Urząd Miasta

Łobez

Opinie o Urząd Miasta

3e4rt5

@aleksander a moze bardziej Cie zainteresuje oferta pracy na stanowisko specjlsity do spraw ochrony zieleni w Poznaniu? do zadan nalezy przyjmowanie, prowadzenie i rozpatrywanie spraw związanych z wydawaniem zezwoleń na usuwanie drzew i krzewów

Mieszkaniec_Łobza

Zgadzam się ze wszystkimi tu wypowiedziami. Urząd pracy w Łobzie to jedna wielka porażka. Przyjmują tylko po znajomości "rączka rączkę myję". Trzeba mieć "dobre plecy" żeby dostać tam staż. Kobiety tam są ordynarne i wyśmiewają się z ludzi którym jest ciężko, dodam że same popijają tylko kawę a jeśli chodzi o pomoc w jakiejkolwiek sprawie to traktują człowieka jak marionetkę. Nie ważne jakie masz wykształcenie i tak zmieszają cię z błotem. Sam jestem po liceum, starałem się na staż informatyka, składałem tam papiery a oni oferowali mi staż w charakterze ochroniarza w szkołach na terenie Łobza. Śmiech na sali. Co ma wspólnego informatyka z ochroną ? A same tam siedzą po znajomości X lat gdzie staż trwa 6 miesięcy i można starać się o niego tylko 2 razy! Naprawdę powinni coś z tym zrobić, ponieważ jest to poniżenie godności ludzi na terenie Łobza.

bleeee

Jedne i te same osoby dostają staże po 3-5 razy po rok i nawet pracy nie szukają bo im tak dobrze i to najczęściej osoby która nie daja sobie rady. A jak człowiek z wykształceniem pujdzie i zapyta to nie ma, a jak już to jako robol zwykły. To że siedza i nic nie robią tylko kawę piją to jeszcze poniżają ludzi w taki sposób.

kaja

szczera prawda,byle kto na staż sie w łobzie nie załapie,do prywaciarza na staż iść nie można bo później nie zatrudni,

To jeszcze raz ja

Aha jeszcze dodam,że w łobeskim UP wiszą w gablotkach oferty stażów ktore się już odbywają....Dziwne bo ja latam do nich codzień lecz niestety dla mnie nic nie ma .Oferty są ale...Dla dzieci nauczycieli lekarzy sędziow itp....Dziwne....No tak raczka rączke myje;/ Ale cóz trzeba czekać czekać i jeszcze raz czekac.Jak bym była córką urzędnika czy adwokata też bym napewno dostała staż,heh :(

stażysta

Prawda 100% !!! wyzysk.

Stażyści do roboty!!!

urząd pracy kieruje młodych ludzi na staż-młody człowiek staje przed pracodawcą -tu pada pytanie:Czy potrafisz pracować na komputerze,jak jesteś w tym biegły-a,-słabo nie dobrze,Czy masz już jakieś doświadczenie zawodowe-nie-też nie dobrze,jak biegle władasz językami obcymi-słabo nie dobrze.Uczysz się-Tak-to takich nie potrzebujemy-nam są potrzebni ludzie do pracy z doświadczeniem.O co w tym wszystkim chodzi,czy o przyuczenie do zawodu czy o pracownika-wiem chodzi o to żeby młody człowiek odwalał za nas pracę,a my spokojnie będziemy popijać kawe i jeść ciastka-Wstyd i hańba dla takich pracodawców.A urząd pracy niech się w końcu zainteresuje tym .i w jakiś sposób zrobi porządek-ktoś myli pojęcie-Stażysta-Pracownik...

Słowa kojarzące się z urząd miasta i gminy (staż) (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w urząd miasta i gminy (staż): Najbardziej nie podobało mi się w urząd miasta i gminy (staż):

Zostaw opinię o Urząd Miasta - Łobez

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Miasta