Opinie o Łódź-Miasto Na Prawach Powiatu w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Łódź-Miasto Na Prawach Powiatu. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Łódź-Miasto Na Prawach Powiatu o rekrutacji.

Branże: Zarządzanie podstawowymi typami działalności publicznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Łódź-Miasto Na Prawach Powiatu w Łódź

lipa/kolins

P.H.U.DESDIM S.C. - Łódź muł glony chwasty i wodorosty współpracuje z cymbałami z zarządem leni miejski al.kopciuszki 47

Masz na myśli prezydenta miasta i dotacje jakimi dysponuje? Ty pracujesz w urzędzie czy wypowiadasz się jako mieszkaniec?

Mógłby mi ktoś podpowiedzieć gdzie są zamieszczane oferty pracy w urzędzie? Na ich stronie są oczywiście ogłoszenia, ale nie na stanowiska w samym urzędzie, tylko np. w DPS-ie, MOPS-ie, itp. No chyba, że może ktoś je wymienić albo dać znać czy jest jakiś nabór teraz?

Becia Nowy wpis

Słuchajcie, szukają 2 osób na stanowisko młodszy referent/referent ds. księgowości podatkowej w Oddziale Księgowości Podatkowej w Wydziale Finansowym w Departamencie Finansów Publicznych. Znacie przybliżone zarobki? Duża jest konkurencja w naborach do finansów UMŁ?

ela Nowy wpis
@Becia

najniższa krajowa, potem podwyżka góra 300zł

Niedawno przeprowadziłam się do Łodzi. Kiedyś pracowałam już w urzędzie miasta. Chętnie objęłabym takie stanowisko i w tym miejscu. Orientujecie się, czy są jakieś wolne wakaty? Jeśli tak, to jakich warunków pracy należy się spodziewać? Umowa o pracę wchodzi w grę? :) Jakich zarobków - mniej więcej - można się spodziewać? :)

@PiątkowskaNina

Najsympatyczniejsza Pani z Centrum Świadczeń Socjalnych w Łodzi. Podchodzi do człowieka z sercem na dłoni. Bardzo cieszę się, że trafiłam właśnie na Panią, pomogła mi Pani przełamać traumę dotyczącą wizyt w urzędzie. Spotkanie Pani w urzędzie zwiastuje merytorycznie wypełnione wnioski, pomoc w ubraniu myśli w słowa, a Pani życzliwość mam wrażenie, że zaraża współpracowników i inne osoby przebywające w Pani otoczeniu.

Długie oczekiwanie, opieszałość .

Pytania przede wszystkim o znajomość ustawy jednej drugiej trzeciej. Oczywiście tych wymagań nie było w ogłoszeniu. W rezultacie nikt nie dostał tej pracy w uzasadnieniu o dziwo na ich stronie wiele konkursów na stanowiska w ten sposób jest rozstrzygane. Dlatego uważam że nie warto aplikować. Pensja minimalna wymagania z księżyca i tak naprawdę nie chcą nikogo zatrudnić.

logo firmy Kontroler Jakości
Ozimek
KS Konstrukcje Stalowe Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.

Jakie godziny pracy obowiązują w Łódź-Miasto Na Prawach Powiatu?

lipa/kolins

@lipa/kolins

Czym Cię tak do siebie zrazili ?

O.J
@Ewa

oszustwami,wyłudzeniami i kradzieżą znacznej wartości j.wysocka,a.ziolko włamali się do lm wykradli wszystko. Dosłownie Zniszczyli wszystko co potwierdziło się w dniu 11 maja 2022r powiadomiłem policje w dniu 11 maja tego roku o godz 17;oo nie przyjęli powiadomienia mają to w (usunięte przez administratora) wczoraj p,pała dzielnicowy żonie taki kit zaczął wiskacz -makaron się rozpuścił,kabaret podobno służby miejskie w tym udział brały staram się o kontrolę doraźna z urzędu i wizje lokalną w tej posesji żeby barany urzędowe to zobaczyli na własne gały Cień nieodstępny koło mnie ścigał mnie i prześladował. Zapluty, potworny karzeł na krzywych nóżkach, wypluwający swą brudną duszę, opluwający mnie zewsząd, nieszczędzący mi niczego, co szczędzić trzeba – rodziny, stosunków, bliskich mi ludzi… Prześladują nas za to że żądamy zwrotu pieniędzy zgodnie z umową i aneksem z 2018r za remont lm 80 mk

Marzena
@O.J

Grubo. Ale wy to sądownie żądacie tego zwrotu czy jak? Bo dziwię się, że mogą prześladować skoro to już dawno po temacie powinno być

Frenel Grand
@Marzena

grubo raczej nie,byłabyś zdziwiona do czego te oszołomy są zdolne-do wszystkiego.... wczorajsza ro zmo wa nic nie wniosła do przedmiotowej sprawy A.Mączyńska kierowca zlm weszła w buty byłego kierowcy Adriana Ziołka,takich bzdur zanuciła że wróble wystraszyły się na dokładkę pani kierowca A,mączyńska (32 min rozmowy,wszystko na nie)z zlm Piotrkowska 238 obraziła się,nie będę dalej prowadzić rozmowy bo p,obraża mojego wieloletnie kolegę z którym pracowałem-tylko co mnie to obchodzi ((usunięte przez administratora)) na 238 piot jest takich wynaturzonych pracowników nie mało a,zarzycka,a,stefaniak,j,wysocka taka zulu-gulu-gula,dobra w tym klejbowaniu,no i f.dzierzynski,m,pawlaczek,nogalka jak kalka ogrom dzia@@@ mogliby w olimpiadzie startować w dziedzinach -- kłamstwa,(usunięte przez administratora)napiszę słowami j.p,ograbiania z całego dorobku Życia,i to na nie małą kwotę ,niszczenia prywatnego mienia na terenie tego miasta lodzi pobijałem się nie tylko o zamknięte drzwi ale i o rade miejską radni bezradni jeden z nich nawet wysilił się - sprawa nie wyjaśniona ale zakończona -// szczyt głupoty zresztą jak edukacja takie odpowiedzi żadne,karuzela,karuzela w mieście lodzi tornado trwa Zycie się dalej toczy z tą niby banalną sprawą borykamy się od 2018r wyremontowaliśmy komunalne mieszkanie zgodnie z umową,aneksem do umowy notatką służbową pieniędzy nie oddali pozostaliśmy z ich makulaturą papierową ,olewają to ryba psuje się od głowy!!,, - próbowaliśmy to mediacyjne- edukacyjnie to rozwiązać-- tylko brak chętnych z ich strony-czy mam chronologiczne to opisać ......

@ okrężna

w łodzi mamy władzę, która rządzi miastem jak cesarstwem. Zdanowska siedzi w swoim pałacu?? na Piotrkowskiej. Stąd wskazuje palcem komu dać, komu zabrać, kto jest przyjacielem, a kto wrogiem. Ale z perspektywy cesarskiego pałacu, wychodzi lipa jak stwardniałe @kopyta . Więc pokaż więcej co potrafisz, a nie tylko uniki obiecanki od 2018r.

Mietek

Witam. Jak dostać się najłatwiej do pracy w urzędzie? Bo ogłoszeń żadnych nie widzę a wiem, że w takim charakterze pracy to zawsze muszą być podawane ogłoszenia do publicznej wiadomości. Zapytam też o poziom wynagrodzenia na start dla młodszych specjalistów ds. obsługi interesanta. Bo takie stanowisko będę celował, jak coś się pojawi. Wiecie też coś o wysokości socjali tutaj? Sporo pytań no ale jak człowiek ma aplikować to lepiej tu ustalić.

Urząd Miasta Łódź

Ja tak odnośnie wakacji Pani prezydent organizuje 600 lecie Łodzi kasy wydane ogrom ,a nie może pomyśleć aby wprowadzić na Anilanie bilet wakacyjny dla tych dzieci które spędzają wakacje w mieście .

Joanna

Na stronie urzędu znalazłam informacje na temat możliwości odbycia tam stażu. Ktoś z was był na nim lub praktyce? Co myślicie? Warto? Ile trwa taki staż i ile płacą? Nie ma nic na temat wymagań, łatwo się dostać, czy raczej średnio?

klient

UMŁ Smugowa Podziękowania dla pana Piotra - właściwy człowiek na właściwym miejscu, dziękuję bo sprawia Pan, że wizyta w urzędzie jest przyjemnością. Proszę się nie zmieniać.

san

UML nie odpowiada na e-maile.

KOnstanty
@san

Całe szczęści po tylu latahc doczekaliśmy się komputeryzacji urzędów skarbowych. Mnie w rejonowym US odmówiono załatwienia pewnych formalności w imeiniu małżonki, chociaż taka odmowa była wbrew Kodeksowi Postępowania Administracyjnego. Reguła "szlachcic na zagrodzie równy wojewodzie" jest nieśmiertelna - "jestem kierownikiem tej szatni, nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi?" (to takie uwspółcześnienie (usunięte przez administratora) "Klient w krawacie jest mniej awanturujący się" chciałoby sie doać, ale to niesteyt nie jest takie pewne w opisanych aranżacjach .... nomenklaturze uchowanej jeszcze do neidawna po urządach sloma nadal z butów wystaje i chopćbyś byuł świety kiedyś nie wytrzymujesz i nadajesz z bezsilności w ich stylu ....

@karuzela/operator

wysocka z ZLM Piotrkowskiej 238 nie można ciebie nazwać "człowiek" bardziej do ciebie pasuje zwierzę powleczone w l. skore , wygłodniałe żądne i chciwe zachłanne cudzej majętności. kiedy udostępnisz ten wyrok prawomocny oczywiście z sadu,dodam że dokonałaś przestępstwa na t.zw wyrok sadu którego nie miałaś i nadal go nie masz następne kiedy dostarczysz protokół (2021r luty)z zaboru mienia,z mieszkania nr 57 wiesz k@n@lio o co chodzi zlm (ciebie chroni bo Łańcuch pękł kaganiec spadł z tego względu (usunięte przez administratora) działa) w przedmiotowej sprawie-bałaganu i dziwnych bardzo często rożnych zmienianych decyzji, prowadzi to chybotliwie-nie stabilnie niczym jak jaś fasola ,tak jak z ryba która psuje się od głowy,i promienieje na mieszkańców (a szczególnie na moją rodzinę) tegoż miasta,niestety tak działa teza propaganda zlm

KOnstanty
@@karuzela/operator

Ja tam nie ukrywam jestem kimś lepszy niż wy. Stąd też zdałem egzamin na pozowlenia na broń bez obecności na tymże egzmainie, gdyż przecież to oczywiste, iż znalem odpowiedzi z bazy ponad 100. Nie przeszkadza mi również, że w takim np. teście można popełnić jedynie 2 błędy ja bowiem nie popełniam ich wcale :-) Takie mam credo. POnieważ zaś nie szanuję prawa (kłopoty miał wyłącznie ten co podpsiał się pod tak zdanym przez mnie egzaminem w KWP Łódź) znieustannie zarzucam innym łamanie prawa - no przecież się na tym znam!

(usunięte przez administratora) pomazanych większość to dyletanci gminni ale samorządowe (usunięte przez administratora) orkiestra ryby miasta przygrywa skocznego begina urzędas się wygina ,to nie jego wina ze(usunięte przez administratora) gmina to taki zdziczały samorządowy (usunięte przez administratora) nagminnie (usunięte przez administratora),ba nawet i wyłudzaj hajs apetyt im rośnie bo obżerają się k,makowski to jest przed urlopem macierzyńskim czy po urlopie walaskowi natomiast wplatał się nabiał w suport bo tak dziwnie chodzi nonnno walasek wypad do zgierza krowy kuc,lub koguta zastąpić a nie w moim mieście dyrdymały sadzić och (usunięte przez administratora)jaka edukacja takie rozumowanie

detergenty

zlm co ten skrót znaczy?? Prawa fizyki są nieubłagane. Jak się trzaśnie dwoma pustymi dzbanami o siebie nawzajem, to rozsypią się obydwa. duet jwyslickaasolecki

bryczka pryyyyyy
@detergenty

zarząd leni miejskich

grand

księstwo gminne samorządu łódź-ZLM Uwaga na tą firmę manipuluje,oszukuje-mistrzami są w wyłudzaniu pieniędzy np, 1-grubo ponad 20 tyś zł 2- 9 tyś zł 3- 680 zł 4- ponad 1000 tyś zł 5-10 626,88,,, zł 6-3108,78 zł ogólne oszacowanie ,wyłudzenia,zniszczenia zagrabienia to ponad 220 tyś zł to jakaś stwardniała zorganizowana (usunięte przez administratora) takie jest księstwo gminne samorządowe łódz-zlm na rozmowę nie zapiszą bo nie ma profilu zaufanego,i brak elektronicznego podpisu dom wariatów góry lodowej bez sanek

maraton
@grand

bo treść jest przedstawiona na prawdzie,nic po za nią. gmina lodz-zlml odrzucają rzeczy, które im nie pasują do tezy i biorą wyłącznie rzeczy,żeby udowodnić tezę.

Agnieszka
@maraton

O co chodzi z tymi wyliczeniami i numerkami? Co to znaczy, to są jakieś osoby i ich kwoty, czy co?

Agnieszka 12.04.2022 10:02
@Agnieszka

to ci dopiera,a może wtyką jesteś książkę piszesz ,nie widzę problemu,zrób to o wiatrakach za miętka jesteś tu trzeba kogoś z ikrą ,celina maciejewska mówi ci coś lub Przyjaciel Seniora Linda Matus,obrzydły kabaret stworzony przez .... szkoda slow bo cuchnie

Marzena
@Agnieszka 12.04.2022 10:02

Co Ty tak dziewczynę na widelec bierzesz od razu.xd Te podane kwoty są wszystkie udokumentowane, tak?

Frenel

Wyświetlam wyniki dla Zlm Joanna Wysocka Podinspektor - Miejski Administrator Nieruchomości Rejon Obsługi Najemców „Centrum” Nie znaleziono żadnych wyników wyszukiwania dla hasła Zlm Joanna Wysocka Podinspektor - Miejski Administrator Nieruchomości Rejon Obsługi Najemców „Centrum” Piotrkowska 238 Sprężyna złodziejstwa 17 03 2021 oraz 28 kwietnia 20 maja wszystko wy-sprężynowała z 49/57 nawet firankę zawiesiła w prześwicie bramy,bardzo dba o zaborców cudzego mienia,tak to jest jak ktoś nadużywa stołka powierzonej funkcji,co jo gadam,pomyliła się i zrobiła eksmisje bez aktu prawnego,bo takiego nie ma

jokobela
@Frenel

Zulu-Gula to joanna wysocka siedzi w tej kanciapie ul.Piotrkowska 238 - szkodnik ograbiła (z przystawkami jedna z nich to Mercedes Sprinter blaszak nr rej EP 61 480)nam mieszkanie z dorobku zycia z jelonkiem zolkiem-zioło,zarzycka jej cień,żeby złodzieje czuli się swobodnie ,dali im ochronę .szmatą zasłoniły wraz z zarzycką Prześwit bramy.Zaczęła nas okradać cyklicznie, w ogóle zaczęła od listopad grudzień 2020r kolczykując bramę ,pomimo wiedzy jaką posiadała co w Lm nr 5.... zostało i co się znajduje zabór mienia z mieszkania (komornik sądowy nie był powiadomiony,obowiązywała ustawa Covidowa,mimo to okradli Nas.Szacunkowa wartość to około 100 tyś zł (ogólne kradzież + zniszczenia+wyłudzenia,opłata czynszu+nie zapłacili za kompleksowy remont komunalnego mieszkania ,o łącznej powierzchni użytkowej 78,96 mkw zgodnie z umową+aneksem. Lm którego zaakceptowaliśmy w czerwcu 2018r nie był przystosowany do bezpośredniego zasiedlenia, (kilkuletni pustostan i zdewastowane ) zagrzybiały brak wody,elektryczności nie drożna kanalizacja,dziury w podłodze,w ogóle brak podług ,brak drzwi wewnętrznych..... Żądali od nas żeby w 3 miesiące z ruiny 78,96 mkw zrobić apartament,pomimo że przez 8 miesięcy nie wywiązali się z zakupu brakujące wyposażenia do tego lokalu,przez co remont leżał odłogiem . Obecnie dążą do wyłudzenia od nas 10 626,73 zł Uwaga za lokal innej lokatorki która zdała im ten lokal wraz z kluczami Piotrkowska 86 w lipcu 2018r a teraz od nas żądają tej kwoty wyłudzenie... cykl 1 gdy śnieg odpuścił (brak śladów stąpania) więc zaczęła od lutego 2021 cykl 2 marzec 2021r cykl 3 kwiecień 2021r cykl 4 maj 2021r cykl 5 lipiec 2021r cykl 6 wrzesień 2021r cykl 7 październik 2021r cykl 8 maj 2022r na obecny moment to okradzione zniszczone wszytko nasze prywatne mienie na kwotę 44 tyś zł nadal nas nie wpuszczają na teren tej posesji.Obecnie Trwa Absurdalna przewlekłość,nieład i bezczynność, Minął rok Nie dostarczyli nam protokołu co z Lm zostało zabrane-zrabowane dostarczone do magazynu zlm z tego co ustaliłem to na Wólczańska 225 ten adres pozyskałem po wielu zagrywkach po roku niejaka pracownica zlm małgorzata łuczak w trakcie rozmowy nie chciała wskazać adresy-mówiąc że nie poda bo pójdę i wykradnę co za dom bez klamek zlm to zorganizowane Zulu-Gula albo mafia

arko

ZLM... Niestety urząd nie działa tak jak powinien, wieczne przeciąganie spraw, opieszałość, urzędnicy często wygłaszają swoje prywatne opinie do spraw które prowadzą. Można odnieść wrażenie że za wszystko odpowiada obywatel a urząd zawsze niewinny. Jednostronne stosowanie przepisów i procedur,(jeśli urząd wyznaczy termin to jest to czas nie przekraczalny, natomiast w drugą stronę to tylko fantazja) Wygodne tłumaczenia, brak funduszy , brak decyzji, to nie należy do mnie, będziemy w kontakcie , itd. Urząd nawet własnych decyzji nie wykonuje, wysyła pisma informujące o swoim działaniu, po czym nic nie robi. Podczas spotkań z klientem tworzone są raporty ze spotkań w których opinie i zarzuty wobec urzędu nie są odnotowane , natomiast maskowanie swojej indolencji ,formułkami o tym co urząd niby robi już jest. W procesie przyznawania lokali zamiennych , całą winą za brak odpowiedniego lokalu jest obarczany obywatel, bo za duże wymagania ,a przecież jest tylko pyłkiem na wietrze. Składanie obietnic bez pokrycia , ucieczka przed odpowiedzialnością , to codzienność w ZLM. Wieczne tłumaczenia o braku lokali, a gdy obywatel sam znajdzie lokal , to nie jest dla niego, bo ma inne przeznaczenie ,choć od roku nic w nim nie jest robione. Brak bata na urzędników, za nic nie odpowiadają i nie czują się winni. Nie respektują opinii nadzoru budowlanego,( oni mogą ) budynek w którym mieszkam jest do rozbiórki od 2005r. A mamy 2022, występuje zagrożenie życia i zdrowia, oczywiście, a urząd ma czas, to pewnie moja wina bo wymagam by mieszkać jak człowiek.

haha
@arko

to idz tam pracować. A nie, musiałbyś się nauczyć polskiego xd

lans zbędny ,nie pokrywa

się z faktami,wysocka,zarzycka,ziolecki no i granatowski,pawlaka też do tej tyrady dodać czyli mól i wodorosty-VII krąg piekła zapewne ,gdy się z tą treścią zapoznają to niebawem objawią się dziwni (usunięte przez administratora) przez tych baranów straciliśmy wielotysięczny dobytek,kanalie pozbawili nas dorobku Życia dodam jesteśmy wiekowym małżeństwem,tak nas barany urządzili

Rozgoryczony

(usunięte przez administratora) Bralem udział w rekrutacji i wybrali innego kandydata. Za jakis czas zadzwonili z pytaniem czy nie jestem zainteresowany ubieganiem sie o podobne stanowisko a warunkiem bylo wykonanie kilku zadan by sprawdzic moja wiedze. W tym tescie bralo udzial jeszcze kilka osob. Obiecano ze zadzwonia i nie zadzwonili do nikogo z nas (mam kontakt z tymi osobami). W dodatku wybrali inna osobe ktora nie wykonywala z nami zadania i pojawila sie znikad. Pewnie to jakis siostrzeniec dyrektora.

Zostaw merytoryczną opinię o Łódź-Miasto Na Prawach Powiatu - Łódź

• Jak się pracuje w Łódź-Miasto Na Prawach Powiatu?

Zobacz opinie na temat firmy Łódź-Miasto Na Prawach Powiatu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Łódź-Miasto Na Prawach Powiatu?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Łódź-Miasto Na Prawach Powiatu?

Kandydaci do pracy w Łódź-Miasto Na Prawach Powiatu napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Łódź-Miasto Na Prawach Powiatu