Opinie o Apteka Przyjazna Jacek Biernat w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat firmie Apteka Przyjazna Jacek Biernat, oraz Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Apteka Przyjazna Jacek Biernat na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apteka Przyjazna Jacek Biernat w Poznań

Justyna Nowy wpis

Ile zarabia kierownik w aptece ?

UWAGA!!! Właściciel nie dotrzymuje umowy ustnej!!!!! Pracownik jest tylko robolem. Bardzo duża rotacja pracowników i ciągłe braki w personelu. Przerzucanie pracowników z jednej apteki do drugiej. Liczy się tylko kasa, kasa właściciela. Praca bez podwyżek. Stażyści pracują bez nadzoru zalogowani na magistra. Inne godziny pracy a zupełnie inne listy obecności. Na zapleczu w magazynie (gdzie przechowywane są leki) panuje b.wysoka temperatura. Klimatyzacja tylko tam gdzie są pacjenci. Bardzo nie polecam. Odradzam.

Kasia
@Były pracownik

Jedno WIELKIE kłamstwo! :) konkurencję chyba serce boli, że wypisuje tego typu bzdury!

anna Nowy wpis
@Kasia

ty tak wspominasz dobrze tą aptekę ze teraz opinie dodajesz? a dlaczego tam nie pracujesz skoro tak cudownie? mnie oszukano i wykiwano a dziewczyny tam są fałszywe i obłudne

Jolanta Nowy wpis
@anna

co masz na myśli, pisząc "wykiwano"? Napisz bardziej szczegółowo. Jakiego wynagrodzenia można się tam spodziewać?

anna Nowy wpis

ciekawe dlaczego negatywne opinie które czytałam rok temu poznikały i moja wczorajsza również??nie polecam tej firmy, straszna obłuda, zawiść zazdrość, nie ma w pracy pozytywnej atmosfery tylko kazdy na kazdego zrzuca swoje obowiązki i obgaduje każdy każdego, fałsz, co do temperatury latem faktycznie klima z przodu przy otwartych drzwiach a na zapleczu 40stopni i leki się gotują. właściciel nie słowny, nie pilnuje pracowników i robią co chcą

Czy jest możliwość w Apteka Przyjazna Jacek Biernat pracy na część etatu?

anna
@Pytanie

nie polecam ,wszystkie negatywne opinie sa usuwane po kilku dniach, poszukaj pracy gdzie indziej tam jest straszny kołchoz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Aga

Wiecie może czy firma potrzebuje kogoś do pracy?

Krzysztof

Mam blisko do tej apteki i nigdy nie zaznałem złego słowa ze strony personelu. Właściciele to przemili ludzie. Polecam wszystkim z Poznania.

Danka

Jedyny minus pracy w tym miejscu, to ciągłe przerzucanie pracownika z jednej placówki do innej na zastępstwo, bo ludzi nie ma.

Jolanta
@Danka

Skoro - jak sama powiedziałaś - jednym minusem pracy w Aptece Przyjaznej jest częsta zmiana miejsca pracy danego pracownika, to pozostaje się jedynie cieszyć z takiego stanu rzeczy. Teraz chcielibyśmy dowiedzieć się czegoś bardziej konkretnego na temat tamtejszych warunków zatrudnienia. Czy w celu podnoszenia Waszych kwalifikacji zawodowych macie tam organizowane (od czasu do czasu) jakieś szkolenia? Przybliż nam proszę ową kwestę.

Była pracownica

Bardzo dobra i wspaniała firma. Cudowni i bardzo rodzinni właściciele. Ciepła i przyjazna atmosfera!

Jolanta
@Była pracownica

Świetnie, że zechciałaś udzielić się na tak mało uczęszczanym wątku. Może teraz ktoś jeszcze postanowi dołączyć do naszej dyskusji. Praca w Aptece Przyjaznej Jacek Biernat sprawiała Ci dużo radości, ale tak naprawdę w dalszym ciągu nie wiemy nic o tym pracodawcy. Byłabyś tak uprzejma i opisała Nam chociażby to, jak przedstawia się tam kwestia wynagrodzenia?

Zostaw merytoryczną opinię o Apteka Przyjazna Jacek Biernat - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Apteka Przyjazna Jacek Biernat
0/5 Na podstawie 0 ocen.