Opinie o Miasto Poznań – Urząd Miasta Poznań w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Miasto Poznań – Urząd Miasta Poznań, jak również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Miasto Poznań – Urząd Miasta Poznań na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Miasto Poznań – Urząd Miasta Poznań w Poznań

Urzędas

Praca jest ciężka, mnóstwo obowiązków a zarobki słabe. Awans polega na tym że kierownik dowali Ci kolejne zadanie oczywiście bez podwyżki a Ty masz czuć się doceniony bo przecież praca w Urzędzie to prestiż. Jestem pracowita, wykonuje swoje obowiązki ale nie lubię latać do kierowniczki z byle pierdołą i nie lubię opowiadać jej o swoim życiu prywatnym więc się do mnie dopier... o wszystko i wręcz szuka pretekstow żeby mi dogadać bo w Urzędzie liczą się tylko Ci najglosniejsi którzy wiecznie biadolą jak im ciężko bo dużo roboty i w ogóle życie mają do du... Jak ktoś chce po prostu robić swoje i żyć w spokoju to nie jest lubiany przez kierownictwo. Mile widziane jest siedzenie za darmoche po godzinach, a że na to się nie zgadzam to też kierowniczka mi to wypomina bo ona tego oczekuje. Praca idealna dla tych ktorym nie przeszkadza podejście do pracownika jak do przedszkolaka który musi się ze wszystkiego spowiadac i dla gotowych na fałszywe zaprzyjaznianie się z kierownictwem i lizanie tyłka. Obecnie mówi się o cięciach więc krążą plotki o zwolnieniach i na podwyżki pewnie nie będzie co liczyć. Ale nowo zatrudniani pracownicy na start dostają więcej kasy niż ci pracujący od lat bo ich pensja rośnie tylko dzięki stazowemu i premią.

Pati Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.
Klient

A jak w nieruchomościach? Jakie Panie, jaki klimat i zarobki?

Ania Nowy wpis

Nikomu nie polecam tego Pracodawcy. Moja opinia jest holistyczna, bo choć znajdują się tam miejsca z miłymi ludźmi to nie wynagrodzi to totalnego braku kultury organizacyjnej czy zasad etyki przełożonych w stosunku do pracowników. Jeśli ktoś ambitnie podchodzi do pracy ale nie ma znajomości może zapomnieć, że ktokolwiek to doceni.

anonymous

Dziwne miejsce, powinno być dobrym przykładem w opozycji do prywaciarzy ( ws. kultury pracy, organizacji, porządku itd.), którzy kombinują, wyzyskują pracowników itp. tymczasem zarobki na poziomie ok. 1600 ( u szeregowego pracownika) i nie ma znaczenia czy masz 24 lata i zaczynasz "karierę" czy 40 i nie zaczynasz "kariery:", ale zaczynasz cokolwiek w tym Urzędzie. Ludzie z jednej strony potrafią być sympatyczni, z drugiej obrabiają tyłek kierownikom, z trzeciej liżą..w zależności od sytuacji. Miejsce dobre dla żon, które mają ogarniętych finansowo mężów. Niestety dla niezależnych, ambitnych aczkolwiek pokornych singli- lipa. Pokora zwłaszcza ma w Urzędzie Miasta znaczenie. Pracownicy nie mają z kim rozmawiać o zarobkach (choćby ws. dotrzymania warunków z rozmowy kwalifikacyjnej na podstawie, których przyjęło się posadę, ..."a tu jakaś ściema i ciesz się, że masz pracę") Miejsce dla ludzi albo lękliwych ( siedzą cicho i nie mają rozszczeń) albo asertywnych lizusów (wykłócą się o swoje). Szkoda jak ma być dobrze w Polsce (szacunek, partnerstwo, godziwe zarobki adekwatne do kosztów życia) jak "na dole piramidy" taka lipa.

drugi anonymus Nowy wpis
@anonymous

Potwierdzam. Brak szacunku, niskie zarobki, duże wymagania, liczy się lizusostwo.

poznan123 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.
Klient

Jak wygląda praca w wydziale zamówień publicznych? Jaka atmosfera i zarobki?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pati
Klient

A jak pracuje sie w wydziale nieruchomości? Jakie zarobki i atmosfera?

Urzędas

Alicja
@Urzędas

@Urzędas, piszesz o niskich zarobkach. Czy można w tym Urzędzie liczyć na jakiś socjal? Wczasy pod gruszą albo pakiet medyczny?

były pracownik
@Urzędas

Pracowała tam i zgadzam się z tą opinią, nie liczą się pracowite osoby, tylko te, które się (usunięte przez administratora) uprzejmie donoszą, albo są z układu. Osoby ogarnięte i chcące uczciwie pracować po jakimś czasie odchodzą, bo ile można znieść takie traktowanie...kto pracował wie jak tam jest..

@Urzędas

i tak właśnie jest. Jak nie biadolisz i nie narzekasz tylko siedzisz i pracujesz to nie jesteś dobrze postrzegany. Panie się schodzą i plotkują, przykładają każdemu latke, a czasami mogłyby spojrzeć na siebie jaki poziom same reprezentują. Takie dziwne środowisko, z wielkim mniemaniem o sobie i jakimiś kompleksami. Nie polecam pracy w Wydziale finansowym, wystarczy spojrzeć na oferty jaka jest rotacja. Brak szacunku dla pracownika, poniżanie i (usunięte przez administratora)

kolejny_urzędnik

Współczesny (usunięte przez administratora)- prawie jak w chinach tylko zamiast za miskę ryżu pracujecie 8 h + kilka godzin po godzinach za 2300 pln. Jak nie pracujesz za darmo po 8 h pracy to jesteś piętnowany przez kierownictwo lub dyrekcja. A propos poprzednich negatywnych wypowiedzi innych uczystników... tak, to prawda :).

Marzena
@kolejny_urzędnik

Co do wysokości wynagrodzenia to wiesz - jest to już kwestia bardzo indywidualna. No ale pracowanie za darmo, jak nadmieniłeś, nie powinno mieć w ogóle miejsca. Jeśli w Urządzie Miasta Poznań takie rzeczy są praktykowane, to należałoby udać się gdzieś po pomoc. Co o tym myślisz?

Egil
Klient

Odbiór tablic rejestracyjnych - podczas izolacji ktoś podwędził Dzisiaj pierwszy dzień na wolności - wizyta na Gronowej 22 Pomimo starań 3 b. miłych Pań bez efektu I tu niespodzianka w postaci Starszego Specjalisty Przemka Andrzejewskiego :) Z uśmiechem na twarzy sprawa mission immposible załatwiona w 3 min Dla mnie mocny kandydat na szefa tego urzędu Głównie chodzi o podejście do podatnika utrzymującego tego typu urzędy na poziomie Skandynawii, Kanady, Nowej Zelandii i innych normalnych krajów

Karol

Czy miasto zatrudnia studentów ? Ile płaca ?

Zuza

Czy urząd prowadzi może rekrutację?

Zostaw merytoryczną opinię o Miasto Poznań – Urząd Miasta Poznań - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Miasto Poznań – Urząd Miasta Poznań