Budexport Sp.z o.o.

Wrocław

Opinie o Budexport Sp.z o.o.

Julita

@Bossdalej jesteś pracownikiem Budexport? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach. Kto według Ciebie dobrze odnajdzie się w firmie? Jakie są plusy pracy właśnie u tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją do firmy.

szzzz

Oczywiste jest jak każdy wypełnia odpowiednio swoje obowiązki, ale wiecie czy wypłata jest zawsze terminowa, zwłaszcza, że wynagrodzenie na czas to jest coś co by mi szczególnie odpowiadało. W końcu to dosc istotne zwłaszcza dla mnie. Dziękuję za odpowiedź.

Boss

Budexport dawniej Budexpol. Najlepsze zarobki byly za czasow kierownika Mirka. Panowie co o tym sadzicie ? Niemam racji ?

Marko

Ją pracowałem,;po czym mnie zwolnili. skończyło się tym że zlozylem sprawę do sądu,wszystkie nadgodziny które nie chcieli zapłacić zapAcili,za urlop i to sporo kasy.Właścicielką twierdziła że za nadgodziny mi nie przysługuje kasa i za urlop.nie poddaje się Walcz w sądzie o swoje,są to oszuści,krotkie okresy zatrudnienia,nie płacą nadgodziny za urlop.

Marcin

Pracowałem tam przez półtora miesiąca. Po czym bez podawania jakiejkolwiek przyczyny dostałem wypowiedzenie. Rano się pracuje.. a popołudniu zostaje się odesłanym do domu bez jakichkolwiek pieniędzy. I tak minęło już pół roku a pieniędzy nie zobaczyłęm do dziś i pewnie już ich nie zobaczę. A kiedy dzwonie to "Pani" która rzekomo pracuje w ich biurze zawsze zostaje odesłany bez niczego. "Pani" ta również podrabia podpisy.. Kolega który jeszcze jakimś cudem nie został zwolniony z tej firmy opowiadał mi że kierownictwo zmienia sobie pracowników co dwa tygodnie.. Także myślę że nie jestem sam w takiej sytuacji.. Nigdy jeszcze nie spotkałem się z takimi oszustami! Zdecydowanie odradzam.. Dodam również że ze mną zostali zwolnieni również inni pracownicy którzy rzetelnie wykonywali swoją pracę..

abc

chcialbym sie dowiedziec jak jest w tej firmie teraz?

abi

dzis do mnie dzwonili ale skoro tak robia to nie widze ze kolejna firma złodziei

tępy tur

Pani Spacjo.Jeśli chodzi o zwolnienia przytoczone przez Panią stosowane są w sytuacji kiedy budowa się kończy lub pracownicy chcą wyrównania wypłaty,lub jej w całości...W tym wypadku zapewne to drugie...

Mietek Tępytur-były pracownik

Pracowałem w tej firmie rok czasu.Tyle wytrzymałem.Praca w porządku-tak jak wszędzie na kontraktach,ludzie też na ogół.Najgorsi to Ci włazidupy,i zasłużeni dla firmy,którzy mogli by pracować za połowę stawki i jeszcze nawzajem si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Nie polecam.Pieniędzy to tu raczej nie zarobisz.Nie ryzykuj.Jeden miesiąc dadzą dobrze tow następnym tak cię skroją,że będziesz płakał.

omijam

(usunięte przez administratora), polecam omijać z daleka , pozdrawiam (usunięte przez administratora)

nuna29

Witam wszystkich jestem zona jednego z pracowników tej firmy,na umowie ma maz wyplate platna do10kazdego miesiąca ale to mit,placa jak chcą,kiedy maz poszedł do kierownika i powiedział ze nie ma co jesc to ten kazal mu zebrac,skandal!!!!!

pozdrówka

Pozdrawiam wszystkich budexportowców hehe ;-) nawet nie wiedziałem ze jest taka stronka z forum :-) Pracowałem na budowie w nijmegen towarzystwo i ludzie bardzo fajni tam co do roboty itd zostawiam to dla siebie! kierownictwo wporzadku zjechałem z przyczyn prywatnych 3 majcie sie ciepło chlopy i niech budynek rosnie do góry :-)

byly pracownik

[usunięte przez moderatora] za 116 godz dostalem 350 euro w zaliczce i 870 zlotych na konto w nijmegen w holandii na umowie podpisywalem 14,26 euro brutto. Spotkamy sie w sądzie.[usunięte przez moderatora]

jgjcgh

Dajta ludziom spukujnym normalnie pracowac.Morze mało jst ale jst,a jak sie komu nie podoba to won,jak wam 1100 erło nie pasuja to jedz gdzie indziej.Jakies pijaki przyjadom i po sundoch nas ciagajom.[usunięte przez moderatora] jedne.budeksport jest [usunięte przez moderatora] bo ja tu pracuje

Stachu

O co chodzi z tym sądem?Jeśli to prawda chciałbym dołożyć cegiełkę,i powiedzieć co wiem.Firma już dawno powinna odpowiedzieć przed sądem za oszustwa względem pracowników.A Pana [usunięte przez moderatora] bajkopisarza i fantastę znaczy się głównego [usunięte przez moderatora] ,powinni zamknąć[usunięte przez moderatora]

robol budexportu

Pracuję w firmie kilka lat.Wszystko jest ok.Zarobki między 1000 w zimie a 1600 w lecie.Najbardziej mnie denerwuje kiedy dostaję pity do rozliczenia w Polsce z kwotą,której nie otrzymałem a ja wiem że firma różnicę no chyba capcarapcap.Słyszałem że sprawa do sądu holenderskiego jest zgłoszona,i dobrze może nam sie coś dostanie.

Budexport to dobra,wiarygodna firma,która ma ugrunrowane miejsce w czołówce najlepszych firm w Polsce.I możesz być pewien jednej kwestji,że zarobisz tu obiecane przez Pana Damiana 1700 euro...ale na brudno,bo na czysto wyjdzie ci 1100-1400 euro,czy to Holandia,czy Niemcy.Ale jest zima i wyboru za bardzo nie ma.aby do wiosny...

gt2775

też chcę się czegoś dowiedzieć?podobno wysyłają do Holandii za 1700 netto!!!!!

janek

witam chciałbym spytać jak teraz wygląda praca i płaca w firmie Budexport kiedyś tam pracowałem i zarabiało się po 1100 Euro .Jeśli ktoś tam pracuje to proszę napisać.Z góry dzięki za informację.

Zostaw opinię o Budexport Sp.z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budexport Sp.z o.o.