Opinie o Miasto Poznań – Urząd Miasta Poznań w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Miasto Poznań – Urząd Miasta Poznań. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Miasto Poznań – Urząd Miasta Poznań na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miasto Poznań – Urząd Miasta Poznań w Poznań

Na pewno nie jest to miejsce pracy, dla osoby, która ma choć odrobinę szacunku do samej siebie. Atmosfera jest fatalna. Zero życzliwości. Zarobki słabiutkie. Pracy dużo. Co rusz ktoś nie wytrzymuje i odchodzi.

@Ania

Zgadzam się, że dużo osób rezygnuje i to często nie z winy zarobków, a nadmiaru pracy i słabego kierownictwa.

xxx

nigdy wiecej !! pierwszy dzien - podpisanie umowy przyjecie dokumentow - spoko. a potem to juz tragedia, warunki pracy, nawał roboty, brak atmosfery. Nikomu nie polecam i kazdemu odradzam. i do tego głodowe pensje.

Kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.

Na jakie zarobki może liczyć specjalista ds. księgowości?

Czy w firmie Miasto Poznań – Urząd Miasta Poznań są regularne szkolenia pracownicze?

xxx Nowy wpis

Mariola

Jeśli ktoś ma choć odrobinę szacunku do siebie nie wybierze tam pracy. Od 1 dni przekazywane jest jak to super wszystko wygląda i cacy i ochy i achy. A jak przychodzi co do czego to cię mają w tyle. Jak dobrze trafisz to osoba która cię szkoli wszystko ci przekaże, a jak tak jak ja to się niczego nie nauczysz bo wygryziesz tą osobę ze stanowiska. Niestety w urzędzie siedzą dinozaury, które nie ogarniają podstaw matematyki i zaokrąglanie idzie im kiepsko. Ale siedzą przyspawane do stolika. Ta praca to jedna wielka pomyłka

Zapomnialam Nowy wpis
@Mariola

Zapomniałam dodać że na kokosy nie ma co liczyć, a raczej dostaniesz tylko tyle żeby przetrwać do połowy miesiąca. Jak się ma ogarnięta połówkę to jeszcze, ale tak to nie ma sensu

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Miasto Poznań – Urząd Miasta Poznań? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Czy nowo zatrudnione osoby w Miasto Poznań – Urząd Miasta Poznań otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Kiedyś

Umowę dostaje się pierwszego dnia. Sam proces przyjęcia do pracy ok. Ale potem dramat. Atmosfera ciężka. Tak jak pisali poprzednicy brak kompetencji zarządczych, brak organizacji, zrzucanie winy na pracowników. A najgorsze ze wszystkiego- przerost formy nad treścią. Dobrze, że to już koszmarne wspomnienie. Nie polecam.

Była pracownica
@Kiedyś

Niestety muszę potwierdzić :( Zapowiadało się dobrze, ale już po kilku dniach zrozumiałam, że zatrudniając się do UMP to był błąd. Umowa pierwszego dnia.

Jak to jest w końcu.
@Ania

A jak z zarobkami np w wydziale inwestorskim jako główny specjalista? Słyszałem że co poniektórzy ciągną tam swoje biznesy tak aby dać radę dożyć do końca miesiąca :-)

Nowicjusz2

Czy w Urzędzie Miasta Poznania obowiązuje dress code (oddział bez kontaktu z petentem).

Kitq
@Nowicjusz2

Nie ma dress code, ale wiadomo jakaś kulturę stroju trzeba zachować ????

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Miasto Poznań – Urząd Miasta Poznań?

Kandydat potencjalny

Obserwuję od jakiegoś czasu informacje o naborach w UMP, jedno mnie zastanawia i jednocześnie powstrzymuje, aby aplikować. Tak się zastanawiam nad sporą rotacją pracowników w niektórych wydziałach. Co jakiś czas powtarzają się ogłoszenia na to samo stanowisko, tak się zastanawiam z czego to wynika? Co pracownikom nie odpowiada w tej instytucji, że rezygnują?

Nena
@Kandydat potencjalny

Co nie odpowiada pracownikom? Przede wszystkim zarobki. Jeśli nie masz ogarniętej finansowo drugiej połowy - z pensji się nie utrzymasz. Jeśli ktoś jest świeżo po studiach i mieszka z rodzicami - praca jak najbardziej super na początek. Ot takie większe comiesięczne kieszonkowe. Kieriery tam nie zrobisz, a jeśli chodzi o podwyżki to raczej rzadkie i marne. Nie próbują też zatrzymywać pracowników, którzy rzucają wypowiedzenie, bo nie mają czym.(usunięte przez administratora)

Nijaki
@Kandydat potencjalny

der Königlichen Regierung zu Posen a zatem brak kultury pracy; (usunięte przez administratora) falandyszyzacja prawa; brak kompetencji przełożonych którzy często są z układu i robią wszystko co im się każe.

@Nijaki

Dramat po prostu. Układy, układziki i brak szacunku dla pracownika. Świetnym przykładem jest niejaka Pani Dudkowiak. Ta to potrafi poniżać pracownika. Zero szacunku a jest kompletnie niekompetentna i piszę to jako niedoszły inwestor. Inaczej, ona jest kompetentna jak przytuli kopertę pod stołem.

Nienia

Chciałam się podzielić moją opinią o Urzędzie pracy w Poznaniu na ul. Czarnieckiego. Obsługa fatalna w punkcie informacji siedzą trzy panie z tego dwie z Ukrainy które nic nie rozumieją po polsku (zapytałam się tylko o nr pokoju gdzie mogę znaleźć, ponieważ miałam się do niego zgłosić.) Oczywiście ani jedna ani druga nie udzieliły mi odpowiedzi. Nie otrzymałam żadnej pomocy w punkcie informacji.

Nowicjusz

Dzień dobry, czy UMP oferuje swoim pracownikom benefity typu karta Multisport, Medicover lub za nie MyBenefit? Czy UMP posiada własny parking?

Jak wygląda sprawa grafiku w Miasto Poznań – Urząd Miasta Poznań. Czy pracodawca idzie na rękę?

Nena

Jakiego grafiku? To jest urząd. Praca 7.30-15.30, a w poniedziałek dla wybranych 7.30-17.00.

Byłypracownik

Wytrzymałam tylko 2 miesiące, a nie należę do osób, które łatwo rezygnują. Niestety kultura pracy jest zatrważająco niska. Nowego pracownika traktuje się tam jak intruza i się go na każdym kroku poniża. Płaca śmiesznie niska. Nie warto. :(

Dorota
@Byłypracownik

W sumie to dlaczego od razu jak intruza, mają tu jakąś ograniczoną liczbę miejsc...? Byłaś na jakiś praktykach czy co to było i jakie konkretnie chowania masz na myśli przy tym?

Były urzędnik samorządowy
@Byłypracownik

Niestety, ja także długo nie wytrzymałem w tej instytucji choć planowałem w tym urzędzie kilka dobrych lat popracować . Niestety chaos organizacyjny i ślamazarne zarządzanie zniechęciło mnie do pracy na tyle, że zdecydowałem ostatecznie się odejść. Ludzie na jakich natrafiłem byli mili i uprzejmi jednak myślę, że prędzej lub później i oni odejdą jak się nic nie zmieni.

Nikt

Każdy kolejny prezydent obiecuje, że będzie lepiej. Pytanie, tylko komu? Potem w tle pobrzmiewa piosenka Elektrycznych Gitar. Przychodzą mi na myśl jedynie obrazy Bruegela lub Goi albo utwory Kaczmarskiego czy Wysockiego UM to stan umysłu, ale jeśli uważasz, że wiesz wszystko o białych rękawiczkach i białych skarpetkach wypróbuj na własnej skórze.

Nikt

Kuras

Wielki szacunek dla pań za wyrozumiałość i opanowanie bo nie zawsze trafia sie prosta sprawa szczególnie dziękuję pani z okienka numer 8 bardzo pomogła i byla bardzo mila

Elżbieta
@Kuras

I zawsze jak tam się idzie to można liczyć na profesjonalną obsługę? W ogóle dużo jest okienek, nie czeka się długo?

Dziwne miejsce, powinno być dobrym przykładem w opozycji do prywaciarzy ( ws. kultury pracy, organizacji, porządku itd.), którzy kombinują, wyzyskują pracowników itp. tymczasem zarobki na poziomie ok. 1600 ( u szeregowego pracownika) i nie ma znaczenia czy masz 24 lata i zaczynasz "karierę" czy 40 i nie zaczynasz "kariery:", ale zaczynasz cokolwiek w tym Urzędzie. Ludzie z jednej strony potrafią być sympatyczni, z drugiej obrabiają tyłek kierownikom, z trzeciej liżą..w zależności od sytuacji. Miejsce dobre dla żon, które mają ogarniętych finansowo mężów. Niestety dla niezależnych, ambitnych aczkolwiek pokornych singli- lipa. Pokora zwłaszcza ma w Urzędzie Miasta znaczenie. Pracownicy nie mają z kim rozmawiać o zarobkach (choćby ws. dotrzymania warunków z rozmowy kwalifikacyjnej na podstawie, których przyjęło się posadę, ..."a tu jakaś ściema i ciesz się, że masz pracę") Miejsce dla ludzi albo lękliwych ( siedzą cicho i nie mają rozszczeń) albo asertywnych lizusów (wykłócą się o swoje). Szkoda jak ma być dobrze w Polsce (szacunek, partnerstwo, godziwe zarobki adekwatne do kosztów życia) jak "na dole piramidy" taka lipa.

drugi anonymus
@anonymous

Potwierdzam. Brak szacunku, niskie zarobki, duże wymagania, liczy się lizusostwo.

Lena
@anonymous

Absolutna prawda

Dorota
@Lena

Słabo trochę. :/ Ogólnie w urzędach to nawet po latach trudno o jakieś zmiany? Można na to wpłynąć?

Zainteresowana pracą

Czy ktoś może napisać jak wygląda praca w Wydziale Ochrony Środowiska w UM: atmosfera, zarobki, współpraca z innymi wydziałami, etc.

Pati

A jak w nieruchomościach? Jakie Panie, jaki klimat i zarobki?

Nitka
@Pati

Pracuje w nieruchomościach, płaca 2.5 na rękę, teraz po protestach dostałam podwyżkę ale tez bez szału, 3k nie osiągam. Uciekam.

Nikomu nie polecam tego Pracodawcy. Moja opinia jest holistyczna, bo choć znajdują się tam miejsca z miłymi ludźmi to nie wynagrodzi to totalnego braku kultury organizacyjnej czy zasad etyki przełożonych w stosunku do pracowników. Jeśli ktoś ambitnie podchodzi do pracy ale nie ma znajomości może zapomnieć, że ktokolwiek to doceni.

Zostaw merytoryczną opinię o Miasto Poznań – Urząd Miasta Poznań - Poznań

• Jak się pracuje w Miasto Poznań – Urząd Miasta Poznań?

Zobacz opinie na temat firmy Miasto Poznań – Urząd Miasta Poznań tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Miasto Poznań – Urząd Miasta Poznań?

Miasto Poznań – Urząd Miasta Poznań