Opinie o Skoda Auto w Mladá Boleslav

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Skoda Auto. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Skoda Auto na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skoda Auto w Mladá Boleslav

Kania

Dramat... czym się chwalisz ze zrobiłeś z siebie murzyna i dwa miesiące w miesiąc? w Polsce ponad 10tys. na rękę w średniej klasie. Skoda to jest ... i wyzysk na biedzie ludzi, agentury to (usunięte przez administratora) która zbija tylko pieniążek za podsyłanie narybku do Skody. I to jest tylko ziarnko tego co tam się w Mlada Boleslav wyprawia. Omijać chyba że bieda patrzy oczy.

Kazio

Ja w latach 90 oddałem 360 godzin w skodzie nalince jaka to dziś kasa

Marcin15

cześć. Mam pytanie. Możecie mi pomóc? Gdzie trzeba złożyć CV żeby się załapać do pracy w skodzie? Jest mi obojętne w której miejscowości. czy naprawdę te wynagrodzenia wypadają tak dobrze? Z góry dziekuje

MARCIN 15
@Marcin15

Zadzwoń do manuvia w Katowicach przyjmują do mlada boleslav w następnym tygodniu

as
@MARCIN 15

manovia najgorsza

MARCIN 15
@as

Dlaczego bo ja mam jechać przez tą agenturę możesz napisać coś więcej o tej agenturze

Pikuś
@MARCIN 15

Manuvia nie ma pracy w Skodzie! Oni mają u jakichś podwykonawców tylko. Podejście do ludzi żałosne, traktują cię jak śmiecia.

czarny

jest ok 4 miesiac robie wyplata 29500kc

Xwel
@czarny

Z premia roczną i rekrutacyjną poinformuj

mike
@Marcin15

manuvia, smiech na sali, zero profesjonalizmu a wypłaty z opóźnieniem , jedna z najgorzych agentur

Ben

Witam mam pytanko. Jadę w poniedziałek do mladej Boleslav do pracy i chciałem się dowiedzieć jak tam naprawdę jest l? Znalazłem ogłoszenie w interneci przez Kbti Poland i tam pani Magda mówi że wszystko superowo a tam na miejscu będę robił przez manpower jacy w tej podfirmie są standardy

mike
@Ben

...mówi, że superowo, tak , mi też tak mówiła, na miejscu okazuje się zupełnie co innego, kbti nie ma wpływu na manpower, jedna wielka ściema, przerobiłem to rok temu

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Skoda Auto się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Kopeero

Kto.jedzie 05.02.20 przez manuvie do skody? Napisz do mnie razem raźniej;)

Kamosz
@Kopeero

Wy chyba nie jesteście poważni, manuvia nie ma dobrej opinii. Dajcie ktoś paski warunki i informacje jakie przedstawiają

Kopeero

Co sądzicie o agencji manuvia praca w skodzie ??jak zarobki?

Robert

Dzień Dobry. Zgadzam się z przedmówcą, wszystko pięknie ładnie na rozmowie telefonicznej z odziałem Trenkwaldera w Polsce na miejscu tragedia. Osoby odpowiedzialne za rekrutacje, koordynacje mają za nic człowieka – kto ich zatrudnił. Zakwaterowanie? Świnie w chlewie mają czyściej. Nie ma nic czajnika, kuchenki dosłownie w pokoju trzy łóżka i rozwalona szafa.(usunięte przez administratora) Szkolenie mhm … duża empatia oraz pomoc Czechów. Koordynator Pan Marcin, nawet nie bardzo wiadomo co napisać widać standardy w Czecha są mocno zaniżone w Polsce taka osoba jest nie do pomyślenia, jakbym rozmawiał z osobą z pod butki z piwa – my wiemy, my mamy, my damy… dramat. Praca na lince to już można pisać trylogie… Niemcy mocno podkręcili śrubę. Nie polecam szkoda czasu na formalności, szkoda zdrowia, szkoda pieniędzy. Czytając te opnie weźcie sobie to do serca za czym się tam wybierzecie. Pozdrawiam.

Wszystko jasne

Kolego zapomniales napisac ze z zaliczkami tez sa problemy !!!

Skodamb

Witam, jestem pracownikiem tej firmy, zatrudnionym przez agencję pracy. Zarobki w tej firmie oscylują od 25.000 Kc do 30.000 Kc wzwyż (w zależności od ilości premii oraz dodatków), za każdy przepracowany dzień przysługuje bon żywnościowy (strawinka) o wartości 45 Kc, posiłki w kantynie zakładowej Skody są ze zniżką a cenowo obiady wynoszą już od 30 Kc za danie główne oraz 5 Kc za zupę. (usunięte przez administratora)

olop
@Skodamb

Siema.Dzięki za info.Masz może jakieś wiadomości odnośnie pracy na wózku widłowym oraz dopłatach do wynajmowanego mieszkania ? olo.p.albert367@wp.pl Pozdrawiam

Janek

Był ktoś jako monter foteli przez Uppeo , coś o pośredniku i o samej pracy jako , takiej , warunkach pracy , bytowych itd. ?

Maniex

Witam w środę mam się stawić do agencji w Mladej na 10 rano może też ktoś jedzie autem i mógł bym się zabrać?

takjest

Treakwalder aż taki zły ? planuję wyjazd i jestem ciekaw opinii z góry dzięki, pozdrawiam wszystkich pomocnych

Jarek
@takjest

Odradzam, zakwaterowanie które załatwiają to koszmar, łóżka zarwane, grzejniki zimne, brud i smród. Wypłata nie na czas, bonusy niby są ale ich nie ma, brak słów na tą agencje. Pozdrawiam

Krzysiek
@Jarek

Masz może namiary gdzie można znaleźć pracę ok6 pozdrawiam

Darek

Treakwalder to jedna wielka porażka. Agentura prowadzona przez bandę (usunięte przez administratora) nie umiejących liczyć, liczne braki gotówki na wypłacie, brak koordynatorów jeśli chodzi o załatwianie lekarzy itp. Nie polecam

Nic dodać nic ująć, (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Dziękuję

Damian

Witam. Firma jak firma dostałem wiadomość że zostałem przyjęty, zapraszamy itd, a tu nagle wiadomość.... Sory ale jednak w szkodzie nie ma już przyjęć...

@Damian

przez jaką agencję miałeś tam jechać?

Damian
@Marcin

Dp work.. Wszystko ładnie pięknie a 3 dni przed wyjazdem SMS że jednak nie bo Skoda wstrzymała przyjęcia, a ogłoszenie dalej wisi :/

Kuba1234

Witam szukam transportu do mlady Boleslav z Wrocławia jak ma ktoś wolne miejsce proszę o kontakt 573090998

Janek

A może ktoś pracował w Turnov ? czy tez takie warunki jak w Mladzie Bolesław

Janek

Po nowym roku chcę tam jechać. Pani do spraw rekrutacji z Work Service przysłała mi ofertę, ale po przeczytaniu niższych opinii to się zastanawiam czy warto jechać. Zwłaszcza jeśli chodzi o zakwaterowanie. Czy w każdym z tamtejszych hoteli tak jest ? Czy nie ma jakiegoś normalnego miejsca zakwaterowania i czy trudno jest zdobyć jakąś kwaterę prywatną, wynająć mieszkanie ?

Robercik93

Nie polecam agetury trenkwalder to banda (usunięte przez administratora) i złodziei nie dostałem ani jednej wypłaty a pracuje prawie 3 miesiąc żadnej informacji ile się zarobiło dzwoni się do koordynatorów nic z tego nie robią nie chcą w tej sytuacji pomóc na koncie jest kompletne 0. Ubytownia porażka same ciapaty zero prywatności prysznice obesrane tak samo jak pisuary smród na pokojach. Jeśli się to nie zmieni zmienie ageture.

Mart8h

Który to mistrz co gościom pod prysznice wchodził, jakiś Ukrainiec schlany, na pomarańczowej ubytowni w kosmo? Go na piętro nad recepcją wywalili?

Zostaw merytoryczną opinię o Skoda Auto - Mladá Boleslav

• Jak się pracuje w Skoda Auto?

Zobacz opinie na temat firmy Skoda Auto tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skoda Auto?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Skoda Auto