Opinie o BabyOno -Ono Paweł Antczak w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BabyOno -Ono Paweł Antczak. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w BabyOno -Ono Paweł Antczak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BabyOno -Ono Paweł Antczak w Poznań

Kandydat Nowy wpis

Czy ktoś w ostatnim czasie był na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie? Wyczuł czy opisywana atmosfera z 2018 roku się zmieniła? Zastanawiam się czy jest sens zjawić się na zaplanowanej rozmowie, bo właśnie przed takim, jak opisane tutaj stanem rzeczy, chcę uciekać z obecnej firmy.

Zainteresowany Nowy wpis

Jak zarobki w firmie? Dużo negatywnych opinii i nie wiem warto aplikować na stanowisko przedstawiciela.

Alviii

Mam zamiar aplikowac na magazynier..czy warto interesować sie ta firma? Oczekuje konkretnych odpowiedzi..

Cygan
@Alviii

Nie maja zadnych norm do wyrobienia jak w innych firmach, kasa wpada i niewiele trzeba robic

Adrian Nowy wpis
@Cygan

Brak norm oznacza, ze nie ma premii lub dodatków za dobre wyniki? Napisz, czy są inne motywacyjne benefity, które mogą podnieść wydajność pracowników.

komandos Nowy wpis

podpowiecie czy firma potzrebuje teraz nowych pracowników i na jakie stanowiska?

Aplikowałeś na stanowisko Kierownik Działu Handlowego (rynek tradycyjny i e-commerce) oferowane przez firmę BabyOno -Ono Paweł Antczak? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
Ex

Pewien Pan jest najbardziej niemiłą osobą jaką znam...

new
@Ex

Kogo masz na myśli, pana prezesa. Coś chyba jest na rzeczy skoro widać taką rotację.

Olgierd

Niezbyt miłe są te opinie. Interesuje mnie praca i teraz zastanawiam się.

Duza rotacja na wiekszosci stanowisk, bardzo nieprzyjemna atmosfera wsrod wspolpracownikow, brak rozwoju zawodowego, spadkowe perspektywy dla firmy

szukam pracy

A gdzie znajdę informacje o "tych" stanowiskach ? Na stronie internetowej tej firmy, nie mogę odszukać żadnych informacji na temat "kariery" Może ktoś coś ? Jakieś info z "pierwszej ręki" od pracowników?

Jolanta

W Internecie jest niewiele informacji na temat firmy, dlatego zależy nam na tym, by na forum pojawiały się rzetelne komentarze. Czy w ostatnim czasie w firmie pojawiły się jakieś wolne wakaty? Może pracodawca oferuje zniżki na produkty, lub jakieś inne dodatki? Zachęcam Was do merytorycznej dyskusji.

Jolanta

Wiele z komentarzy w wątku ma negatywny wydźwięk, piszecie między innymi o atmosferze. Dlaczego negatywnie ją oceniacie? Co powinno się zmienić, by pracowało się lepiej? Wspominaliście także o braku rozwoju. Czy trudno jest uzyskać awans? Jak wygląda ścieżka kariery w firmie? @Nick, czy wiesz, z czego ta rotacja wynika? Na jakim stanowisku jest największa?

@Jolanta

Dziękuję wszystkim Anonimom za obecne i przyszłe opinie . Także za zwykłe trollowanie i mobbing tym komentatorom, którzy /jak się wydaje/ w żaden sposób nie byli i nie są związani z tą firmą. Jeśli w tym anonimowym gronie faktycznie znajdują sie moi byli współpracownicy, to chcę jeszcze raz Wam podziękować za wspólne stworzenie tylu doskonałych i chętnie kupowanych produktów Babyono oraz podzielanie mojego przekonania, że zadowolenie klienta jest dla nas wszystkich najważniejsze . Natomiast portalowi i komentatorom z Gowork zaś dziekuję za niedawną ofertę " Złoty Profil”, za propozycje sprawniejszego moderowania i usuwania niektórych komentarzy w zamian za co miesieczną opłatę, ale nie mniej niż za 9 miesiecy. Niestety nie skorzystam. Mam nadzieje, ze portal nie usunie tego komentarza, jak identycznego poprzedniego. Pozdrawiam, Paweł . Mój mail firmowy mail : pawela@babyono.pl

szczęśliwy w nowej firmie

Też nie polecam nikomu. Tak zwana "rodzinna atmosfera" to knucie za plecami natychmiast po opuszczeniu linii wzroku rozmówcy. Szef tyran, organizacja i komunikacja zerowa, zdeptywanie w zarodku jakiejkolwiek inicjatywy, kilku fałszywych współpracowników, brak możliwości rozwoju zawodowego. Jedynym plusem jest praca od 8.00 do 16.00, o 16.01 można szukać duchów w firmie :) Prędzej czy później każdy ucieka :)

@szczęśliwy w nowej firmie

oj fałszywi współpracownicy niestety zniszczyli atmosferę ..dlatego mnie tam już nie ma. Nieprawdziwe oszczerstwa , mobbing .

Henry

Idealnych firm nie ma i nikt nie da gwarancji, że w innym miejscu będzie lepiej, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!!

Iga

Czy jest jaki powód, że tak cicho się zrobiło?

Konrad

Jeśli nawet coś nie funkcjonuje jak powinno to zawsze można popracować nad poprawą

Poznanianka

Absolutnie nie polecam tej firmy nikomu, kto jest pracownikiem ceniącym siebie, swoją wiedzę w danej dziedzinie i dobrą atmosferę w pracy. Koszmarny, depresyjny właściciel, który skutecznie zatruwa nie tylko jakiekolwiek inicjatywy, ale ucina samodzielność i decyzyjność. To jest firma, z której ludzie uciekają do bardziej rozsądnych i lepiej zarządzanych organizacji. Szczerze nie polecam!

sprawiedliwy
@Poznanianka

Dyrekcja ograniczyła samodzielność do niekontrolowanego szastania pieniędzmi w dziale marketingu. W szczególności zlecenie prywatnym kolegom przedrożonych, za długo oraz źle wykonywanych /do poprawki/ prac.

obiektywny
@Poznanianka

Każdy oczywiście ma prawo do opiniowania.Temu służy ten portal.Jednak uważam,że opinia człowieka który przepracował w firmie przysłowiowe "pięć minut",na temat człowieka który zbudował ją od podstaw nie jest obiektywna i miarodajna.

Ezop
@obiektywny

Opinie z gruntu są subiektywne :) natomisat ocena nie dotyczy czlowieka (dyrektora) tylko pracy. Szacunek, za zbudowanie firmy. Obecnie mamy 2018 rok a na rynku pracy pokolenie Y, jesli podejscie organizacji/wlasciciela nie zmieni sie to wkrotce firma padnie (role tyrana trzeba zmienic na lidera) ;) . Jak powalczyc konkurencyjnie bez kapitalu ludzkiego? Bez kierownika handlowego? Bez wizji przyszlosci? Przykro mi ale klienci firmy to widza i otwacie mowia, cos jest nie tak. Ps. Zycze zmian i sukcesow

Juzbylypracownik

Pracowałem w tej firmie i nie polecam innym z kilku względów: brak zarządzania strategicznego i wizji. Brak sprawnych struktur sprzedaży (np. przedstawiciele handlowi pracujący bez koordynacji i kierownika). Negatywne motywowanie pracowników i napuszczanie ludzi na siebie, zrzucanie winy na wszystkich pracowników po kolei. Ludzie zmęczeni taka atmosfera prędzej czy później sami odchodzą.

Zostaw merytoryczną opinię o BabyOno -Ono Paweł Antczak - Poznań

• Jak się pracuje w BabyOno -Ono Paweł Antczak?

Zobacz opinie na temat firmy BabyOno -Ono Paweł Antczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

BabyOno -Ono Paweł Antczak
1.4/5 Na podstawie 12 ocen.

BabyOno -Ono Paweł Antczak