Comitor Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Comitor Sp. z o.o.

niezadowolona klientka

NIGDY NIE KUPUJCIE NICZEGO W FIRMIE COMITOR! KOMPLETNA IGNORANCJA I BRAK PODSTAWOWYCH ZASAD ZDROWEGO HANDLU! Pół roku temu zakupiłam zlew Blanco z linii Silgranit - czyli "granitowy". Wyjątkowo miękki ten granit, bo po niecałym pół roku użytkowania pojawiły się odpryski. Przyjechał serwisant, obejrzał, powiedział, że widać, że o zlew dbam, zrobił zdjęcia i nakazał czekać na decyzję o ewent. wymianie. Po ok. 2 tygodniach otrzymałam odmowę uznania reklamacji (choć ponoć zlew objęty jest gwarancją wieczystą), a z uzasadnienia dowiedziałam się, że są to uszkodzenia mechaniczne i nie podlegają gwarancji. Serwis zalecił mi zakup maty silikonowej "ze sklepu gospodarstwa domowego" i wyłożenie nią dna komory. Tylko że uszkodzenia i odpryski są także na ściankach i górnych rantach, a tego nie ma jak i czym wyłożyć. Odwołałam się od tej decyzji, ale dopiero interwencja sklepu, w którym dokonałam zakupu spowodowała, że ktoś łaskawie na moje odwołanie odpisał. A odpisał, że "rzeczy zużywają się" i to jest normalne, że mam sobie kupić matę i używać jej wyłącznie na czas używania zlewu (ciekawego, co robić z nią w pozostałym czasie...), ale przede wszystkim, że "ZLEW JEST UŻYTKOWANY NIEZGODNIE Z PRZEZNACZENIEM" !!! i to ostatnie jest najlepsze, no bo przecież garnki należy myć w wannie, a nie w zlewie. Wydałam prawie 1,5 tys na bubel nie wart ceny i czasu, jaki na niego czekałam. Odradzam zarówny zakupy zlewu firmy Blanco, jak i zakupy w firmie Comitor.

niezadowolony klient

Nie polecam czegokolwiek w tej firmie, pracy czy zamawiania produktów . Zlew został źle zapakowany po czym wysłany do mnie za pośrednictwem kuriera, zlew pękł podczas podróży, firma COMITOR nie poczuwa się do tego, kurierzy też nie i zostałem z 1000 zł na minus( w plecy). Najgorsza firma!!!

robson
użytkownik zarejestrowany

fajnie, że się zdecydowałeś @dak :) Podoba mi się, że Comitor wrzuca tyle ofert, na serwisanta, doradcę czy specjalistę regionalnego. Ciekawe jak z płacą.

TheKolaNN

Zapraszam do lektury, jak postępuje z klientami firma COMITROR Sp. z o.o.: (usunięte przez administratora)

daria

Rzeczywiście pracuje w firmie już kilka lat i wkurza mnie także to mówienie do każdego po nazwisku( usunięte przez administratora ), to Pana pracownicy i zespół więc prosimy o nazywanie każdego imieniem (tak trudno zapamiętać jak kto ma na imię ?), bo po nazwisku to zwykło się zwracać( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Comitor Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Comitor Sp. z o.o.