Łódzki Urzad Wojewódzki

Opinie o Łódzki Urzad Wojewódzki

Filtruj opinie po kryteriach:

ASZX
 Opinia

Praca wymagająca rozległej specjalistycznej wiedzy, ale i dyletant sobie poradzi- po prostu będzie ją wykonywał źle. Po zatrudnieniu raczej nie zostanie zwolniony. Zarobki kiepskie - miejsce dobre dla kobiet planujących długotrwałe zwolnienia lekarskie - np. ciążowe. Przydział zadań wg "widzimisię" kierownika. Jak dobrze trafisz- obijasz się i ziewasz z nudów tygodniami, jak źle to świata zza papierów nie zobaczysz. Awanse są iluzją - zmiana stanowiska ze specjalisty na inspektora wojewódzkiego bez jakiejkolwiek podwyżki finansowej to norma. Nie ma szansy na zostanie kierownikiem czy dyrektorem - stanowiska są obsadzane wg klucza partyjnego. Jeśli kierownictwo ma chęć aby decyzja była wydana niezgodnie z obowiązującymi przepisami to dyspozycje zostaną wydane ustnie - odmowa ich wykonania grozi sankcjami- głównie poniżanie, przydzielanie gorszych, trudniejszych zadań. W oddziale ds. cudzoziemców wiele lat panował mobbing- dużo pracowników leczyło się psychiatrycznie...

Ryck
 Opinia

Nie warto tu pracować nauczyciele protestują a dostają na Dzień dobry 2000 na rękę a tu ludzie po 20 latach pracy nawet tyle nie mają skandal hańba

Tak7Nie
Kotka
Nazwa działu: Produkcja
@Ryck 27.03.2019 14:00

Trudno się nie zgodzić. Choć ludzi myślą, że zarabiamy krocie za "nicnierobienie"...

Klent
 Opinia

Masakra w tygodniu byłem tam złożyć projekt do budownictwa, nikt nic nie wie, a dowiedziałem się że odszedł od nich facet, który pracował tam ponad 10 lat, zawsze rzetelnie można było od niego dowiedzieć się wyczerpujących informacji na dany temat. Życzę temu człowiekowi jak najlepiej w nowej pracy-danych jego nie podaje gdyż moze sobie tego nie życzyć.

Tak2Nie
Andzia
 Opinia

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia urzędu. Wady: - wynagrodzenie, - brak kadry do pracy, robisz zadania za 2 lub 3 osoby, - nadgodziny do odbioru- których i tak nie ma kiedy odebrać - słaba kadra zarządzająca ( obecnie w niektórych Wydziałach- żenada) - pakiet socjalny(grusza, plus dopłata do karty Profit około 30 zł resztę płaci pracownik w przedziale 40-80 zł) - ciągłe zmiany przepisów, - atmosfera zależy od działy do którego się trafi Plusy: - odprowadzane składki społeczne i zdrowotne - pensja na czas - weekendy wolne co do zasady Dla ludzi którzy lubią pracę z przepisami, pod presją czasu i nie bojących się pracy.

Tak3Nie
Andzia

Niezdecydowany
 Opinia

Jest nabór na inspektora do wydziału zarządzania kryzysowego. Ma ktoś jakieś opinie? Warto?

Obudzcie się ludziska

Kiedy strajk?

Kaska
 Opinia

Co tu ilona wyjasniac dosrajesz 3 tys ogolem a pozniej dowiadujesz się przy pierwszej pensji ze zarabiasz tyle samo co twoja koleżanka co przyszla do pracy zaraz po studiach tylko tyle ze ty masz 20 lat stażu pracy a ona nic i juz wiesz ze zostałaś oszukana bo raz ze ci do twojego wynagrodzenia wliczaja staż i to nawet nic dziwnego tylko ze dziwi mnie to ze to robia do kwot konkursowych i to ze cie pozniej traktuja na rowni z zoltodziobem ty po budowlance a ona np po polonistyce albo innej fajnej szkolce __czyli ilona rozumiesz oszustwo

Paw
@Kaska 08.12.2018 11:05

3 tysiące to chyba brutto tam się zarabia.

Klient
 Opinia

Potwierdzam Totalne dno nowa lepsza zmiana hehe, sikorki, sikorki, a wiedza marna, budowlana to zadna, stare kierownictwo wywalone zastąpione nowym, a efekt j.w. napisane.

Tak2Nie
NICKOSIA
 Opinia

Beznadzieja totalna. Nagrody są dla wybranych nikt nie wie za co przełożony nawet nie argumentuje czemu dostał ten a nie tamten. Robię tu parę lat i pensja moja wygląda tak jak w 2007 r. - niecałe 2000 zł na rekę! Mimo, że odwalam robotę za 2, bo moja kumpela z pokoju ma robić to samo...ale zna się z Kierownikiem jeszcze nigdy nie dostałam awansu. Nagrodę mam zawsze w dolnej granicy, chodź słyszę dziękujemy świetnie Pani pracuje, doceniamy itp. normalnie Gomułka....a nowo zatrudnieni albo włazidupy mają jak ta lala. Intdyguje mnie fakt, że aby być tu przełożnym nie trzeba startować w konkursie a zwykły Nowak musi zasuwać za grosze. Przemowy fakt są często wygłaszane i zawsze słyszę, że honor to tu być, pracować i dokładać w ten sposób cegiełkę do dobra Kraju- no kochani SZANOWNA DOBRA ZMIANO, czasy Gomułki chyba minęły. A Wy to powielacie!!! Jeszcze jedno związki zawodowe tu funkcjonują, ale tylko z nazwy. Chyba tylko po to, by samemy dostawać nagrody i premie jak ostatnio z okazji święta służby. ODRADZAM ROBOTĘ TU! A TYCH CO RZĄDZĄ PYTAM O WASZE SPOSTRZERZENIA CO DO ADMINISTRACJI RZĄDOWEJ, BO ONA TO NIE TYLKO MINISTROWIE ALE PRZEDE WSZYSTKIM URZĘDNICY CO NA WAS ROBIĄ-KTÓRY PRZYJDZIE ZACHRZANIAĆ ZA 2 tysie...z pełną odpowiedzialnością za to co się robi. No?

Admin
 Opinia

niepodległości ze świętem pracowników służby cywilnej. Ten bieg wydarzeń skłania nas do historycznej refleksji. Administracja państwowa stała się filarem ówczesnej siły II Rzeczpospolitej. Państwo dzisiaj kontynuujecie służbę swoich poprzedników. Obywatel oczekuje lojalności, dyspozycyjności, profesjonalizmu i bezstronności. Za to, że państwo podjęli to wyzwanie, należą się największe wyrazy uznania i szacunku. Chciałbym jeszcze raz serdecznie wszystkim pogratulować – powiedział wojewoda łódzki Zbigniew Rau. Podczas uroczystości dyrektor generalny ŁUW Mirosław Suski wręczył awanse pracownikom, którzy w swojej pracy wykazywali się dużym zaangażowaniem oraz rzetelnością w pełnieniu służby w administracji publicznej. - Chciałbym w imieniu wszystkich odznaczonych i awansowanych serdecznie podziękować, Jesteśmy służbą, a służyć to znaczy nie oczekiwać wyróżnień i nagród, tylko robić przede wszystkim to co do nas należy – podkreślił Łódzki Wojewódzki Inspektor Nadzoru Geodezyjnego i Kartograficznego Wojciech Dyakowski. Najlepiej pracować za darmo i kit z okien jesc i nasze dzieci ale wyroznionym wszystko sie należy z wyrazami szacunku niedocenieni robole.

Ilona
 Opinia

@anonymous, na forum dotyczącym pracy w Łódzkim Urzędzie Wojewódzkim wszystkie opinie się liczą, jednak najważniejsze i najbardziej miarodajne są te, które poparte są jakimiś faktami, szczegółami z minionych sytuacji. Zechcesz może wyjaśnić swój komentarz?

Opinia

Omijać szerokim łukiem w markecie lepsza kasa niech pracuja dyrehtory

Tak6Nie
Robol
 Opinia

Generalnie wadą tej pracy są bardzo niskie zarobki, a awanse, czy podwyżki uzależnione są niestety od koneksji politycznych, znajomości. Dla najmniej zarabiających - a takich większość - dofinansowania do wypoczynku, czy w związku z podwyższonymi wydatkami świątecznymi oraz raz na rok nagrody. Nowy świeży narybek często przychodzi z nadania i dostają podwyżki i awanse po kilku miesiącach.

Tak15Nie
Kazik
 Opinia

Dno dna i tyle wyzysk za marna kasę

Tak9Nie
Ilona
 Opinia

Napiszcie proszę jakie są godziny pracy w Urzędzie Wojewodzkim? Czy są dwie zmiany? Jedna? To jest urząd więc pewnie praca trwa do szesnastej? Wszystkie Wasze opinie na pewno będą pomocne dla innych użytkowników forum. Czekamy na nie. Jeszcze mam takie pytanie, czy można liczyć na dodatkowe benefity od pracodawcy?

z.dorota@vp.pl
 Opinia

Miałam Ogromny Zaszczyt i Wyróżnienie odbywać praktyki w Domach Pomocy Społecznej ,w latach 2001-2003 w województwie łódzkim . Instytucje te podlegają pod Zacny Łódzki Urząd Wojewódzki .Jestem pod Ogromnym Pozytywnym Pozytywnym Wrażeniem Funkcjonowania tych podmiotów.W Domach Pomocy Społecznej Zacni Pracownicy Wyższego jak i Niższego Szczebla to Osoby Bardzo Oddane Sprawom Podopiecznych wymagających opieki terapii oraz szybkiej interwencji medycznej.Pracownicy Domów Pomocy Społecznej w swoich działaniach stosują zasady akceptacji pomocy,indywidualizacji podopiecznych.Pracownicy Domów Pomocy Społecznej to Osoby Szlachetne o Wielkim Sercu w codziennej pracy z podopiecznymi stosują metody,środki które mają na celu polepszenie funkcjonowania pacjentów w społeczeństwie.Dziękuje za Miłą Współpracę oraz Z Całego Serca Dziękuje Szlachetnym Pracownikom Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego za Realizowane działania na rzecz tych instytucji.Wyrazy Szacunku. była praktykantka mieszkanka Zgierza Dorota Żaczek.

TakNie2
 Opinia

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w Łódzki Urzad Wojewódzki?

Opinia

Widac ze schodzi na psy pracodawca ktory do tak poważnych tematow poszukuje osob z minimum 6 miesiecznym stażem pracy przeciez to paranoja . Pprzy ukladaniu chodnikow jak nowemu pracownikowi na reke nie dam 2,5 tys. To jutro nie przyjdzie do peacy i czesto jest to jego pierwsza praca u nic nie potrafi a wy chcecie fachowca od spraw budowlanych za 2900 brutto hehe to kpinaa, dlatego wiem ze nic tam nie zalatwie

Opinia

Dramat bylam na rozmowie i okazalo sie ze 2900 brutto to jest kwota ze stazem a w moim przypadku to 20 letnim i tyle samo dostanie osoba co ma 6 misiecy stazu bo taKa właśnie juz tam sarenka pracuje i zachowuje się jakby wszystkie rozumy zjadla .. Jednym słowem oszuści , z kasa to dymaja ostro do tego z zakresem obowiązków mialam orzekac od odwolan od decyzji starostw, a okazalo sie ze chca mnie przerzucić do wydawania zrid za niecale dwa tysie chca abym wydawala decyzje drogowe dla tysięcy dzialek także im podziekowalam. Uważaj cie to sa oszusci wydawaloby sie ze w administracji i to panstwowej ze bedzie dobrze a tu jest inaczej ponadto warunki pracy przypominaja gierka nie ma nawet dzie dobrze mapy rozlozyc ale wymagania ze hoho . Ludziska odchodzą z pracy bo maja dosc albo uciekaja do innych oddzialow bo jest lepiej w niektórych oddzialach jest luz i to za ta sama kase takze wnioski sa proste.

byly pracol
 Opinia

A to prawda jeden z wazniejszych oddzalow tj. Budownictwo mial naprawdę dobrych pracownikow tylko niestety wszyscy odeszli chociażby z powodu niskuch zarobkow i ogromu pracy i teraz wszystko lezy od nikogo nic sie nie dowiesz bo i niema kogo zapytac ta garstka ludzi nowo przyjetych pseudo fachowcow nic nie wie. Ciekawe jak beda teraz wygladaly realizacjeduzych projektow rzadowych gdyz w pkp po ostatnich pozwoleniach duzy niesmak .za to w urzędzie w innych oddzialach luz blus za ta sama kase albo wieksza nudza sie ze az śmierdzi ta nuda na kilometr powodzrnia ziomy lluukii

robol
 Opinia

Totalna porażka mamy 2017 średnio ludzie maja na reke 3 tys. a w tym magicznym miejscu pensje nie przekracza ja 2 tys. Droga pani premier daleko tak nie zajedzie ale polske nam poprawia.

Zostaw opinię o Łódzki Urzad Wojewódzki - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Łódzki Urzad Wojewódzki