Opinie o Małpiszon Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Małpiszon Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Małpiszon Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Małpiszon Sp. z o.o. w Kraków

Co jaki czas w Małpiszon Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Renata Nowy wpis

Widziałam, że piszecie o niekończącym się okresie próbnym i umowach zlecenie. Ciekawi mnie praca tutaj w sklepie internetowym w dziale obsługi klienta. Wiecie czy na tej pozycji stawiają też na osoby ze statusem studenta czy jest opcja UoP, aby zatrzymać pracownika dłużej?

Romana Nowy wpis
@Renata

Duża rotacja pracowników świadczy o tym, że nikt nie chce tam pracować " na dłużej" bez względu na rodzaj umowy. Toksyczne miejsce.

Jak jest z pakietem medycznym w Małpiszon Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

MAŁPISZON Nowy wpis

na tę chwilę nie mamy pakietu medycznego dla pracowników w firmie, poniekąd nie było zgłaszanego takiego zapotrzebowania, będziemy rozważać zapewne kiedyś gdy ilość pracowników wzrośnie ~ małpiszon

Zdziwiony

Dlaczego znikają komentarze opisujące realia pracy w tej firmie? Ciekawe, widocznie ktoś ma coś do ukrycia.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Małpiszon Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners

Czy w firmie Małpiszon Sp. z o.o. pracownicy na wszystkich stanowiskach otrzymują umowę o pracę?

Nieznany

Dzień dobry, Nie wszyscy pracownicy otrzymują umowę o pracę, wymagany jest status studenta plus umowa zlecenie.

Renata
@Nieznany

Piszesz, że wymagany jest status studenta, to oznacza, że firma jest elastyczna np. gdy jest sesja i można wziąć kilka dni wolnego na naukę? Czy ważne jest, czy to studia dzienne, czy zaoczne?

Nieznany
@Renata

Dzień dobry, Nie dotrwałam do momentu rozpoczęcia się sesji, jednak jak była potrzeba wyjścia wcześniej, była taka możliwość pod warunkiem przyjścia o x-godzin wcześniej do pracy (x-tyle godzin ile chcemy wyjść wcześniej). Oczywiście mowa jest o umowie zlecenia, pomimo że wystarczyłoby (i było nawet lepiej, gdybym za tę godzinę nie miała zapłaconą).

MAŁPISZON

Przykro trochę czytać takie komentarze. Zapewne zostawiają je osoby, których do pracy nie przyjęliśmy albo którym podziękowaliśmy za współpracę po okresie próbnym, z wiadomych przyczyn. A oto kilka faktów o pracy w firmie MAŁPISZON: - owszem, rozmowa prowadzona jest na warsztacie, w końcu to firma handlowo-produkcyjna. W biurze mamy open space, ciężko tam porozmawiać w cztery oczy. - na umowie zlecenia w naszej firmie na chwilę obecną jest 8% pracowników, studenci, a więc z własnego wyboru, gdyż się opłaca - status studenta nie jest wymagany na większości stanowisk, status studenta znowuż mają tylko te 8% - atmosfera jest powiedziałabym bardzo OK, nie ma problemu z L4 gdy jest potrzebne, z urlopem, z wyjściem wcześniej przyjściem później, pracą z domu gdy sytuacja tego wymaga, relacje przełożony-pracownik są po prostu w porządku - (!) nigdy nie było kar finansowych, zresztą zabrania tego kodeks pracy - nasza załoga, wbrew jednej z opinii na gowork, wytrzymuje, dobrze się miewa i serdecznie pozdrawia) Zapraszamy do aplikowania się na stanowisko Specjalisty ds. E-commerce (j. ang poziom wyższy-średni wymagany) aktualne na dzień 15.04.2022

Witam. Mam zagwozdkę w odniesieniu do charakteru współpracy w firmie Małpiszon Sp. z o.o.. Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się z domu? Dzięki za odpowiedź.

Rozmowa o pracę jest przeprowadzana w dosyć spartańskich warunkach, jest to chyba pomieszczenie socjalne/szatnia pracowników produkcji.

@Kandydat

czy przez te złe warunki skracają czas jej trwania? Ile trzeba sobie czasu na nią zarezerwować?

Zostaw merytoryczną opinię o Małpiszon Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Małpiszon Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Małpiszon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Małpiszon Sp. z o.o.?

Małpiszon Sp. z o.o.
  • Józefa Łepkowskiego 8 lok. 31