Opinie o Sita północ w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy Sita północ, jak również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Sita północ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sita północ w Gdańsk

Jacek

Kierowca. Praca ok dobre zarobki 5300 brutto i dużo dodatków. Nadgodziny 50 i 100. Zależy jaka brygada ale ogólnie się da.

Dispo1 Nowy wpis
Kandydat

Słaba oferta pracy dla dyspozytora/planisty. Niskie wynagrodzenie. Zmiany,umowa jak od Janusza biznesu,poukrywane koszta i nie jasny system.

Rondelek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.

A Kojarzycie takiego Radosława ze Świecia ?

Czy w Sita północ jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Aaa
@Pytanie

Oni na nic nie reagują, więc dlaczego mieliby na to co zgłaszasz... To jest firma porażka

Łukasz
@Aaa

Dlaczego sugerujesz, że firma Sita północ "to porażka"? Twój wpis nie mówi mi zbyt wiele o samej firmie, dlatego może napiszesz dokładnie, jak postrzegasz tego pracodawcę i przede wszystkim, dlaczego w taki właśnie negatywny sposób ich oceniłeś? Napisz mi proszę, bo strasznie mnie to ciekawi. Dziękuję.

Hatak Nowy wpis
@Łukasz

Poczytaj forum skoro Ci zależy na zrozumieniu sytuacji panującej w firmie .

Pytanie Nowy wpis

Jaki jest wkład kierownictwa Sita północ w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jacek

bodzio
@Jacek

kogo chcesz oszukać ......masz 17zł. brutto #172 h.+40% premi to ci wychodzi-4093 brutto a na rekę masz 2918zł--i to jest twój zarobek bez nadgodzin --- i czy to jest fair ?

@bodzio

On ma racje np jak zarobił by 3500zl netto to brutto wychodzi 5000 może te 5300 było z nadgodzinami

@Jacek

Ty chyba jakiś nie poważny jesteś hahahaha wszystkich tam znałem i nikt o takim czymś nie wspomniał nie nawijaj ludziom makaronu na uszy

Mercedes
Klient
@bodzio

Teraz dają 18zł netto +nadgodziny

Mercedes
Kandydat

Witam Właśnie ubiegam się o prace w firmie suez po przeczytaniu waszych opisów zaczynam się zastanawiać nad podjęciem tam pracy

A.

Firma tragedia, ludzi na stanowiska kierownicze biorą po znajomościach, z tego co się dowiadywałem to większość to kolezaneczki i znajomi prezesowa... Żałują na wszystko dla pracowników i wiecznie dają tylko listy od szkoleń BHP do podpisania. Dyrektor transportu sam nie wie o czym mówi, bo nie potrafi się wyslowic, ani skleić żadnego zdania bez przekleństwa, kierowniczka transportu myśli że jak poświęci dupa to kierowcy wszystko dla niej zrobią, a no niestety zawsze obiecuje premie, których się nie dostaje, jak nie jesteś potrzebny to dostaniesz note obciążeniowa na kilkadziesiąt tysięcy bo broni podwykonawców( kumpli) więc obciazaja kierowców za coś czego nie zrobili. Dyspozytorzy, jak któryś jest fajny to zaraz odchodzi bo nie może wytrzymać, kierownik to wołowa dupa, zabiera im urlopy i nic nie mogą zaplanować, oczywiscie ma swoich kolegów, których broni przed całym światem a oni wchodzą mu na głowę. Idąc dalej za ciosem w obecnym momencie pracuje tam może dwóch normalnych dyspozytorów, z resztą nie ma nawet co rozmawiać, a najlepsze są te osoby które nie wiedzą co tam robią, czekają na wypłatę co miesiąc... oszukują na godziny i wyplaty- sprawa zglosOna. A i jeszcze najlepsza osoba jest ta wariatka co zastępuje kierownika czarownica z piekła rodem ????????????????

były pracownik

Witam Nie polecam nikomu. Wszystkie negatywne opinie są zgodne z prawdą. Brak poszanowania pracownika, o godzinach pracy z umowy możecie zapomnieć. Urlopy odwoływane z dnia na dzień bez podania przyczyny. Wszyscy tuszują te karygodne postępowania. Ta opinia zapewne zostanie szybko usunięta. Zwróćcie uwagę na ogłoszenia z propozycjami pracy. Cały czas pojawiają się kolejne ponieważ nikt normalny nie chce tam pracować. Taka rotacja nie bierze się z niczego. Jeśli szanujecie zdrowie i samych siebie odpuście sobie aplikowanie do tej firmy. Nie warto. Pozdrawiam i życzę powodzenia w znalezieniu dobrej pracy.

Ryndolek

Mało tego jest kierownikiem transportu i zastępca dyrektora :) także powodzi się

Czy w Sita północ są szkolenia zewnętrzne?

Krzychu
@Pytanie

Jakie szkolenia ? ???????? do czego?

Tralala
@Pytanie

Nie ma szkoleń ani wewnętrznych, ani zewnętrznych. Tłumaczą ci jeden dzień i dalej radź sobie sam... Jedyne szklenia to bhp - czytaj lista do podpisania.

Kamil

Zwolniłem się P 7 latach zarobki tragedia a pracy coraz więcej zresztą jak mi powiedzieli takie życie smieciarza

Byly
@Kamil

Firma tragedia jak i zarobki do wykonywanej pracy złożyłem dokumenty do sądu pracy jak i do sanepidu w związku z covid 19 firma nie przestrzega żadnych zasad sanitarnych

hatak

(usunięte przez administratora)Firma ciągle szuka nowych pracownikòw bo jest duża rotacja ludzi.Jeśli pracodawca jest okay to ludzie trzymają się roboty a nie uciekają.(usunięte przez administratora).Ciągłe telefony że coś zostało pominięte kiedy tak naprawde właściciel posesji zapomni wystawić workòw przed droge a pozniej dzwoni do firmy że kierowca pominął jego adres.Praca niewdzięczna z matołkami w biurze(usunięte przez administratora)na rejonie za śmieszne wynagrodzenie jak na tak drogą do życia stolice województwa pomorskiego a i długie weekendy nie obowiązują

Ryndol

Dlaczego sporo opini jest kasowana czyżby kierownictwu prawda była nie na rękę ? Kolesiostwo i nic więcej, stwarzają nie potrzebne stanowiska dla znajomych, ludzie maja dogadane rejony gdzie jest kasa z lewizn...czy miasto I Warszawa tego nie kontroluje ?

HENIO
@Ryndol

Dokładnie tak jak piszesz jest , serwis powinien być bezstronny a taki nie jest . Jest prawdą to co jest napisane odnośnie kierownictwa oraz kwestii dotyczącej wynagrodzeń .Może w końcu ktoś przejrzy na oczy jak przez złe zarządzanie firma dostaje finansowo po (usunięte przez administratora) Sądzę że wcześniej czy później centrala zrobi porządek w gdańsku i skończy się poniżanie pracowników a zacznie się porządnie wykonywana praca przez wszystkich pracowników od dołu aż po samą górę.

Pracowałem tam jako ładowacz przez półtorej roku. W między czasie pokazałem że chce robić. To same dzieci bo dzieci tym kierują wywalali mnie codziennie gdzie indziej a zazwyczaj tam na przezutkach 18/19 w domu dyrektor tam jest byłym ochroniarzem który dziwnym trafem awansował na stanowisko kierownicze a cała sita mówi że nie raz nqjebanego jak szpadel ściągali. Kierownik jara trawę a kierowca z którym robiłem po 20 latach pracy wyplata ;3300 Dają bony na święta wszyscy się cieszą dodatkowe pieniądze (usunięte przez administratora) prawda później ściągają z następnej wypłaty w dodatku oszukują na godziny i to ostro. Nie pozdrawiam i nie polecam jej człowiekowi który szuka stabilnego zatrudnienia

Śmietnik
@anonim

Sprostowanie nie żaden ochroniarz tylko portierem na trakcie . Pracowałem około 30 lat i wiem co jest ciec warty totalne zero.

Nie zadowolony
@anonim

Straszą że zabiorą premie i notatkami, wymusza na pracowniku

szok
@anonim

wszyscy powini stac nie wyjezdzac i zrobic rewolte plus telewizja niech wszyscy zobacza coto za firma krzak jak ludzi traktuja , ludzi zwalniaja a do biura zatrudniaja na dziwne stanowiska

Czy w Sita północ są paczki/bony świąteczne?

Ryndzio
@Pytanie

Są za które przy następnej wypłaci zabierają Ci z premi ....

szok

nagana i wypowiedzenie

KAROLINA

JAK TO JEST MOŻLIWE ,ŻE PRACOWNICY TEJ FIRMY JEZDZA NIE PRZYGOTOWANI DO OBECNEJ SYTUACJI????CZY NIE POWINNI MIEĆ ODPOWIEDNICH KOMBINEZONÓW I MASEK?NARAZAJA ZYCIE SWOJE I RODZIN

Czy jest możliwość w Sita północ pracy na część etatu?

KIUYT

NIE

Ewa
@KIUYT

Szczerze mówiąc byłam przekonana, że w firmie Sita północ jest możliwość zatrudnienia się jedynie na część etatu. Dzięki za wyprowadzenie mnie z tego błędu. Miałam jednak zapytać o kwestię nadgodzin. Firma płaci za nie dodatkowo czy jest możliwość odbioru tych godzin?

Bartosz

Może trzeba brać pod uwagę jak kto pracuje bo wbrew pozorom kierownictwo obserwuje.

Henio
@Bartosz

Zawsze trzeba brać pod uwagę jak się wykonuje swoje obowiązki lecz jednak trzeba zacząć od siebie jeśli kieruje się zespołem , trzeba odpowiedni poziom kultury osobistej umieć utrzymać oraz wykazywać się wiedzą na swoim stanowisku i być bezstronnym wówczas można ' sobie obserwować" a nie urządzać kolesiostwo i kpiny z podległych pracowników jeśli tam nadal pracujesz to doskonale wiesz co się dzieje a jeśli nie wiesz to po co piszesz ...

Aleks
@Henio

Dobrze napisana sama prawda

@Bartosz

Proszę uwierzyć ta firma i jej kierownictwo to jest jedna wielka porażka. A ci ludzie poczuli stołek(usunięte przez administratora) i doprowadzają człowieka do codziennych nerwów i nie patrzą bo dla nich najważniejsze jest żebyś wyjechał na rejon zrobił i nie marudzil. Dziękuję

Xxx

Czy suez Gdansk potrzebuje kierowcow ? Jak wygląda rekrutacja?

@Xxx

Potrzebują.

Xyz
@Ja

Jak najlepiej się z nimi skontaktować telefonicznie czy wysłać CV bo na olx pojawiło się ogłoszenia że szukają kierowców

Urszula
@Xyz

Rozumiem intencję, jednak na forum GoWork.pl nie publikujemy nazw innych serwisów. Rzeczywiście, kontakt telefoniczny często bywa bardzo pomocny i gwarantuje pewne informacje. Czy - gdy wykonasz już taki telefon - podpowiesz nam, jakie stawki oferuje firma?

@Xyz

Znajdź w necie num do kadr zadzwoń,miła pani powie ci co dalej,pewnie zaproszą Cię na rozmowę

Xyz
@Ja

Dzieki juz dzwonilem na numer z ogłoszenia ale juz nie potrzebuja , ale mimo to cv wysłalem

@Xyz

Ok. trzymam kciuki żeby się odezwali.pozdrawiam

@Xxx

Zapraszam do Gdańskich Usług Komunalnych lepiej jest :)

Ostrzeżenie

Zbliża się zima. Więc jak co roku suez szuka naiwnych kierowców . Których zmusi ,bez ich wiedzy . (Bo brak ludzi) do dyżurów na akcja zima 12 godzin 7 dni w tygodniu za śmieszną stawkę więc uwaga jak chcecie pracować ponad 300 godz w miesiącu za stawkę kasjera w biedronce to zapraszam

Jerzy
@Ostrzeżenie

Niepokojące jest, to co napisałeś. Możesz uzupełnić swój wpis i podać, jakie konkretnie wynagrodzenie oferuje pracodawca na stanowisku kierowcy?

Zostaw merytoryczną opinię o Sita północ - Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Sita północ
1/5 Na podstawie 7 ocen.