Opinie o Skoda Auto w Mladá Boleslav

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Skoda Auto. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Skoda Auto na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skoda Auto w Mladá Boleslav

Bartek

Witam, nie warto nawet kupować biletu. Jak przyszedł koronawirus wyrzucali z pracy na zbity … Nie liczą się z człowiekiem. Poczytaj opinie niżej. Patologia i wyzysk. Pokoje to jest jakaś przykrość a Polaczki w (usunięte przez administratora) Skoda utopią Cię za 5zł. (usunięte przez administratora) Trenkwalder stary trylogie można napisać kto tam pracuje itd. Ale przyjedź jak się nie przekonasz na własnej skórze to nie uwierzysz. My się przekonaliśmy – dawno w Polsce. Ukochanej Polsce. Powodzenia. I uważajcie na siebie w tej mafii w Kosmonosach.

Łukasz

Ja de w poniedziałek na montaż foteli do mlada Bolesław z Katowic proszę o jakieś opinie ?

Wiecie może czy w Skoda Auto szukają chętnych na staż?

Bidok z sosnowca

ej, szukam pracy na montażu fabi abo okravi ( nawet lubię szzzybki (usunięte przez administratora) najlepiej przez trenkwalder i najlepiej na mieszkanie od razu tak jak było mówione ale nie przyjechałem bo koordynator krzyś nie miał już wolnych pokoji. Macie namiary na panów Koordynatorów?

Krzysiek Skierniewice

Witam. Chciałbym się wybrać do Skody. Naczytałem się dużo na temat Trenkwaldera itd. więc nie chce mieć z tą patologią nic do czynienie tym bardziej ze mam kawał drogi Mlady. Mam pytanie przez jakie inne biura mogę się starać o prace i czy praca w dobie pandemii jest. Dziękuje za wszelkie info. Pozdrawiam.

Bidok z sosnowca
@Krzysiek Skierniewice

ej, szukam pracy na montażu fabi abo okravi ( nawet lubię szzzybki (usunięte przez administratora)) najlepiej przez trenkwalder i najlepiej na mieszkanie od razu tak jak było mówione ale nie przyjechałem bo koordynator krzyś nie miał już wolnych pokoji. Macie namiary na panów Koordynatorów?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Skoda Auto się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Magda

Czy są nowe przyjecia??

@Magda

Tak, u Koordynatora Boraka proszę zadzwonić. Na pewno przyjmie.

Ufo

A mi się podobało w trenkwalderze to co tu czytam to jakaś paranoja co do Marcina koordynatora nie mam nic do zarzucenia to co onim ludzie piszą to brednie nigdy nie chciał kasy czy flaszki za zmianę pokoju lub ubytovni!!

Ala
@Ufo

Kolejne kłamstwo lub wpis sponsorowany. Tylko osoby mające jakieś koneksje z Koordynatorem Bora wypisują tutaj nie prawdę lub można powątpiewać w ich inteligencje. Jego osoba jest odpowiednia prace mgr w dziedzinie psychologi/socjologi, bardzo „ wyrazista” osoba. Pozdrawiam.

Nowy nowy

Witam Mam pytanie odnośnie agencji zatrudnienia i jak to teraz wygląda: 1) do jakiej agencji zatrudnienia się najlepiej zgłosić? 2) co jest z ta agencja trek.... Coś tam? 3) jak wygląda teraz rekrutacja i sytuacja w Czechach i skodzie?

co?

chcesz poznać zagranice, to wyjdź za polaka.. chyba tak to ma sens

Robek

Czy są pracownicy w wieku po 50-tce,

niema
@Robek

Moni

ja poznałam Marcina i do dzisiaj sikam po nocach ze strachu w rajtuzy i pierdzę na pasach :(

Stefan

moje prywatne zdanie na temat Marcina - fajny chłopak, ale głupio kłamie - pracownicy pracujący w Skodzie są jeszcze głupsi i wszystko łykają jak małe dzieci. jeśli chodzi o agencje, uważam że bez narktykóf było by tam strasznie depresyjnie. Pozdro dla Moniki

Borak

Drodzy przyszli pracownicy. Agencja TRENKWALDER to xxx. Ludzie w agencji którzy pracują w Kosomonosach traktują osby przyjeżdżające za zero, pionierem jest Pan Marcin - o którym już cała Mlada rozmawiam i wszystko się zgadza. Teraz zrobili się gorąco ( wiele osób które znam zgłaszało do centrum ) to zaczęły się wpisy pochlebne może Pani Motylka itd. Byłem tam chiwle... ludzie przyjeżdzają ( różne narodowości ) i odjeżdżają. (usunięte przez administratora)

@Borak

Grubo..ja inny dział i bez problemu.

@Borak

Również przejechałam sie na nim. Dostałam dziwne propozycje na które oczywiście sie nie zgodziłam. Przekręty na każdym kroku. Żałuję ze chciałam pomoc. Wykorzystuje kazdego pomoc a pozniej (usunięte przez administratora) Z ludźmi.

Borak

Drodzy przyszli pracownicy. Agencja TRENKWALDER to xxx. Ludzie w agencji którzy pracują w Kosomonosach traktują osby przyjeżdżające za zero, pionierem jest Pan Marcin - o którym już cała Mlada rozmawiam i wszystko się zgadza. Teraz zrobili się gorąco ( wiele osób które znam zgłaszało do centrum ) to zaczęły się wpisy pochlebne może Pani Motylka itd. Byłem tam chiwle... ludzie przyjeżdzają ( różne narodowości ) i odjeżdżają. Koordynator Marcin nie słowny, dobry kombinator... zero szacunku do ludzi, potwierdzam sami z kolega za lepszy pokój musieliśmy kupować wódkę po 80zl. Nie tylko my. Pan Marcin przychodzi do pracy po alkoholu i „ amfetagrinie” zakrapiajac red bullami. Proszę przyjechać zobaczyć na własne oczy tęga jajcarza. Nawet inne biura, które pośredniczą w pracy w Skodzie pytają się ci się dzieje. Wystarczy tego „jajcarza” było wywalić wcześniej a wielu wartościowych pracowników by zostało. A tak TRENKWALDER i osoby tam pracujące miał płacone od osób i dlatego Marcinek zrobił sobie niezły wersal. To już sąd orzeknie, są nagrania. Pokoje obskurne, kuchnia i łazienka - tylko z nazw. Nie polecam!

Jakdbasztakmasz

Praca pod główną firmą naprawdę bardzo dobra, zarobki premie inne przywileje, niestety praca pod agencją tym bardziej pod agencja pracy trenkwalder, jedna wielka pomylka, ludzi traktują jak cyfry i nic, ani nikt sie dla nich nie liczy, biznes jest biznes, a wszyscy co gadają na koordynatora Marcina powinni zastanowic bo jak ludzie potrzebowali pomocy to zawsze służył, czy zaliczka czy zalatwic cos na lince nigdy nie było problemu, a ci co wypisują brednie to zwykli nieudacznicy którzy muszą się dowartosciowac bo nie wyszło im w pracy bo woleli cpac i nie chodzic do pracy, za ladne oczy nikt nikomu wyplaty nie da

JakToTak

nowa nazwa agencji trenkwalder TRANKCWEL pokoje za fanty a co ty (usunięte przez administratora) myslisz masz fanta to se mieszkasz niemasz idziesz do jacka takie parowy co pisza tak (usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora) co do agnecji to kurwisko a koordynator gitara typ wiadomo jak jest (usunięte przez administratora) sie goni i wlasnie (usunięte przez administratora) tylko pisza bzdury

Wkurzony

Witam o co chodzi że agentura zwalniać ludzi którzy są w Polsce a Ci co zostali pracują i będą pracować i dostają nowe umowy !!!!! A ludzie z umowami do końca roku są zwalniani ? Kto tym zarządza!!!!!

Sumienny

Jak dla mnie ta strona powstała, za pośrednictwem ludzi, których bym policzył na palcach jednej ręki. Z tego co widzę ludzie co wypisują te (usunięte przez administratora) to byli pracownicy skody, ktorym chyba zazdrość o posadę odebrała mowę, dlatego piszą. Jeśli chodzi o samą agenturę to tak po części się zgodzę z wpisami, lecz wyzywanie koordynatora (też pracownika) od niewiadomojakich jeszcze na stronie internetowej to jest jakaś kpina i wykazuje tylko brak odwagi. Ogólnie jeśli chodzi o pracę w Skodzie to polecam. Praca nie jest ciężka i dużo można zarobić. Mili ludzie i atmosfera w pracy i na ubytovni. PS: za podszywanie się za kogoś jest paragraf więc uwaga co i kto pisze.

...

Od większości ludzi pożycza pieniądze i nieoddaje podobno gruba ryba się na niego szykuje 20 tysięcy ktoś zapłacił żeby go dojechała

Koordynator z montażu M13 kończy..wszystkie machlojki, kłamstwa i okradanie ludzi wyszlo na światło dzienne...nie można pozwolić aby taki człowiek niszczył życie innym ???? za mało Ci pieniążków z zaliczek że i Trankwalder wisisz kasę. #alkochol#feta#zaliczki#boss# prezes#manipulacje#kradziez#kłamstwa# za dużo żyć ludziom zniszczyles.. chciwość jest zła a czas weryfikatorem prawdy.

Pracownik 8 miesięcy.n

Witajcie. Jestem tutaj już prawie 9 miesiąc i prawie wszystkie opinie się sprawdzają, większości ludzi wyjeżdża. Każdy mam prawo przyjechać i przekonać się na własnej skórze jakie tutaj jest xxx: Koordynatorzy, zakwaterowanie itd. Jestem tutaj na ta chwile bo nie mogę wrócić do Polski. Tak by nie było mnie 5 minut.

Tak
@Pracownik 8 miesięcy.n

Pozytywne opinie wypisują tylko osoby, które maja płacone za nowe osoby, są różne agentury a Trenkwalder i osoby tam pracujące... to xxx i xxx. Lekko napisane. Rownież nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Skoda Auto - Mladá Boleslav

• Jak się pracuje w Skoda Auto?

Zobacz opinie na temat firmy Skoda Auto tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skoda Auto?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Skoda Auto