Le Grand Partners Akademia

Poznań

Opinie o Le Grand Partners Akademia

alicja

Powiem jedno: strata czasu. Totalne chamstwo i prostactwo! Żałuję,że nie wzięłam negatywnych opinii pod uwagę i dałam się wciągnąć a ten rekrutacyjny syf. Szkoda czasu, nerwów i pieniędzy.Szczerze odradzam!!

olo

jak wyglada proces rekrutacji na na kierownika, recepcjonistke i managera? Bo sporo ofert jest na olx i za jakie pieniazki? Czy rozmowa jest w jezyku angielskim? Z góry dziękuję za odpowiedź i o co chodzi z tymi sztucznymi rekrutacjami?

ckk

Tekst o słomie z butów najtrafniej opisuje szefostwo Le Grand. Brawa za odwagę dla byłego pracownika, który opisał swoje odczucia. Szkoda, że wcześniej tu nie trafiłem i nie przeczytałem Twojego wpisu. Teraz uważam dokładnie tak samo, ale straconego czasu na pracę u tych ludzi szkoda...

ostrzegam

Niestety nie da się nic dobrego napisać o współpracy z tą firmą. Nie tylko nie polecam, ale nawet ostrzegam. Szkoda czasu i nerwów.

Anna

Sztuczne rekrutacje w firmie ciągle zamieszczają oferty pracy nie polecam

kasia
@Anna 15.04.2013 16:18
Sztuczne rekrutacje w firmie ciągle zamieszczają oferty pracy nie polecam

o co chodzi z tymi sztucznymi rekrutacjami?

Kasia
@kasia 04.10.2014 00:06
o co chodzi z tymi sztucznymi rekrutacjami?

Żeby rozmowa odbywała się w języku angielskim "Pani menadżer W." powinna najpierw się go nauczyć, bo ledwo zdanie potrafi skleić. Wymagają znajomości języka obcego a powinni zainwestować w rozwój swoich umiejętności. Kompromitacja i do tego totalne wieśniactwo

Pracowałem tam przez 2 lata.Ludzie omijajcie to miejsce z daleka.Szefostwo to ludzie z dalekiej prowincji,którym wydaje się,że jak zarobili trochę pieniędzy mogą traktować swoich pracowników jak ludzi drugiej kategorii.Większego wieśniactwa nie widziałem nigdy w życiu,sposób odnoszenia się do zatrudnionych przechodzi wszelkie wyobrażenie.Kompletny brak klasy ,totalna słoma z butów.Nie polecam.

Zostaw opinię o Le Grand Partners Akademia - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Le Grand Partners Akademia