ABM S.A.

Kraków

Opinie o ABM S.A.

Joanna

@asff zdecydowałeś się na aplikowanie do ABM S.A.? Dostałeś już informację zwrotną od pracodawcy? Jeżeli tak, to czekamy na relację z rozmowy kwalifikacyjnej.

asff

Jak tam sytuacja? Opłaca się aplikować?

kiedyś zainteresowany

Próbowałem zacząć pracę na magazynie ze stawką 2700 brutto + premia ale przyjmują tylko z bezrobocia a to wiąże się z prawie miesięcznym okresem bez pracy chyba że poprzedni pracodawca wystawi świadectwo pracy od ręki.

Joanna

@GMrozumiem, że jesteś pracownikiem firmy ABM. Co więcej możesz powiedzieć o swojej pracy? Co uważasz za jej największe plusy?

GM

Pozdrawiam byłego Kierownika zakładu produkcyjnego.... obecny pracownik wyjazdowej grupy montażowej.

nick

Wie ktoś jakie zarobki na produkcji i przy pakowaniu?

abm

odp. do Er Firma ABM SA z Krakowa nigdy nie prowadziła rekrutacji na stanowisko specjalisty ds obsługi klienta zagranicznego w Pabianicach, nie posiadamy tam oddziału ani żadnego przedstawicielstwa. Sądzimy, że pomyliłeś naszą firmę z innym ABM.

Zostaw opinię o ABM S.A. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABM S.A.