Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Pryzmat Tomasz Olech w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Pryzmat Tomasz Olech. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Pryzmat Tomasz Olech na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Pryzmat Tomasz Olech w Gdańsk

Czy pracodawca Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Pryzmat Tomasz Olech motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Jarosław Nowy wpis

Współpraca na początku dość normalna, jednak później zaczęły wychodzić kwiatki. Po pierwsze brak jakiegokolwiek BHP, wieczny (usunięte przez administratora) i brak ustalonych, jednoznacznych zasad. Szef jedno, przedstawiciel drugie, zastępczyni kierownika trzecie a matka szefa czwarte. Klika i podwórkowe zasady, mentalność przekupek z targowiska, jeśli nie gorzej. Pół roku dopraszania się o obuwie robocze, jedyne na co można liczyć to koszulka i bluza. (usunięte przez administratora) na kółkach, nie ma mowy o jakiejś perspektywie przyszłego awansu. Szef jak chorągiewka, słucha tego, co mu nagadają inni, w tym przedstawiciel handlowy, który ma się za niewiadomo kogo, mąci i obgaduje każdego za plecami.

Olga Nowy wpis

Hm piszecie tak średnio o pracy, że zmieniają pracowników jak rękawiczki, a ja nie znalazłam żadnego aktualnego ogłoszenia, tylko sprzed paru miesięcy dla pakowacza-magazyniera. Czy te rotacje dotyczą każdego stanowiska czy może jakichś konkretnych albo działów? Jest jakieś stanowisko w firmie które jednak byście polecali? Jak dokładnie wygląda sprawa z umową, bo widzę że też tutaj były jakieś niejasności?

Dwoje Nowy wpis
@Olga

Umowa zlecenie.Moze w późniejszym czasie dadzą i o pracę.Aktualnie były ogłoszenia o magazyniera i na dział interenowych zamówień.

Jaśek

Właściciele może ok. Lecz P.Daniel porażka-taki niby kierownik.Lecz wyżej s.a (usunięte przez administratora).Jest dwulicowy i może przez niego jest ciągła rotacja pracowników.Do normalnych nie należy 2h z nim i już sam będziesz wiedział, że rozmawiasz z Danielem.Kasa raczej słaba.Lekko wyżej niż najnizsza krajowa. Mają nowy punkt w Osowie. Pozdrawiam byłych pracowników.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Pryzmat Tomasz Olech? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
Kłosowice
Abp Poland Sp. z o.o.
Barman

Jeśli szukacie pracy krótkoterminowej żeby podreperować budżet to OK, ale zapomnijcie o stabilnej pracy i o umowie o pracę. Zmieniają pracowników jak rękawiczki, także tych którzy się starają. W pracy panuje podwórkowa polityka, szef często nawet sam nie wie co gdzie postawił i jest fałszywy. Omijajcie z daleka ten Januszex.

Teresa
@Barman

a coś więcej na temat tego zmniejszonego braku świadomości, które przytaczasz? sa przykładowe sytuacje do przybliżenia tematu? piszesz, że kasa na podreparowanie dobra czyli jaka?

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Pryzmat Tomasz Olech? Od jakiegoś czasu nie ma nowych informacji od obecnych pracowników. Twoja opinia jest ważna!

Barman

Zdecydowanie odradzam współpracę z tą firmą. Jeśli chcecie dorobić sobie, szukać dorywczej pracy to OK. Zapomnijcie o stabilnej pracy i o umowie o pracę. Rozumiem że firmy nie płacą pracownikom za przychodzenie do pracy i za samą obecność i że trzeba się wykazywać. Często gęsto nawet sam szef nie pamięta co gdzie postawił, jest klika która prowadzi piaskownicową politykę, zmieniają pracowników jak rękawiczki, także tych którzy się starają. Poza tym szef jest fałszywy i niegodny zaufania. Czysty Januszex. Omijać z daleka!

Abc

Jeżeli się tam przyjmujecie do pracy to ścigajcie szefa o zgłoszenie do zusu. Ja tam pracowałem na zleceniu a odeszłem bo pracodawca mnie do zusu nie zgłosił. Nie wierzę w to żeby odprowadzał składki bo nie mam żadnej informacji na koncie. Pan T. tylko kłamać potrafi w tym zakresie. Pani A. uważa się za nie wiem kogo. Zapytać się coś ja to odsyła do szefa. Tak naprawdę nie wiadomo kto w końcu jest kierownikiem. Nie wytłumaczą sensownie tego jak dany towar zapakować a każdy towar jedni tak pakują a drudzy tak. Jak pani (usunięte przez administratora) się coś nie podoba to tobie tego w twarz nie powie tylko za twoimi plecami.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Pryzmat Tomasz Olech - Gdańsk

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Pryzmat Tomasz Olech?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Pryzmat Tomasz Olech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Pryzmat Tomasz Olech
  • Rzęsna 3