Opinie o ŠKODA AUTO a.s. w Kvasiny

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ŠKODA AUTO a.s.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ŠKODA AUTO a.s. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ŠKODA AUTO a.s. w Kvasiny

Misio

Jedyną agencją, którą Skoda traktuje poważnie jest dpwork. Nigdy nie słyszałem aby kogoś okradli, pracujesz na normalnych warunkach skody po prostu. Jako jedyni wypłacili 13 stke w rozmiarze 50 tyś, inne agencje wzieły hajs dla siebie. Jak ktoś chce tam pracować to tylko dp work moge polecić innych omijajcie.

Aga
@Misio

Czy można dostać się tam bez agencji

Arturo
@Aga

Mozna na miejscu . jestem tym ktory sam pojechał i juz zalatwiam papiery w szpitalu w Czechach bo u lekarza w skodzie jedno jest nie tak . ogolnie jest do ogarniecia jak sie chce .

Ktoś
@Misio

Pracowałem 3 lata pod trenkwalderem i również byłem dobrze traktowany. A premia 50 tys to nie była 13 wypłata lecz bonus od sprzedaży aut wypłacanych w mniejszych bonusa podzielonych na cały rok... Żadna agentura nie dostaje ani 13-stej ani 14-stej wypłaty ????

Aneta

@Były, dlaczego twierdzisz, że rzekomo pracownicy pochodzący z Czech są uprzedzeni, co do pracowników, którzy przyjeżdżają do pracy z Polski? Możesz podać przykłady z pracy w firmie Skoda Auto, które potwierdzałyby, że rzeczywiście tak jest? Jeżeli możesz to przedstaw również, jak wyglądały Twoje warunki zatrudnienia, które zaoferowała firma Skoda Auto.

Były

Pracowałem tam przez kilka miesięcy . Radze się zastanowic. Polaków naprawde w Czechach nie lubią. Gardzą i poniżają jak tylko mogą. I to na najniższym poziomie, bezposredni współpracownicy czescy. Na mieście nie jest lepiej. W sklepach, jak tylko usłyszą polski język, to od razu ma zmieniają ton głosu na bardziej wrogi. Sam byłem tak traktowany. W hotelu jest podobnie. Jest się na widelcu. w mojej grupie 4 osoby były wywalone z hotelu za hałasowanie. A Rumuni robili miedzy sobą bitwy na korytarzu w środku nocy i nie miej problemów. Trzymać się z dala od jakiegokolwiek zakładu w Czechach.

Prezes

Pracowalem jako spawacz 2 razy przez agencje..raz ponad rok i po pol roku znowu pracowalem rok i proponowalu mi przejscie bezposrednio pod Skode..i ich olałem 2 razy tych glupich Czechów...zarobki zle nie sa..i placa dobrze tylko tam pracuja same tłumany i czlowiek sie tam cofa a nie rozwija ..pozdr

byłypracownik
@Prezes

TUMANY nie TŁUMANY. Widać że Ci się udzieliło.

Aneta

@Arturo, rozumiem, że wszystkie formalności związane z pracą w firmie Skoda Auto można załatwić na miejscu? Będziesz zatrudniony przez agencję, czy bezpośrednio przez firmę? @Prezes, będziesz tak uprzejmy i napiszesz, jak wyglądały zarobki na stanowisku spawacza w firmie Skoda Auto? Jak ocenisz atmosferę pracy, która panowała w miejscu gdzie pracowałeś? Opisz, jak to wyglądało.

Aneta

@Bezak, ok rozumiem. Czy ktoś z forumowiczów może wypowiedzieć się na temat, czy firma Skoda Auto przyjmuje do pracy również kobiety? Czy kadra pracownicza firmy składa się jedynie z osób płci męskiej? Zachęcam którąś z osób, aby podzieliła się z nami informacjami w tym zakresie.

Aneta

@Bezak, dziękuję za sprecyzowanie swojego komentarza. Jednak może posiadasz jakieś informacje, jak obecnie wygląda praca w firmie Skoda Auto w miejscowości Kvasiny? Praca jest ciężka i przeznaczona jedynie, dla mężczyzn, czy również kobiety mogą ubiegać się o zatrudnienie w tej firmie? Napisz, jeżeli wiesz coś w tym temacie.

@Aneta

O Skodzie nie mam pojęcia a że szukałam opiń o innych firmach,to wspomniałam o tym.Nie ma nic na ten temat w internecie,czy przyjmują kobiety?

Aneta

@Kamil, kobiety również mają szansę na przyjęcie do pracy w firmie Skoda Auto? Czy raczej pracodawca zatrudnia tylko mężczyzn? Jak wygląda zakwaterowanie w hotelu? Pokoje są dwu, czy więcej osobowe? Uzupełnij swój komentarz o te kwestie. @Bezak, pracownik, który idzie do pracy w firmie Skoda Auto z myślą o zarobieniu odpowiedniej kwoty pieniężnej może bez problemu w spokoju pracować? Pracodawca docenia takich pracowników zapewniając im godne warunki pracy?

@Aneta

Anetko,wspomniałam o pracy w innych firmach.Potrzebują kobiet,mężczyzn i par.Ogłoszenia pojawiają się co chwilę.Podobno przy spojlerach i wiązkach elektrycznych nie jest ciężko i dają radę ludzie bez doświadczenia i w różnym wieku.Nawet kobiety ok 50-ki.Są też oferty do foyeli samochodowych ale to już cięższa praca,bo trzeba siły aby naciągnąć materiał.To już dla silnych i wyższych osób tak ponad 160 wzrostu.Komu pasuje taka płaca ok3000 tys wzwyż na trzy zmiany lub po 12 godzin i warunki mieszkaniowe nawet w kilka osób w pokoju,to można spróbować a jak nie,to się rezygnuje i nikt kłopotu nie robi z tego co wiem.Dla par są lepsze warunki,bo pokój jest wtedy dwu osobowy ale nie wiem,czy w każdej firmie tak jest i czy w każdym mieście.To już trzrba pytać w czasie rozmowy o warunki.

Bezak

Jest tyle ogłoszeń o pracy w Czechach i to nie tylko w Skodzie ale warunki mieszkaniowe wszędzie są podobne i zarobki również.Wszystko zależy,czy ktoś chce pracować,czy jechać pič i się bawić a tego pracodawca nie toleruje i żegna się z takimi,co mnie nie dziwi

Aneta

@Marta z katowic, na jakim konkretnie stanowisku pracowałaś w firmie Skoda Auto w miejscowości Kvasiny? Czy polecisz pracę, dla osób, które poszukują miejsca pracy, gdzie mogą odpowiednio zarobić i liczyć na stabilność zatrudnienia? Napisz coś więcej na temat Twoich doświadczeń związanych z pracą w firmie Skoda Auto.

Kamil
@Aneta

Tam się dziewczyno niczego nie drorobisz jedynie garba pracowalem to wiem warunki hotelowe obskurne sama patologia pełno cyganów romunw

Marta z katowic

Warunki okropne nawet nie ma gdzie majtek przebrać wszyscy na pokoju na ciebie patszom zero prywatności do tego wspólne prysznice po kilka osób naraz jak we wojsku całe pietro w hotelu wie teraz ja wyglada moja wagina po tygodniu poniżania wróciłam do pl na wlasny koszt

Aneta

@padre, przedstawiłeś w komentarzu kwestię zarobków, które osiągasz w firmie Skoda Auto. Możesz napisać, jak wygląda praca od wewnątrz firmy? System pracy jest 8, czy 10 godzinny? Jak wyglądają kwestię przerw od pracy w ciągu dnia? Zachęcam do wyrażenia opinii w tym temacie.

Bezak

A czy ktoś z was może opisać jak wygląda praca?Czy jest ciężko,czy osoba bez doświadczenia,nie mająca nigdy nic wspólnego z pracą w takim zakładzie i pojęcia o motoryzacji,da sobie radę?

Aneta

@justyna, wszyscy pracownicy zatrudnieni w firmie Skoda Auto zakończyli urlopy wypoczynkowe w podanym przez Ciebie dniu? Chyba, że chciałaś przekazać inną informację związaną z urlopami i tylko część załogi miała urlop w tym czasie?

Jari77785

Witam mam pytanie do pracujących w skodzie od kiedy teraz wypada urlop wakacyjny z góry dziękuję.Pozdrawiam

justyna
@Jari77785

urlop sie juz skaczyl 24 lipca

Aneta

@eqe, rozpoczynasz pracę w firmie Skoda Auto w dniu dzisiejszym? Jeżeli tak, to życzę powodzenia i proszę Cię, abyś podzielił się swoimi spostrzeżeniami po pierwszym dniu, w tym miejscu pracy. @Misio, długo już pracujesz za pośrednictwem agencji w firmie Skoda Auto? Mógłbyś, napisać coś na temat atmosfery panującej w tym miejscu pracy? Opisz, proszę, jak to wygląda ta kwestia.

Aneta

@Jari77785, co wpłynęło na to, iż zakończyłeś swoją pracę w firmie Skoda Auto w tamtym okresie? Jeżeli możesz to napisz również, dlaczego chciałbyś wrócić do pracy w tej firmie? Czy z biegiem czasu i nabraniem doświadczenia zauważyłeś, że praca w tej firmie była dobrą pracą? Czy może inne aspekty zdecydowały o podjęciu przez Ciebie takiej decyzji? Opisz, proszę, swoją motywację w tym temacie.

@Aneta

Dlaczego mam odpowiadać na cokolwiek oraz na pytania ktore sa do mnie kierowane???Po pierwsze i najważniejsze dalej nie uzyskałem odpowiedzi na swoje wcześniej pytanie.Pozdrawiam

eqe

start 23.07.2018

Aneta

@Jari77785, próbowałeś może tą informację uzyskać bezpośrednio w firmie Skoda Auto? Mógłbyś dodać do czego potrzebna jest Tobie ta informacja? Pracujesz w tej firmie i mógłbyś napisać coś więcej? Sprecyzuj proszę swoje pytanie.

@Aneta

Nie nie.pracuje w tej firmie kiedyś pracowałem.przez krótki okres.Teraz chciałbym pracować.znów dlatego chciałbym wiedzieć kiedy zaczyna i kończy sie urlop zeby nie jechać na darmo.Pozdrawiam

Jari77785

Moze jest ktos w stanie udzielić takiej informacji potrzebuje pilnie?Pozdrawiam

Aneta

@Arek, możesz podzielić się w sposób szczegółowy swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie Skoda Auto? Jakie stanowisko zajmujesz w tej firmie i czym się zajmujesz? Jak ocenisz atmosferę w tym miejscu pracy? Zachęcam do podzielenia się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w tym miejscu. Z wielu Waszych komentarzy wynika, iż firma Skoda Auto zatrudnia pracowników za pośrednictwem agencji pracy. Czy na każdym stanowisku pracownicy mogą liczyć jedynie na zatrudnienie za pośrednictwem agencji? Firma bezpośrednio nie zatrudnia pracowników? Zachęcam do dyskusji na ten temat.

Zostaw merytoryczną opinię o ŠKODA AUTO a.s. - Kvasiny

• Jak się pracuje w ŠKODA AUTO a.s.?

Zobacz opinie na temat firmy ŠKODA AUTO a.s. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ŠKODA AUTO a.s.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 7 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ŠKODA AUTO a.s.?

Kandydaci do pracy w ŠKODA AUTO a.s. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ŠKODA AUTO a.s.