Na Walizkach Zespół Muzyczny

Poznań

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Na Walizkach Zespół Muzyczny
0 0 6 1

Opinie o Na Walizkach Zespół Muzyczny

Marek

Gwarancją udanego wesela, które będzie się długo wspominać jest przede wszystkim dobry zespół. Wiedzieliśmy o tym, ze "Na walizkach " to dobra kapela już po pierwszych taktach muzyki przygrywanej w tle, podczas składania życzeń. Nie zawiedliśmy się do 4'30! Doskonali muzycy grający chyba wszystko. 100% żywej muzyki do tego świetne, dowcipne i trzymające poziom prowadzenie wesela. Klasyka, rock ,pop, zmiany tempa, a także na życzenie weselne disco-polo , które już po chwili potrafili wzbogacić swoimi solówkami i powstawała wtedy zupełnie inna muza. Miło było patrzeć gdy bisowali przy oklaskach sali już po godz 4 tej . Bywałem już na bardzo wielu weselach - "Na walizkach" polecam zdecydowanie. Dziękujemy .Brawo Wy !

Zostaw opinię o Na Walizkach Zespół Muzyczny - Poznań

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Na Walizkach Zespół Muzyczny