Anmir S.C. Chłodnictwo i Klimatyzacja M. Chudy A. Domagała

Gdańsk

Opinie o Anmir S.C. Chłodnictwo i Klimatyzacja M. Chudy A. Domagała

były monter

Warunki socjalne bardzo słabe. Wypłata zawsze spóźniona i w ratach. Specjaliści? Ta firma bez przerwy szuka nowych ludzi. Zatem rotacja jest bardzo duża. Ludzie popracują miesiąc i uciekają, zatem jacy specjaliści. :)

monter

Ja pracuję w Anmirze od kilku lat. Co do narzedzi to kolego nie zgadzam sie z Tobą. Każdy moze pobrać narzędzia z narzędziowni, tylko nie każdy chce. Bo to przecież jakiś obowiązek jak masz coś przypisane na swój stan i za to odpowiadasz.[usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Anmir S.C. Chłodnictwo i Klimatyzacja M. Chudy A. Domagała - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Anmir S.C. Chłodnictwo i Klimatyzacja M. Chudy A. Domagała