Opinie o Skoda Auto w Mladá Boleslav

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Skoda Auto. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Skoda Auto na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skoda Auto w Mladá Boleslav

Uwaga !

Ktoś notorycznie podaje sie za różne osoby wprowadzając celowo ludzi w bład i siejąc propagande tworzy monolog ktory tworzy nieprawde !

Szczęśliwy pracownik

Trenkwalder bardzo solidna firma najlepsza agentura w Czechach wszystkim szczerze polecam Lubi dubu lubi dubu lubi dubu niech żyje Prezes naszego klubu

Johnyybravo

I co teraz z agencją trenkwalder co z pracownikami będą gdzieś przenoszeni? Wiadomo coś?

Terk

Witam, dlaczego posty omawiające prawdziwą sytuacje jak jest w Skodzie SĄ KASOWANE przez administratora? Zauważyłem ponieważ obserwuje forum i tak się dzieje. Mam dobrą wiadomość TRENKWALDER w Kosmonosach zamknięty. Zamknęli tych zło..., (usunięte przez administratora) naciągaczy, brudasów... to są bardzo lekkie określenie na tą mafie. Teraz proponowałbym wszystkim złożyć pozew zbiorowy przeciwko tej agencji za ich "umowy" itd. Także Panie Marcinie, Panie Marku i Panie Złotowłosy. Są zdjęcia, są nagrywane rozmowy itd. Proszę nie kasować postów ( screeny ) są robione na przyszłość.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Skoda Auto się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
solecki

Wywalają już ludzi? Podobno z nowej lakovni i montażu idą precz z powodu braku kontraktu dla agenturnych

Nowy nowy

Witajcie możecie mi powiedzieć jak to jest z pracą w skodzie ,jakie warunki mieszkaniowe dają agenturyi przez jaka agencje najlepiej się zatrudnić? Proszę o opinie szczere

Radek

Witam mam pytanie, jak wam się podoba praca w skodzie? Na jakie można liczyć zarobki na początku zatrudnienia?

Czarek

Firma jest dobrym pracodawcą ale pewnie teraz w związku z ograniczeniami nie możliwości dojazdu do pracy?

Ryszard

mi jeszcze leci 4000 kc za fetkę, ma ktoś namiary na marcinka?

Ryszard
@Ryszard

marcin jeśli to czytasz- oddaj chociaż za połowę towaru a będziemy kfita!

Odda
@Ryszard

Odda w pokoju 10 lub 12

Kongo

Pan Marcin ćpunek z Linki poszedł na Koordynatora kxxx ale klimaty. Każe sobie kupować fanty za lepsze pokoje i miejsca na lince. Jak nie wywala z pracy. Kolega zgłosił do Trenkwaldera w Pradze mam nadzieje że mu się do (usunięte przez administratora) dobiorą. To co sie dzieje na ubytowaniu, (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora) itd. powinna zająć się Policja. •

xXSaNDruS95x
@Kongo

jato niewiem skad uciek ten wasz marcinek, ale lubię z nim przezywac tee loty i zwaly. nie wróci kiedyś wariat jeden ????

koordynator
@Kongo

to nie tak że ja cpie, nie to tak jest tutaj wszystko nie? samemu wciagacie do nosa. litosc to zbrodnia, koncze z wami bo musze jechac po nowych na dworzec pkp to znaczy czeskie drachy. kocham ta prace, bede tu zawszę

sztryms

Witam serdecznie Osobiście praca w Skoda Mlada Boleslav ok zależy kto jak trafi na jaka część produkcji Jednak nie polecam wspolpracy z agencja Trenkwalder kompletnie nie kompetentni ludzie Koordynator nie słowny umawia się i nie dotrzymuje słowa Często jest pod wpływem alko, a sam przestrzega zęby nie pic Ogólnie dramat i nieporozumienie

koordynator
@sztryms

stary nie da sie na trzeźwo tam pracowac, moze pochodź troche w moich butach to zobaczysz (usunięte przez administratora) mam kierowcę a nie tłumacza frajery

Pracownica 2

Idiotko z skąd przyjechałaś i kto Ci za to płaci. Nie oszukuj Polaków! Polska to piękny kraj! Po (usunięte przez administratora) kłamiesz... Trenkwalder to (usunięte przez administratora) jeżeli jesteś kryminalistką z zadłużeniem to się nie dziwie ze mieszkanie w chlewie z patologią za marne pieniądze w obozie chwalisz. (usunięte przez administratora) się głowę. Po co takie idiotyzmy wypisujesz... Niech (usunięte przez administratora) tam sami Czesi jeżeli to jest dobra praca kraj ma 11 milionów mieszkańców Fabryka zatrudnia raptem 36 tys. Na (usunięte przez administratora) kłamiesz rodaków ?! Co? Niech (usunięte przez administratora) sami... Nie ma jak Polaczek który urwał się z Linki z całą to idiotką Molką tłumaczem, patolem z czachą na dłoni itd. Artykuł w gazecie Jelenio Górskiej bedzie na dniach zobaczmy jak bedziesz gdakać.

Dobra Pracownica 2

Dobra pracownica

Ja sobie chwalę pracę w trenkwalder Pracuje już rok jak na Czeskie warunki to bomba koordynatorzy żetelni wypłaty na czas .tylko na lakierni jest tam koordynator Czech i od jakiegoś czasu wesoło tam jest w negatywnym znaczeniu mój mąż tam pracuje od 4miesięcy obiecali im podwyżki i do teraz czekają . Ja pracuję na montażu pod koordynatorem Słowakiem panem Mindziakiem nie mogę nic zarzucić słowny jak mówi tak jest .jestem zadowolona współpracy z Agencją

Nowy Pracownik

Pierwsza wypłata po przepracowaniu pełnego miesiąca 21 tys. koron netto na montażu.

Norbert

Będę jechał do Mlada Boleslav do Skody z Buska-Zdroju. Mam się stawić pomiędzy 8-9 rano 9 marca w Trenkwalder. Jedzie ktoś? Razem zawsze raźniej. k8be@wp.pl

Majster
@Norbert

Siema ja też jestem wstępnie ustawiony na 09.03, wysłałem Ci maila, mozemy sie mailowo wymienić telefonami bo wiadomo, że w grupie raźniej.

Ze
@Norbert

Ze STARA bedziesz jechał?

warunkiskoda@wp.pl

Witam, jestem pracownikiem tej firmy, zatrudnionym przez agencję pracy. Zarobki w tej firmie oscylują od 25.000 Kc do 30.000 Kc wzwyż (w zależności od ilości premii oraz dodatków), za każdy przepracowany dzień przysługuje bon żywnościowy (strawinka) o wartości 45 Kc, posiłki w kantynie zakładowej Skody są ze zniżką a cenowo obiady wynoszą już od 30 Kc za danie główne oraz 5 Kc za zupę. Kontakt warunkiskoda@wp.pl

Jarosław
@warunkiskoda@wp.pl

Wspominasz, że podjąłeś prace poprzez pośrednika. Czy nie ma możliwości bezpośredniego złożenia CV do pracodawcy? Skutkowało by to pewnie lepszą umową i wyższym wynagrodzeniem. Napisz co o tym myślisz.

lex
@warunkiskoda@wp.pl

25.000-30.000 ? ale chyba nie przez agencje.

Kora

Czy Marcin jest cały czas "zrobiony" w Czechach jest to dozwolone? Mam wrażenie że red bule co za mało ;)

Kongo

Tak ćpunek z Linki poszedł na Koordynatora kxxx ale klimaty. Każe sobie kupować fanty za lepsze pokoje i miejsca na lince. Jak nie wywala z pracy. Kolega zgłosił do Trenkwaldera w Pradze mam nadzieje że mu się do (usunięte przez administratora) dobiorą.

Krzychu

Witam czy ktoś może napisać gdzie można podjąć normalną pracę w Czechach ktoś coś może pomóc

mike
@Krzychu

trochę tu przerobiłem , odezwij się

Tata, a Marcin powiedział...
@mike

Kolego, ja chciałbym spróbować pracy w CZ. Ba! Jestem zdecydowany, ale nie chciałbym trafić do (usunięte przez administratora), jak to było w 2 na 4 wyjazdy do NL. Jakieś porady można prosić itp itd?

Rybak na lince

Dzisiaj nowe rybki do Trenkwaldera przypłynęły na Kosmonosy. Koordynatorzy latali że ho ho ho, brakowało tłumacza ;). Rybeczki będą sie smażyć pomału...

Rybka w sieci

;) Rybki w sieci Koordynatorzy swoją dole dostaną a co dalej martwcie się sami ;) Rybak ma racje.. . Rybki lubią pływać, (usunięte przez administratora) a nie pomoc.

Zostaw merytoryczną opinię o Skoda Auto - Mladá Boleslav

• Jak się pracuje w Skoda Auto?

Zobacz opinie na temat firmy Skoda Auto tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skoda Auto?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Skoda Auto