Opinie o Budexport Sp.z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Budexport Sp.z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Budexport Sp.z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Budexport Sp.z o.o. w Wrocław

Jakie są warunki zatrudnienia w Budexport Sp.z o.o.?

on33JG

WItam Reklamują się na okolicznym portalu, po przeczytaniu opinii o problemach z płatnościami, opóźnieniach, sprawach sądowych i zwolnieniach bez przyczyny zastanowiłem się czy warto i dałem sobie spokój.Osobiście odradzam jeśli firma nie umie sobie lokalnie poradzić i wstawia ogłoszenia po innych miastach to zawsze zapala się czerwona kontrolka, takie jest moje zdanie.

@on33JG

Firma jest solidna i dobrze płaci. Polecam bo sam tam pracowałem. Wypłata zawsze na czas i zgodnie z umową. Teraz to w ogóle jest tam super, za cały miesiąc pracy zarobisz tam bardzo dobre pieniądze, masz zakwaterowanie i dowóz na budowę. Masz urlop albo ekwiwalent a również zwrot podatku. W PL to możesz tylko pomarzyć o takich pieniądzach. Moja rada: nie sugeruj się jakimiś złośliwymi komentarzami ludzi, którzy nie nadają się do pracy na budowie, którzy sobie tam nie dają rady.

Seweryn Nowy wpis

Firma solidna i można tam zarobić. Wiem, bo tam pracowałem. Na budowie praca jest dosyć ciężka, więc zdarzają się ludzie, którzy nie powinni szukać pracy w budownictwie, nie dają rady i wtedy zaczynają rozrabiać.

jgjcgh

Dajta ludziom spukujnym normalnie pracowac.Morze mało jst ale jst,a jak sie komu nie podoba to won,jak wam 1100 erło nie pasuja to jedz gdzie indziej.Jakies pijaki przyjadom i po sundoch nas ciagajom.[usunięte przez moderatora] jedne.budeksport jest [usunięte przez moderatora] bo ja tu pracuje

@jgjcgh

Taka prawda. Kto chce ten pracuje. Najpierw się naprasza aby go zatrudnić, a później nie chce mu się pracować, to rozrabia.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Budexport Sp.z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
pozdrówka

Pozdrawiam wszystkich budexportowców hehe ;-) nawet nie wiedziałem ze jest taka stronka z forum :-) Pracowałem na budowie w nijmegen towarzystwo i ludzie bardzo fajni tam co do roboty itd zostawiam to dla siebie! kierownictwo wporzadku zjechałem z przyczyn prywatnych 3 majcie sie ciepło chlopy i niech budynek rosnie do góry :-)

Seweryn
@pozdrówka

Tak było tam na "kontraktach". Pozytywni ludzie dają pozytywne opinie.

Pracowałem tam przez półtora miesiąca. Po czym bez podawania jakiejkolwiek przyczyny dostałem wypowiedzenie. Rano się pracuje.. a popołudniu zostaje się odesłanym do domu bez jakichkolwiek pieniędzy. I tak minęło już pół roku a pieniędzy nie zobaczyłęm do dziś i pewnie już ich nie zobaczę. A kiedy dzwonie to "Pani" która rzekomo pracuje w ich biurze zawsze zostaje odesłany bez niczego. "Pani" ta również podrabia podpisy.. Kolega który jeszcze jakimś cudem nie został zwolniony z tej firmy opowiadał mi że kierownictwo zmienia sobie pracowników co dwa tygodnie.. Także myślę że nie jestem sam w takiej sytuacji.. Nigdy jeszcze nie spotkałem się z takimi oszustami! Zdecydowanie odradzam.. Dodam również że ze mną zostali zwolnieni również inni pracownicy którzy rzetelnie wykonywali swoją pracę..

Seweryn
@Marcin

ta opinia to pomówienia. Pracowałem tam i wiem, że wszystko było w jak najlepszym porządku. Zdarzają się pracownicy nierzetelni i bardzo roszczeniowi. Myślę, że ty taki jesteś. Fachowcy i rzetelni pracują tam do dzisiaj.

Agnieszka

Macie miła atmosferę ?

Dłużnik? 518 579 719

Telefon w sprawie płatności: 518 579 719

Olga

Zostałeś (usunięte przez administratora) jako ich pracownik? Dowiedziałeś się może jakoś z czego wynikał brak zapłaty? Mają jakieś problemy finansowe w Budexport?

Julita

@Bossdalej jesteś pracownikiem Budexport? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach. Kto według Ciebie dobrze odnajdzie się w firmie? Jakie są plusy pracy właśnie u tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją do firmy.

Boss
@Julita

Moze jestem moze nie, ale wiem dużo !!! Napewno mam wieksze od ciebie doświadczeie kobieto!!!

szzzz

Oczywiste jest jak każdy wypełnia odpowiednio swoje obowiązki, ale wiecie czy wypłata jest zawsze terminowa, zwłaszcza, że wynagrodzenie na czas to jest coś co by mi szczególnie odpowiadało. W końcu to dosc istotne zwłaszcza dla mnie. Dziękuję za odpowiedź.

Boss

Budexport dawniej Budexpol. Najlepsze zarobki byly za czasow kierownika Mirka. Panowie co o tym sadzicie ? Niemam racji ?

Marko

Ją pracowałem,;po czym mnie zwolnili. skończyło się tym że zlozylem sprawę do sądu,wszystkie nadgodziny które nie chcieli zapłacić zapAcili,za urlop i to sporo kasy.Właścicielką twierdziła że za nadgodziny mi nie przysługuje kasa i za urlop.nie poddaje się Walcz w sądzie o swoje,są to oszuści,krotkie okresy zatrudnienia,nie płacą nadgodziny za urlop.

abc

chcialbym sie dowiedziec jak jest w tej firmie teraz?

abi

dzis do mnie dzwonili ale skoro tak robia to nie widze ze kolejna firma złodziei

tępy tur

Pani Spacjo.Jeśli chodzi o zwolnienia przytoczone przez Panią stosowane są w sytuacji kiedy budowa się kończy lub pracownicy chcą wyrównania wypłaty,lub jej w całości...W tym wypadku zapewne to drugie...

Mietek Tępytur-były pracownik

Pracowałem w tej firmie rok czasu.Tyle wytrzymałem.Praca w porządku-tak jak wszędzie na kontraktach,ludzie też na ogół.Najgorsi to Ci włazidupy,i zasłużeni dla firmy,którzy mogli by pracować za połowę stawki i jeszcze nawzajem si (usunięte przez administratora) Nie polecam.Pieniędzy to tu raczej nie zarobisz.Nie ryzykuj.Jeden miesiąc dadzą dobrze tow następnym tak cię skroją,że będziesz płakał.

omijam

(usunięte przez administratora), polecam omijać z daleka , pozdrawiam (usunięte przez administratora)

nuna29

Witam wszystkich jestem zona jednego z pracowników tej firmy,na umowie ma maz wyplate platna do10kazdego miesiąca ale to mit,placa jak chcą,kiedy maz poszedł do kierownika i powiedział ze nie ma co jesc to ten kazal mu zebrac,skandal!!!!!

byly pracownik

[usunięte przez moderatora] za 116 godz dostalem 350 euro w zaliczce i 870 zlotych na konto w nijmegen w holandii na umowie podpisywalem 14,26 euro brutto. Spotkamy sie w sądzie.[usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Budexport Sp.z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Budexport Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Budexport Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Budexport Sp.z o.o.?

Budexport Sp.z o.o.