Opinie o Skoda Auto w Katowice ul. Tadeusza Kościuszki 94

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Skoda Auto. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Skoda Auto na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skoda Auto w Katowice ul. Tadeusza Kościuszki 94

Klient

Korzystalem z serwisu. Nie polecam. Doliczono mi oplaty ktore sa uwzglednione w cenie przegladu. Czyzby slaba kondycja finansowa. Bardzo intensywnie poszukuja nowych klientow. Moze dotychczasowi poznali sie na jakisci i odeszli.

@Kamil, jak długo pracujesz w Skoda Auto? Możesz podzielić się z nami swoim doświadczeniem związanym z pracą w tym salonie? Na jaką umowę można liczyć, jak wygląda kwestia benefitów pozapłacowych, wynagrodzeń oraz premii? Jaka jest według Ciebie atmosfera i relacje z przełożonymi?

EWA

Kupiłam ostatnio używaną SKODĘ YETI . Muszę pochwalić bardzo miłą obsługę , pan wyczerpująco i fachowo odpowiadał na moje pytania. Z formalnościami nie było żadnych problemów , wszystko załatwiłam szybko i sprawnie. Jestem bardzo zadowolona i gorąco polecam ten salon.

Kamil

Do pracy trzeba mieć na poczatku chęci i trochę umiejętności ale jak brakuje nawet chęci to nie jest dobrze!!

Antyskoda

Nie pracowałem w tej firmie ale byłem na rozmowie przed wakacjami. Śmiech na sali. Stanowisko doradcy serwisowego. Kierownik mydli oczy o zarobkach 3 tysięcy na rękę tylko zastanawia mnie skoro taki miód to ciągle szukają ludzi do pracy. Oczywiście okres próbny to umowa zlecenie co już na wstępie odstrasza bo na takiej umowie nie ma się żadnych praw praktycznie. W dodatku praca na akord ile przyniesiesz zysku tyle zarobisz - nazywają to motywacyjny sposób pracy. Ciekawe gdzie ta motywacja bo moim zdaniem to tylko nie potrzebny stres. Teraz pracuję w innej branży i stała pensja co miesiąc i jakoś szef mi nie mówi ze nie mam motywacjo do pracy a w dodatku dorzucił ostatnio premię bo wiedział że idę na wesele. Dlatego dziwię się ze takie zakłady jak ten o którym tu mowa jeszcze funkcjonuje.

Daniel

Czy warto aplikować do firmy? Podpowiedzcie jakieś wskazówki.

Nie polecam!!!! Rozmowa kwalifikacyjna odbyła się w następujący sposób. Szanowna Pani szefowa spóźniła się 40minut. Po wejściu zapytali jak się nazywam ( bardzo profesjonalnie). Następnie szefowa pytala co robię. Mówię jestem na urlopie macierzyńskim i zaczął się atak... jak sobie wyobrażam pogodzic pracę z dzieckiem, mają inwestować we mnie jak będę co chwile na l4 lub opiece. Atak na moją osobę trwal a ja wstalam podziękowała i powiedziałam że nie podoba mi sie ta rozmowa. Firma nie przyjazna matka i mlodym kobieta. Dyskryminacja za śmieszne pieniądze. Nie wiem jak szef ale szefowa to bezczelna kobieta. Nic tylko nagrac rozmowę o wrzucić do telewizji. Nie polecam. SIEDZIALAM 40MIN I WIDZIAŁAM JAKA ATMOSFERA PANUJE W TEJ FIRMIE!!!! TRAGEDIA SZKODA CZASU.

NIE

TEN GOŚCIU PRACOWAŁ W CITY CAR , A JAK MA TE SAME METODY W SLIWIE NIGDY SKODY JUZ NIE KUPIE

igła9

W dniu 28.06.2017r oddałem do serwisu skodę octavię wcelu usunięcia wycieku płynu chłodzącego. do dnia 30.06.2017 samochód stoi w oczekiwaniu na część. W dzisiejszej dobie przesadą jest by część, nawet sprowadzana z Niemiec nie mogła dotrzeć przez 3 dni. Coś tu chyba nie tak z organizacją logistyki.

ŚliwkapiesCiejebał

Jeśli interesuje Cię praca charytatywna na rzecz biednej Pani, która zaczynała od kiszonych ogórków, a dorobiła się dużej ilości środków na wyzyskiwaniu swoich niewolników to zapraszamy.

Ona

Nie polecam!!! Opowiem Wam moja rozmowe o prace zebyscie sobie oszczedzili czasu i pieniedzy na dojazd. Stawka 900-1300 zl Nie wiem co to ma byc. A rozmowa bardzo idiotyczna Panstwo zadawali mi pytania o oceny w szkole sredniej o to czy zamierzam miec dzieci?!!! Co to ma byc. Szukali niewiadomo kogo w ogloszeniu napisane kasjerka a poszukuja kogos kto bedzie przyjmowal samochodu do serwisu ubezpieczac.robic mnostwo rzeczy a w zamian za to 900 zl? Podejscie pani Sliwki i pana ktory ze mna rozmawial tragiczne. Czulam sie po tej rozmowie wrecz ponizona. Zal zal zal.

Omnika
@Ona

Stanowisko kasjera : w sezonie od listopada do lutego temperatura przy biurku wynosiła od 9 do 15 stopni. Żeby rozgrzać zgrabiałe od zimna dłonie musiałam moczyć je co 20 min w ciepłej wodzie. Żeby nie zamarznąć 3-4 warstwy ubrań plus bluza położona na kolanach - czasem miałam ochotę siedzieć w czapce i rękawiczkach.

Osobiście mogę polecić usługi salonu i serwisu w Katowicach. Korzystam z ich usług 3 rok . Najpierw kupiłem u nich Octavie, a teraz kupiłem nowego Rapida. Handlowcy byli i są mili. Fachowo doradzą także wielki plus.Obsługa w serwisie też miła. Wszystko jest robione na czas i zgodnie ustaleniami. Serdecznie polecam ten salon.

Rafał

Czytam sobie wasze komentarze i się śmieję. Negatywne komentarze ludzie piszą, że ustawione, spisek. Czyta się pozytywne komentarze ludzie też piszą, że ustawka. Mój znajomy pracuje w salonie w Katowicach i chwali sobie pracę. 3 lata tam pracuje i nie żalił się. Co do serwisu to sam korzystałem i też jestem zadowolony z ich usług. Także z czystym sumieniem polecam pracę tam i korzystanie z ich usług.

lol

hmm ostatni wysyp pozytywnych komentarzy jest trochę dziwny. Albo komentarze pisane by poprawić statystykę albo wypowiadają się ludzie którzy tam nie pracują. Przyznaję : pensja wypłacana na czas i to tyle z pozytywów Niestety nie szanuje się pracowników i w dalszym ciągu panuje zasada "na twoje miejsce jest 10 chętnych" ciągła rotacja nie sprzyja jakości.

Polecam pracę w Katowicach. Ekipa fajna. Kierownik też . Nie ma na co narzekać. Plotki o czepianiu się to tylko plotki i zapraszam każdego niech na własnej skórze przekona się, że dobrze się tu pracuje.

Jestem pracownikiem tego salonu i chwalę sobie pracę tutaj. Najważniejsza rzecz czyli pieniądze są wypłacane na czas i robię to co mam zapisane w umowie. Z szefostwem też się można fajnie dogadać także polecam pracę tu.

Wacek wstydziłbyś się takie bajki opowiadać :-)

Filip

Kupiłem samochód w salonie Auto Śliwka w Katowicach i byłem bardzo zadowolony z obsługi i warunków ubezpieczenia jakie mi zaproponowali. Zgodnie z tym samochód w razie wypadku samochód miał zostać przetransportowany do salonu i dealer miał się zająć formalnościami związanymi z rozliczeniem z ubezpieczycielem. Niestety doszło do wypadku, ale szczęśliwie ubezpieczenie oferowane przez ten salon działa tak jak należy. Samochód zabrano , przetransportowano za darmo do Zabrza , tam został naprawiony i wrócił do mnie. Jeśli chodzi o sprawę z ubezpieczycielem to faktycznie wszystko załatwił dealer, więc nie traciłem czasu na czekanie na wycenę uszkodzeń i resztę papierkowych spraw. Kierownik ASO to bardzo miły człowiek. Niczym nie trzeba się martwić. Zdecydowanie polecam.

Nina

Skąd masz takie informacje? Jesteś pracownikiem tego zakładu, że takie informacje podajesz? Wiadomo, że część osób zarabia więcej, a część mniej. Wszystko zależy od stanowiska, doświadczenia zawodowego i długości zatrudnienia.

Rafał

ASO w Katowicach jak najbardziej na plus. Korzystałem z ich usług i nie mogę powiedzieć na nich złego słowa. Wszystko zgodnie z ustaleniami. Nie było żadnych wymyślonych usterek także koszt naprawy nie wzrósł. Auto odebrałem też w ustalonym terminie. Polecam.

Jarek

Kupowałem u nich ostatnio nowego Rapida. Muszę pochwalić bardzo miłą obsługę. Z formalnościami nie było żadnych problemów. Jestem bardzo zadowolony i gorąco polecam ten salon.

Zostaw merytoryczną opinię o Skoda Auto - Katowice

• Jak się pracuje w Skoda Auto?

Zobacz opinie na temat firmy Skoda Auto tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skoda Auto?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Skoda Auto?

Kandydaci do pracy w Skoda Auto napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Skoda Auto
1.9/5 Na podstawie 96 ocen.

Skoda Auto