Opinie o Fabory Poland Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Fabory Poland Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Fabory Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabory Poland Sp. z o.o. w Gdańsk

Henryk

Firma z bogatym doświadczeniem w branży do tego dobrze oceniana w internecie, polecam.

JacekPomorze Nowy wpis

Witam, jak obecnie sytuacja w firmie na stanowisku przedstawiciela handlowego. Pojawilo sie ogloszenie na teren woj pomorskiego i zachodniopomorskiego. Poprosze o jakiekolwiek informacje.

Teresa Nowy wpis
@JacekPomorze

Zgadza się, ja też zauważyłam, że pojawiło się ogłoszenie od firmy Fabory. Jeśli chodzi o stanowisko PH, to trzeba powiedzieć, iż oferują tam dość fajne warunki, bo na przykład atrakcyjny system motywacyjny uzależniony od indywidualnych wyników, czy możliwość dalszego rozwoju osobistego i zawodowego. Już wysłałeś CV, czy dopiero zamierzasz?

obiektywny Nowy wpis

Dobry pracodawca, fajna atmosfera w firmie więc warto starać się o pracę. Jeśli ktoś ma umiejętności i stara się to powodu do narzekanie nie będzie.

Pytanie Nowy wpis

Czy jest duża rotacja na stanowisku PH , jak wyglądają zarobki , jakimi samochodami jeżdżą PH ?

ja

Czy zakład działa też w weekendy?

Przedstawiciel Handlowy
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Dwie osoby z Fabory, kadrowiec oraz kierownik regionu. Standardowe pytania o wydobywanie potrzeb klienta, doświadczenie handlowe oraz oczekiwania finansowe.

Pytania

Jak wyżej.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Henryk

Q
@Henryk

Tylko osoba niepełnosprawna umysłowo korzystając z internetu kupuje śruby w tej firmie....

Natalia

Zainteresowałam się niedawno pracą w Fabory. Zależy mi na pracy zmianowej. Czy tam pracuje się na nocki?

Pomocna
@Natalia

To jest firma handlowa więc tylko 1 zmiana, praca pn-pt.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Fabory Poland Sp. z o.o.?

Pomocna
@Pytanie

Tak w siedzibie firmy na lutyckiej. Budynek nie powala, ale firma jako organizacja na duzu plus.

Luidzi

Nie przesadzaj, nie ma ludzi niezastąpionych. Może poczatkowo będzie ciężko ale to kwestia czasu.

Były dobre czasy

Dobre czasy w tej firmie minely z odejściem Piotra W. Bezpowrotnie i kierowników;)))

Natalia

Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat benefitów pozapłacowych w firmie? Czy takowe są dostępne dla pracowników? @Stokrotka, jak rozumiem, jesteś obecnie pracownikiem firmy? Mógłbyś powiedzieć coś na temat atmosfery w Fabory Poland? Czy firma oferuje możliwości rozwoju dla swoich pracowników? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia/kursy podnoszące ich kwalifikacje?

Stokrotka

Powiem tak, pracuję w handlu w terenie prawie 25 lat, a w Fabory Poland dwa lata. Jestem handlowcem od rynku trade i nie narzekam! Ceny?! Ceny mamy (usunięte przez administratora) poznański Argip dostaje już tęgie lanie na rynku, klientów traci, my KROIMY ich tort i niedługo zostawimy im ochłapy! Nie robię nikomu PR, pracuję tu bo chcę i nieźle zarabiam. Nie jestem kierownikiem i niczyim kolesiem ani pociotkiem. Nie musicie wierzyć w to co napisałem i szczerze mówiąc mam to gdzieś. Fabory Poland to porządny pracodawca, który ewoluuje w każdym segmencie. Polecam szczerze i z pełną odpowiedzialnością.

ph
@Stokrotka

Co Ty pieprzysz. Jaki porządny? Popytaj się i dowiedz się trochę o historii firmy. Cwaniakujesz bo 2 lata pracujesz. Gdzie są osoby, które pracowały dla firmy po kilka lat. Odeszły i pootwierały własne firmy i dobrze prosperują. Nie potrzebują pseudo menadżerów i pseudo kierowników - o nich można tutaj dużo napisać. Po plecach klepią i chwalą odwrócisz się i zwalniają.

hahaha
@Stokrotka

no to jest dopiero niezly PR, pewnie panienki od HR, ktora non stop sciemnia jak sie da. nie ma w Fabory zadnego handlowca od trade'a, ktory pracowalby w Fabory 2 lata, a zwlaszcza takiego, ktory w handlu ogolnie pracowalby 25 lat, no chyba, ze ktorys z nich zaczal w przedszkolu!

@ph

Osoby, które PRACOWAŁY po kilka lat PRACUJĄ nadal, osób które udawały, że pracują już nie ma, to fakt. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ale z jednym w pełni się zgadzam, żadna "porządna" firma nie potrzebuje "pseudo" pracowników. Forma wypowiedzi, argumentacja i stosowane słownictwo zawsze wiele mówią o autorze...

Poinformowany
@Pracownik

Nie trzeba długo pracować w tej firmie, żeby zobaczyć, że największe sciemniacze nadal pracują a efektywni pracownicy pożegnali się bez żalu i będą dalej się żegnać. Co najmniej kilka osób z długim stażem już dawno powinno zobaczyć drzwi z drugiej strony. Ale fakt - słownictwo, sposób wypowiedzi i argumentacja zawsze wskaże które posty są pisane przez HR :) to jest niezmienne :)

@Poinformowany

Jesteś kiepsko Poinformowany w takim razie. Nie jestem z HR i zakładając, że jesteś inteligentnym człowiekiem to z samej treści mojego postu powinieneś wiedzieć kim jestem, jeżeli oczywiście pracowałeś w tym czasie w Fabory Poland. Pozdrawiam efektywnie.

@ph

Już pracuje ponad 3 lata i nadal uważam, że Fabory Poland to BARDZO PORZĄDNY PRACODAWCA. Dla Ciebie te ponad trzy lata to pewnie nadal za mało abym mógł się wypowiadać, ale mam to gdzieś. :-)

@hahaha

No to teraz ja: hahahahahahahhaha …. nic nie wiesz w takim razie :-)

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tej firmy? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się najświeższych informacji o Fabory Poland Sp. z o.o. jako pracodawcy.

Kacy

Proszę o rzetelną informacje. 1. Jakie są realne zarobki podstawa plus ewentualne premie. 2. Jaki samochód otrzymuje PH 3. AUTA posiadają GPS? Dziękuję

Piewca Sarkazmu
@Kacy

Boisz się GPSów? :) Z tego co wiem PH jeżdżą Skodami Fabia.

Expert

Warunki finansowe w tej firmie są ok. Podstawa - jak kto sobie ustali - wg mnie na dobrym poziomie, tylko co z tego, skoro nie ma szans aby później zdobyć dodatkowa premie! Dobrze w tej firmie maja tylko pH którzy pracują już kilka lat i maja dobre kontakty w firmach. Reszta to wielka ruletka - przychodzą i odchodzą. Ceny produktów kosmos - konkurencja bije na głowę pod każdym względem. Gdyby ta firma miała lepsze ceny chociaz o 15% niższe na start ro przy warunkach finansowych jakie proponują było by nawet ok. Jeśli komuś oczywiście wystarczy sama postawa. Szkoda ze ostatnio podchodziło sporo fajnych osób, przez taka rotacje klimat w firmie się popsuł.

job
@Expert

Zwolnij się i załóż własną działalność. Sporo byłych pracowników tak zrobiło. Powstało ponad 20 firm i możliwe że drugie tyle osób pracuje w tej branży.

Natalia

@Poinformowany a jak Ty oceniasz Fabory Poland Sp. z o.o. jako pracodawcę? Możesz powiedzieć coś więcej o jego mocnych i słabych stronach? Co według Ciebie powinny wiedzieć osoby, które są zainteresowane podjęciem w firmie pracy?

mario

tylko, że suzkają samych przedstawicieli handlowych, czy nie ma żadnego innego stanowiska u nich w firmie bardziej poszukiwanego?

Ben

Ponownie rekrutacja na wlkp, jak ktoś pojedzie na rozmowy to nich tu naświetli temat.

Wujek

Ja pracuje już kilka lat i jest ok. Nie jest łatwo bo konkurencja ciśnie. trzeba sie trochę postarać, ale warto. Patrząc na kolegów w innych firmach tutaj mozna normalnie i dłużej popracować, poza tym kasa i premie naprawdę wporzadku.

były
@Wujek

Tak w porządku? To dlaczego ostatnio kilka osób odeszło i to bardzo doświadczonych?

Ph

To jest 1 etat na kilka województw. Czytajcie ogłoszenia ze zrozumieniem. Ciekawe jakie oferuja wynagrodzenia i premie. Słyszałeś ze atmosfera jest fajna

Niedzoszły

Ja pierdolę, rekrutacja jak do Doliny Krzemowej. Oni te śruby dla NASA pchają? Jak tak samo będzie wyglądać praca to se kuźwa o przespanych nocach możesz pomarzyć. Odpuszczam. Zuckerberg by wymiękł....

Zostaw merytoryczną opinię o Fabory Poland Sp. z o.o. - Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Fabory Poland Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Lutycka 105