakiś socjal?

leszek 1970

hey koledzy jak jest w mladej boleslav w skodzie pracuje w kavasinach prosze o ifno jak mozecie rozpiszcie sie prosze

Anna

Witam. Z tego co wpisem szukają ludzi do pracy od zaraz. Pracuje obecnie i boję się zmienić pracę nie wiedząc czy tam będę się miała lepiej w skodzie. Czy zwracają koszt za paliwo jeśli mieszkam w Cieszynie zaraz przy granicy. Bo nie potrzebuje mieszkać w czechach żeby tam pracować. Ktos coś na temat obecnej sytuacji mogłyby napisać? Pozdrawiam.

Arkadiusz

Witajcie chciałbym zapytac jak wyglada na dzień dzisiejszy praca w Skodzie w Mlada ??

Alicja

@konsul aktualnie szukają do pracy w Warszawie jako Recepcjonistka/Recepcjonista. W ofercie napisali, że zapewniają umowę o pracę możliwość rozwoju pracę w młodym i miłym zespole możliwość zdobycia doświadczenia w jednej z największych firm motoryzacyjnych w Polsce. Masz zamiar aplikować?

Czesio

Witam. Pracuję obecnie w Rybniku jako kierowca po 10 12 godzin z przerwami lecz tak czy siak jestem poza domem. Moje wynagrodzenie na rękę nigdy nie przekroczyło 2000zł zazwyczaj to ok 1700zł Rozważam więc czy nie podjąć się pracy w Czechach w Škodzie patrząc na oferty pracy, wydają się atrakcyjne. Interesuje mnie jak jest na prawdę, gdyby najlepiej ktoś kto obecnie pracuje tam mógł mi parę szczegółów opisać i przybliżyć realia. Tych pośredników jest dużo i nie wiadomo gdzie, że tak powiem zapukać najlepiej. Proszę o kontakt na poniższego maila. czesiek2684@interia.pl Z góry dziękuję.

Tony

Jest tu ktoś kto pracuję w Skodzie przez agencje zatrudnienia KBTI Poland? Warto nawiązywać współprace z nimi?

Anna2207

Witam proszę o pomoc Szukam męża który prawdopodobnie odszedł z poprzedniej firmy TYCO i przeszedł do Skody. Nie mam zanim kontaktu od 3 dni Nazywa się Krzysztof Cichoń jest z Katowic ma 34 lata gdyby ktoś go znal proszę o informacje na email ankaanka246@interia.eu. Byłabym wdzięczna za pomoc. Dziekuje

Ryszard

No a Ja mam ofertę pracy do Czechy Mlada Boleslav : Produkcja foteli dla skody i porsche. Produkcja zaczyna się od montażu stelażu do fotela, następnie trzeba w nim umocować przewody, poduszkę i obić fotel skórą bądź innym materiałem. W zakres obowiązków wchodzi także: - przygotowanie obicia na fotel - czyszczenie foteli - testowanie fotela w systemie firma która prowadzi rekrutacje zwie się " Persona-Direktservice '' Warto jechać ? :-) 2800 a 3100 zł polskich na rękę ... Zakwaterowanie jest bezpłatne i zapewnia je Work Service Czechy, podobnie jak transport do firmy JC, jeśli nasi kandydaci zostaną zakwaterowani w odległości uniemożliwiającej samodzielne dotarcie do firmy .

jaro

po przejsciu pod kmen tzn po podpisaniu umowy ze skoda auto wszystko jest ok

Alicja

Jakie macie opinie na temat Skoda Auto? Kto już współpracował z firmą?

Kamil

Witam ludziska. Myślę o wyjeździe do Czech do skody i chciałbym zapytać jak tam jest w tej chwili. Jak zarobki itp. Zostawię nr 536 094 854. Dzięki z góry za info.

Skoda Mlada Boleslav

To kierunek dla młodych ludzi którzy jeszcze nie założyli rodziny i chcą poznać lepsze życie oraz zdobyć doświadczenie zawodowe.150 h + 24 nadgodziny=3400 zł na rękę po oddtraceniu hotelu.Czesi sympatyczni ludzie maja całkiem inny pogląd na zycie i prace.Polecam tym co się wachają czy przyjechać bo ja sam bylem w tym gronie a teraz pracuję tu już 6 miesięcy i czuję że tu zostane na dłużej.Pamiętajcie że nie ma co patrzeć na opinie tylko sprawdzić na własnej skórze.W końcu nie lecicie za ocean do USA.Koszt podróży to z 80zł z polski + 500zł na przeżycie pierwszego miesiaca zeby nie brać zaliczki.Hoteli jest dużo wiec zawsze coś się trafi co wam odpowiada.

Marek

Jedzie ktos z okolic Wroclawia 14.02.2017r ? Na 9:00

zaciekawiony

Hej, pytam raz jeszcze bo ktos chyba usunął moja wiadomosc? Lol? Nic negatywnego nie napisałem a zniknęło. Mam pytanie, miałem już jakiś czas temu jechać do TRW – Carr s.r.o. (miasto Stara Boleslav) do produkcji pasów bezpieczeństwa. Jak wygląda tam sytuacja teraz? Z tego co dostałem w mailu dziś wynika, że 2500 minimalnie na rękę dają? Jak to wygląda po potrąceniu kosztów życia i tego co tam jeszcze sobie wymyślili? Ile zostaje tak naprawdę dla mnie biorąc pod uwagę jakieś minimalne koszty na wyżywienie itp? No i jak jest w tych hotelach pracowniczych? Po jakim czasie opłaca się znaleźć coś sobie na własną rękę, tak żeby dać radę przeżyć? Poważnie się zastanawiam nad wyjazdem. W Polsce mnie po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kopali jak tułałem się po agencjach i jeszcze robili mnie w ch***... Pytam o to wszystko, bo jechałbym sam... Jestem dość zamknięty w sobie i nie lubię kontaktów z ludźmi niektórymi, zwłaszcza jeśli zachowują się jak bydło. Nie przeszkadza mi picie, bo sam lubię ale tak, żeby wstać trzeźwym i działać normalnie, a nie zachlewać mordę, bo robiłem tak jak byłem gówniarzem, a teraz szkoda mi po prostu marnować sobie życia. Powiem szczerze, najlepiej jakby się z kimś zgadać, a potem nawet wspólnie coś wynająć. Czechy to mój kierunek, czuję ten kraj i styl życia, a szczególnie czeskie piwa ^^. Czy jest ktoś, kto może mi jakoś to opowiedzieć? Już mało co mnie trzyma w Polsce niestety a zapowiada sie, że już niedługo już absolutnie nic. Z góry dzięki za odpowiedź

roksana

szukam info na temat pracy obiektywnych , jak to jest z nadgodzinami, bo pracowalam kiedys w boleslawcu w zakladzie gdzie robili czesci plastikowe do samochodow, na montazu i bylo ciezko, w szybkim tempie szly z linki produkty, trzeba bylo uzbrakjac je i kleic gumowe naklejki w szybkim tempie, bylam czesto nozykiem do steropianu. palce mialam pociete, po kilku dniach i spuchniete . czy to wyglada podobnie. oczywiscie potem swietnie sobie dawalam rade z zamatowaniem klipow i tych gumek ale z poczatku byl horor

lakiernik

Praca jak w Polsce tylko zarobki 2 razy wieksze a hotele pracownicze różne bo agencje wynajmują od prywaciarzy a oni nic nie remontują ale i są takie o dobrym standardzie,Z agencją zawsze można się dogadać o przeniesienie na inny hotel aż traficie na coś co wam w jakimś stopniu odpowiada a ludzie ta cy jak wokół was na ulicy jeden pożądny drugi alkoholik a trzeci może wyrokowiec szukajacy nowego życia.Ja przyjechałem 6 miesięcy temu i nie żałuję bo miałem w kraju pracę bez perspektyw na wyższe zarobki.

Lopez

miałem problem z dpworkiem tylko jeden raz, kiedy to wynajalem sobie mieszkanie w Mladej a oni mi potracili za ten miesiac za hotel. Na szczescie sytuacja ta zostala wyjasniona a kasa zwrocona przy kolejnej wyplacie.

kamil

witam , mam pytanie bo szukam pracy opini jest wiele itd .... czy moze ktos mi pomoc chodi mi tutaj o namiar na jakas konkretna agencje . czy moze osobiscie tam sie wybrac ..... ???? moj tel 733 305 549

Ogi

Opowiem Wam krótką historię. Jeżeli myslicie że przyjedziecie do Czech do skody zarobicie mnóstwom kasy i nic nie bedziecie robic i ze czeka na Was awans oraz godne warunki to powiem krótko DALEJ MARZCIE .... Fakty - hotelr patologia w łazienkach grzyb cpanie i alkochol zarobki- przelicz dojazdy etc wyzywieni to na koniec zadna rewelacja a roboty tyle ze na nic nie ma czasu !! Ale dalej dawajcie się omamić na rozmowach kwalifikacyjnych i ogłoszeniach..... żal mi Was ja byłem zobaczyłem i nigdy tam nie wrócę!!!!

Bolesław

W takim razie jaki jest sens dodania twoich wypowiedzi? Jest to forum dla pracowników lub tych którzy chcą tu pracować. Nie masz co robić po pracy jak pisać w necie komentarze, które nic nie wnoszą!? Nie chcesz pracować tu, to nikt cię nie zmusza i tyle. O cym ta dyskusja?

zigy

Praca dla młodych ludzi bez rodziny.160 godzin +2 soboty macie 17000koron +1000 koron bonów żywnościowych to już po odtrąceniu za hotel .Hotel to loteria jak wszędzie są gorsze i lepsze ale tego nikt wam wcześniej nie powie na jaki traficie.Praca jak w Polsce nikt was nie posadzi ale jak ktoś robił na produkcji i wie jak to jest to da rade spokojnie.Zastanówcie sie czego chcecie bo 2900zł to 660 Euro.Czy nie ma lepszych ofert do Niemiec,Holandii itd.A te oferty od 3500zł do 5000zł to są brutto bo ładniej wyglądają i przyciągają wzrok.

Bolesław

a ty nie wiesz, że słowo "znaleść" pisze się przez "ź" ? Ciekaw jestem gdzie ty pracujesz, ale chyba nie prezesem FIRMY RONAL ? :-)

bkll

mam pytanie ,jak z hotelem robotniczym dla kobiet bo jak czytam niektore wpisy rece opadaja prosze o jakas info

Dar

Pojechalysmy do Mlada Boleslav. Wszystko fajnie ladnie ale ten "hotel"? Nie polecilabym tego najwiekszemu wrogowi. Smrod, brud, okna bez szyb...

Body

Może mi ktoś powiedzieć jak wyglądają tam realne zarobki przez dpwork i czy robi się 12h w ciągu doby czy 8?

rampamapampam

Witam serdecznie :) dostałem propozycje pracy w mladej boleslav w skodzie przed firmę dp work możecie mniej więcej w skrócie napisać jak tam jest ? Zawsze pracowałem w Polsce i jest jakaś obawa przed wyjazdem jak to realnie wygląda z pieniędzmi i mieszkaniem :) z góry dziękuję za odp :) posdrawiam

Jarek

Witam poszukuje osób którzy pracują w Czechach w skodzie a w szczególności Mlada Boleslav. Mam kilka pytań czy jest tam ktoś kto mówi po polsku. Mój mail to phjaroslaw@gmail.com

Kolejny.

Za pelny miesiąc 176 godzin.i

Zfg

Mati nie polecam, zarobki max 2100 zl hotele tragedia, a praca jak w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

MAti

Witam. Potrzebuje aktualnej opini o warunkach pracy w skodzie. Ile faktycznie można zarobić na ręke ? Jak z nadgodzinami i wszelkiego rodzaju dodatkami ? Proszę o prawdziwe opinie.

Damian

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak przebiega szkolenie bhp w tej fimie

marian88

jestem zainteresowany oferta pracy w skodzie przez dp work chcialbym porozmawiac w cztery oczy z kims kto tam pracuje jestem z tychów ,aktuanie jestem w mlada boleslav prosze pisac na email adampanek@spoko.pl

patrycja

witam jestem z Kudowy i mam wolne miejsca w aucie . 14 lutego zaczynam zmianę nockami. jeśli ktoś byłby chętny to prosze pisać :patka160895@wp.pl

WELDER
@Bolesław 25.10.2016 15:30
to może znajdziesz nam pracę za 4 tyś w Polsce ? Wiesz co, w Polsce mnóstwo ludzi pracuje za 1500 zł tak że nie wiem po co wyj...

Szukam pracy za lepsze pieniądze niż mam w Polsce jako SPAWACZ ,jak już wyjeżdzać to minimum za 6000 zł netto jak na Czechy ,wiem ,że ludzie pracują za 1500 zł .

WELDER
@Bolesław 25.10.2016 15:30

Jesteś chyba dorosły i sam nie umiesz sobie znaleść pracy? Podam ci przykład JELCZ LASKOWICE FIRMA RONAL ,zwykły pracownik zarabia pewnie tyle ,co wy w Czechach . Pozdro

Dfq

Jest tutaj ktoś kto wybiera się teraz do pracy do fabryki skody w czechach? Chodzi mi o tę ofertę kierowaną do kobiet w Pilznie??

gumis333

Jedzie ktoś 23.06 (we wtorek) z Jeleniej Góry do Czech? Jeśli tak to odezwij sie gg19466139

gumis333

Moze ktoś coś jeszcze ma do powiedzenia? A może ktoś tam robił albo robi przez agencję pracy dp work?

Ps82

szukam roboty w skodzie. jestem z Stronia śl. niechciałbym przez pośrednika a takie oferty tylko znajduje. Procze o jakiś kontakt e-milowy czy nr. tel abym mógł wysłać cv iub poprostu zadzwonić. HELLP

nowa

piszą tu sami mężczyzni z tego co wiem pracują też tam kobiety - czy ktoś moze mi coś powiedzieć o pracy dla kobiet bo chciałabym się tam przyjąć

Boojaka

Pracowałem w Skodzie jakieś 2 lata temu, miło wspominam, wynagrodzenie tak jak piszą na lince miałem jakies 15 tyś koron, ogólnie z tego co wiem produkcje zwiększyli czyli trzeba trochę wiecej biegać na 420 aut jak pracowałem było ich 330. Co do hotelu to początkowo mieszkałem na przydzielonej tzw 'ubytuwoni' później znalazłem sobie mieszkanie z normalnymi ludzmi, a jeszcze co do hotelu to troche pozostawia do życzenia szczególnie psychiatryk na Kosmonosach ;) Teraz pracuje w Libercu i powiem szczerze że gdybym miał możliwość chętnie bym tam wrócił w to samo miejsce :) chociaż pracuje teraz na 12, to 8 były by tam lepsze ale niestety dwa razy dalej do pracy

cdn

Jak masz zapał do pracy to tylko SKODA

lucas

Pracowalem w fabryce Skody jeszcze w 1997 - 1999 Wspominam bardzo dobrze ten czas :) Dobra praca,na zakwaterowanie nie mozna bylo narzekac. Zgadzam sie ztym,ze duzo Polakow zachowywalo sie okropnie !!! Ale ogulnie bylo SUPER !!!

Zostaw opinię o Skoda Auto - Mladá boleslav

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Skoda Auto