Bakura Tadeusz Usługi Finansowo Księgowe Agencja PKO BP S.A.

Łódź

Opinie o Bakura Tadeusz Usługi Finansowo Księgowe Agencja PKO BP S.A.

pati

pracowałam z tym człowiekiem 20 lat temu w pko był najlepszym agentem ze wszyskich gdyż miał najwieksze obroty i placówka pko miała z niego zysk nie wiem co się stało z tym człowiekiem że tak nisko upadł ale mam nadzieje że poniesie kare razem z żonką za swoje oszustwa

teofilanka

Na szczęście (?) agencja bakury, który skrzętnie ukrywał swoje nazwisko przed poszkodowanymi klientami jest juz zamknięta. Jak zatem trafić do właściciela, skoro ślad się urwał, a wielu ludzi nie otrzymało swoich pieniędzy?! Trwa policyjne dochodzenie, można złożyć doniesienie o przestępstwie pod nr sprawy 1DF/456/15 w prokuraturze lub w komisariacie policji na ul.Ciesielskiej. !!! To jedyna teraz droga, aby odnaleźć oszusta.Ciekawe, czy nie działa teraz dalej pod nowym adresem ???

iza fe

Proceder trwa ! Dziś w kolejce pojawili się policjanci i pracownicy izby skarbowej , mam nadzieje, ze wykazali się skutecznością w kontroli przepływu pieniędzy klientów pana Bakury. Wychodzą na jaw kolejne nieprzelane na odpowiednie konta wpłaty, chyba najwięcej opłat czynszowych. Czy to miejce długo jeszcze będzie czynne, aby okradac naiwnych ???

iza fe.

Po kolejnych 4 dniach ( + wcześniejsze 4 miesiące ) nadal brak mojego przelewu na koncie firmy, do której dokonalam wpłaty - mimo zapewnień pracownika i samego właściciela agencji, ze ...już dokonali przelewu. Co robić ??? Brak odpowiedzi, co spowodowało ten bałagan jest jednocześnie dobitna odpowiedzią... Czy pan Bakura nie zdaje sobie z tego sprawy ? Zatem koniecznie trzeba mu to wyjaśnić !!! No i czemu uparcie podszywa się pod logo PKO ?

iza fe.

Nowa placówka na u.Rojnej 41 (razem z Inpostem) -brak wpłaconych pieniędzy na koncie po...ponad 4 miesiącach od dnia wpłaty, a pracownik p.Bakury nie umie wyjaśnić powodu !!! Pan Bakura nieosiągalny, ostrzegam, po rozmowie z kilkoma osobami to nie jedyny taki ,,przypadek". Teraz firma chyba nie ma nic wspolnego z PKO BP.SA, bo nazywa się po prostu Usługi finansowo-ksiegowe.

Zostaw opinię o Bakura Tadeusz Usługi Finansowo Księgowe Agencja PKO BP S.A. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bakura Tadeusz Usługi Finansowo Księgowe Agencja PKO BP S.A.