Opinie o Skoda Auto w Mladá Boleslav

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Skoda Auto. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Skoda Auto na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skoda Auto w Mladá Boleslav

Walek

Jadę w poniedziałek. Czy ktoś może powiedzieć jak tam jest tak na poczatek

@Walek

Zalezy z jakiej agentury się wybierasz? Ja pracuje w trenkwalder to moge powiedziec jak jest jak chcesz

@Domino

Ja chętnie przeczytam, mąż dopiero zaczął pracę pod tą agencją

@Karolina

Powiem tak. Niestety nic sie nie sprawdza. Obiecanki cacanki mieszkanie to jest jakis slams kuchnia tragedia ma 2m kwadrawowe jest brudno. Lazienka na pietrze brudna bez cieplej wody bo ktos wykozystal Warunki bardzo tragiczne. w pokoju jak trafisz tak jest mozesz trafic na spokojnego albo na idiote bardzo duzo ciapatych. Marcin nic nie moze zrobic. Wszyscy pija najbaedziej w piatek sobote niedziele. bija sie. Nikt nie robi soboe z tego sprawy musisz tylko pracowac. Zadnej pomocy z firmy. wszedzie smierdzi i jest do du..py. Ja nie stety musze zostac nie moge wrucic do polsko.

@Karolina

A jeszcze kasa sie nie zgadza duzo mniej co obiecuje przez telefon to najgorsze

@Domino

Szkoda Domino że nie przeczytałem wcześniej twojej wypowiedzi. Już dojechałem. Jestem tu od poniedziałku i mam dość. To jest jakieś nieporozumienie. Mieszkam pod 1

@Walek

No to pierwsze wrazenie masz juz za sobo. Napisz moze innym dla przestrogi i moze ktos sie tym zajmie w koncu i bedzie lepiej.

Ada

Jakie badania są przy przyjęciu do pracy w zakładach Skody

Gdf
@Ada

Mierzą tylko ciśnienie. Badanie trwa 2 minuty i kosztuje 350 kc

Ada a Ty skąd jedziesz bo ja z Łodzi

Xzujnij

Ale jaka to agencja? Przecież w samej logistyce 75 procent to kobiety, na montażu to czasem co druga a bywa że same, więc ich nie brakuje

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Skoda Auto się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Pola

Sama wybieram się tam do pracy, ale czytając te wszystkie opinie mam mieszane odczucia. Mój brat pracuje tam ponad rok, i po wielu epizodach w krajach EU, tam odnalazł swoje miejsce. Netto jest tam 22000 KR co daje 3500 zł. Mój brat pracując 2x w tygodniu po 2 zmiany na raz (16 h) wyciąga 5000 zł na rękę. Mieszkanie od dawna wynajmuje wraz z kolegą, firma dopłaca mu do wynajmu, jego to kosztuje 1500 KR/msc. co daje śmieszną kwotę ok. 200 zł miesięcznie czym w Polsce można sobie tylko tyłek podetrzeć a nie wynająć 1/2 komfortowego mieszkania. Co do hotelu to faktycznie nie ma o czym mówić. Różne zmiany współlokatorów, brak możliwości wyspania się przez to jak przyjedzie jakaś (usunięte przez administratora) i trzaska czy puszcza muzykę na full. Brud, smród, pełno robactwa. Robota lekka i przyjemna, żaden problem z otrzymaniem urlopu, nie tylko w okresie świątecznym.

Nina
@Pola

Czy moglaby pani sie ze mna skontaktowac. Chcialam zapytac o te prace w Czechach. Na emaila nina-ninka@o2.pl

Lukas
@Pola

Hej Pola mogła byś się odezwac na emaila chciał bym wyjechac wlasnie i mial bym kilka pytań do cb :)

Xzujnij
@Pola

Do teraz sie niewiele zmieniło, trzeba 29 dni razem przerobić by mieć 30.000 koron co daje 4800zl. Więc z tym że dwa razy na tydzień 16 godzin j.. Bac to racja...

Dawid

Koordynator trekwalder Krzysztof K. niesprawiedliwy, zaliczki wydaję po 500 -1000 koron, a jeżeli kobieta poprosi to daje 2000 kc!!! I jakim prawem się pytam ?

Chwilowy

Po kilku minutach od zakwaterowania zdecydowane wyjscie. Chociazby na miasto ogarnac co i jak i gdzie.... Ale powrot o godzine 21 rozwial moje wszelkie wachania.... chyba nie bylo jeszcze tam kogos kto zwinol żagle szybciej niz je rozwinol . Za sciana impreza do 1 w nocy " mimo poniedzialku" a ty czlowieju wyspij sie do pracy na rano..... sorry ale to nie moja bajka zdecydowanoe niepolecam hotelu " o ile to mozna nazwac hotelem" wolalem na dworcu kwitmac do 4 rano i wrocic do domu....... Pozytywtaki ze troche Czech zobaczylem.... i doswiadczylem jednegoa miankwicie Upodlenia i fakt zarobki moze i wyzsze ale i zycie droższe..... czyli cos kosztem czegos. A spedzilem tam zaledwie kilka godzin.

El matador

W Continentalu mam 25000kc netto + premie , i codzienni3 w domu;-) pozdro przegrywy

El chapo
@El matador

Potwierdzam i pozdrawiam

Ika
@El matador

Ja mam 60000kc

Zarowa

Odradzam firme trenkwalder. Nic sie nie zgadza.Ubytovnia(hotel robotniczy) to nawet nie wiem jak nazwac :/ Co druga noc nie przespana przez imprezy na hotelu* A w weekend zapomnij, ze pospisz. Warunki sanitarne tragiczne. Nie przywyklem do luksusow ale to...to jest dramat.Bierzesz prysznic a metr od Ciebie ktos sra. Drzwi w wc nie maja zamkniecia, trzeba trzymac klamke zeby nie miec gosci. Co do pracy w skodzie, jest roznie. Zalezy gdzie trafisz i co bedziesz robic. Pieniadze nie adekwatne to pracy. Jest wifi na hotelu, ale tak jakby go nie byl. Zeby nie bylo za smutno, od hotelu* do pracy jest bardzo blisko. W obozach tez mieli blisko...

25ost
@Zarowa

Mnie tez to wk.. Zobaczmy co będzie dalej. Po 3 miesiącach i 6. Czy będzie to co obiecali czy nie. Ja zadbam o to jeśli (usunięte przez administratora) mnie, to ja zrobię im konpetentna opinie wraz ze zdjęciami. Zobaczycie czy warto za 3500 zł na początek siedzieć w takim (usunięte przez administratora) gdzie życie droższe niz w Polsce jest o 20 a nawet 40 procent.

Kalina
@Zarowa

Pracuję w DP WORK Škoda Auto i nie narzekam, nikogo nie reklamuję mówię jak jest. To co obiecują to jest, wręcz co do grosza jak jesteś ogarnięty to sobie poradzisz.

Pietrzakoq
@Kalina

Ale to zupełnie inna liga ta agencja podobno...

Iwcia
@Kalina

Cześć, ja mam za tydzień jechać do skody przez dp work jako logistyk, powiedz proszę coś na temat zakwaterowania jak to wygląda aktualnie i czy faktycznie jest jak mówi agencja. Pozdraeiam

Robert

Witam wybiera się ktoś do pracy w dniach 16-17.11 z okolic Gdanska,Kościerzyny?

Felix
@Robert

Jade flixbusem, moge Cie zabrac.

Henry

Powiedzcie jak się pracuje i czy można liczyć na godziwe wynagrodzenie?

Koordynator
@Henry

Nie mozna.

Na jakie benefity można liczyć w Skoda Auto?

Trzpn

Na terenie zakladu Skoda, jest dostepna woda pitna.

salt

Pierwszy miesiąc źle, słabo moim zdaniem. Waruunki na ubytowni dramat, (usunięte przez administratora) brud, w pokojach15m2 czy nawet mniej, po 3/4 osoby, stare meble, sprzęty, (usunięte przez administratora) nrud, łazienki zaszczane, zasrane. Pierwszy miesiac, 20 dni + 1 dzień postoju płatnego 85% i tylko 21800 koron. Czesi różnie nastawieni, bardziej negatywnie, jak poznają to troche zluzują 21800 koron wraz z strawinkami(bony na żarcie) 28000 coś brutto Miały być srednie zarobki powyżej 31000 brutto czyli 24000 + 45 strawinki za dniówkę To nie jest poważne, zobaczymy dalej Praca przyjemna ale bywa monotonna

Szkoda
@salt

Dobrze napisane. Zapowiadali inne stawki, a na umowach inne. Przed przyjazdem tutaj, ludzie z trenkwaldera niezle czaruja. Warto tez dodac, ze ceny sa tu nawet 30% wyższe. Wiec zakupy spozywcze wychodza drogo. Wyzyjesz z tej wyplaty, ale z odlozeniem-zapomnij. No i jak komus patologia na hotelu nie przeszkadza az tak bardzo, to wytrzyma. Pozdrawiam

Przykro
@Szkoda

Tak jest, u mnie tez ledwo 22000,nawet nie... W manpower tak samo, różnica że 3k na ubytownie biorą. Czyli 24000 plus strawinki, może to pierwszy miesiąc, zobaczymy pożyjemy

Kalina
@salt

Myślałeś, że ci zapewnią hotel 5 gwiazdek? Jak zasrałeś, to jest zasrana łazienka ???? Trochę kreatywności, lubisz porządek, to wynamij mieszkanie a nie na wszystko gotowe.

Pietrzakoq
@Kalina

(usunięte przez administratora)jedna osoba nic nie zmieni na parę dziesiątki (usunięte przez administratora) Każdy ma swoją godność a te warunki to upodlanie ludzi. Trochę nie gra jak przychodzisz myć sie czy za sprawą,(usunięte przez administratora) Jeśli tobie to pasuje to widzę dużo musiałeś w domu takich warunków przeżyć

@Kalina

Wez cos na uspokojenie....

franklin

Cześć, planuję wyjazd do Skoda Auto w Mladá Boleslav na poczátku listopada. Mogę wziąć kogoś po drodze, trasa Kielce-Wrocław-Czechy (usunięte przez administratora)

Jacek

Jade za 2 tygodnie do pracy z gdanska zaoraszam (usunięte przez administratora)

Nowy Pracownik

Byłem dzisiaj i szczerze wróciłem od razu. Agencja Trenkwalder może i jest dobra ale koordynator zakręcony i jak zobaczył młoda dziewczynę zapomniał już o wszystkim. Nowych Pracowników puścił samopas bez większej pomocy wręczył mapkę na badania i wypad. Pomocy zero. Szczerze to w ogóle zajęty tylko nową Panią do biura. Co to do mieszkania wiem że luksusu nie będzie ale łóżka tak poustawiane że jeden wacha drugiemu nogi. Sanitariaty lepiej pachną na dworcach. Kuchnia strach gotować cokolwiek. M

Koordynator
@Nowy Pracownik

Ta nowa Pani do biura to Pani Koordynator, ktorej pomagam przy naborze na montaz Octavii. Z doswiadczenia tutaj wiem, ze moi pracownicy maja wszystko co potrzebuja by szczesliwie pracowac. Pan zazdrosny, ktory nie wrocil od lekarza moglby sobie darowac ten komentarz...

Szczery
@Koordynator

Tak oczywiście panie koordynator tylkobnie wspomniał pan ze pokoje są codziennie przeszukiwane i giną rzeczy prywatne pracowników traktuje pan jak guwno jestem tu 4 tygodnie i rezygnuje jak ponad połowę ludzi ponieważ jedyna odpowiedź od szanownego Pana na każde zapytanie to nie mam czasu teraz odradzam szczerze bo to co się tu dzieje przechodzi ludzkie pojęcie oczywiście zanim odejde upierd..e pana koordynatora w związkach dziękuję

@Koordynator

Jestem zainteresowany pracą przy montażu Octavii. Kiedy będzie coś wiadomo?

Witam, macie namiar do koordynator na montaż octavii? Pozdrawiam.

Pawelec

Jak dostac sie ze Szczecina? Moze ktos jedzie w niedziele?

Grzesiek

Witam. Czy jedzie ktos w tą niedzielę do Mlady w godzinach porannych przez Zieloną Górę?

Wojtek

Witam. Jadę teraz w niedzielę rano tj. 06.10.2019 z Katowic do Mlady Boleslav do pracy. Chętnie kogoś wezmę bo tyle godzin podróży to może się nudzić ;) kontakt(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Skoda Auto - Mladá Boleslav

• Jak się pracuje w Skoda Auto?

Zobacz opinie na temat firmy Skoda Auto tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skoda Auto?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Skoda Auto